Topiknyitó: joco100 2019. 05. 02. 13:19

Mi Hazánk Mozgalom a harmadik út - Se Gyurcsány Se Orbán  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 02. 20. 10:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#2420
Magyarra fordítva,sungirt és a fideszes mihazánk mozgalmat nagy ívben nem érdeklik a bántalmazott nők és gyerekek sorsa,ha az elkövetők nem romák hanem fehér magyar állkeresztények,Köszönöm az egyértelmű válaszod sungir .
Sungir te mint állkeresztény,reggelente a tükörnek melyik felébe szoktál bele nézni ?
Még egy utolsó kérdésem lenne hozzád,mennyi az az összeg,amiért az állkeresztények árulják a lelküket,és mit fognak vele kezdeni,ha már nem lesznek evilágban ?
A választ nem nekem kell megadnod,hanem magadnak.
sungir 2020. 02. 20. 10:22
Törölt hozzászólás
#2419
Törölt felhasználó 2020. 02. 20. 10:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#2418
Sungir,Mikor mennek a Mi hazánkosok tüntetni a "hős magyar katona" ellen aki 5 milliót követel az áldozatától,mert szegény bűnelkövetőnek sérültek a személyiségi jogai.
.
Vagy ti csak a roma elkövetökkel foglalkoztok,ha fehér,magyar,magát kereszténynek hazudó,öli meg gyerekeit,veri félholtra nő ismerőseit,az már nem elég indok,egy kis felvonulásra ???
.
Most nézem,csak nem az álkeresztény,fideszes Bors,adott helyett egy nőverő mentegetőzésének?
.
.
 Sungir ,Mit szólsz ahhoz,hogy a fideszes médiumok a nőverőket pátyolgatják ?
.
.
Most először nyilatkozott a férfi, aki Bujákon Orosz Bernadettet a felismerhetetlenségig összeverte. K. István az ügyvédje társaságában beszélt a Borsnak a támadásról. Az interjút azzal indokolta, hogy szerinte túl sok valótlanság hangzott már el az esettel kapcsolatban. Elmondása szerint megismerkedésüket követően nagyon beleszeretett Bernadettbe, két hónap ismeretség után megkérte a kezét. Szavai szerint már-már eszelősen szerette az asszonyt. A bujáki osztálytalálkozón jelentették be, hogy összeházasodnak. K. István elmondása szerint számára nem tisztázott, hogy mi is történt valójában. Közölte, hogy a véralkohol-vizsgálat is alátámasztja, hogy nem ivott sokat, ezért sem érti, miért nem emlékszik semmire.- Egy filmszakadás után már csak az van meg, hogy a rendőrök támogatnak és kérdezik, mi történt – mondta. Két nappal később, november 11-én látta a férfi a sajtóban megjelent képeket.- Összeszorult a szívem, és elsírtam magam, amikor megláttam. Nem akartam elhinni, hogy ezt én okoztam. Ha így van, azt nagyon sajnálom, és természetesen vállalom érte a felelősséget. Azt azonban már akkor elképzelhetetlennek tartottam, hogy Bernadett életére törtem és fojtogattam volna, hiszen mindennél jobban szerettem – jegyezte meg.A férfi szerint az orvosi szakvéleményből egyértelműen kiderült, hogy szó sincs arról, hogy Bernadett életére tört volna, illetve az is, hogy „a sérülései nem minősülnek olyan súlyosnak, mint amilyennek a nyilvánosságra hozott képeken tűnnek”.- A fentiek tükrében nem értettem és máig sem értem, hogy miért állította, hogy az életére törtem, és hogy a sérülései életveszélyesek, illetve azt, hogy rettegnie kell tőlem. Arra hivatkozva akar börtönbe záratni, hogy „éles fegyvereket tároltam otthon”, de ő is tudja, hogy azok csak a fiam szabályosan tartott légfegyverei voltak – tette hozzá.K. István beszélt arról is, hogy szerinte „nem helyes az, amit Bernadett a sajtóban csinált”. - A rendőrség azonnal intézkedett az ügyben, ő pedig miattam semmilyen veszélyben nem volt. Nem kell félnie, biztosan nem megyek a közelébe – közölte. K. István szerint szükségtelen volt, hogy az asszony a férfi nevét, foglalkozását, lakóhelyét közzétette, mert az emberek félinformációk alapján igen súlyos cselekedetekre ragadtatták magukat vele és a családjával szemben. - A 16 éves gimnazista fiamnak például az atrocitások miatt kellett kollégiumba mennie. Emellett sokan elfordultak tőlem, és rengetegen fenyegetnek - mondta, hozzátéve, hogy nagyon sajnálja azt a helyzetet, „amibe Bernadett került”, de ő mindent elveszített, ami fontos volt számára: Bernadettet, a gyerekeit és a munkáját. Az egykori katona egyébként ötmillió forintra perli a nőt azért, mert szerinte sérültek a személyiségi jogai akkor, amikor Orosz Bernadett a verést követő decemberi segélykérő-posztjában megnevezte őt.
sungir 2020. 02. 20. 09:41
Törölt hozzászólás
#2417
sungir 2020. 02. 19. 17:02
Törölt hozzászólás
#2416
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 02. 19. 16:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#2415
Ma neked valami extrát fizetnek per Gyurcsány? Valami CAP akció?
sungir 2020. 02. 19. 16:51
Törölt hozzászólás
#2414
sungir 2020. 02. 19. 16:43
Törölt hozzászólás
#2413
sungir 2020. 02. 19. 15:51
Törölt hozzászólás
#2412
sungir 2020. 02. 19. 15:47
Törölt hozzászólás
#2411
sungir 2020. 02. 19. 15:15
Törölt hozzászólás
#2410
sungir 2020. 02. 19. 14:09
Törölt hozzászólás
#2409
pitcairn2 2020. 02. 19. 13:51
Előzmény: #2394  ufo500
#2408
Kanada mindig is "híres" volt az integratív hozzáállásról...
Residential Schools and Genocide in Canada - Insh.world
sungir 2020. 02. 19. 13:35
Törölt hozzászólás
#2407
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 13:18
Előzmény: #2405  omaha
#2406
omaha 2020. 02. 19. 13:09
Előzmény: #2400  ufo500
#2405
Várjatok ki a végét! Ha majd dolgozni kell nekik, akkor rögtön más lesz a helyzet, rajtatok fognak elodkodni !!
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 13:09
#2404
Üdvözöljük! 
@
Mr. George Kubes, B.A., LL.B., kanadai bevándorlási ügyvéd
@
Mr. Kubes tökéletesen beszél angolul és magyarul. Az elmúlt 20 évben a világ minden tájáról Kanadába bevándorolni kívánók ezreit képviselte sikeresen a letelepedési engedély megszerzésében. Közéleti személyként ismert a televízióból, kanadai, amerikai, magyar és cseh újságokból.
@
Mr. Kubes ügyvédi irodája, a “George Kubes, LL. B., Barrister and Solicitor” Torontóban székel és magas szintű jogi szolgáltatással áll mindazok rendelkezésére, akik a Föld bármely országából Kanadába szeretnének bevándorolni. A kanadai bevándorlási törvényekben történt változtatások szükségessé teszik, hogy a rászorulókat naprakész jogi tanácsokkal lássák el. 
https://www.torontodivorcelawyernotary.com/canadian-immigration/bevandorlas-kanadaba
omaha 2020. 02. 19. 13:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#2403
Hátha, a minap Kökény Attila hím csaloganyunk a dél pesti kórházban kirekeszodosdit ordibalt, mivel apja nem az elsők között volt a kezelésben !Canadaban biztos befogadnak.
ufo500
ufo500 2020. 02. 19. 13:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#2402
Kanada egy jól működő multikulturális jóléti ország, szociális és egészségügyi ellátási rendszere rendkívül fejlett. Ennek eredményeként a világ minden tájáról érdeklődnek a kanadai letelepedés iránt.
@
 A Kanadai Statisztikai Hivatal előrejelzése szerint 2031-re a 15 éven felüliek közel fele  külföldi származású lesz vagy az egyik szülője biztosan bevándorló volt.
@
A kanadai  letelepedés három fő kategórián keresztül történhet: családegyesítés, gazdasági bevándorlás, menekült- és humánjogi alapon.
@
Az ideiglenes tartózkodásnak is három fő kategóriája van: látogatók, tanulók és munkavállalók. Nekik engedély szükséges az ideiglenes tartózkodáshoz, illetve idövel az ideiglenes tartózkodás letelepedéshez vezethet. A letelepedési engedéllyel rendelkezők (PR-ok) kanadai állampolgárságot szerezhetnek. 
@
Kanadai állampolgár bármikor elhagyhatja  Kanadát és bármikor visszatérhet Kanadába.
@
A letelepedési folyamat nem könnyű, mert  Kanada bevándorlási jogrendszere rendkívül összetett. A megfelelő bevándorlási kategória kiválasztása, a nyomtatványok szabályszerű kitöltése nem egyszerű és akkor az még csak a kezdet.
@
Mi, VISATEAM, sok éves szakmai tapasztalattal és kötelező szakmai képesítéssel (license) rendelkezünk, cégünk hivatalosan bejegyzett és felügyelt Kanadai Bevándorlási Szaktanácsadó cég (nem ügynökség). Vállaljuk ideiglenes tartózkodási és letelepedési kérelmek elkészítését. A kérelmek Regisztrált Kanadai Bevándorlási Szaktanácsadó (RCIC) felügyelete alatt készülnek el és képviseletében kerülnek benyújtásra a Kanadai Kormányhoz. A kérelmek elkészítésén túl folyamatosan megválaszoljuk szerződött ügyfeleink  kérdéseit. Tanácsolunk, tájékoztatunk, ellenőrzünk, kiértékelünk, felkészítünk és képviseljük ügyfeleinket az első lépéstől az utolsóig: a kanadai állampolgárság megszerzéséig. Szolgáltatásaink szakszerűek, szolgáltatási díjaink kedvezőek. 
sungir 2020. 02. 19. 12:26
Törölt hozzászólás
#2401

Topik gazda

joco100
4 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek