Topiknyitó: HoStrucc 2019. 12. 17. 15:03

EHEP várakozások  

Sziasztok!
A régi, admin nélküli topik helyére. Várakozásokat megfogalmazni, eszmecserét folytatni lehet értelmesen mindkét irányba. Csak az egyértelmű trollokat fogom tiltani alkalomadtán, ha túlmennek egy határon. (Példának okáért: "TÖMÉS van" típusú tőmondatok, naponta beírva, érvek nélkül nem számít sem eszmecserének, sem értelmesnek az olvasatomban, így az ilyet egy felszólítás után kukázni fogom várhatóan)
Sikeres kereskedést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 23:02
Előzmény: #9779  bittnerk78
#9780
9758-as hozzaszolasomba ezt linkeltem be es ebbe azt irjak lehet KGY csak ne mtudjak miylen korlatozasokkal... De utana meg linkeltem 1 kepet a kozlonyrol amibe mar le van irva hogy hatalyat vesztette az a korlatozas hogy nem lehet KGy-t tartani.Szoval itt mar nem az a kerdes hogy lehet-e kgy-t tartani mert lehet hanem az mikor jon a meghivo.Kupec nagyon eroskodik szoval valoszinu jovoheten jonni fog csutortok vagy pentekre tippelnem legkesobb de keddre varom.Amugy ezt szandekosan csinaljatok? xD
bittnerk78 2021. 05. 23. 22:29
#9779
Lényeg az, hogy mégsem indulhat !!
kupec 2021. 05. 23. 22:14
Előzmény: #9776  Csakegyolvaso
#9777
szerintem pedig nem elhanyagolhatók egy közel másfél éves veszélyhelyzet gazdasági következményei, amik bizony átírnak, de legalábbis lelassítanak terveket
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 22:05
Előzmény: #9775  kupec
#9776
itt az volt a lenyeg hogy meg mindig tartjak magukat a tervhez ennyi.Tehat amit mondasz hoyg a covid atirta az nem realis.Ezert mondom hogy ha ne ma manipulacio volt a szandekuk akkor jonnie kell a KGY-nak.
kupec 2021. 05. 23. 21:59
Előzmény: #9774  Csakegyolvaso
#9775
Valóban voltak nem személyi kérdésekben történő leszavazások is, rosszul emlékeztem. Viszont a leszavazott kérdésekben talán célszerűbb egyébként is, ha a kgy dönt és nem az IT. Plusz, ha a DVG csatolt köre és KF köre között érdekellentét van, akkor várható volt ezekben a kérdésekben a leszavazás. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 21:50
Előzmény: #9773  kupec
#9774
akkor nezd meg ujbol miket szavaztak le.
kupec 2021. 05. 23. 21:37
Előzmény: #9772  Csakegyolvaso
#9773
Én úgy ermlékszem, de most nem néztem utána, hogy a legutóbbi kgy-n a tőke helyreállítása volt lényegében az egyetlen cél, és az IT úgy döntött, hogy személyi kérdésekben nem dönt. A tőke helyreállítása abból a szempontból fontos, hogy a cég rv-ei ne kerüljenek elkülönítettbe, ahol bonyolultabb az azokkal való kereskedés. De lehet, hogy ennek semmi köze a pillanatnyi helyzethez.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 20:31
#9772
ok koszi szerintem rossz a meglatasod.De majd meglatjuk hogy lesz.Az hogy a DVG szavazta le mindig a pontokat a befektetok erdekebe ami annyit tesz hogy minimum nekik kellene a KGY-t osszehivni mert a legutobbi KGY-n is ott voltak a KF pontjai ez azt jelenti hogy nem tettek le rola es ezert nem jo a meglatasod.Ha az lenne hoyg a 3. hullam miatt valtoztak volna a dolgok akkor csak egy tokeemeles lett volna az elozo KGY-n es nem lett volna megint kiserlet az ig tagok levalasztasara.Tehat szerintem a terv az maradt es jovohetn kell is hogy jojjon a meghivo.Es ha nem jon akkor tenyleg mar nem lehet min logikazni mert eldolt hogy pontosan milyen jatekot is jatszanak.
kupec 2021. 05. 23. 14:37
Előzmény: #9767  Csakegyolvaso
#9771
Egyébként, és csupán a pontosság kedvéért, a Richter nem szárnyal, pedig a múlt héten két pozitív hír is volt készítményei engedélyezése kapcsán. 
kupec 2021. 05. 23. 14:30
Előzmény: #9767  Csakegyolvaso
#9770
Az utolsó mondatoddal tökéletesen egyetértek. 
.
Vsz a többi kispapírt is meghúzták volna, és most nem ott tartana egyik sem ahol tart, ha februárban nem jön a 3. hullám olyan formában, ahogy jött. A 3. hullám felfejlődésével vsz nagyon sokan elmentek az USA tőzsdékre, még kriptózni, azok mind februártól indultak be igazán.
.
A blue-kat nem az itthoni kisbüfik mozgatják, így azokat ne keverjük ide 
.
A Masterplast számomra is meglepetés, 1600 körül kiszálltam, szerintem nagyon túlárazott momentán. Abban valóban sok hazai kisbüfi pénz van, ami megint csak a BÉT többi kispapírjától vonja el a friss tőkét.
kupec 2021. 05. 23. 14:22
Előzmény: #9766  Csakegyolvaso
#9769
Nem volt mit akkor magyarázni: a vírushelyzet miatt számomra egyértelmű volt, hogy nem lesz személyes részvétellel kgy. Így is történt. Egyébként hol jobban, hol kevésbé követem az EHEP-et, attól függően, hogy mennyi melóm van, mert a tőzsde nekem csak hobbi, az EHEP meg különösen. 🙂
kupec 2021. 05. 23. 14:17
Előzmény: #9765  Csakegyolvaso
#9768
Novemberben senki nem várt 3. hullámot, ami idén februárban elindult nálunk is. Azért ez vsz sok korábbi (pl. novemberi) tervet átírt. Covid szempontból most ott tartunk kb. mint tavaly nyáron, bár jobb rákészültség mellett. Vagyis nagyjából szeptember/október környékén érhetjük el a tavaly novemberi helyzetet - feltéve, ha a nyári utazgatások eredményeként nem jön a covid 4. hulláma egy tök új mutációval. Ezért is gondolom, hogy most kivárás lehet a papírban. Meglátjuk mi lesz, jómagam nyár végén várok itt előrelépést. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 13:53
Előzmény: #9763  kupec
#9767
Ezzel meg nem ertek egyet az otp a richetr is szarnyal ahoyg a masterplastot is megtudtak huzni itt nem toke hiany van hanem NEM akarjak meghuzni a kis rezsvenyeket.A ketto kozott oriasi kulonbseg van.Januarba is volt par rally ott1 ehep Set ezekre votl toke? xD Szoval azert sztem maradjunk annyiba hogy a mutyi papirok mindig is azok maradnak.Ugy mozgnak ahogy akarjak.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 13:45
Előzmény: #9763  kupec
#9766
Amugy meg nem az Aprilisi kozgyulesre gondolok ami asszem marciusba volt de mind1 is hanem Aprilisba a 4 millio beoltott elott volt 1-2 het amikor itt ment a felbeszeles hogy lesz KGY NA akkor hol voltal es miert nem akartad azt ugyan ugy megmagyarazni hogy nem lesz mint most.Erre lennek meg kivancsi.Ertem en hogy szeretsz melle beszelni de te mondatd hogy itt voltal es olvasod is a forumot szoval olvastad miert nem szoltal kozbe?Most mi vett arra ra hogy kozbeszolj? xDD Tudom hogy unalmas de erre a kerdesemre meg nem kaptam meg a valaszt pedig mar 3* feltettem mindig mast ragadtal ki es arra valaszoltal.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 13:34
#9765
Szted a novemberi KGY a KF pontokkal miert volt akkor?Mi lehetett a celjuk vele ha ne msurgos nekik es ahogy irtad lehet mar nem erdekli oket ez az egesz?
kupec 2021. 05. 23. 11:46
Előzmény: #9762  Csakegyolvaso
#9764
Nem beléd kötöttem, csupán leírtam a saját nézetemet a nyitás fényében. Ha annak érezted, utólag is elnézésedet kérem. Sajnos nem voltam elég alapos, nem néztem végig minden elérhető forrást. Időközben a Nord fórumban szintén javítottam, amit írtam, de nem töröltem az előző téves infót tartalmazó bejegyzésemet sem. Egyszerűen hibáztam, ennyi történt. Arról viszont nem tehetek, hogy másként látom a helyzetet, mint Te. A jövő úgyis eldönti kinek volt igaza. Saját érdek meg annyiban hajt, hogy szeretnék innen nyereségel kiszállni, ha már 20k-nál nem adtam el a rv-eimet. Egyébként az már nagy probléma lenne, ha a mi beírásaink bármennyire is befolyásolnák a napi kereskedést. 
kupec 2021. 05. 23. 11:32
Előzmény: #9761  Csakegyolvaso
#9763
Itt voltam áprilisban is, de lehet nem írtam semmit, mert világos volt számomra, hogy rendezik a negatív tőkehelyzetét - amint azt korábban is megtették -, de ezen túl semmit nem fognak tenni. Így is történt.
.
Nézz már körül, a gazdaság épp most kerül újraindításra! Ez az egész covid - lassan kb. másfél éve - nem annak indult, amivé fejlődött. Szerinted ennyi idő alatt nem változtattak az érdekek/célok/lehetőségek? Nyakunkban kb. 1 év múlva az általános választásokkal? Másfél év egyszerűen kiesett, sajnos talán a változtatások szempontjából legideálisabb időszak! A reptér másfelé kacsintgat, milyen más valós érték tudna idekerülni? Talán a Kvant? Látszatmegoldásnak jó, de attól nem fog felrobban is az árfolyam. Az árfolyam robbantásához egyébként is tőke kell, na ez az ami megint hiányzik pillanatnyilag a BÉT-ről. Plusz számos negatív eredménye is van az elmúlt évek "tőzsdefejlődésének", ami mind a kisbüfik hátán csattant (l. Opus, OTT1, SET, stb.) - szóval ők/mi sem vagyunk már annyira lelkesek (jelentős bukókkal/beragadásokkal terhelve), mint voltunk. 
.
A külső környezet jelentősen megváltozott a covid elmúlt másfél éve alatt. Ezért nem várok gyors előrelépést, ha még egyáltalán lesz olyan, itt sem. Mindenki kivár, és gondolom KF-ék is. Ennyi. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 09:43
Előzmény: #9760  kupec
#9762
Akkor is ugyan igy utana jarhattalk volna sot akkor meg igazad is lett volna hogy nem lehet KGY de akkor is en voltam az egyetlen aki azt mondta nem lesz.Miert van az az erzesem veled kapcsolatba hogy sajat erdek hajt?Bocsanat ha rosszul gondolom de sajnos en igy latom.Azt mondod miota visszaengedtek a reszvenyt neked van.Mivel kb nem nagyon lattalak irni ide vagy nem nagyon emlekszem ra mert kb irhattal par mondatot valoszinu ez abba az idoszakba lehetett amikor vetted a reszvenyt tehat a feldumanal lehettel itt mert amikor tenyleg gaz volt a helyzet bar neked van reszvenyed allitasod szerint a kezdetek ota akkor miert nem voltal itt 1300 korul hogy lassuk a velemenyedet?Viszont ha nem erdekel a dolog akkor most minek irtal ide?Az a baj ha valaki a forumon van sokkal regebb ota mint pl te is hogy hogy nem ir egy olyan topikba amibe erdekelt?Na mind1 ahoyg ezt irtam kozbe beleneztem a nordtelekomba de itt az ehepbe belemkotottel hogy nem lehet KGY viszont ott meg azt irtad hogy lehet xDDD Te ember nemtudom hogy esetleg van valami problemad de sztem jarj utana.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 23. 09:01
Előzmény: #9760  kupec
#9761
Koszi a valaszokat Aprilisba amikor itt vartak a KGY-t akkor hol voltal?
Es honnan veszed hogy a covid idoszak betette a kaput szerinted novemberbe miert jottek a kgy pontok KF-tol?Ha raernek akkor miert nem akkor kuldtek amikor a dvg mar kiszallt?Szoval ha nem az volt a celjuk hogy a dvg reszvemyek minel hamarabb elmenjenek akkor mi?

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek