Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 13:51

Bitcoin, blockchain trollok nélkül  

Kedves Fórumtársak!
Mivel annyira elszaporodott az eredeti Bitcoin topicban a trollok száma, hogy a hozzászólások 90%-a már csak abból áll, így úgy gondoltam ideje létrehozni egy trollmentes övezetet, ahonnan garantáltan kigyepálom azokat az embereket, akik félrebeszélnek, aljas szándékkal ferdítenek, személyeskednek, tudatlanságuk teljes tudatának birtokában hamis tényeket terjesztenek. A témában még nem járatosoknak ajánlom, hogy olvassák el az eredeti topikot az elejétől fogva, ahol még normális információmegosztás folyt, sokat lehet belőle tanulni. Aztán várunk itt szívesen ha kérdés merülne fel! Természetesen ellenvéleményeknek helye továbbra is van sőt nagyon örülünk neki, de az ne alapuljon konteókon, fikciókon mert ki leszel tiltva. Kiderül idővel lesz-e erre így igény, nem vagyok a cencúra híve, de trollok ellen máshogy harcolni nem lehet itt, úgy látszik.
Az eredeti topik melynek elejéből sokat tanulhatsz:
https://forum.portfolio.hu/topics/csak-ido-kerdese-hogy-a-bitcoin-elsopri-a-penzugyi-rendszert/19526
Zotyótol elnézést kérek, de szerintem meg kellett ezt húzni, mert mindenről szólt már a téma csak a btcről nem, nagy köszi a bedobott tudásanyagokért, remélem ide is írsz majd.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 20:54
Törölt hozzászólás
#60
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 12:15
Előzmény: #58  1ember
#59
Az annak, hogy a buta Ciprusiak valamiért ebbe az értéktelen izébe fektettek, mikor a méltán megbízható bankrendszer letojta őket. :) Fura módon sokan Venezuelában is így gondolkodnak meg Argentínában..ki érti ezt..
1ember
1ember 2019. 07. 19. 12:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#58
Előtte már volt egy 1000$-os ATH, Tether nélkül is. Az kinek az ármánykodása?
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 07:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#57
Mi köze a bányásznak a tetherhez? Semmi. Nyilván egy nagy gond a tether, ki is fog durrani az is nyilvánvaló, lehet egy új kégkorszakot is magával hoz, de árnyalja a képet, hogy azért bizonyos része sőt többsége fedezve van jó esélyel, illetve a többi normális stabil coinal szemben egyre inkább teret veszít. Így ha szerencséje van a piacnak, akkor durran majd ki amikor már nem fáj annyira.
Törölt felhasználó 2019. 07. 18. 23:42
Törölt hozzászólás
#56
Törölt felhasználó 2019. 07. 18. 23:35
Törölt hozzászólás
#55
1ember
1ember 2019. 07. 18. 21:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#54
1. már a Tether előtt is hatalmasat ment a bitcoin, a megjelenése nem gyorsította fel az addigi trendet.
2. összeesküvés-elmélettel Dunát lehet rekeszteni, de hol a bizonyíték?
Törölt felhasználó 2019. 07. 18. 21:06
Törölt hozzászólás
#53
Törölt felhasználó 2019. 07. 18. 20:52
Törölt hozzászólás
#52
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 19:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#51
Kissé zavaros amit előadsz. Kinek fontos a decent? Mindenkinek aki nem hülye. Vagy kibe akarsz megbízni? Hogyan is tudják a poolok fenntartani az árfolyamot? Meséld már el nekünk!
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 16:56
Törölt hozzászólás
#50
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 15:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#49
Szép nagy szavakat szőttél bele. Gondolom téged zavart volna ha az elmúlt 10 évben ez a profitéhség gazdaggá tett volna. :) Nem ismerem, ahogy sztem te se, így ki tudja mi volt az igazi célja. Szerintem ő se költi, szóval nem tudom mi a fenéről beszélsz. :)
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 15:11
Törölt hozzászólás
#48
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#47
Az hogy, hogy spekulálnak rá édes mindegy annak aki így is úgy is akar venni valamit, azaz az adott összeget nem felhalmozásra szánná hanem mondjuk venne valami műszaki eszközt. Végülis ezt megteheti btcvel is, sok helyen kap rá kedvezményt. Ez esetben nem hülyeség egyedül elköltenie, annak akinek van.
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#46
A legtöbb befektető nem kényes arra, hogy miből van a rakétázás. Az sem igaz, hogy mesterséges, mert terjed a használata is, meg minden téren. Lásd 10 éves és már az amerikai elnök a szájára pardon a twitterére vette 62 M követője nagy örömére, akikből jó pár el fog gondolkodni azon, hogy mi a fene ez egyáltalán. :) Ingyen reklám volt ez is. Nem vizionált? Akkor minek tárazott be? Persze jó eséllyel ahhoz sose fog nyúlni, mert vannak más címeken is érdekeltségei amikről nem is sejtik, hogy hozzá köthető, abból eléldegélhet szépen. Már ha élő személy stb.. Olyan ez mintha Bill Gatesre meg azt mondanád, hogy a fenéért ér ennyit a cége ez a hülye csak a Windózról beszélt, nem arról, hogy a világ leggazdagabja lesz. 
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#45
Nem értem, miért ragaszkodsz ahhoz, hogy mit írt le a fehérkönyvben? Mindent le kellett volna írnia? Ő sem orákulum jó eséllyel, főleg, hogy jó eséllyel egy csapat volt Satoshi. Létrehozott valamit, az emebriség meg azt kezd vele amit akar, eleve a konszenzus szabja meg a fejlesztési irányt is. Simán lehet, hogy nem az lesz, lett belőle aminek szánta.
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:37
Törölt hozzászólás
#44
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#43
Ha valami értéktartó és decent, akkor véges a kínálata, vagy csökkenő. Ez esetben mindig lesz spekuláció. Ha nagyra nő a dolog, akkor már ez a speka kevésbé mozgatja meg az árfolyamot.
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:23
Törölt hozzászólás
#42
Törölt felhasználó 2019. 07. 17. 14:15
Törölt hozzászólás
#41

Topik gazda

Indi86
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek