Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 07. 16. 08:59
Előzmény: #51598  Törölt felhasználó
#51600
Pl szigetszentmiklós is!
Törölt felhasználó 2021. 07. 16. 08:59
Előzmény: #51598  Törölt felhasználó
#51599
Én is befejeztem itt a politikát; csak éremi beszélgetés zajlott (végre).
Törölt felhasználó 2021. 07. 16. 08:58
Előzmény: #51596  Sampipi2
#51598
Az a baj az ellenzékkel, hogy addig van összefogás, amíg hatalomra nem kerülnek. Teljesen különböző politkai nézetű szélsőjobbos, balközepes, balos érdekek összefogása. Amint hatalomra kerülnének, azonnal megkezdődne a széthúzás, romokban heverne az egész. Gyurcsány pedig igazan leléphetne a közéletből, leszerepelt. Ettől függetlenül el van lehetlenítve egy alulról szerveződő, új politikai ellenzék létrejötte (új emberekkel, nem posztkommunistákkal), ez nem vitás. Továbbá azzal találnák magukat szemben, mint a rendszerváltáskor. Évekig semmilyen területen nem tudnának érvényesülni az előttük regnáló hatalom mindenhova beszivárgott, megszilárdított erői miatt. 20 év nyomor köszöntene ránk. Mondom ezt úgy, hogy nagyon nagy részben nem értek egyet a fidesz politikájával és főleg a családok ronggyá pénzelésével.
Pluto13
Pluto13 2021. 07. 16. 08:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#51597
Hitelből,sok sok hitelből és az ingyen pénzosztásból(csok,babaváró stb…)tiszelet a kivételnek.A moratóriumról nem is beszélek.
Lesznek itt még hatalmas problémák :(
Itt be is fejeztem a politizálást,vannak erre fenntartott topikok!
Sampipi2
Sampipi2 2021. 07. 16. 08:35
Előzmény: #51594  czgyuszi
#51596
Nagyon jó kérdés.
Én erre azt mondanám hogy Orbánnal jobb politikus nincs jelenleg itthon azért ami frankón az frankó . Ki is lenne? Jakab? Jókat nevetek rajta de egy osztályt nem bírna elvezetni kb.
Nagyon jól helyezkedik globálisan is orbi szvsz. 
Maradjon ő, de! - a liberal felfogasbol kicsit belehetne engednie többet az ő politikájába,tobb elfogadás több szabadság az embereknek.
És a béreket elkezdeni keményen felhuzni nagyon keményen. 
Ha ezeket megtenne, szvsz élete végéig hatalmon maradna. 
De ez ami van ez tűrhetetlen sajnos majdnem minden fronton.  
Illetve azért a másik oldalt is kilehetne próbálni, ennél a helyzetnel minden  meger egy lehetőséget. 
Ha nyerne is az ellenzék, kettős irányítás lesz az országba. Minden a kezükbe van. Csontra el lesznek lehetetlenitve ezáltal nekünk se lenne jobb jó eséllyel.
Szar az egész úgy ahogy van egyébként sajnos,es ebbe az elmúlt 20 év mindkét oldal vastagon benne van. 
Törölt felhasználó 2021. 07. 16. 08:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#51595
az nekünk is van itt, Judás01!
vajon a 4ig hez visszavitte a 30 ezüstpénzt?  :)
czgyuszi
czgyuszi 2021. 07. 16. 08:21
Előzmény: #51593  Sampipi2
#51594
Nekem csak egy kérdésem lenne ha megengeded....az tény hogy mind egy alomból vannak, akár jobb akár bal. De akkor kire lehet szavazni? kétfarku? 
Sampipi2
Sampipi2 2021. 07. 16. 06:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#51593
Pontosan jól írod. Tele van a Balaton és a horvát part is.
Az az 1 - 2 millió ember akit kiszolgál a rendszere azokkal van tele, és van az az ember típus aki egész évben azért spórol hogy 1 hétre lemenjen, de egész évbe kenyérből alig eszik.
Nagyon jól írod azt is, hogy nehéz szakikat találni felújításhoz,köszönhető a 3 guriga visszalapatolasa miatt, ami valójában max másfelet ér már jelen pillanatban az anyag árak és a szakik bére miatt. 
Jut eszembe szakik, az úgy teljesen rendben van nem, hogy egy segedmunkas többet vissz haza duplán mint egy egyetemi diplomaval rendelkező, igaz? (és itt nem a segedmunkas van lenezve) 
És itt akkor még szakember fizeteserol nem beszéltem. 
Teljesen rendben van hogy a napi megélhetés nyugati árakat ver oda vissza kivéve Svájc belga francia, úgy hogy a fizetés a negyede? Ember voltál már külföldön egy hetes nyaraláson kívül? Sztem azt hogy ki hagyja el a szobáját azt hagyjuk mert beleszaladsz a fa@z erdőbe elég hamar. Már akkor bejartam a fél világot amikor a térképet nézted és baratkoztal a fogalommal hogy országok hol vannak. 
Teljes rendben van hogy akkor jutnak egyről a kettőre az emberek ha gyerekeket vállalnak be,igaz? Szuljel lesz 10 millió HITEL. Legyen 3 gyerek vidd haza a bruttót, kapd fel a csokkot és kapj fel megint HITELT. Akinek 1 vagy 2 van az mehet a levesbe. HITELEZD szet magad és talán tudsz venni 30 évre egy panel lakást. 
A nyugdíjas szet dolgozta magát 40 évig a nyugdíja max elég 2 hétre, úgy hogy kutyakajat vesznek maguknak a hónap végén. Igen kis komam,jol olvasod kutya kaját. Nem romák, nem csovesek, rendes tisztességes magyar emberek akik ledolgoztak az életüket. A nestlenel annyi bolti bejelentés történt pár évvel ezelőtt a boltosoktol hogy muszáj volt rairni a kutya kajára hogy emberi fogyasztásra nem alkalmas. Tudod miért? Mert a kis öregek csak azt tudták megvenni?! Anyósom a nestlenel a Kelet Magyarország igazgatója volt nyugdíj ig, nem a kis ujjambol szoptam ki. De válts pár szót boltosokkal megfogja ezt erősíteni. 
És félre értés ne essék, nem értelmezted a írásaimat, Isten ments a bal oldaltol, talán a legrosszabb oldal aki valaha a földön volt és amit tett és folyamatosan tesznek a világba. 
De az se mehet tovább amit a csuti művel az országba. 
Komam  én 2000 be annyit kerestem hetente Angliában Ausztráliában USA-ban amennyit itthon most 20 év elteltével keres egy egyetemi tanár havonta , és ez csak egy agazat a sokbol. 
2005 ben 1 sorhazat és egy lakást vettem liverpoolba egy évi megtakaritott pénzemből, igaz hitelre,.10 évre, de EGY FIZETÉSBŐL JUTOTT MINDENRE, HITEL REZSI ÉS NEM GYENGE ELETSZINVONALRA. 
Itt a havi fizetés egy az egybe egy albérlet ára havonta. Utana a rezsi meg a kaja majd lesz valahogy. 
Belőlem nem a keserűség árad a kormány felé, mert hal istennek 35 ig mindent elertem amit szerettem volna,hanem a szomorúság az miatt amibe én fiatalon felnőttem más országokba  20 évvel ezelőtt, azt a mai napig megkozelithetoleg se tudták itthon megoldani. 
Kívánom neked hogy elerd te is azt a szintet hogy kormány nélkül szopkoraszas nélkül egy igen stabilan élj. És adj munkat jó fizetést közel 20 alkalmazottnak (nyugati fizetést) csaladnak éveken keresztül ebbe a rendszerbe minden támogatás nélkül. 
És még egy kérdés, az feltunt már hogy ebből az országból már rég nem azok mennek csak el akiknek sajnos nem elég a fizetésük? 
Feltunt már hogy értelmiségiek jó anyagi egzisztenciaval rendelkezők hagyják itt az országot százával ezrével? Megvannak ezek a dolgok? 
Örülök ha téged kiszolgál ez a rendszer valószínű te sokat koszonhetsz ennek a nekik azért szopkoraszod őket. A baj majd akkor jön nektek amikor a lufi kipukkan. Mert egy felfújt Fidesz lufiba vagytok. 
És a legfontosabb részemről, sose voltam szavazni, soha nem érdekelt a politika, életemet mindig politika mentesen alakítottam, de most biza menni fogok. 
Próbáltam abban a stílusban válaszolni neked ahogy TE tetted irányomba.  
Részemről befejeztem VELED  ezt a fajta témájú  kommunikációt. 
Vicus2000 2021. 07. 16. 06:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#51592
2008- 2009  minden melós otthon malmozott mert 12% munkanélküléséget csinálták, pénzük sem volt az embereknek hogy vvalamibe is belekezdjenek.
Dexcar 2021. 07. 16. 06:03
Törölt hozzászólás
#51591
Dexcar 2021. 07. 16. 05:42
Törölt hozzászólás
#51590
S-teve71 2021. 07. 15. 23:02
Előzmény: #51578  lmento85
#51587
Nem csak a telex, HVG, 444 meg hasonló "független objektív" oldalakat kéne olvasgatni, ki kellene szélesíteni a látókört, és akkor lehet észrevennétek, hogy az elmúlt 100 év alatt hányszor tette már tönkre az országot a baloldalnak nevezett globalista banda!
Úgy, többszörsző szó szerint kiirtotta a nemzet érdekeit szem előtt tartó elitet, és a piszkos munkát mindíg a népre hivatkozva végezték el, soha semmit nem bizonyítottak, csak el vették, és odadobták az országot mindíg valami idegen hatalomnak! 
Nem vagytok tisztában olyan tényekkel, hogy a rendszer váltás előtt minden 3. Évben egy teljes év gdp-jét ellopták az elvtársak az impexeken keresztül, és ezek csak apró részletek! 
Most is csak az emberí írígységre alapoznak, vádaskodnak, de tények sosincsenek, csak a hergelés megy! 
Egy kérdés: ahol 19 Ben nyert az ellenzék, hány helyen találtak egy forint hiányt, vagy korrupciót, aminek ígéretével nyerte?? 
Törölt felhasználó 2021. 07. 15. 23:02
Előzmény: #51584  Törölt felhasználó
#51586
2éve reménykedünk ozt jonapot
Törölt felhasználó 2021. 07. 15. 22:59
Előzmény: #51582  Törölt felhasználó
#51585
Látom amit irt magára ismert
Törölt felhasználó 2021. 07. 15. 22:24
#51584
megnéztem a közleményt, sztem előbb fog történni valami, ez csak egy keret idő, ha addig nem lépnek vége vagyis aug 18 és jan 15 között lesz valami Ez is csak arra jó h bizonytalanság és ne tudj semmit, azok után ami volt eddig még inkább geciség, most már tényleg hosszú évekig totális bizonytalanságba tartani azokat akik bíztak bennük 65-ös árfolyamnál...
Sampipi2
Sampipi2 2021. 07. 15. 22:22
Előzmény: #51579  Törölt felhasználó
#51583
Kicsit csúnyának hangzik elsőre ez a fél év de szvsz nem biztos hogy az. A sanyit engedjük szvsz😁
 Fél év alatt lejár(nyilvan hamarabb) a lock up, fel ev alatt az arfolyamot fel lehetne pumpalni(hogy mire azt nem tudom 😁) , majd  jönnek a részvények be  fel ev közeledtével  magas/magasabb árfolyamon mint ami most van, akkor már lock up nélkül vannak lennének , a durván 4szeres részvény szám, ott megfogja meg márciusig  és onnan vége, lejtő és ennyi. Legalábbis az én olvasatomban az lenne az ésszerű h mire lejár a lock up, és mire bevezetik addig maxon legyen az arfolyam. 3-6 hónapon belül ezt meg is tudnak oldani ha akarják és ha ez a terv. 
Ha fordítva, lock up le, fel ev eltelik, arfolyam addig ugyan itt és minden utána lesz akkor cumi 😂😂 Na majd kiderul
Az a baj hogy még mindig sok a HA! Nekik meg Hahaha van közbe 
Amugy minden csak kifektetesi 😁
Törölt felhasználó 2021. 07. 15. 22:16
Előzmény: #51579  Törölt felhasználó
#51582
Tanulj már meg kommunikálni, vagy iskolába járni; bánom is én, csak valamit csinálj. A magázódás nem tesz úrrá, ha paraszt vagy, vágod?
Törölt felhasználó 2021. 07. 15. 22:09
Előzmény: #51579  Törölt felhasználó
#51581
Szépen kérünk engedd el sanyit!

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek