Topiknyitó: HoStrucc 2019. 04. 26. 12:01

Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja  

Szekta hívő topik. Trollok egyéni moderacio alapján felszólítás és indoklás nélkül repülnek :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 10. 24. 09:26
Előzmény: #11599  Törölt felhasználó
#11600
miért,/bocsánat/
Törölt felhasználó 2019. 10. 24. 09:25
Előzmény: #11598  kimi99
#11599
Estmediánál, iszonyat hallgatás volt,jó sokáig,miét ne lenne, hasonló itt is,egy nagyobb bejelentés előtt.
kimi99
kimi99 2019. 10. 23. 23:26
Előzmény: #11593  kimi99
#11598
ma h neztem a barca meccset, szoval amilyen jol osszetudnak tenni par kelet eu csapatot, a Set t is bizti Orbok Direktor és Oxo jol koperálva  tovább tudja épiteni, de azert ez évben még jo lenne egy vagy 2 szép bejelentés!!
HoStrucc
HoStrucc 2019. 10. 23. 21:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#11597
Nincs miről beszélni jelenleg. Remélhetőleg a sok folyó dolog közül előbb utóbb valami közlésre is kerülhet 
Bekes 2019. 10. 23. 20:49
Törölt hozzászólás
#11596
SzJoe 2019. 10. 23. 18:57
Előzmény: #11594  Törölt felhasználó
#11595
Lehet hogy igazad van, de szerintem Oszkó nem adta volna ilyenhez a nevét. Nem olyan embernek tartom akit be lehet palizni. Lesz itt még valami. Szvsz
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 18:29
Előzmény: #11592  kupec
#11594
Bejegyzésed utolsó félmondata:
"ami emeli majd a SET Group értékét"
Na itt van a lényeg. Biztos jó lesz majd, ha a befektetések és a munka meghozza gyümölcsét.
Valószínű most van helyén az árfolyam és valamikor majd még több lesz.
Netán még annyi is mint amennyiről splittelték.
Csak hogy én nem ilyen áron vettem és gondolom sokan mások is, bedőlve annak a "+kampánynak" melyet maga a cég is támogatott a mindenkori apró cseprő bejelentéseivel.
Akkor fújták fel a lufit és gyűjtötték be magas áron a balekokat köztük engem is.
És mi van most?
Csend és hallgatás és egy kérdés hol a lé????
Persze az én döntésem volt a vétel és az én döntésem lesz az eladás is, mert a tőzsde már csak ilyen.
Szerintem aki érteni akarja az érti miről beszélek, aki meg nem akarja megérteni az meg tudja miért nem akarja megérteni. Ezzel én ezt itt most be is fejeztem, mert teljesen fölösleges ezen rágódni.l
kimi99
kimi99 2019. 10. 23. 18:24
Előzmény: #11590  SzJoe
#11593
- mai bejelentes nem a megszokott SET stilus , fura!!
( nekem pl eticar miatt faj a fejem 7 honap es semmi )
- ahogy közeledünk a dec 20 hoz érzésem szerint itt kell elpocsolyazni v lehet a csalódottak hada jol be fogja adni ?
-TA alapon lefele all sajna 
- ha lat az ember jobbat at kell oda lepni 
Pl nekem az Akko  ugyesege es a beígért giga ceg annak tunik , plusz futur Estmedia olcsósitott opus 
Sajna a tozsden a kirartas elengedhetetlen!
kupec 2019. 10. 23. 18:18
Előzmény: #11591  Törölt felhasználó
#11592

Nem értelek. A cég sok szálon elindult, számos projektet visz egyszerre. Nyilvánvaló, hogy ezek külön-külön és együtt is időigényesek, nem 2-3 hónap alatt forrják ki magukat. Ennek megfelelően itt inkább a long pozíció érdekes, ki kell várni, mire minden a helyére kerül. 
.
Jómagam egyébként leginkább az OXO-s együttműködés felől szeretnék hallani valamit, no meg az Ivanka-s szálról, mert ezek igen érdekesnek tűnnek (remélem nem csak) számomra. Sajnos az eticar-t a jelen formájában már a prezentációt követően sem tartottam érdekes projektnek, de mondjuk, hogy elfér a többi között, és ha mégis van rá vevő, akkor bevételt is eredményez(het). A generációs váltás megoldatlansága miatti cégátvételeket szintén jó ötletnek tartom, jó lenne ezeket felfuttatni és igazán értékes cégeket is bevonni az így megszerzendő cégek körébe. Ezek - hosszútávon - szvsz jó profittermelő képességgel fognak rendelkezni, ami emeli majd a SET Group értékét. 
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 17:53
Előzmény: #11590  SzJoe
#11591
Sajnos ezt már nekem régen el kellett engednem, mert láttam, hogy mi folyik, illetve mi nem folyik itt.
Ami most van az már csak a végjáték és érdekesnek, tanulságosnak tartom a nagy "fanok" viselkedését.
Engem már csak egy érdekel: minél kisebb veszteséggel szabadulni innen.
Tanulság:
Ott ahol az egyik "nagy tulajdonos" és a háttér infókat megkapó "udvartartása" fórumozik és együtt erősen felbeszélik a papírt az számomra kerülendő lesz a jövőben.
Persze ennek a játéknak még nincs vége nekem nincs miért izgulnom és "bujkálnom" másokkal ellentétben.
SzJoe 2019. 10. 23. 17:11
Előzmény: #11589  Törölt felhasználó
#11590
Információ híján ezekről senki nem tud semmit. De ezt beszéljük már hetek óta. Azóta sem lett itt senki okosabb. Ma jött a hír hogy nincs hír. Ez gáz dehát mit lehet tenni. A nagyok meg hagy adják ha akarják, aki ebben a papírban ül fel kell hogy vállalja ezt a kockázatot. Lehet keresni eleget amikor a nagyok húzták fel az árfolyamot. Szerintem engedd el, kivárás van.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 13:38
Előzmény: #11588  HoStrucc
#11589
Nagyon jól tudtam, hogy tiltva vagy és ma dél körül jár le.
Lám itt is vagy, de hol vannak a többiek:..... nem sorolnám őket.
SET kapcsán pl. érdekelne, hogyan áll az a szerkezetkészen vásárolt ház, mely megvételekor olyan optimisták voltatok a befejezést értékesítést illetően.
Annak ellenére, hogy jeleztem a mai építőipari helyzetben nem biztos, hogy olyan bomba üzlet szerkezetkész házat vásárolni, mert a pénzed benne áll és befejező szakipari kapacitás híján nagyon elhúzódhat a befejezés értékesítés.
Külön téma lehetne az eticar is amiért ugye kitiltottál 3 hétig, mert elmentem megnézni, hogy kik mennek a koktél partira.
Akkor lenne mit beszélni a splittelés hátteréről is, mert látható eredménye ugye nem lett ha csak nem az volt a cél, amit most látunk.
És nem utolsósorban lenne miről beszélgetni a kis-nagy tulajdonosok fórumos tevékenységéről is, de azt majd a beígért sörözéskor tegyük meg.:-))
HoStrucc
HoStrucc 2019. 10. 23. 12:54
Előzmény: #11583  Törölt felhasználó
#11588
Imádod az ilyen eltűnéses conteokat, én pl tiltva voltam :) 
Nincs hír, az árfolyam oldalazik, miről beszélgessünk set kapcsán? Dobj be valamit, hátha :) 
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 10:34
#11587
Megy a munka, ne aggódjanak.
SzJoe 2019. 10. 23. 10:28
Előzmény: #11585  kimi99
#11586
Persze. Szerintem sincs semmi érdemleges, de mindkettő csak tele spamelte a fórumot az utóbbi időben. Semmi értelme, ki kell várni a sorunkat. Én is már csak hosszabb távú befektetésként tekintek rá. Talán egy év alatt visszamehetünk a korábbi 700 körüli szintekre. HA igaz, hogy tényleg dolgoznak, és nem pedig bénáznak csak...
kimi99
kimi99 2019. 10. 23. 10:00
Előzmény: #11582  SzJoe
#11585
Igazabol mit is lehetne? 
Chart
Spekuláció
Elmélkedes
Megfigyelés 
Arfolyam
Kb 10 eve átlagosan az osszes forum sokkal magasabb szinvonalu volt 
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 09:51
Előzmény: #11583  Törölt felhasználó
#11584
A kisbüfikbe ezt írta egy friss regisztrált:
jegenyefeny ma, 04:28Előzmény: #24431  dedelle#24434köszönettel vettük megkeresését és érdeklődését társaságunk vonatkozásában.   A SET GROUP Nyrt. elhivatott abban, hogy befektetőit folyamatosan tájékoztassa a cégcsoportot érintő és tevékenységét meghatározó eseményekről. Előfordul azonban, hogy bizonyos folyamatok hosszabb, időigényesebb előkészítést, elhúzódó egyeztetéseket igényelnek. Társaságunknak nem célja, hogy hitelességét olyan közzétételekkel ássa alá, melyeknek hírértéke alacsony. Erre tekintettel arról tudom tájékoztatni, hogy cégünk folyamatosan dolgozik meglévő és új projekteken, amint nagyobb jelentőségű esemény következik be a holding életében, haladéktalanul közzétesszük befektetőink felé.   Bizalmát ezúton is megköszönve, tisztelettel,   dr. Nagy Adrienn jogi igazgató befektetői kapcsolattartó
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 09:48
Előzmény: #11582  SzJoe
#11583
Oké rendben van, de mégis furcsa, hogy egyszerre "tűntek el " valamiért.
Vagy lemaradtam valamiről, amit tudnom kéne?
SzJoe 2019. 10. 23. 09:41
Előzmény: #11581  Törölt felhasználó
#11582
Most komolyan, ez mégis kit érdekel? Eddig sem adtak túl sok mindent hozzá a fórumhoz. Nekem egyik sem hiányzik...
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 09:30
Előzmény: #11580  Törölt felhasználó
#11581
Most már 6 a jelölések száma.

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek