Topiknyitó: HoStrucc 2019. 12. 17. 15:03

EHEP várakozások  

Sziasztok!
A régi, admin nélküli topik helyére. Várakozásokat megfogalmazni, eszmecserét folytatni lehet értelmesen mindkét irányba. Csak az egyértelmű trollokat fogom tiltani alkalomadtán, ha túlmennek egy határon. (Példának okáért: "TÖMÉS van" típusú tőmondatok, naponta beírva, érvek nélkül nem számít sem eszmecserének, sem értelmesnek az olvasatomban, így az ilyet egy felszólítás után kukázni fogom várhatóan)
Sikeres kereskedést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
M5
M5 2020. 10. 07. 21:29
Előzmény: #6399  Csakegyolvaso
#6400
Szvsz nehéz lenne 15%ot összeszedni,de annak semmi köze hozzá!az igazgatótanács kérhet le uj könyvet,jelen esetben a kelertől!!ha jól emlékszem egyszer volt uj könyv!!!utána mindig a vitt igazolásról átirták mindenkinek az aktualis darabszámra....ezért irtuk már egy párszor,hogy a könyvből hiányzott kb 100k reszvény......valószínű,hogy külföldi alapkezelőnél van.....ami nekem még érdekes,hogy jelen helyzet szerint a Dvg és KF. nem ápolnak baráti kapcsolatot,akkor meg miért nem kért az igazgatótanács soha új könyvet....mi mindig azt gondoltuk,hogy azert,hogy nem derüljenek ki az uj nevek....de Dvgnek pont az lett volna az érdeke,hogy tudjuk az irányt és ne zuhannyon be az ár........vagy mégis csak jóban vannak???érdekes ez az egész.....!!:))
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2020. 10. 07. 21:15
Előzmény: #6398  M5
#6399
arra gondoltam ha esetleg ott lenne 10-15% akkor se lennenek kotelesek mutatni egyet?
M5
M5 2020. 10. 07. 21:03
Előzmény: #6397  Csakegyolvaso
#6398
Mi nem kérhetünk új könyvet..!!
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2020. 10. 07. 20:36
#6397
amugy ez a kgy pont jo lehetoseg lenen arra nekunk befektetoknek hogy osszefogjunk es kikerjunk egy naprakesz resztvenykonyvet.
Crudey_Gyula
Crudey_Gyula 2020. 10. 07. 18:05
Előzmény: #6395  Crudey_Gyula
#6396
Akár lehet, hogy ezen az árfolyamon is veszik, bár ki tudja...
Crudey_Gyula
Crudey_Gyula 2020. 10. 07. 18:02
Előzmény: #6385  Csakegyolvaso
#6395
Lehet, hogy a DVG-nek húzták fel az árfolyamot, de az is lehet, hogy csak KF húzta fel magának. 20k óta folyamatosan adott el, de a koronavírus pánik miatt rövid idő alatt hirtelen túl sokat esett a papír, ezért biztosítania kellett a haverjainak a jó kiszállót. Természetesen arra nincs egyértelműen igazolható magyarázat, hogy a két feltevés közül egyik is igaz lenne. Egyébként az a személyes véleményem, hogy lentebb vissza fogják venni KF haverjai.
Crudey_Gyula
Crudey_Gyula 2020. 10. 07. 17:59
Előzmény: #6379  kockafej
#6394
Nem hiszem, hogy a DVG ezután ellene szavazna. Most már kizárt, hogy hosszú távú célja lenne a DVG-nek az EHEP-pel, csakis a részvényei eladása fog forogni a szemük előtt, és mindent megszavaznak. KF meg mielőtt akármit tenne, kitessékeli a potyautasokat. Ahogy fortepan mondta, felesleges lenne kiszorítania KF-nek a DVG-t, mert küszöböt is átléphet, és ha terve van a céggel, még a kötelező vételi ajánlattétel előtt rendezi a tulajdonviszonyokat.
Crudey_Gyula
Crudey_Gyula 2020. 10. 07. 17:46
Előzmény: #6381  Csakegyolvaso
#6393
Szerintem is valószínű, hogy a kgy napja előtt küszöböt fog lépni a DVG, legalább a forgalom 40%-át adhatja (mint korábban), és mivel eddig nem jelentett, valószínű, hogy nem adhatott ennél sokkal többet.
M5
M5 2020. 10. 07. 17:08
Előzmény: #6390  Fortepan
#6392
Ne szerénykedjél.....!!!
Törölt felhasználó 2020. 10. 07. 16:46
Törölt hozzászólás
#6391
Fortepan
Fortepan 2020. 10. 07. 16:44
#6390

Annyira azért ne rohanjatok. Igen nagy meglepetés lenne, ha nov 09. eredményes lenne, hisz a két nagytulajnak összesen nincs meg az 50% az érvényességhez hivatalosan, további jelentős tulajdonrész pedig nem nagyon szokott összejönni a közgyűlésen (Bár nem tudhatom Kornél mennyinél jár :) ), és nem hinném, hogy a rejtőzködők már most felfednék magukat.
Új részvénykibocsájtás esetén KF könnyen megugorhatja a kötelező ajánlattételi határokat, amit valószínűleg nem szeretne, hisz a 180 napos még neki mindig túl magas.
Viszont 1%-os napirendi pontos javaslatok közé én azért várnék valami olyat, ami az igazgatóság 2:1 es arányát 2:1-re fordítja.
Visszaolvasgatva a hozzászólásokat azt kell mondanom, hogy baromira türelmetlenek vagytok...
Törölt felhasználó 2020. 10. 07. 16:03
Törölt hozzászólás
#6389
M5
M5 2020. 10. 07. 16:02
Előzmény: #6384  kockafej
#6388
Aki kimarad,az lemarad!!:)))
Törölt felhasználó 2020. 10. 07. 15:52
Törölt hozzászólás
#6387
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2020. 10. 07. 15:39
Előzmény: #6384  kockafej
#6386
azt se hiszem el hogy kf 160 millaert csinalna ezt amikor ha a ceget behozan ide tobb milliardot erne.Te megelegednel a 160 millioval amikor csak anny ia dolgod hogy behozd ide a ceget es maris tobb milliardot er a reszvenyed?Es csak annyi a dolgod hogy felvasarolj 90k reszvenyt a dvg-tol jelen allas szerint.Meg mik ezek az 500 meg 700db vasarolk egyik pillanatro la masikra?egyik nap nincs forgalom masiknap meg tenyleg ezreket vesznek?Ha a kis bufik veszik akkor azert kell elmenni a kgyre mert akkor tut ihogy rengeteg reszveny van nalunk es akkor mi szavazunk ha meg kf-nel van e za rengeteg reszveny akkor meg azert mert lesz valami.Mind ket esetbe jol jarnank ha elmennenk a kgyra.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2020. 10. 07. 15:29
#6385
Elso jele hogy van valami megallapodas kozottuk az a 2k-7k rallys idoszak volt szamomra.Mert ott felhuztak dvg el is adott 90k reszvenyt plussz a lebeszelok rohadtul megjelentek.Nyilvan ez tse lehet 100%-ba kijelenteni de ez mar egy indok arra hogy lehessen hinni benne hogy van koztuk valami.Mert mar mint tobbszor leirtam nem hinnem hogy egy brokerceg csak ugy megrallyztatna egy papirt amikro tudja jol hogy van benne 200k-val rendelkezo reszvenyes aki ki akarja szorni a papirjait olyan mintha szembeszellel pisilne.Ugyhogy az a rally a dvg-nek volt megteremtve szvsz.
kockafej
kockafej 2020. 10. 07. 15:29
Előzmény: #6383  Csakegyolvaso
#6384
Abból, H KF betett 2x milliót és nem torzseket kert, amit piacon tud szórni. Most megint ugyanott tartunk egy év utan, H megint feltokesites kell. A dvg pakkbol meg nem hallottam, H vett volna, ami evidens lenne. Jah, csak maga a feltokisites volt 4 így mire átment. Hiába is boncolgatjuk tovább, majd kiderül, H mi lesz. Abba úgy sem lesz beleszólásunk. Részemről lezartam.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2020. 10. 07. 15:09
Előzmény: #6382  kockafej
#6383
es mibol nezett ugy ki a dolog?Abbol hoyg egyzser se ment oda szemelyesen KF?Elegge rosszak a meglatasaitok akkor.Semmi jele bnem volt annak hogy kf zsebebe van a DVG.Foleg ugy hogy mar egy eve ezt toljatok hogy nincs kozottuk megallapodas.tehat az a jo par kgy max 1 vagy 2 lehetett amibol ti ilyen kovetkezteteseket levontatok.
kockafej
kockafej 2020. 10. 07. 15:06
Előzmény: #6381  Csakegyolvaso
#6382
Nagyot tévedsz kolléga! Pakkal és a többiekkel voltunk jó pár kgy-n, ahol úgy nézett ki a dolog, H a dvg már zsebben van KF-nek. Ehhez képest KF a mai napig nem vásárolta ki a dvg pakkot. Minden reginek hatalmas csalódás ez a papír. Jah és még most sem jött olyan hír, H KF megvett 30k papírt a dvg-tol otc-n, H abszolút többségbe kerüljön. Mindkettő egy nagy szar kupac és jó nekik ez a langyos víz. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2020. 10. 07. 14:58
Előzmény: #6379  kockafej
#6381
nekem az a meglatasom hogy te es pakk vagtytok itt a leganygobb beultetok akik 10k felett enekeltek hogy jo lesz es most amikor tortenes van meg temetitek a papirt.Rohadtul nem all ossze nekem ez igy.Nem vegig ezt akartatok hoyg a DVG kiszalljon es most mar azt mondjatok hogy kf leszarja nagy ivbe? Ezert irtam multkro is hogy jol toljatok.Amugy 08.28 ota 33k papir forgot meg mar kozel van a 10%os kuszob sztem.Multhetre vartam de lofasz forgalom volt talan majd ezen a heten meglesz.

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek