Topiknyitó: Hathor 2019. 08. 30. 10:33

NUTEX részvényesek topikja  

Nutex részvényesek topikja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2020. 10. 17. 20:35
Előzmény: #20776  Hamiskártyás_boy
#20780
A tozsde sosem a logikarol szolt.
Es 3eve igy van, mindig olcsobban adja.
Kivetel par nap, amikor felrantja valaki.
Lasd 32es Koranyi rally
Nemtomicsináljak 2020. 10. 17. 20:34
#20779
Én meg azt kérdezem miért lenne olyan lehetetlen hogy kibasszák ezt is ,nordot is ,ehepet is  tőzsdéről mint megannyi ilyen mutyi papírokat már!?😉
Húzzák- vonják a dolgokat mint a rétestésztát, aztán egyszer csak bejelentik repül némelyik papír a tőzsdéről!
Ebben a gazdasági környezetben, ilyen mutyi tőzsdén, még mutyibb papírokkal bármi megtörténhet 😟
Hamiskártyás_boy 2020. 10. 17. 20:28
Előzmény: #20777  Xylox
#20778
Egyetértek Warlock kollégával aki egyszer azt írta, hogy sok kisbüfi több milliós pakkal rendelkezik. Mindenki basztatja a vezetőséget. Miért? Talicskával tólták a bankba a lóvét (a saját (?) pénzüket), amiből rv-t vettek. Ki gondolja azt hogy ku.rva nagy buli ellopni (BTK-t kockáztatva) azt a 21 Ft-ot ami neki 31-be került? Ésszerűtlen feltételezés. Szóval szerintem megy a kicsik besz@ratása és kirázása a papírból. Tudatosan, jól megszervezetten. Kicsontozzák a gyengéket, a pánikolókat. 
Xylox
Xylox 2020. 10. 17. 20:17
Előzmény: #20776  Hamiskártyás_boy
#20777
Én meg azt kérdeztem akkor ki szórja akkor névérték alatt  dögivel . Ingyen kapta ezeket a papírokat ? !
Hamiskártyás_boy 2020. 10. 17. 20:00
#20776
Olyan ku.va okos itt mimdenki. Hetek óta egyetlen kérdésre nem kapok választ. Miért szórná Hubi azt 21-ért, amiért tényszerűen 31 Ft-ot fizetett. Nincs több kérdésem.
xdaYnax
xdaYnax 2020. 10. 17. 19:12
Előzmény: #20761  Rollover
#20775
Persze..mondja mindenki azt, hogy minden rendben? Szánalmas...
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 10. 17. 16:58
Előzmény: #20773  Tutidolog
#20774
Így van. A legfontosabb 2 dolog, amit nem szoktunk hangsúlyozni így egyben:
1. Ezek világ életükben megéltek tisztességtelen dolgokkal a jég hátán is. Igen ám, csak közben történt 2 fontos változás. Minden tőzsdei vázba beköltözik valaki, nem vállalják a fajsúlyosabb cégek az illikvid érdektelenségbe torkolló krematórium ipo-t. Ez olyannyira Nutex malmára hajtja a vizet, hogy az nem emberi. Csepel megfázott. Maradt Nord, Ehep, Nutex. Már régen nem ezek a cégek keresik a befektetőt, hanem ezeket a cégeket környékezik meg. Tudják azt is, hogy az ő nevükkel pénzt keresni nem lehet, Csereklei és Galamb egy vasat nem kap teljesítmény nélkül. A javadalmazási politika 5 yardos küszöbét meg lehet ütni egy kamu rallival, de a 15 yardosat nem.
2. Ez a pont a leglényegesebb: minden történést, ami a cég körül van, meg lehet indokolni jóhiszemű és rosszhiszemű érvek mentén egyaránt. Ebből a kettőségből kell a jövőben kilépniük, tettekkel a jó irányába. Tavaly pl. az tudomásom szerint nem volt kamu rally, de nem tudtak megegyezni. Rá is csesztek. Covid 1, Covid 2 és máris itt vagyunk hogy október. A mostani lenyomást is meg lehet indokolni 2 szempontból is: névérték csökkentés, pénzkilopás srv-vel vs. 360 napos lefaragása és pakkok átjátszása, hogy kevesebbre kelljen ajánlatot tenni és alacsonyabb áron. Minden társasági esemény mögé fel lehet sorakoztatni rosszindulatú és jóindulatú érveket is. A terhes múlt miatt hajlamos az ember a rosszra hajlani, teljesen jogosan. Erre mondom mindig, hogy a nagyok fejével kell gondolkodni, az ő motivációjukat levezetni támadhatatlan érvek mentén. Nem kapnak egy forintot sem, ha nem villantanak. Ez a rendező elv a bábeli zűrzavarban. A kockázat sajnos a bizonytalan helyzet és a kva covid, ami a tőkepiaci időzítést megnehezíti. Hiába mantrázik a troll, hogy nincs itt semmi, ilyen helyzetben átmenetileg senki nem jön tőzsdére, csak ha kitisztul a levegő. Ezt a vezetőségnek felróni nem lehet, ez egy kényszerpálya. Ez egy olyan övön aluli ütés a rosszakarók részéről, mint kinevetni a mozgássérültet, hogy miért nem teljesíti a 100 m-es síkfutást 10 mp alatt. Minden rosszat el lehet itt mondani és van is benne igazság, aki a "túloldalról" érvel, de ha már vita van, azt csináljuk tisztességesen.
Tutidolog 2020. 10. 17. 16:21
Előzmény: #20770  goodquestion
#20773
Aki ott volt Bényén legutóbb az hallhatta hogy volt utalás lehetséges befektetőre, természetesen csak feltételes módban egyenlőre. A dátum/hónap tényleg kérdéses, illetve ettől függetlenül semmi sem biztos és mindenki csak reméli, hogy még azért idén lesznek pozitív változások... 
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 10. 17. 15:55
Előzmény: #20770  goodquestion
#20772
Nem röhejes, ez le van írva feketén fehéren a társasági dokumentumokban, legutóbb pl. kgy. jegyzőkönyvben.
Engem csak és kizárólag most az árfolyam zavar és tróger Hubertus ténykedése. A szándékok pedig valósak és én biztos vagyok a befektetőnek is. Maradjunk azért a realitások talaján: olyan képet fessünk, ami a valóságot tükrözi. Se jobbat, se rosszabbat. A cég tele van kp-val. Mutass még egyet a budipapírok között, amelyik ilyen adottságokkal rendelkezik. Nem tudsz. Annyi kp van itt, amennyit 10 másik nem látott együttvéve 10 év alatt sem. Én ki fogok tartani és nagy halat várok továbbra is, nem fog senki sem befolyásolni a döntésemben. Az árfolyamlenyomó aljas manipuláláson és a tőkeleszállításon legyünk túl, akkor tisztábban látunk majd szvsz. Miattam meg ne vegyen senki természetesen. Ez az én véleményem. 
goodquestion 2020. 10. 17. 15:18
Előzmény: #20770  goodquestion
#20771
Mégha kgy-i pont lenne a befektető keresés, üzleti terv sincs, tevékenység sincs. Üres váz az egész, amelyben Huber és hasonló potenciális börtön töltelék jelöltek begyűjtik a maffiózó milliókat a reménykedő kicsiktől. A hullámokat meglovagolják az ügyesebbek, ennyi. Ezt kellene belátni, nem a trollok miatt durcáskodni Gyuripapa stílusban. Ébresztő!
goodquestion 2020. 10. 17. 15:12
Előzmény: #20769  Xylox
#20770
Leginkább az árfolyam ami zavaró, majdnem ott tart már, mint a márciusi vírus első hullám mélypont idején. Valóban felesleges és felelőtlen újabb és újabb időpontokat lebegtetni itt a topikban, volt itt már nyár közepe, ősz, most éppen december. Egyiknek sincs semmi alapja, és semmi konkrétum nem utal arra sem, hogy egyáltalán befektetőt keresnének. Csak bele lovagoljátok magatokat különböző álom teóriákba. Honnan indult ez a befektetősdi egyáltalán, innen a fórumról, röhejes erre építeni elvárásokat.
Xylox
Xylox 2020. 10. 17. 14:43
#20769
Pár dolog ami zavar : 
1.   12 Ft/rv  névérték , 
2. SRV  miért nincs , miért nem tartják vele a jelenlegi 24 Ft -os névérték szintet , pedig cash van bőven ?! Talán túl drága még ez nekik , majd 1X- Ft árfolyamon vesznek majd ?! 
3. Azért aki jó alaposan végigolvasta és figyelt még a formaiságra , a kgyj -ben a javadalmazási politika igen vastagon ki van emelve ! 
4.A javadalmazási politikájukat  egyre jobban" lazítják" , a maguk javára , hogy mindenképpen meglegyen nekik a pénzük ( úgye 10 miiliárd Huf-os alaptőkéhez volt korábban kötve , már az 5 milliárd kapit.nál is megkapják ! 
Látszik abból az igen hosszú jelentésből , hogy ami számukra fontos , az vastagon ki van emelve , ami meg lényegtelen de a kisbüfiknek számára fontos lehet .....apró kisbetű ! 
Szerintem kár itt december , meg egyéb időpontokról írogatni ,hogy mikor indul meg a papír , volt már itt több ezer időpont találgatás ....én már ezekbe nem megyek bele és nem is adok rá !
A fentieket úgy írtam , hogy igen jól benne vagyok ebben a névérték alatti, tőzsdén jegyzett besárgult , szétázott , összegyűrött , már szétszaggatott rongyos papírban ! 
Kosto769
Kosto769 2020. 10. 17. 13:06
Előzmény: #20766  Tutidolog
#20768
Így legyen!!!Ámen!
Törölt felhasználó 2020. 10. 17. 12:57
#20767
remélem még lesz egy karácsonyi rali hajrá
Tutidolog 2020. 10. 17. 12:45
Előzmény: #20764  Lastdeposit
#20766
Sajnos nem ismerem a "nagyok" forgatókönyvét, így csak remélni tudom, hogy max decemberben már meglesz az a pozitív fordulat amire sokan várunk 😀
Xylox
Xylox 2020. 10. 17. 12:00
Előzmény: #20763  Rollover
#20765
Egyetértünk!
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 10. 17. 11:51
Előzmény: #20760  Tutidolog
#20764
Köszönjük szépen, hogy írtál!
1. Van valami elképzelésed, időtávod, víziód a papírral kapcsolatban? Mikorra várod, hogy jók legyünk?
2. Neked is mostanában a szombat és a vasárnap a kedvenc napjaid a héten, amikor nincsen kereskedés? 😂😂😂
Rollover
Rollover 2020. 10. 17. 11:40
Előzmény: #20762  Xylox
#20763
Én csak annyit mondok nem kell annyira a szivére vennie senkinek a rosszakaratú trollok megjegyzéseit. Lásd a #20758 bejegyzés és a többinél, ha nem az édesanyádat, részvényedet szidják, akkor semmi hozzászolni valója nem szokott lenni az embereknek. Ez csak egy fórum semmi több.
Xylox
Xylox 2020. 10. 17. 11:03
Előzmény: #20761  Rollover
#20762
nem egy korrekten leírt  ellenvéleménnyel van a gond ....sőt az kell is , és ha meggyőző akkor még hasznos is lehet ! A trollkodás ami megy a hiénák és a hozzá nem értő,  rosszindulatú frissen regisztráltak  részéről .... ezzel van a gond  A demokráciát itt felesleges emlegetni ! Troll és troll között is van különbség ! 
Rollover
Rollover 2020. 10. 17. 10:51
#20761
 Mi a gond, az hogy vesztett az 5 éves átlagértékéből úgy 33% ot? Mert nem vesztett többet. A MOL a felénél jár ugyanebből a nézetből kiindulva.  Vegyétek észre, hogy aki bízik benne, úgysem fogja eladni a papírját. nekik kellene egy új topik, ahogy xylox írta és egy moderátor aki kicsapja, törli az ellenvéleményeket. Ez lenne az igazi demokrácia!! Próbáljátok ezt meg megcsinálni. Csak kérdem én annak mi értelme lenne, mert akkor is lehetnének klónok akik nem ellene hanem mellette híresztelnének álhíreket. Végezetül semmi értelme  feljelentéssel fenyegetőzni, azért mert esett egy részvény ára 33 % ot.

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek