Topiknyitó: zsoltee77 2019. 11. 26. 20:27

Futuraqua nyrt. részvényesek topicja  

Kedves Mindenki!
Arra gondoltam, hogy nyitok egy topicot, ahol a részvényesek nyugodtan társaloghatnak.
Ami itt nem lesz:
flood, trollok, veszekedés, személyeskedés.
Jó fórumozást! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Szarvasi_Kotyogós
Szarvasi_Kotyogós 2021. 01. 06. 22:58
Előzmény: #8193  Hathor
#8200
Írni se kötelező te fordítva bekötött agyú. Mit nem lehet azon érteni hogy ha 86x elköszönsz hogy nem írsz akkor azt tartsd be. Faszt én ugorjam át. Ne írj oda ahol nem vágynak rád! Leírtam és sokan egyet értettek. Kötögess kussban a százalékokat nekünk is mutatja a broki felület. Azt elfejeted amikor pár napja még valaki megunta bla bla nem megy, Hát igen.. Ettől vagyok ki. Nem kell a kommentárod. Amíg nincs pozid hónapokig nem is érdekel hogy írj. Akkor legyen így poziban is. Kösz! 
Ja és én is minden jót kívánok neked! Látod semmi személyes. 
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 22:51
#8199
Minden topik felenek jo az irasom a masik felenek nem jo. Miert van ez?
A topikok egy resze esest var masik fele emelkedest. Aki esest var es emelkedesre szavazok ott, ott utalni fog, ha esesre szavazok es ott emelkedest var, az azert utal. Ugyanez neki nem megy, masiknak megy. Ez is gond.
Mindig igy lesz ez. Tobben olvasnak szivesen, tobben nem. 
En mindig forogni fogok a papirokkal egyutt. Ha esik, lefele nezem, ha emelkedik felfele nezem. Ez a kereskedes alapja, trend meghatarozas es trendkovetes. Nem hogy veszek es varom a sultgalambot es nezem 70%kal lentebb a papirt, hogy majd egyszer nyugdijra jo lesz, meg az unokamnak.
En orulok, ha valaki jobb trader nalam, en tanulok tole. Orulok, ha elmondja mit lat, merre a trend, milyen alakzat van. Mi van fundasan, mi a hir. Mindenbol tanulok. Massal orjongeni ki mit ir, hogy csinal tok folosleges. Ido pocsekolas, es sajat magatol vesz el idot az ember.
Ha sikeres vagy, nem a masikkal foglalkozol, hanem az arfolyammal es tapadsz a trendre.
Remelem ugorhatunk magara a papirra, cegre, es ezek menten haladhatunk tovabb.
Koszi.
Yo8!
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 22:37
Előzmény: #8196  Hathor
#8198
Egyebkent minden heten mondtam Nutexben minden jot kivanok a reszvenyeseknek es mondtam remelem egyszer beindul.
Attol a jelenlegi ceg helyzetet jellemezhetem, es a tevekenyseget, abban pont topik moderator vagyok. 
Ha kimoderalom a trollokat jo ott, penznyelo lebeszelesevel egyutt. Biotechnek hetente kivanok jo kivansagot. 
Ha lefele nezek vmit az a baj, ha fel az a baj. Ha beszelgetek massal az a baj.
Mar sem nyerot nem irok keresre, sem ATHs szamlakat, sem Evaval nem beszelek. Marfelfe varakozast se irjak, lefelet se. Semmit se.
Szerintem realisat irok es mindig az arfolyamra. Ilyen off sorozatok miatt kell allandoan masokrol beszelnem.
Ugorjatok at a hozzaszolasomat
Revolution 2021. 01. 06. 22:31
Törölt hozzászólás
#8197
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 22:30
Előzmény: #8194  VejkóFélix
#8196
Ezert vagy akkor frusztralt, hogy Nutex nem megy, tobbi meg megy. Mondtam sikeres kereskedes mellett nem frusztralt az ember, es nem masokat okol. Hidd el nekem.
Revolution 2021. 01. 06. 22:28
Törölt hozzászólás
#8195
VejkóFélix
VejkóFélix 2021. 01. 06. 22:15
Előzmény: #8192  Hathor
#8194
Elmondom, miért utálnak. Mondok egy példát. Nutex. 
-Mikor jön a befektető? Sehol semmi..hihi haha. Huber nyomtat, Huber töm. Hihi haha. Ez megy már tíz éve, itt nem változik semmi. Hihi haha. 
Közben Enefi énekkar ezerrel. Neked ugranak, szóvá teszik, hogy kibebaszott rosszindulatú Vagy!
-Én a részvénnyel foglalkozom, Ti meg velem!
Százezer db ilyen bejegyzést tudnék belinkelni! 2008-as regisztráció, kerek 1-es népszerűség. A hiba az ön készülékében van!
Javaslat: Kevesebb picsogás, több önkritika! Yo8!
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 22:12
#8193
Emelkedett ma 10%ot a papir, ennek inkabb orul a normalis reszvenyes.
Futur nagytulajok ma par millaval bentebb vannak. Szerintem Ok nem szomorkodnak. Oruljonek a reszvenyesek, ne masba keressek a hibat, okokat. Ha nem tetszik az emelkedes, keressen az ember mas papirt, amiben oromet leli. Ha valaki irasa nem tetszik ugorja at. Semmi nem kotelezo
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 22:07
Előzmény: #8191  VejkóFélix
#8192
Szerintem ne offoljunk.
Szuletett egy csomo felesleges off itt, mikozben vegig futurrol beszelgettunk.
Nyugodtan at lehet ugrani a hozzaszolasokaimat, en is atugrom, akit tudom nem erdekel. Nem kotelezo olvasni. Probaljatok atlepni, akit nem erdekel. Szerintem semmi rosszat nem irtam ma, papirrol irtam es jon egy ket oras off ra
VejkóFélix
VejkóFélix 2021. 01. 06. 21:57
Előzmény: #8189  Hathor
#8191

Te mindig odaszúrsz mindenhová, amikor szóvá teszik, akkor jön tűpontosan a "Ti velem foglalkoztok, én a papírral" evangélium. Ne me-KEG-jél bögrés! Pizsamát fel, lámpaoltás! Yo8!
VejkóFélix
VejkóFélix 2021. 01. 06. 21:52
Előzmény: #8184  balentum
#8190
Indulsz a következő választásokon? Remélem igen! 
Balentum urat miniszterelnöknek! 👏👏👏
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 21:48
Előzmény: #8188  kupec
#8189
Ennyi, na mindegy.
Ez megy allandoan. 
kupec 2021. 01. 06. 21:45
Előzmény: #8187  Törölt felhasználó
#8188
nem is volt ma 70 (tudom, mert 69,9-n benn állok az eladói oldalon) :-)
Törölt felhasználó 2021. 01. 06. 21:42
Előzmény: #8178  Szarvasi_Kotyogós
#8187
Respect kollega👏👏
Teljesen egyetértek véleményeddel végre valaki röviden összefoglalta ezt a figurát hogy milyen is valójában Egyébként szerintem már nincs is részvénye 70 nél borított 
kupec 2021. 01. 06. 21:31
Előzmény: #8174  kupec
#8186
Kíváncsi lennék azok véleményére, akiktől a 3 mínuszt kaptam, tényleg azt gondolják-e, hogy nyár elejére elérjük (legalább Európában) a 70%-os átoltottságot, hogy ne szabaduljon el megint a vírus? A mínuszolás helyett javaslom, hogy a közzétett gyártói kapacitások alapján mindenki végezzen egy gyors fejszámolást, hogy hol is fogunk nyár elején tartani a legyártott vakcinák mennyiségét tekintve (ja, és arról még fogalmunk sincsen, hogy 2 db oltás valóban elég lesz-e, komolyabb mutációt nem feltételezve persze).
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 21:24
Előzmény: #8184  balentum
#8185
Keresetekre mar Levesbe sem irok, otthagytam Evat, mert amiatt is orroltatoky meg olyanokat irogattok, evanak a pokhalos popojat nyalogatom.
Gondolkodjatok mar.
balentum
balentum 2021. 01. 06. 21:22
Előzmény: #8183  Hathor
#8184
Jobb lenne már eltolni a bicajt és a sok távozós bejelentést végre betartani. Senki nem kíváncsi egy "bárány bőrbe bújt farkasra", mint a mínuszok is mutatják.
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 21:08
Előzmény: #8180  balentum
#8183
Mondtam, en biztos nem tiltatom ki.
Mindig felre ismertek.
Hathor
Hathor 2021. 01. 06. 21:06
#8182
Latom megy a szemelyeskedes.
Tozsde forum.
Meg mindig a masikkal foglalkoztok es nem az arfolyammal. En vegig arfolyamrol beszelek, tozsderol itt. 
Ami szemelyes volt, az hogy Maryenn dicsertem, es pusziltam.
Semmi rossz szandekom nincs, akik irjak, azok kitalaljak es hiresztelik, egymast gerjesztik.
Szemelyeskedes miatt en nem jelentek senkit moderatornal, bar szerintem az osszes moderatori szabalyt kiverik ezek a szemelyeskedo es tragar irasok. Nem tudom egy tozsde topikot ez miert visz elore, es az en gondolatom es 10%os emelkedes miert rossz a reszvenyeseknek, teadereknek, cegnek.
Miert kell mindig orjongeni?
Tovabba szakmailag erdekelne, hogy ilyen lelki allapotban lehet-e sikeres kereskedo valaki, allando anyazas, haborgas, szemelyeskedes mellett?
VejkóFélix
VejkóFélix 2021. 01. 06. 20:53
Előzmény: #8175  Szarvasi_Kotyogós
#8181
Csodálatos írás szép testvérem! Hat Orr most úgy megkapta, hogy Nyolc Orr lesz sebtiben! Jah! És szeretem a családom! 😘😘😘

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek