Topiknyitó: HoStrucc 2019. 12. 17. 15:03

EHEP várakozások  

Sziasztok!
A régi, admin nélküli topik helyére. Várakozásokat megfogalmazni, eszmecserét folytatni lehet értelmesen mindkét irányba. Csak az egyértelmű trollokat fogom tiltani alkalomadtán, ha túlmennek egy határon. (Példának okáért: "TÖMÉS van" típusú tőmondatok, naponta beírva, érvek nélkül nem számít sem eszmecserének, sem értelmesnek az olvasatomban, így az ilyet egy felszólítás után kukázni fogom várhatóan)
Sikeres kereskedést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kupec 2021. 05. 21. 18:54
Előzmény: #9736  Csakegyolvaso
#9740
Nem akarlak elkeseríteni, de a veszélyhelyzetet szeptember közepéig meghosszabbította a kormány. Márpedig a kgy-k IT általi megtartása esetén mindig a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló kormányrendeletre hivatkoznak (ami ugye így továbbra is hatályos). Ebből nekem az jön le, hogy nem feltétlenül lehet még személyes jelenléttel kgy-t tartani. Persze lehet, hogy tévedek. 
kupec 2021. 05. 21. 18:49
Előzmény: #9735  Csakegyolvaso
#9739
Nem értem az agresszív fellépésed okát. Nem egy-két napon múlik itt semmi. Illetve néhány nap késlekedés sem jelent semmit. Ha egy hónap múlva sem lesz meghívó, az esetleg mutathat abba az irányba, amit írtál.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 14:44
#9738
Hostrucc ha lehet moka mikit is kitilthatnad innen a topikbol ugyis ki vagyunk neki filterezve es csak 1 szamot ismer semmi hasznos informaciot nem ir ide.
moak1
moak1 2021. 05. 21. 14:42
#9737
11 filterezett üzenet :D nagyon pörögtök. Épp fel vagy le megy a sirás?  Amugy rég volt szóval 500!
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 11:32
Előzmény: #9734  kupec
#9736
Nem lenne kicsit fura ha meg mindig nem lehetne KGY-t tartani?Minden mast lehet de kgy-t nem?Ez hogy johet ossze?Belteri rendezvenyeket lehet tartani de csak igazolassal.Ebbe beleszamit a kgy is mert ha nem akkor minek szamit egy uzleti rendezveny.Tenyleg nem tudom eldonteni.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 11:18
Előzmény: #9734  kupec
#9735
o most hirtelen irsz ide? hat eddig hol voltal multkor meg ott1-be remisztgetted az emberket hogy itt is ugyan az a konyvvizsgalo most meg nyugtatsz xD Nem aggodom tul ha surgos nekik akkor kuldjek ki a meghivot mert veszteni valojuk nincs.Ha meg lehet tartani akkor hamarabb lesz megtartva ha nem lehet max megint leszavazzak.Ennyi tortenhet.Ha nekem surgos lenne en meglepnem ezt a lehetoseget.Kerdes az hogy nekik surgos-e?Ha nem surgos akkor azt bizonyitja hogy manipulalnak ha surgos akkor jojjon a meghivo.Ennyi nem tobb.Ebbol el lehet donteni melyik allitasom az igaz.
kupec 2021. 05. 21. 11:12
Előzmény: #9727  Csakegyolvaso
#9734
Szvsz túlaggódod. A Nord meghívója is feltételes, viszont Pünkösd után egyértelműsödhet a helyzet a személyes részvétel mellett megtartható kgy kérdését illetően. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 11:10
#9733
es ha jol szamolok korulbelul 400milliohufot kereshetett ezzel a kis manipulacioval a DVG de ezer tis varo ma DVG eves jelenteset amit valami okbol kifolyolag meg mindig nem kozoltek.Pedig anno nagy volt a szajuk hogy majd a eves jelentesbe meg lehet nezni.Igen en megneznem de nem tudom mert meg nem adtak ki.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 11:08
#9732
Es ha osszeall a kep es egyre jobban bebizonyosdik hogy bizony it ta DVG es KF osszejatszik akkor mehet a feljelentes tozsdei manipulacio miatt.Mert meg mindig nem ertem a DVG hogy tudott eladni 220k reszvenyt es addig miert nem rakta helyre a toket miert vart mostanaig.KF-ek miert harangoztak be a kgy-t ha nem surgos nekik.Nagyon sok kep arra mutat hogy itt bizony manipulacio folyik.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 11:04
Előzmény: #9729  brextra
#9731
En nem mondom azt hogy ok sietnek.En azt mondom hogy huzzak az idot es mibol gondolom ezt.Ha sietnenek akkor jonnie kene a kgy pontoknak es a forumon csak ezert kerdezek ra hogy ezt masok is igazoljak nekem hogy a DVG es KF osszejatszik es huzzak az idot amig lehet.Mindig mindent az utolso pillanatra hagynak ez latszik.Nyilvan ha sietnenek akkor a DVG is elobb rendezte volna a sajat toket de mar novemberbe tudtam hogy itt szandekos idohuzas megy csak mostanaig egyre tobb lepesuk bizonyitja ezt hogy DVG KF osszejatszik es nem a masik verziot hogy KF-ek minel hamarabb tul akarnak ezen esni.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 10:53
Előzmény: #9729  brextra
#9730
Ha ennyire raernek akkor szandekos manipulacioval dobtak ki a kgy pontokat novemberbe?
brextra
brextra 2021. 05. 21. 10:47
Előzmény: #9727  Csakegyolvaso
#9729
én nem értem, hogy miért gondolod ennyire fixen azt, hogy ők sietnek és itt jönnie kell meghívónak. Nem látom az indokot mögötte. Az eddigi 1,5 évből én azt látom, hogy rohadtul nem sürgős nekik, most sem lesz az, de ne legyen igazam. 
Törölt felhasználó 2021. 05. 21. 10:26
Törölt hozzászólás
#9728
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 10:06
#9727
Amugy kf-nek pont azt kellene csinalnia amit a Nord csinal.Igy kikuldeni a meghivot hogy minel hamarabb meglegyen mert valoszinu lehet tartani de mint latjuk nem jon tehat mar alapbol susmus van ha annyira fontos lenne nekik akkor pont ugy jott volna ki a kgy meghivo ahogy a nordnal vagy meg elobb is.Szoval valaki tudna adni erre egy magyarazatott hogy szerinte miert nem jott meg meghivo?Kivancsi lennek a velemenyekre hogy szerintetek KF vagy a DVG miert ne mkuldott meg meghivot?
Törölt felhasználó 2021. 05. 21. 10:02
Törölt hozzászólás
#9726
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 21. 09:59
#9725
Akkor elmeletileg lehet rendezvenyt tartani."Zárt téri rendezvény továbbra is csak védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára tartható, illetve látogatható" Konkretan nem tertek ki az uzleti rendezvenyekre de ebbol a kijelentesbol erre tudok kovetkeztetni.Nincs a letszam se meghatarozva a lenyeg az hogy csak oltottak mehetnek.Szoval sztem ma kellene jonnie akkor egy meghivonak de legekesobb az utan amikor a magyar kozlonyon kijonnek az uj infok.De mint korabban is irtam attol hogy johet a meghivo attol meg nem biztos hogy jonni fog de az arulkodo lesz ha nem kuldik annak ellenere ha mar lehet kgy-t tartani.
Törölt felhasználó 2021. 05. 21. 08:03
Törölt hozzászólás
#9724
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 05. 20. 23:11
#9723
Ugylatszik holnap fogjak bejelenteni a korlatozasokkal kapcsolatos dolgokat ("Az Operatív törzs holnap dönt az 5 millió beoltott utáni intézkedésekről") remeljuk lehet KGY-t tartani es akkor jovoheten johetne is a meghivo.Bar nem tudom hogy hetvegen szoktak-e kgy meghivot kuldeni ha igen akkor benne van a pakliba hogy megjon hetvegen.
bittnerk78 2021. 05. 20. 07:02
Előzmény: #9720  Csakegyolvaso
#9722
Általában az ilyen semmit mondó cégekben , van a jàték ! Anno a humet , econet is ilyen volt ! 
M5
M5 2021. 05. 19. 17:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#9721
Remélem a választást nem vàrják meg a tervekkel,megint úgy járunk mint a DVG pakkal!!

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek