Topiknyitó: HoStrucc 2019. 12. 17. 15:03

EHEP várakozások  

Sziasztok!
A régi, admin nélküli topik helyére. Várakozásokat megfogalmazni, eszmecserét folytatni lehet értelmesen mindkét irányba. Csak az egyértelmű trollokat fogom tiltani alkalomadtán, ha túlmennek egy határon. (Példának okáért: "TÖMÉS van" típusú tőmondatok, naponta beírva, érvek nélkül nem számít sem eszmecserének, sem értelmesnek az olvasatomban, így az ilyet egy felszólítás után kukázni fogom várhatóan)
Sikeres kereskedést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kupec 2021. 05. 23. 00:21
Előzmény: #9759  Csakegyolvaso
#9760
Ezt nem láttam, eszerint tévedtem a szóban forgó kormányrendelet visszavonása ügyében. Viszont mivel a kormányrendelet hatályon kívül került, így valóban tartható - védettségi  igazolvánnyal rendelkező személyes jelenlét mellett - június 15. után kgy. Azaz mégis várhatjuk a meghívót - amiatt viszont felesleges ugrálnunk, ha nem jön. Nyilván van egy saját menetrendjük, úgyis aszerint küldik majd.
.
EHEP rv-em közvetlenül a visszaengedés utánról is van, és - emlékeim szerint - többször írtam ide is. Visszakereshető, én nem tartom nyilván. A fórumon egyetlen nick-em van, mióta regisztráltam.
.
Semmit nem akarok lebeszélni, de türelmes vagyok. Befektetésnek vettem, számítva arra, hogy valóban célja van egy üzleti körnek ezzel a részvénnyel, legutóbb jegyeztem is belőle. Korábban szó volt arról, hogy esetleg a Ferihegyi reptér kerülne ide, ez mostanára vsz idejétmúlt elképzelés, mivel a repteret mostanában a MOL-lal emlegetik együtt. 
.
Sajnos úgy látom, hogy az elhúzódó covid időszak egy időre ennek is betette a kaput, az elképzelések/tervek vsz jelentős újragondolás alatt állnak és bizony az is elképzelhető, hogy KF és köre már/egyelőre semmit nem akar itt kezdeni. A covid előtti időszak egy pezsgő periódus volt itt a BÉT-en a mostanihoz képest, pedig már akkor is leszállóágon voltunk. Szóval én nem lepődnék meg azon sem, ha őszig nem történne itt semmi. Várok türelmesen - ha lesz valami, nagyot nyerhetünk, ha nem, akkor bukunk. Időm van, nyugdíjig még jópár évem van hátra, hamarabb meg erre a pénzre nincs szükségem, ami itt most "parkol". 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 22. 22:33
#9759
http://keptarhely.eu/view.php?file=20210522v00w88io.jpeg
Ennel jobban mar nem megy.Jo hetveget mindenkinek.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 22. 20:57
Előzmény: #9753  kupec
#9757
Vagy szimplan egyszer uaz egesz es va negy masik nicked akivel nem mersz ide irni BARACKMAG xD. Az irasod nagyon emlekeztet ra xD de nyilvan ez csak egy tipp de akkor is xD
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 22. 20:52
#9756
Ertem en hogy midnenaron most meg akarod magyarazni hogy nem lehet KGY-t tartani de miert? xD Eddig ra se neztel erre a topikra soha nem lattalak ide irni aztan most hirtelen ezt meg akarod magyarazni.Erdekes amikor ment a felbeszeles itt aprilisba hogy lesz kgy akkor nem jelentel meg?Miert nem?Kivancsi vagyok ra most miert jelentel meg?Nem akarod hoyg felbeszeljek hogy most mar lehet KGY-t tartani nem zavar mert van egy velemenyed csak nem ertem miert kezdtel el ezzel ennyire foglalkozni.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 22. 20:46
#9755
"Mint ismeretes, a koronavírus-világjárvány miatt a kormány, majd a parlament a járvány első hulláma során is elrendelte a veszélyhelyzetet, amely az első hullám lecsengésével, 2020. június 18-án szűnt meg."
Es itt ugyan uyg tartottak KGY-t ebbe az idoszakba aprilisba es juniusba telt le.szoval a Veszhelyzet es KGY tartas kozott nincs osszefugges csak akkor ha a kormany olyan rendeletet hoz.Es most azokat feloldotta az 5 millio beoltott utan.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 22. 20:38
Előzmény: #9753  kupec
#9754
rosszul ertelmezed es az ott1 a legjobb pelda ra.OTT1 akkor tart kgy ha mar van kv szted miert? Mert mar lehet kgy-t tartani kulonben nem jonne ki ilyen kozlemenyel hanem lenne megint KGY IG -tagokal.Biztos vagyok benne hogy lehet mar KGY-t tartani vagy legalabbis junius 15-tol.Nincs miro lbeszelni KGY meghivo mar johet nyilvan nemkotelezo kuldeniuk de ha nem jon akkor mar nem jatszhatjak tovvabb azt hoyg a DVG miatt huzodik a dolog.Es a DVG 400-500milliso bevetelere is raneznek hogy mennyi valojaba nem-e ment zsebre a fele.Ezert is kivancsi lennek majd az eves jelentesukre.Puszi nekik.
kupec 2021. 05. 22. 19:08
Előzmény: #9752  Csakegyolvaso
#9753
Szóval alaposabban körüljárva a problémát, az Országgyűlés 2021. május 21-én a XL. számú törvénnyel kihirdette a veszélyhelyzet fenntartását és ezzel az 502/2020. (XI.16.) Korm. rendeletet a Kormány 271/2021. (V. 21.) Korm. rendeletével hatályában fenntartotta. 
.
Ennek megfelelően az 502/2020. (XI.16.) rendelet 3. § (1) bekezdése szerint "A 2. §-ban foglalt kivétellel a jogi személy döntéshozó szervének ülése - ideértve küldöttgyűlést és a részközgyűlést is - nem tartható meg olyan módon, hogy az a tag személyes részvételét igényelje, abban az esetben sem, ha az ülés e rendelet hatálybalépésekor már összehívásra került." Márpedig a gazdasági társaságok minden esetben erre a rendeletre hivatkozással törölték el tavasszal a közgyűlések személyes jelenlét mellett történő megtartását. Vagyis a helyzet egyelőre nem változott, így mégsem kell egyelőre várnunk a meghívót. Ha rosszul értelmeztem valamit, előre is bocsánat.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 22:38
#9752
szoval ha jovohet kedden kuldik a meghivot az pont 21 nappal lesz elotte es junius 15-re esik igy meglehet tartani azon a szep keddi napon amit majd szepen eltolnak 2 hettel mert nem lesz meg az 50% es igy junius 29-en meg is lesz tartva.Na hajra kedden varjuk a meghivot.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 22:35
#9751
A veget nem ovlastam el mekkora parade xDDDD
"A Magyar Közlönyben hamarosan megjelenő rendelet az ötmilliomodik COVID-19 elleni védőoltás beadásának másnapján lép hatályba, kivéve egy esetet: a gyűlésekre vonatkozó korlátozások 2021. június 14. után szűnnek meg."
kupec 2021. 05. 21. 22:31
Előzmény: #9749  Csakegyolvaso
#9750
Jöjjön! 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 22:21
#9749
akkor johet a KGY meghivo
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 22:14
Előzmény: #9746  kupec
#9747
Kozlonybol majd kiderul.
kupec 2021. 05. 21. 21:56
Előzmény: #9744  Csakegyolvaso
#9746
Úgy emlékszem, hogy tavaly nyáron nem volt veszélyhelyzet, így például volt személyes jelenléttel megtartott Pannergy rkgy, majd ősszel megint elrendelték azt. De mint mondtam, lehet, hogy tévedek - az tény, hogy a Nord-nál június 14-re személyes részvételes rkgy-t hívtak össze. Vagyis lehet, hogy mégis Neked van igazad!
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 21:43
Előzmény: #9743  Törölt felhasználó
#9745
igen meg 500 forintozol.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 21:37
Előzmény: #9740  kupec
#9744
nem is fogsz mert gyanusan nicns igazad.Veszélyhelyzetet hirdettek Magyarországon: életbe lép a rendkívüli jogrend (penzcentrum.hu).Akkor ezt magyarazd meg nekem legy szives ha a veszhelyzet tavaly ota tart akkor miert csak november ota nem lehet kgy-t tartani?A veszhelyzet es a KGY nem fugg ossze.Gondolom Veszhelyzet idoszak alatt lehet korlatozo donteseket hozni szoval ha szeptembereig meghosszabitottak az azt jelenti hogy addig hozhatnak meg ilyen donteseket de a KGY-val csak akkor fugg ossze ha kijelentik hogy nem tarthatnak.Szoval elmeletileg a zart teri rendezvenyek engedelyezve lettek igy lehet tartani KGY-t.De majd a kozlonybol kiderul.
Törölt felhasználó 2021. 05. 21. 19:51
Előzmény: #9738  Csakegyolvaso
#9743
Rág jártam itt.Még mindíg 500 forintozik a sámán barátunk?)Azt hittem megkomolyodott már  :)
kupec 2021. 05. 21. 19:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#9742
Melyik részt illetően?
Törölt felhasználó 2021. 05. 21. 19:06
Törölt hozzászólás
#9741

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek