Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 22:10
Előzmény: #54799  evanani
#54800
Ilyen kinézetű emberekre vam szükséguk.a ner rendszer igy mukodik. Roganrol se feltetelezte volna 20 eve a szomszédja h "hova jut" es ki lesz mi lesz belole es mit csinal vagy epp nem csinal szvsz 😂
Ilyeneket lehet terhelni par évig eszrevetlenul. De eljon  az a szint amikor mar nem birjak magukat tartani es kinyilnak a vilag ele vagy mas nyitja ki az életüket, foleg ha ilyen pozicioban vannak. Ez magan emberekre is igaz. Van egy szint amikor akarmennyire akarod takarni azt ami van de nem tudod. 
Terjunk csonti ra vissza 3 4 ev mva. Bar inkább neeee😂
evanani
evanani 2021. 09. 19. 21:29
Előzmény: #54797  Sampipi2
#54799
Ha ránézek erre a Csontosra,nem nézek ki belőle olyat,amit most elkövet ellenünk. 
Ezt tuti,hogy irányítják. 
Lehet,hogy nem is a Delta a végállomás? 
Mi a kopasz élete fő műve? 
Nem hiszem,hogy a 70 ft. 
Remélem 700,na az már mű lenne,sőt műkincs,azt pedig szereti a rabló...
janika04
janika04 2021. 09. 19. 21:11
Előzmény: #54794  Terminus
#54798
Colombus rendezvény hajó 10 óra. 
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 21:07
Előzmény: #54795  evanani
#54797
Amikor az est lapokat "megmentette" az econet ami a szomszedome is volt,talan tizen x % ban (ertsd ugy hogy egy utcába lakunk) utana tudod sziget ez az amaz stb... Amikor reccs lett minden kisbefektetoi penze ment a levesbe. Emberek családok ezrei reccs, Itt mar 100 millios geppark (személy autok) allt akkor is... Es akkor utana meglatvanyosabb volt a gazdagodas... (itt havi sok sok millios szintről beszelek)
 Akkor szerinted bcs mennyire vastag? Mennyit csinalhatot meg 15 ev alatt? 5 10 15 mrdt? Nem kétség. 
Akkora btk bűncselekményt kovettek el akkor szvsz, hogy nehéz volt a foldnek. Ezeken a szinteken olyan csalasokat lehet megcsinalni amit egy nem dörzsölt nem ninden hajjal megkent sose fog leolvasni. Kft bol siman kilapatoljak a penzt, egy részvény tarsasagbol hatvanyozottan igaz lehet... 
Aki pedig erti a jogot bcs márpedig erti, az abszolúte minden szinten letudja hozni ezt a jatekot hogy ne legyen gond belole hivatalosan se. 
De isten nem bottal ver, ne feled. A komaja is megkapta a jo istentol a  büntetését amikor egy piti dologért x evre leraktak, es nem igazan volt komfortos a kozeg. 
Mindennek es mindenkinek eljon egyszer az az ideje... Meg csontosnak is👻😂
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 20:40
Előzmény: #54795  evanani
#54796
😂
Szerintem sem. Mai napig en is ugy gondolom hogy a kopasz vezényli le az egészet hatulrol minden "adottsaga" megvan ehez az egészhez. Mikor mit hogyan stb.
Itt amennyiben tényleg egyszer kisul egy nagy valami, legyen az pozitív vagy negativ vegkimenetelu dolog, ehez pont olyan karmester kell amilyen Bcs,bármelyik vege is legyen. 
Ahogy írtad, minden ugyan ugy megy egyébként es tudjuk mi lett a vége akkoriban . Nyilvan itt akkora zako mar nem erheti az embert mint ami akkor volt, de egy semleges arfolyamon fentartani az egészet , mellette sok szaz mrdt kilapatolni az evek alatt fu alatt, benne van...Kajak épeszű ember ft nem tart itt😂
De mindig azt mondom a felesegemnek itthon, "nincs mas valasztasa , jonak kell lennie". De az elmult 13 év tapasztalata amirol beszelunk most egy ideje, sajnos mas mutat... Ugy lebegteti lebegtette a részvényeseket mindig valami kis szarral Bcs mint uri geller. Minsig volt valami tema amit bearaztak bearaztunk. (mondjuk 3 eve itt is ez van) Oriasi varazslo😂
Es a vegen tudod mikor a kis gyerek rajon h atbasztak😂
evanani
evanani 2021. 09. 19. 20:19
Előzmény: #54793  Sampipi2
#54795
Persze,hogy emlékszem,és az a szar az egészben,hogy ugyanolyan mocsok módon mennek a dolgok,mint annál az aljadék kopasznál! 
Ez szted véletlen?
Sztem nem. 
Mit is tehetnék,bízom rendületlenül,hogy egyszer szembetalálkozhatok az ide betett pénzemmel. 
De ahhoz 550 fokos fordulat kéne,de bazdmeg ezek csak 2 éve iratokat pótolgatnak,meg határidőket módosítanak. 
Ááá hagyjuk is,mert megölök vkit.
Terminus 2021. 09. 19. 20:19
#54794
Hali holnap hol lesz a közgyűlès?  A delta oldalán nem találtam helyet ès időt.
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 20:09
Előzmény: #54789  evanani
#54793
Pontosan összefoglaltad a lényeget, ha csak egy lett volna. De itt komplett brigad sorakozott fel, a "sima" melostol a nagy befektetőkön át.
 Mindenki ment a levesbe, egyedul az utolso mohikan berki maradt.
Persze hogy elore kitervelt. Amihez a delta asszisztalt es azon belul az a par paprika jancsi. En ezt a csontost ..ember nincs akit ennyire szembe kopnek. 
Ezeken a szinteken nincsennek veletlenek, pontosan tudjak mikor melyik lepcsofok megmaszasa jon, es mikor mi lesz vege.
A kérdes csak egy szamomra ,az évtized biznisze vagy az evtized lehuzasa tortent?
szazadot csak azert nem irtam mert econettel se voltak piskotak, majdnem ugyan ez volt a forgatokonyv amikor emberek cegek  jottek mentek, ode csavartak a ceget, ide csavarzak a ceget, ezt hoztak azt hoztak, aztan reccs. De ugyhiszem te is emlekszel ezekre a dplgokra. 
Sokszor Deja vu van... De hatha a szamunkra a  jobbik megoldas robban egyszer😂
Sumarton 2021. 09. 19. 19:57
Előzmény: #54790  Sumarton
#54792
A cehhet meg fizetik a törzsvendégek 😂☝️
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 19:57
Előzmény: #54788  Sumarton
#54791
Legközelebb irj ha erre vagy, sima ugy egy ital! 👊
Valaszolva írásodra, benne vagyok sajnos a sűrűjében, de 2012-18 kozotti időszakban abszolút nem foglalkoztam vele, miutan recsre ment a pénzünk benne! 
Na! Az volt a baj, mert ha akkor foglalkozok vele, 2 ft korul, akkor mar a kanyarba se lennek mar 😂
Sumarton 2021. 09. 19. 19:51
Előzmény: #54784  Sampipi2
#54790
Beültek egy jo kávéra, de kiderült azt se tudják melyik kávéházban vannak 😀 oszt szólt a főpincér hogy kellene az asztal. 😀
evanani
evanani 2021. 09. 19. 19:50
Előzmény: #54787  Sampipi2
#54789
Ha csak 1 ember jött volna a cégbe,és lelép,mert megváltozott vmi azt megérteném.
De itt egy kézilabda csapatnyi ember jött,ilyen olyan ürüggyel,majd lovagiasan távoztak. 
Ez nem véletlen. 
Előre eltervelt mocskosság. 
És az a legfájóbb,hogy nem értjük a miérteket. 
Ezért,amiért az egész Delta asszisztált ehhez,bevehetik. 
És finoman fogalmaztam.
Sumarton 2021. 09. 19. 19:46
Előzmény: #54785  Sampipi2
#54788
Épp rokonlátogattam Csabától (nem a trógertől hanem Békéscsabátol 😀) 40-re, ha tudom hogy arrafelé vagy leulhettunk volna egy körömlakkos Eva vermutra mert te aztán benne vagy ebben a szarban a sűrűje óta ahogy olvasom 😉 
Az én 18-as beszállom óta tartó lenyúlás kismiska azokhoz az időkhöz képest amit irsz. 
Ennyi trógert meg és túlélni az azért nem sámli 👍
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 19:41
Előzmény: #54786  Törölt felhasználó
#54787
Borzalom nagy a kontraszt!! Kb igy utolag egy  atlagosan gondolkozo ember azt mondana, borzalom nagy atbaszast csinaltak. Sok esz nem kell ahoz h ezt valaki leolvassa. 
Vagy tényleg megvaltozott valami menetkozbe? Vagy csak ennyire "kellettek"? Vagy mentesitenek minden neres verebet a cegbol kesobbi tamadasok miatt? 
Hat vannak kerdesek boven. 
De ilyen a mesebe sincs a kezdetektol a mostani helyzetig! 
Kozben 10 mrd melokkal vannak tele es egyre inger szegényebb helyeken van a kzgy, arfolyam fele, nevek a levesbe stb 
Törölt felhasználó 2021. 09. 19. 19:31
Előzmény: #54784  Sampipi2
#54786
Alapvetően ezeket a kérdéseket egy normális cégnek kérés nélkül meg kell magyaráznia. De ilyen utolsó szrhzi Berkik meg Csontosok; - akik az anyjukat is eladnák 100 forintért -; ne várj tájékoztatást. 
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 19:26
Előzmény: #54780  janika04
#54785
Ohhh a Csaba, a milliárdos Csaba, aki 13 15 ev alatt annyi mrdt vett ki a cegbol ugy osszesen hogy nehez a foldnek!
Amikor econet ment a levesbe, amikor a "bajban lévő" est lapokat behoztak akkor is, szigetes dolog borzalom tömés volt, penz zsebre ceg a seggbe, utana esttel 1 - 180 ig se voot piti majd a lelepo penz ugy gratisznak es meg mindig van neki! Micsoda remekmű 
Bcs ha olvasol, DZ nek a haverodnak mennyi papirja van? 
Udv Békéscsabarol a szomszedbol😜
Sampipi2
Sampipi2 2021. 09. 19. 19:22
Előzmény: #54780  janika04
#54784
Hetenyi, Szlanko Jankó, Papp Pityu, Delta, Bank center kzgy, Barna, Kadosa, dupla arfolyam stb stb, azota kicsit gyengebb lett a felhozatal meg a színház ,nem?😂
Vajon tenyleg ott elcsuszott valami?
Ennyi ember minek volt itt, es miert távozott mind? 
Vagy csak az alapkoveket tettek le a cegbe.? (munkajukra ertem amit csinalhattak amiert itt lehettek) 
szaferi
szaferi 2021. 09. 19. 19:00
Előzmény: #54782  kapasvan
#54783
Akkor most már az árfolyammal is csinálhatnának valamit :)
kapasvan
kapasvan 2021. 09. 19. 18:44
Előzmény: #54777  farkasfu
#54782
Olvassak a forumot🙃
S-teve71 2021. 09. 19. 18:40
Előzmény: #54759  janika04
#54781
Ha ez tényleg így van, akkor már nem csodálkozom, hogy itt tart az árfolyam, ahol... 🤣🤣

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek