Topiknyitó: feel 2019. 05. 06. 16:37

AutoWallis Nyrt+topic  

Moderalt topic csak szolok :-)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
feel
feel 2019. 05. 23. 18:44
Előzmény: #2979  Want_to_win
#2980
Honekker egyebkent tiltva van 06.01-ig
Want_to_win
Want_to_win 2019. 05. 23. 18:42
Előzmény: #2964  feel
#2979
Ebben a cikkben Székely elmondta mindazt, ami a preziben volt. Szánalom bagázs!
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 05. 23. 18:41
Előzmény: #2971  Want_to_win
#2978
Szívemből szóltál leányom! :-) Annyit félve és nagyon halkan megjegyeznék, hogy kétszer is meggoldolnám most, hogy  öt méteres körzetedbe kerüljek és megszólaljak :-)  
PIKKandPUKK
PIKKandPUKK 2019. 05. 23. 18:27
Előzmény: #2968  NyeretlenKeteves
#2977
Harmadszor futok neki ennek a valasznak. Valoszinuleg, az elso kettonel nem a szemelyes tapasztalatok beszeltek belolem, hanem a tenyek ismerete. Hiszen mit lathattunk? Nehany jol oltozott palit, volt kozottuk aki nyugodt volt es magabiztos, nehany honappal ezelott mindenkit a penztarca nagyranyitasara buzditott. A masik-bar probalt nyugodtsagot magara eroltetni, de nem nagyon sikerult neki- szeme meg meg remegett, plane amikor forumtarsunk szembesitette nehany korabbi kijelentesevel ami, hogy is mondjam..? Nem bontotta ki teljesen az igazsag minden reszletet...( te kis huncut, tudom ezt is olvasod )es hat ne feledkezzunk meg uj vezerunkrol sem, aki akar meg szimpatikus is lehetne....de sajnos nem az. A lenyeg, h leritt roluk a “nyugodtan ugraljatok” senkit nem erdekel feeling...hat valahogy igy....az arfolyam joslatodat kicsit erosnek talaltam, de mino szomorusag beteljesedni latszik es ami nehany hete meg panikkeltesnek minosulhetett mara realitas lett. Elnezest az elutesekert, mobilrol potyogok
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 05. 23. 18:26
Előzmény: #2969  Fabrizio66
#2976

Minden az időtávtól függ. Aki hosszúban gondolkozik és nem ugrálós típus az úgy is tartani fogja és valszeg nem jár rosszul. Alapjában véve én is úgy gondolom, hogy nem azért jöttek a tőzsdére, hogy kifosszák a népet és néhány év alatt csak gurítanak valamit.   De aki 10x szeretne az keressen más papírt magának. Középtávon ha minden összejön akkor max 1€ lehet a paípr. Rövidtávon szinte biztosra veszem, hogy új aljra szeretnék vinni a genyók de aztán az is lehetséges, hogy túljárnak az eszünkön és nem viszik. Hónapok óta ugyanaz a csapat garázdálkodik itt. A kérdés csak az, hogy kinek dolgoznak? :-) Székely úr befektetési igazgatói státusza viszont több sebből vérzik.... bizonyos okok miatt (amiket már részletesen kifejtettünk) nem tölthetné be ezt a pozit a cégnél. Szerintem jövőre már nem is lesz itt. Természetesen nem ő az egyetlen mumus a történtekben. 
Want_to_win
Want_to_win 2019. 05. 23. 18:25
Előzmény: #2972  Fabrizio66
#2975
Nem vagyok lány (és mint tudjuk dáma sem.).😊 Nő vagyok és mélységesen felháborodott kisbefektető, akitől hazugságokkal, beetetéssel épp most szedik el a megtakarítását.
volantis
volantis 2019. 05. 23. 18:18
Előzmény: #2969  Fabrizio66
#2974
Erre engem is èrdekelne a vàlaszod (mint szakèrtő). Tudom hogy minimàlis papírod van, mert màr említetted, de gondolom nem vèletlenül követed az àrfolyam mozgàsát és a fórumot :)
Törölt felhasználó 2019. 05. 23. 18:17
Előzmény: #2970  NyeretlenKeteves
#2973
Paci, ne idegelj te is 🤣
Van elég gondom a csodavárókkal így is.
Fabrizio66
Fabrizio66 2019. 05. 23. 18:14
Előzmény: #2971  Want_to_win
#2972
Meg se gondolnàm hogy làny vagy (különösen a levèl stìlusàn) :)) de jó a levèl ;) 
Want_to_win
Want_to_win 2019. 05. 23. 18:10
#2971
Székely Gábor Úr!
Ha Önöknek fontos lenne a kisbefektetők bizalma, szándékosan nem játszanák el azt. Hónapokig azzal hitegettek minket, hogy tartsunk ki, mert májusban jön a stratégia bemutatása és "zseb nem marad zárva" a részvényeik előtt. Ehhez képest előálltak egy minden konkrétumot nélkülöző, semmitmondó vágyálommal.Melyik befektetési alap vesz részvényt egy hangzatos, minden információtól mentes prezentációra? A stratégiát megelőző várakozásban valamelyest emelkedett a részvény ára, amit a tegnapi napon agyon is vertek a shortos megbízottak. Náluk zseb nem maradt zárva valóban, nálunk meg szem nem maradt szárazon. Önök szeretnének a BÉT-en értéket teremteni? Kinek a kárára?  Ha és amennyiben nem a cég megbízásából tart itt a részvény árfolyam, Önöknek igen is lenne eszközük arra, hogy ezt az abnormális árfolyammozgást mérsékeljék! Kérem szíveskedjenek mielőbb konkrétumot is elénk tárni a fejlődés várható üteméről, mert ellenkező esetben kénytelenek vagyunk azt gondolni, hogy az Önök célja a BÉT-en nem más, mint néhány száz kisbefektető kifosztása.Szép napot!
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 05. 23. 18:08
Előzmény: #2945  Törölt felhasználó
#2970
Te örök optimista vagy :-)
Fabrizio66
Fabrizio66 2019. 05. 23. 18:05
Előzmény: #2967  NyeretlenKeteves
#2969
Mi a szemèlyes vèleményed? 
Eladni, Venni, vagy Tartani kell a rèszvènyt?
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 05. 23. 18:03
Előzmény: #2963  PIKKandPUKK
#2968
Ott voltál a kgy-n. Neked mi a véleményed a menedzsment tagjairól? Árfolyamot illető várakozásom már vagy egy hónapja megbeszéltük és nagyon arra felé tartunk. Lesz addig még talán két felmenet de most úgy 95% esélyt adok annak, hogy bejön amiről társalogtunk. 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 05. 23. 18:01
Előzmény: #2965  Fabrizio66
#2967
Aha... ha zavarná őket, hogy lábtörlőnek használják a papírjaikat akkor lépnének.... Egyébként én is azt goldoltam amit Te de találkoztam a menedzsmenttel és már régen nem gondolam azt amit most leírtál.:-) 
feel
feel 2019. 05. 23. 17:57
Előzmény: #2963  PIKKandPUKK
#2966
Persze ebben igazad van foleg,ha kamuznak de lathatod a cikkben is azt irtak en arra emlekeztem,igaz nem mondtak,hogy mi lesz az amit az elso felevben bejelentenek.
Fabrizio66
Fabrizio66 2019. 05. 23. 17:57
Előzmény: #2962  NyeretlenKeteves
#2965
A cèg tulaja birtokolja a rèszvènyek 80%àt. Tovàbbà a leggazdagabb magyarok egyike (nem kezdő üzletember ). Nem hiszem hogy hosszú tàvon az a cèlja hogy a cègènek az èrtèke napról napra, hètről hètre kevesebbet érjen. Èn bízok a fordulóban (nem csak pozitív korrekcióban)mèg az idèn.
feel
feel 2019. 05. 23. 17:51
#2964
Megtalaltam a cikket ebben irtak........
https://www.autonavigator.hu/cikkek/tozsdere-lepett-az-autowallis/
Utóbbi viszont egyelőre csak feltételezés, az esetleges új partnerek ugyanis még üzleti titokként kezelendők, s tőzsdei cégként bejelentéseit mostantól a BÉT-en fogja megtenni az AutoWallis, az idei első félévben is ígérnek újdonságot, amellett, hogy mától autópiaci befektetést kínálnak
PIKKandPUKK
PIKKandPUKK 2019. 05. 23. 17:49
Előzmény: #2944  feel
#2963
Feel, tudod, hogy kedvelem a pozitiv hozzallasodat es hogy hitet adsz sok embernek. Enelkul nehez is atveszelni azt az atbaszast amit muvelnek velunk. DE! Kerlek ne irj tenyeket, hogy ket honapon belul lesz barmilyen hir is akviziviorol, mert ezzel viszont megtevesztheted az olvasot. Mert tobb okbol sem lesz. Egyreszt nyaron altalaban a fu sem no, nem hogy akviziciot jelentsenek be, masreszt ami sokkal fontosabb, hogy a kozgyulesen kijelentettek, hogy legkorabban a masodik felev vege fele de inkabb csak jovore varhato akvi.( nem mintha barmennyire is szavahihetoek lennenek). Am Jelenleg ezek a tenyek. Es azt is mondtak, hogy elsokent a mar meglevo erdekeltsegeiket hozzak be a csoportba. Szoval azoktol sem lehet foldindulast varni. ) Mondjuk itt semmitol sem. Szoval osszegezve az optimizmus mellet a korrekt tajekoztatas is nagyon fontos itt ( ha mar magadra valalltal egy ilyen nem konnyu feladatot ). Szopotarsi udvozlettel.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 05. 23. 17:45
Előzmény: #2951  feel
#2962
Felesleges írnod neki abban a témában. Tudja, hogy mi tudjuk mi is történt itt. Nem rejtették véka alá nah :-) Te mit írnál a helyében? Bevallanád az igazságot? Naugye! :-) 
Fabrizio66
Fabrizio66 2019. 05. 23. 17:43
Előzmény: #2953  feel
#2961
Valahol azt olvastam tegnap, hogy minden évben terveznek legalàbb egy akvizíciót vagy apportot, amely 5-15mrd-al növelnè az àrbevètelt.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek