Topiknyitó: GoldGym 2019. 10. 16. 17:27

Globalis SzOpus Nyrt.  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
KKR13
KKR13 2020. 02. 11. 21:24
Előzmény: #15438  Smile62
#15440

Egy picit ellenmondás van abban, hogy egyszerre megveszik a fél országot (ami kb. azt jelentené, hogy "dől a lé", mert miből is vásárolnának, korlátlan hitelt sem kapnak légvárra), majd miután így mondjuk ezer milliárdosra vagyonúra hízik a cég, az árfolyam folyamatosan lent marad, sőt majd az alapján számolnak el és nem a valós érték alapján, és persze kivezetik magukat a mennyországba. Mindezt a részvény kb. 5-10 %-át birtokló kisbüfik kifosztásáért teszik természetesen.
Van elég baja az embernek, nem kell még arra tupírozni.
Sajnos elképzelhető, hogy egy nagyon hosszú folyamat lesz még az, hogy nyertesnek érezze magát az ember, de komolyan, nehéz eldönteni már azt, hogy valaki ennyire a saját vesztét akarja vagy esetleg másokét abból gazdagodva. Kb. mindenki tudja, hogy ha csak kiárusítanák már most a cégcsoport eszközállományát, már valószínűlegl több pénzeszköz folyna be, mint a mostani kapitalizáció.
Bubu84
Bubu84 2020. 02. 11. 21:00
Előzmény: #15435  Csibefasirt
#15439
Egyetertek. Valamilyen erdekek menten el akarjak lehetetleniteni ezt a fogozkodot. Aki nem erti amit lat az miert nezi? Jobb tartani a bukot es nem tudni mi tortenik? Ok minek nezik? Frusztraltak vagytok akkor menjetek futni. Nekem ez a hetfoi moka tobb 100ebe kerult megsem keresek bunbakot. Probalok jo dontest hozni h kikeruljek ebbol a s.arbol. Lassan a bukot is benyelem. 
Smile62 2020. 02. 11. 20:58
Előzmény: #15431  KKR13
#15438
A topik pont erre jó. Vannak negatív, és pozitív hozzállásuak. A részvény árfolyamát nézve, megértem a kétélkedőket. Itt sokan elemezgetnek, grafikonokat rajzolgatnak, és minden tiszteletem az övék. Sok energiát fordítanak az egészbe. De ez a részvény hű önmagához. Lehet, leesett az alja köré, és ennél már csak jobb lehet. Csak egy kérdés. Mikor? Ha a gyj. kijön, és nem lesz olyan rossz. Szerintem a bizalom a részvény iránt ragadtunk bele sokan. Ezt jó lenne már honorálni a cégnek is felénk. Szvsz.
Nemtomicsináljak 2020. 02. 11. 20:58
Előzmény: #15435  Csibefasirt
#15437
Így van!!
Megáll az ész, de komolyan!!
Van egy ember aki segítő szándékkal tesz fel chatokat, ami nagyjából a realitást tükrözi!!
És akinek ez nem az elképzelése szerint az támadja 😱😱
Eszem- faxom megáll, amatőrök halmaza itt 😵😵😵
Csibefasirt
Csibefasirt 2020. 02. 11. 20:57
Előzmény: #15434  Clemenza
#15436
Jesszus... Mi folyik itt xd
Azt hiszem sokan elvesztettek a gyogyszereiket... Max leirja a tenyeket az alapjan amit lat a charton, ez se tobb, se kevesebb... Akkor is esne, ha nem irna le hogy esni fog... Nem kell olvasni ha zavar, es akkor lehet remenykedni nagyobb lelkesedessel. En is ordatlan bukoban vagyok, de a jozam eszunket tartsuk mar meg. 
Csibefasirt
Csibefasirt 2020. 02. 11. 20:53
#15435
Sracok nagyon raszalltatok Maxra... Felesleges benne bunbakot keresni. Altalaban ket opciot rajzol fel a chartokon, az ne az o hibaja legyen mar hogy a szarabbik jon be minden alkalommal... :D terjunk mar eszre... O azt elemzi amit lat, de nem o alakitja az arfolyamot. 
Clemenza 2020. 02. 11. 20:51
Előzmény: #15403  Maximova
#15434
Ha kibic vagy,  akkor csak passzióból végzed az elemzést? És csak itt az opinál? Ritkán vagyok itt, mert amiket itt olvasok az még jobban lehúz. Főleg az, hogy mindig azt írod (100-ból 98x) , hogy lefelé mutat a TA, továbbra is esni fog ez a trágya papir.  Muszáj ezt? Kéri  ezt tőled valaki? Nyilván jogod van hozzá, de nekem ebből az jön le, semmi empátia nincs benned azok iránt,  akik sok ideje nagy bukóban várják a fordulatot.
Nemtomicsináljak 2020. 02. 11. 20:45
Előzmény: #15432  torony2
#15433
Na basszus ,ezt nem hiszem el!!
komolyan gondolják itt sokan hogy max elemzésére alapulva indult el egy eladási öngerjesztő folyamat!!??
Aki ezek alapján kereskedik annak már régen rossz!!
Legyen már mindenkinek saját stratégiája, elképzelése, hite a részvényekkel kapcsolatban, ne basszuk egy ember nyakába a felelősséget!!!
Aztakurva életbe, tényleg el sem hiszem hogy ez sokakat befolyásol, és eszerint kereskedik 😱😱😱😱🤗
torony2
torony2 2020. 02. 11. 20:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#15432

Rendorpeti,  erre a bejegyzésedre Maxival szemben  13 plusszot kaptál ami azt jelenti h sokan egyetértenek Veled.  - Minden tiszteletem Maximova szakmaisága és számitásai előtt, de amikor ránézek a grafikonjaira a negativ érzések öntenek el -  és azt érzem hogy EL KELL ADNOM  mert kampec.. -és tudat alatt valszeg ezt érzik a többiek is, és beindul az eladási hullám ,......
---- hiszen  itt mindenki tiszteli  Maxit , adunk a véleményére  , csakhogy ez átmegy öngerjesztő folyamatba - tényleg mindenki  eladja a részvényeit  és tényleg ezért is tart ott az árfolyam ahol tart. 
Többször irtam már milyen jó volt anno Gyuripapa optimizmusa és számitásai   (akár igaza volt akár nem) mert az a hit  ami akkor volt  a fórumon  vitte is fel az árfolyamot.
Sajnos Maxi szakmaisága most csak negativ hullámot gerjeszt -  és bocs , minden tiszteletem a Tiéd Maxi mert én meg sem közelítem a tudásod -  de ez önbeteljesitő kör amibe keveredtünk,... szar a részvény mert mindenki annak tartja  és mindenki szabadul meg tőle és  így naná hogy süllyed az árfolyam és igy tényleg szarrá tesszük a részvény árát.
Azért is örültem mikor BUXopoly  optimizmusa itt megjelent hogy hátha lelket önt  a kiábrándult tömegbe, 
mert a további negativ hozzáállással csak magunk alatt vágjuk a fát.   
Ha egy ideig nem lennének Maxi negativ önbeteljesitő jóslatai, lehet hogy jobb lenne.  Vélemény volt bocsesz.
Kérek mindenkit , hogy  ne vágjuk már magunk alatt a fát..
KKR13
KKR13 2020. 02. 11. 20:38
Előzmény: #15429  Nemtomicsináljak
#15431

Vegyél egy vekkert!
Amúgy neked sem javaslom, hogy ilyen kivezetési fas...gokra ébredj nap, mint nap vagy ha már feladtad, akkor add a hiénáknak potom pénzért a részvényeidet.
Smile62 2020. 02. 11. 20:31
Előzmény: #15426  Traktoros1975
#15430
Az életbiztosítás ez lenne akkor nem tenném rá az életem. Így utólag. Esküszöm szeretnék pozitívumokat mondani, és van is mit  , de ez semmit nem jelent a  befektetők szemponjából. Nézd meg az árfolyamot. Blue részvény.
Nemtomicsináljak 2020. 02. 11. 20:30
Előzmény: #15424  kenyeres2
#15429
Na pont ezt a teóriát írtam jóval lejjebb. Szarnak az árfolyamra, tudják elvesztik a választást, addig is nemzetstratégiai cégeket felvásárolják és kivezetik a papírt két -három év múlva, ezt jól előre jelzi hogy szarnak az árfolyamra!! Megsem próbálják saját részvény vásárlással elejét venni a pániknak, zuhanásnak!!
EMBEREK ÉBRESZTŐ!!!!!!
Mongoose8
Mongoose8 2020. 02. 11. 20:27
Előzmény: #15424  kenyeres2
#15428
Nekik már megvan a darabszamuk. Ingyen kaptak, ha 20 forintig is esik, meg akkor is jol jártak, plusz osztalek. Addig meg ha plusz bevetele lesz, lenne majd behozzak a Mészi cégek tobbi reszet jo kis Écszheto apportként. Mivel nincs plusz eredmeny nincs srv se, de nem is adoznak. Alapokon keresztül meg short, jo kis ép kolcson díjért. Igy jol jar a shortolo es jol jar az alap is. A sok kape csak remelhetoleg nem a valasztasokra fog elmenni nagy fidesz vagy soros plakatok finanszirozasara. 
mkcmagico
mkcmagico 2020. 02. 11. 20:26
Előzmény: #15408  Sapadtarcuharcos
#15427
"A tőzsdei jelenlét magasfokú áláthatóságot követel meg"... ugye ezt nem a BÉT-re értetted?
Traktoros1975 2020. 02. 11. 20:26
Előzmény: #15424  kenyeres2
#15426
Teljesen mindegy hogy nyeri akarnak vagy sem. Nem fogják hagyni hogy itt maradjon a z árfolyam. Nekik ez az élet biztosításuk. 
Smile62 2020. 02. 11. 20:20
Előzmény: #15424  kenyeres2
#15425
Piszokul eltaláltad. Szeretnék ezzel kapcsolatban többet mondani, de nem lehet és nem akarok. Ezt a jelzést mentsd el. 
kenyeres2
kenyeres2 2020. 02. 11. 20:13
Előzmény: #15421  Mongoose8
#15424
Ahogy most áll zászló olyan mintha a fidesz nem is akarna már nyerni!
Bankpalota
Bankpalota 2020. 02. 11. 20:08
#15423
Mind egy szálig a.... FA
Clemenza 2020. 02. 11. 20:05
Előzmény: #15418  slrd
#15422
Szó szerint ugyanezt gondolom. Mészáros gázszerelőnek már egy 5 fős cég irányítása is meghaladná a képességeit, ő a nevét adja valamihez, a szélhámosok,  gazemberek pedig büntetlenül teszik azt, amit. A részvényesek semmit nem számítanak ezeknek. Ha a fő tulajdonos nem csak papíron lenne érdekelt ebben a tőzsdei cégben, nem hagyná, hogy ilyen gazemberek két év alatt egyre inkább elégetik a vagyonát. Az, hogy a háttérben mi zajlik, azt csak kevesen tudják.  Valakiknek ez az érdekük.
Mongoose8
Mongoose8 2020. 02. 11. 19:55
#15421
Költői :melyik a fontosabb a fidesz részéről, hogy a részvény károsultak elfordulnak tőlük, vagy b Mészáros Lőrinc a világ egyik leggazdagabb embere? Melyik tábor az "elhanyagolható"? 

Topik gazda

GoldGym
GoldGym
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek