Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Casali 2021. 01. 10. 10:50
#70600
Senkit nem hergelni akarok ezzel.Ezeket látom.Sok sikert nektek is nem csak a vezéreknek!
Casali 2021. 01. 10. 10:46
#70599
Kimásoltam ide a nemzeti cégtárból a Mészáros és mészárost.Értitek ez vicc.Így minek ide tőzsdepapír mert a többi opus cég is ez.Havi 7 közbeszerzés.Nincs szükségük a pénzetekre ez a gond, mert még valaki beledumálna nekik a dolgaikba ha sokat venne esetleg 5% felett.
  • Közbeszerzést nyert: Igen, 79 db
  • EU pályázatot nyert: Igen, 2 db
  • Egyéb pozitív információ: Igen
Zoky9 2021. 01. 10. 10:33
Törölt hozzászólás
#70598
Casali 2021. 01. 10. 10:23
Előzmény: #70594  betgyuri
#70597
Gyuri Tisztelettel, a tőke arra vándorol ahonnan a megtérülést várja.Telekomnál is kicsit hasonló a gond mint itt.Ha egy részvénytárságnak olyan jól megy hogy nem szükséges a részvények forgása , ott gond lesz az árfolyammal.Lesznek kiugrások mint volt is itt titasz hírre aztán lassan vissza.De ez nem jó út.Ha itt nem lesz 400-700Millio forgalom minimum naponta akkor várhattok sokáig.Lehet hogy ide egy rosszabb időszak kellene hogy legyen tőke igénye az opinak banki hitel helyett ,de  az sem nagyon kell ide csak garancia.Szóval ha egy cégnek dől a lé az nem mindig jó részvény árban.Zöld hetet Kívánva végig!
vorosarpi80 2021. 01. 10. 10:19
#70596
Sziasztok! Elvitathatatlan tény, hogy a Titász érkezésének időpontjával kapcsolatban Papaya jóslata állt legközelebb a valósághoz, én magam sem gondoltam, hogy ez 2020-ban megtörténik. Ennek fényében, remélem a tegnapi infói is realizálódnak, mert akkor van esély a további erősödésre. Az igazán nagy durranáshoz, viszont arra is szükség lenne, hogy manulatív módon ne tartsák ilyen mélyen az árfolyamot, véleményem szerint, most erősen ez történik. Sajnos azzal a meglátással kell egyetértsek, aki ezt a tulajdonosi háttér megváltozásával egyidejűleg tudja elképzelni. Egyszerűen túlságosan megemelné ML kalkulált vagyonát egy jelentősebb opus árfolyam emelkedés. Ezzel együtt a 400-450 simán benne lehet még így is... Egyszer pedig mindenképpen érdeke lesz a tulajdonosoknak, hogy a cég értéke reális értékre nőjön. Mindazonáltal részvényesként érdekekt vagyok a mielőbbi és minnél nagyobb részvényár emelkedésben.
Atletico 2021. 01. 10. 10:15
Előzmény: #70594  betgyuri
#70595
Legyen igazad. De a paksi projekt komoly elindítása a választásokig nagyon homályos szerintem.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 10:00
Előzmény: #70593  Casali
#70594
Azért a 400as árat az OPUSBAN szeretném látni. Ott már annyi a belépő :) 
Nálunk olcsóbb :) A Telekom éves szinten 440 milliárd felett teljesít.. 1 milliárdos részvény mennyisége van. Nekünk 700 millió. Van lehetőség idén arra, hogy a belépőnk meghaladja a telekom árát, és bevételét is. Szerintem . 
Casali 2021. 01. 10. 08:46
Előzmény: #70590  betgyuri
#70593
Telekom is igen gyenge részvény sajnos hiába a nagy forgalmuk.Most héten a rallyen legalább valamit mozdult végre, de mintha vezetőváltás lett volna ezt nem tudom pontosan.Holnaptól talán látszik majd valami körvonalakban itt.Csak ne pirosban egy hétig minimum már ez is nagy eredmény- azt kívánom nektek!Többi majd lassan körvonalazódik.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 08:45
Előzmény: #70591  Törölt felhasználó
#70592
:) 
A Vicc jó. A TITÁSZ más szisztema. Nem apport :) 
Törölt felhasználó 2021. 01. 10. 08:31
Előzmény: #70590  betgyuri
#70591

Már többször jártunk úgy, mint az öreg. 
Egy öreg bácsi ellenőrző vizsgálatra megy az orvosához. Az orvos kérdezi tőle, hogy van.
- Nagyszerűen érzem magam, doktor úr. Fél éve újra házasodtam. Az új feleségem 20 éves és három hónapos terhes. Mit szól ehhez, doktor úr?
A doki gondolkodik, aztán megszólal:
- Hadd mondjak el egy történetet. Ismerek egy vadászt, aki sosem hagy ki egyetlen vadászidényt sem. Egyszer azonban véletlenül az esernyőjét viszi magával a dzsungelbe a puskája helyett. Szembetalálja magát egy medvével. Ráfogja az esernyőt, céloz, és meghúzza a ravaszt, vagyis a gombot. Bumm! A medve abban a pillanatban elterül a földön.
- Ez lehetetlen! Biztos valaki más is lőtt! - hitetlenkedik az öregúr.
- Na látja! - mondja a doktor. - Nekem is ez a véleményem.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 08:10
Előzmény: #70587  Casali
#70590
Pontosan igazad van ( ha jól értem ) Tegyük fel : ) 
Nagyvadra ló az OPUS, a TITÁSZ ennek előszele remélem. 
Van külföldi bizalom, hisz az EON adja el az OPUSNAK  
A TITÁSZ eszközértéke százmilliárdos, nem részvénnyel történik a fizetés.  Ha Papayának igaza lesz ( remélem igen ) akkor komoly cégek ( nagyvadak jönnek ). 
Az OPUST újra minősítenie kell a SCOPE Ratingsnek,mert kötvénykibocsátás lesz. A maximumot kérték, nembiztos hogy meglesz a teljes, de nyilván vásárolni akarnak. Azt sem szabad elfelednem, hogy előbb utóbb az OPUSNAK a divizíióit minden szinten hasonló kaliberű cégekkel kell rendelkeznie. Az alapkezelőknek szerepe is ez lehet. A TIGÁZ talán így kerülhet ide ? Nem tudom.... remélem igen.. 2 alapkezelő is van, van amiről írnak, gondolom van amiről nem a sajtóban
és az árfolyam e közben meg a szar szinten van.
Ha az árfolyam 1000 Ft vagy felette kezd el mozogni, akkor sokan lesznek milliomosok, milliárdosok :) Tök jó lenne végre ha itt tartanánk. 
Nekem továbbra is meggyőződésem, hogy az OPUS GLOBAL NYRT 2021/2022-ben nagyobbnak kell lennie ( mérleg és eredménybeszámoló alapján ) mint a RIchter és TELEKOM . Azaz felettük kell lennie : 450 milliárd feletti bevétel  :) Szerintem ezt megtudják ugrani. 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 07:53
Előzmény: #70586  baknyul
#70589
Nincs mit. 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 07:53
Előzmény: #70585  oxylant
#70588
Thanks
Casali 2021. 01. 10. 07:44
Előzmény: #70583  betgyuri
#70587
Jó reggelt! Igen tegyük fel indul ezerrel márciusban. ,És a belépők árán ez látszódni is fog ez itt a másik hatalmas homályos terület .Nagyvad volt elég eddig is ha ekkora még nem is .Ha bárhol ekkora lehetőségeket kapnak cégek tényként és nem is csak pletyka triplázidik az árfolyam . Itt meg látjuk mi van. 61 M. napi.
baknyul
baknyul 2021. 01. 10. 07:37
#70586
Jó reggelt, köszönöm az infót,  ezeket meg nem olvastam.
oxylant
oxylant 2021. 01. 10. 07:33
#70585

Jó reggelt!
Köszönjük szépen a híreket, meg mindent Gyuribá!
Sokan vagyunk itt Veled, csak csöndösek vagyunk!😁
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 07:18
#70584
Vasuti fejlesztés :  183 milliárd... 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 07:16
#70583
2021 Ogy költségvetésben : 
Paks II. beruházás :  115,9 milliárd Forintban
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 07:10
#70582
Újabb építési engedélyek a Paks II. projektben2020.12.16.
Egyre több épület létesítése kezdődhet meg a Paks II. projektben. Ezúttal a korróziógátló munkálatok komplexuma kapta meg az építési engedélyt.
A létesítendő atomerőművi blokkok kivitelezéséhez több mint száz építményre van szükség. 
Az Építési és Szerelési Bázis területén, amely közel 100 ezer négyzetméter lesz, már a végéhez közeledik az első három felvonulási épület kivitelezése. Emellett már átadásra került a munkaterület a betonkeverő üzem létesítményeinek építésének megkezdéséhez. Most a korróziógátló munkálatok komplexuma kapta meg az építési engedélyt az Országos Atomenergia Hivataltól.
A komplexum hat építményből áll: homokfúvó- és fémbevonó-épületekből, valamint festőműhelyekből, raktár- és öltözőépületből. 
A homokfúvó- és fémbevonó műhelyben az acélszerkezetek, csővezetékek, hegesztett illesztések és fémburkolatok felületkezelését fogják végezni. 
A festőműhely 760 négyzetméter alapterületű épülete az acél szerkezeteket alapozására, festésére és korróziómentes bevonattal való ellátására szolgál majd.
A komplexum legnagyobb területű létesítménye a bruttó 7560 négyzetméteres nyitott raktározási terület lesz, amely magában foglalja az UXF 8.1.1 Homokfúvó-és fémbevonó műhelyt és az UXF 8.1.3 Festőműhelyt is. Itt végzik majd a korrózióvédelem befejező munkálatait és itt tárolják az elkészült elemeket, vizsgálják a nagyméretű fémszerkezeteket, illetve végzik el azok műszaki ellenőrzését. 
Épül még további két raktárépület. 
Az egyik, bruttó 320 négyzetméter lesz, itt az oldószereket és festékeket tárolják majd.  A 240 négyzetméteres anyagraktárban pedig a beérkező anyagok kapnak helyet, eredeti, gyári csomagolásában és edényzetben. 
A fémbevonó műhely és festőműhely munkásai, mérnökei és technikusai számára mobil konténerekből épül majd fel a bruttó 395 négyzetméter alapterületű öltöző és kiszolgáló épület.
A Paks II. Zrt. által eddig megszerzett engedélyek száma rövidesen eléri az ötszázat. 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 10. 07:09
#70581
Jó reggelt OPUS részvényesek ! 

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek