Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zsaver 2021. 10. 24. 13:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#91340
Adtam egy + 
KKR13 szerint hozzászólás nélkül + adni sunyiság, így ezt most beírtam, hadd legyen neki is öröme.
Kispenz
Kispenz 2021. 10. 24. 13:21
Előzmény: #91336  1378
#91339
Ha lettek volna szervezett utaztatások, akkor biztos többen lettek volna, de ott szerintem erre nincs zsééé, a helyi sátrakig, esetleg fülkékig terjedhet a szándék, de a választáson ez pont elég lesz. Kíváncsian várom a fejleményeket, habár egyik oldalt sem támogatom.
kuoni 2021. 10. 24. 12:11
Törölt hozzászólás
#91338
1378 2021. 10. 24. 11:42
Előzmény: #91331  Kispenz
#91336
Nem az utcán kell sokan lenni. Értem én, de az előválasztási sátrak előtt többen álltak mint most a rendezvényen. Ott is árgus szemekkel lehetett nézni a sorban állókat azt mégis voltak. Ellenben, hogy ezek után a jobboldalinak alig nevezhető portálokon azt olvasom, hogy arra célozgatnak, ezt a lézengő pár embert látva, hogy egyáltalán nem biztos, hogy annyi ember szavazott az előválasztáson, mint amennyit mondtak. Vagy simán elismerik, hogy voltak vagy ezren náluk a rendezvényen és az éppen nem vetíti előre a kormányváltás lehetőségét. Ráadásul MZP-re rengetegen szavaztak elméletileg on-line vagyis még arra is lusták voltak, hogy elmenjenek egy sátorhoz szavazni. Ez az interneten szavazgató réteg nem fog a választásokkor sem megmozdulni. El kellene menni a szavazófülkéig. Á, messze van.
KKR13
KKR13 2021. 10. 23. 23:44
#91335
További jó hülyítést mindenkinek, egy darabig valószínűleg távol leszek.
viktor_w 2021. 10. 23. 23:42
Előzmény: #91331  Kispenz
#91334
ha annyirra elégedetlenek lennének az emberek, akkor most vették volna fáradtságot és elmentek volna valamelyik táborba sétálni. amire célozni akartam, hogy a kormányváltásra készülőknek alig van ténylegesen mozgósítható, arcát is vállaló tábora. vagy most nem/sem jelentek meg.
nem mondtam, hogy helyre fog állni a bizalom, de sokkal több esélye van neki ezek után, mintha a létszámadatok fordítva lettek volna.
azon fogok majd jót mulatni, ha a kétfarkúak is bejutnak a parlamentbe
KKR13
KKR13 2021. 10. 23. 23:42
Előzmény: #91329  papaya
#91333
Elég új fejlemények, emlékeim szerint korábban csak szolidaritottál.
KKR13
KKR13 2021. 10. 23. 23:40
Előzmény: #91327  KKR13
#91332

Egy baj van, hogy már az USA-ban is szépen elcsalták a választást, de azóta folyamatosan "ráhígítanak" a bevándorlókkal, hogy legközelebb ne legyen probléma és egyértelmű legyen a helyzet.
Igen, hirdetik az igét, az egyéni érdek mindenek felett, a technológiai cégekkel már elő is állították a magába szerelmes embert, mint porototípust, a fiatalokat megfőzik hozzá.
Sajnos ide már egy idő után Johnny English is kevés lesz, a Jason Volta karakterből egyre több.
Kispenz
Kispenz 2021. 10. 23. 22:00
Előzmény: #91330  viktor_w
#91331

Nem az utcán kell, hogy sokan legyenek, nem ott fog eldőlni.
A fülkében ahol nem nézik őket árgus szemekkel, ott majd eldől.
.
Nem tudom mire gondolsz, hogy mitől állna helyre a bizalom. Amikor az előző választás 2/3-a után esett több mint 50%-ot.
viktor_w 2021. 10. 23. 21:05
#91330
https://www.origo.hu/itthon/20211022-bekemenet-2021-oktober-23.html
Több százezres tömeg a Békemeneten, alig ezren a baloldal rendezvényén
ellenzéki videót nem is találtam a youtubon. az is sokat sejtet, hogy a kétfarkuaknál majdnem annyian voltak, mint a "leváltjuk Orbánt" rendezvényen.
egyelőre nem az látszik, hogy a szivárványszín koalíció átütő sikereket érne el.
minden adott, hogy itt is helyre álljon a bizalom. 
papaya 2021. 10. 23. 19:50
Előzmény: #91325  zsaver
#91329
Nekem is több mint 22K db van 520 ft fölöttről. Van 700 ft vett is. Hígitottam rá több mint 3x mennyiséget 400 alatt de vettem 40k db-ot 300 ft alatt is. 430 ft körül kb nullában lennék. Sajnos ez van. 
KKR13
KKR13 2021. 10. 23. 17:10
#91328

Amúgy vicces ez a topik, mert amikor belépek, sokszor a jobb felső sarok felé tekintve a rendszer olyan aktív fórumozókat mutat a topik kapcsán, akik a minuszoláson kívül akár napokig, hetekig csendben vannak.
KKR13
KKR13 2021. 10. 23. 17:04
Előzmény: #91324  papaya
#91327

Rendben, igaz pár hónapja ugyanezeket a kérdéseket feszegettem itt a fórumon.
Én sosem a szimpátia szavazás miatt nyilvánulok meg, ezt már szerintem mindenki belátta.
Nem voltam a délutáni "kormány" megemlékezésen, de azt a televízióban figyelemmel kísértem és elég egyértelmű számomra a helyzet, hogy mit kell tenni a nemzet, a nemi, a vallási, a családi identitás megőrzése érdekében a választásokon.
szieszta 2021. 10. 23. 14:33
Előzmény: #91320  papaya
#91326

Ez a siránkozás a nevetséges. A tőzsde az veszélyes üzem. Mindenkinek tudatában kell lennie, hogy nem csak nyerhet, hanem veszíthet is. Most meg duzzogva számonkérni, hogy miért esett.
Egy kicsit tanulni, meg tájékozódni kellene. Csak elég visszalapozni az exponenciális emelkedésig. Világrekordot döntött a részvény. Azokat a hozzászólásokat kell elolvasni és azoknál keresni a pénzedet. Bizony ti dobtátok össze azoknak a lottó főnyereményt. Azok most mosolyogva élvezik azt, hogy ti is meg akartatok gazdagodni.
Ha sikerült volna, most nagy mellénnyel hirdetnétek a tudományotokat, szakértelmeteket, jóstehetségeteket, ahogy minden emelkedésnél ez megtörténik.
zsaver 2021. 10. 23. 14:12
Előzmény: #91320  papaya
#91325
Végre valaki, akinek ügyanazok a gondolatai vannak a választásokkal kapcsolatban.
Az Opuszról , - én néha eladok egy kevesek,- felírom a bukót,- és amikor más részvénnyel nyerőben ledolgozom a veszteséget, akkor ismét eladok egy kevés Opust,-  sajnos növelnem kellene az eladásra szánt mennyiséget, mert ilyen iramban halálomig nem fogy el az  Opus rv-m.
papaya 2021. 10. 23. 09:48
Előzmény: #91322  KKR13
#91324
Teljesen mindegy már, hogy mit akartak hónapokkal ezelőtt mert itt 1-2 havonta változik minden. A jövő áprilisi választással kapcsolatosan meg senkit nem bíztattam semmire csak azt írtam le, hogy én, hogy fogok cselekedni. 
papaya 2021. 10. 23. 09:44
Előzmény: #91321  kupec
#91323
Igen! Mindenki önszántából vásárolt ebből a részvényből ha akart. A hangzatos igéreteket azonban nem szabad elfelejteni ami mézes madzagként müködött. Azt is látjuk, hogy mi teljesült belőle és mi nem. Utólag azért lehet érezni nem kevés nem teljesült vagy csak részben teljesült dolgokat. Abban is biztos vagyok, hogy a most eladott két ausztriai szálloda eladásával, ismerve a vevőt, nem az Opus Global járt jól. 
KKR13
KKR13 2021. 10. 23. 07:55
Előzmény: #91320  papaya
#91322

Beszélj inkább arról, hogy általad belengetett több száz milliárdos akvizíciót (emlékeim szerint úgy fogalmaztál, hogy a többszöröse az elmúlt időszakban történteknek és még céloztál több közepesre és kisebbekre) mire alapoztad, milyen formában tudná ezt a szervezet kivitelezni.
Több száz millió új részvény kibocsátásával, 100 milliárd feletti kötvénykibocsátással (ez szerintem lehetetlen), állami tulajdonszerzéssel, stb.?
A korábbi akvizíciókat a nyilvános hírekből már ismerte az ember a feltűnésed előtt.
Nekem tényleg megnyugtató lenne - mint valós befektetési szándékkal érkezőnek -, hogy legyen egy újabb támpontom a szigorú eltökéltségem mellett.
A szavazást nem ideológiai síkra vagy egyenes gerincre, politikai elkötelezettségre alapozva, el nem tudom képzelni azt, hogy a komolyan eddig pórul járt befektetők maguk ellen szavaznának és győzködnének másokat is erre, egyáltalán nem racionális cselekedett.
Felállították a 22-es csapdát az elvi síkon ezen politikai irányvonal által el nem kötelezetteknek.
Továbbra is tartom, nem érdekük az elkövetkező hónapokban a nagy árfolyam emelkedés, sokkal többet vesztenének most már vele.
Ez a fórum komoly mondom úgy érne valamit, ha részvénykönyvben való megfeleltetés (természetesen a spekák szlengjével élve nem játszós pakk esetén és kellően hosszú táv eltelte) után írhatnának ide az emberek, sokkal objektívebb lenne a kép. Én komoly mondom felvállalnám a nevemet, az arcomat, ha mindenki megtenné, aki egy ilyen fórumban részt vesz. Természetesen nem bemondásra, hanem személyesen az iratokat bemutatva.
Az Ott-one-nál is, amikor szerveződött a közös fellépés azt várták el az embertől, hogy kb. azonnal hatalmazzon fel ügyvédi meghatalmazás útján teljes eljárási körben, utólagos tájékoztatási joggal egy vadidegen személyt, még egy személyes találkozót sem szerveztek. Le is írtam ezt az ügyvédnőnek, felajánlva azt, hogy nem zárkózom el a csatlakozástól, de ahhoz ismernem kell a körülményeket.
kupec 2021. 10. 22. 23:12
Előzmény: #91320  papaya
#91321
Nem szeretnék vitatkozni Veled, de Te is, én is és mindenki más is öszántából vásárolta ezt a rv-t is, mint akármelyik másikat a tőzsdén. Mindenki nyerni szeretett volna rajta és kockáztatott - eddig egyértelműen nem jött be. De a jövőt nem ismerjük...

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek