Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
irodek333 2021. 01. 24. 09:40
Előzmény: #43672  Törölt felhasználó
#43680
Elolvastam újra az egészet és ugyanaz a véleményem mint anno: a bábuknak a helyükre kell kerülniük. Ha Jászainak korlátlan hatalmat szánnak, akkor behódolunk a 4IG-nek és szépen bekebelez minket. Nincs kettő négy nélkül ugye. Vagy másik lehetőség a főnök elossza a piacot köztünk és a 4IG között, így többen részesülhetnek a tortából (Mészáros vagy Tiborcz). És hát ugye a kommunikációs cégek. Ha T-Sys-el akar vmit kezdeni a főni, igyekezni kell mert Merkel mama hamarosan lelép. Az új kancellár nem biztos, hogy rá akarja venni a DT-t hogy eladja a magyar leányt. A Vodánál új vezető van. Ki tudja??? Talán ha közel(ebb) kerül a Deltához, egy-két jelentősebb közbeszerzés is bejöhet. Amiről mostanaban qrva nagy a csend az a Telenor. Talan nem véletlenül. Amit nem értek, hogy Palkovics miért akarta elhagyni a hajót?? Hisuen csilliárdos részleget felügyel. Szóval a kérdőjel rengeteg, de hiszem, hogy egyszer, nem is olyan sokára helyére kerülnek a dolgok. Hajrá Delta!!!
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 23:15
Előzmény: #43677  evanani
#43679
Tudom negatív jöhetnek a mínuszok!
Köcsög kopasz!
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 21:49
#43678
Most csak az RTL+ marad!
evanani
evanani 2021. 01. 23. 20:49
#43677
Szissztok. 
Olvasom a szervezkedést,támogatok mindent,mert engem már 10 éve átvert a kopasz és bandája...de. 
Annak idején volt itt a fórumon ugyanilyen dolog,hogy mi lenne,ha megfingatnánk őket. 
Aztán jött egy igen okos fórumtárs/az okos szót,szó szerint értem/,és szakszavakkal,igen okos beszéddel elmgyarázta,hogy az esélytelenebbnél is esélytelenebb,bármit is csinálnánk. 
Azt mondta,úgy ki van ez találva,hogy el se hinnénk. 
Annak idején hasonló volt a helyzet,be nem vezetett részvények,beígért árfolyam,stb... 
De sztem a kopasz időszakánál most sokkal fényesebb a jövőkép. 
Akkor már semmi nem volt a cégben,sőt emlékszem,amikor eladta a szigetet az a csöves,a szerződésben volt egy olyan kitétel,ha úgy alakulnak a dolgok,2 éven belül visszavehetik!! 
Ment is az agyalgatás,hogy 2 év múlva rakéta lesz. 
Se sziget,se rakéta,se semmi nem lett. 
Lehet mondani bármit,de én hiszem,hogy NAGYOK LESZÜNK,DE NAGYON NAGYOK. 
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 19:15
Előzmény: #43674  Törölt felhasználó
#43676
Változnak a dolgok...Jászai, Mészáros kapcsán is más-más került korábban előtérbe. Épp ahogy Orbán azt jónak látja (azért ez kemény...tiszta maffia tempó). Tény, hogy IT területén még nem vetette meg a lábát a főnök. Az is tény, hogy rohadt sok pénz (EUs) van benne. Valószínűleg még nem alakult ki a végső koncepció, hogy miként lehet a részükről ez végig vinni. A Delta még képben van szerintem...ez a túl nagy csend és hogy senkinek halvány fingja sincs semmiről, a legjobb bizonyíték erre. 
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 13:41
Előzmény: #43662  Sampipi2
#43675
köszi, válaszoltam. 
Én is érzek olyat h tavaszra jó lehet, de ugye a tavasz is, még 5 hét és onnantól még 3 hónap, tehát a tavasz is egy elég tág dolog, plusz innen egy dupla is lófasz, semmi, tehát 3-4 hónapok ugrottak el eddig is a semmibe, plusz valami nagy dolognak kéne jönnie h innen árfolyamilag elfogadható szintre kerüljünk, amit jelenleg nagyon nehéz még csak elképzelni is, pont azért mert durván nem várt mértékben kihúzták alólunk a szőnyeget, amit szintén csak egy durván nem várt mértékkel lehetne kompenzálni...
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 13:19
Előzmény: #43672  Törölt felhasználó
#43674
Tóni befolyásának a csökkentése már jó egy éve valós dolog volt(ezt anno 2 különböző forrás is megerősítette,pár hete a dkü-s embere nagyon feszült lett hirtelen), szerintem a covid miatt ezt a doksit az asztal szélére tolták, én úgy gondolom ennek köze van a deltahoz is!
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 12:49
Előzmény: #43672  Törölt felhasználó
#43673
Ez a rész keltette fel a figyelmem a cikkben: 
"...az udvartartás ismerői beszélnek, hogy ORBÁN VIKTOR ÚGY DÖNTÖTT, EGY LÉPÉSSEL TÁVOLABB TARTANÁ AZ INFORMATIKAI SZEKTORT A CSALÁDI ÜGYEKTŐL, mert a következő uniós költségvetési ciklusban nagy számban íródhatnak ki informatikai tenderek, és nem hiányzik a miniszterelnöknek még egy olyan OLAF-hisztéria, mint ami a Tiborcz-féle Elios Zrt.-vel zajlott a 2018-as választási kampányban. A miniszterelnöknek semmi aggódni valója sincs, amíg csak a hazai hatóságok vizsgálódnak, de mindjárt más a helyzet, ha nemzetközi szervezetek látókörébe kerül valamelyik ügy. Márpedig Orbánt óvatosságra inthetik az elmúlt évek informatikai botrányai."
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 12:46
#43672
Tegnap olvastam ezt a cikket:
https://tldr.444.hu/2019/11/04/a-szazmilliardos-bombauzlet-amit-orban-inkabb-elvitt-felcsutrol#
 Jó, tudom, hogy nem friss a cikk (lehet sokan olvasták is már), meg alapvetően a 4IGről szól (Jászairól), de a végén a Delta is szóba kerül. Egyébként szerintem nagyon jó és érdekes tényfeltáró cikk...remekül bemutatja, hogy a politika (pontosabban a "főnök") miként keveri a lapokat szép kis hazánkban. 
Érdemes átolvasni az irományt, még ha rohadt hosszú is, és nem kicsit szövevényes. Alapvetően Rogán szerepére lettem volna kíváncsi, a Delta viszonyában, mert gyanúsan félre lett állítva Tóni az elmúlt időszakban. (Ua. Cilikét tömik rendesen pénzzel, meg biztos mással is:))...tuti, hogy vmi fideszes nagykutya szeretője. De ez mellékes.) Hogy lehet-e ennek köze a Delta jelenlegi katatón állapotához... Sajna, ez a cikkből nem derül ki. 
Szerintem, ha nem jött volna a covid, illetve nem lett volna ekkora cirkusz a következő EUs költségvetési időszak elfogadása körül, akkor a Delta körüli mutyi (Telenor, T-systems, Vodafone is képbe került már) rég sínen lenne. Mit gondoltok minderről?
Robinka80 2021. 01. 23. 12:01
#43671
Olvasom a hozzászólásokat ezzel a papírral, a kialakult helyzettel kapcsolatban és megértelek titeket. Nem vészmadárkodni akarok, de senki ne gondolja hogy nem jöhet rosszabb.
Én annó még az ECONET néven futó papírból vásároltam be, aztán higítottam amikor lejjebb ment. A vége az lett, hogy ~70% bukóval sikerült belőle kiszállnom még akkor amikor ECONET néven futott. Mivel full tőkével voltm benne, fájdalmasan érintett. Tudom, nem szabad full tőkével egy paprban sem benne lenni, elszúrtam. De a lényeg az, hogy ha nem adom el a papírjaim akkor jelenlegi árfolyamon mekkora bukóban is lennék?
Agyaltunk akkor is, hogy mi a tervük, nem érhet így véget, stb... De sajnos az az érzésem, hogy itt csak a lenyúlás megy, nincs mégegy papír a  BÉT-en ahol ilyen szinten megkárosították volna a befektetőket. Tudom-tudom a DELTA más, őszintén kívánom, hogy legyen így!
cefi 2021. 01. 23. 12:01
Előzmény: #43669  Sampipi2
#43670
Én is egy kisbefektető vagyok, jelenleg lefelezett befektetéssel.
Eddig csak olvastam a beírásokat,  de most merészkedtem írni.
Nem azért írtam amit írtam,  mert én is kemény mínuszban ülök!
Egyszerűen van egy ilyen megérzésem!.
Nem vagyok sem fel, sem lebeszélő ember, csak egy ugyanolyan befektető mint bermelyikőtök!
Sampipi2
Sampipi2 2021. 01. 23. 11:39
Előzmény: #43666  cefi
#43669
Nem tudom ki vagy, nem tudom honnan jöttél, nem tudom miért jöttél,nem tudom miért most jöttél  de legyen önnek igaza! 😂
A hamarosan az jobb közelebb van mint a picit? 😁
calanor 2021. 01. 23. 11:33
Előzmény: #43666  cefi
#43668
Legyen igazad
Törölt felhasználó 2021. 01. 23. 11:32
Előzmény: #43666  cefi
#43667
Kaptál egy +,de tudod hányszor hallottuk ezt már? De legyen igazad és már csak egy nagyon picit!😀
cefi 2021. 01. 23. 10:50
#43666
Van egy megérzésem, hogy hamarosan elindulnak a pozitív irányú történések.
DocJericho76
DocJericho76 2021. 01. 23. 10:00
Előzmény: #43664  Ayahuasca
#43665
+
Ayahuasca
Ayahuasca 2021. 01. 23. 07:49
Előzmény: #43641  DocJericho76
#43664
Azok közé tartozom, akinek meg kell köszönnie, hogy ezt leírtad! 
Ayahuasca
Ayahuasca 2021. 01. 23. 07:47
Előzmény: #43645  Pluto13
#43663
Teljesen igazad van Pluto! 🌈 
Sampipi2
Sampipi2 2021. 01. 23. 06:49
Előzmény: #43661  Törölt felhasználó
#43662
Plusz azt ne felejtsük el hogy mindkét papír oda vissza kifutotta már magát mindenhogy 67x. Ez a papír se piskóta! De itt a Delta meg nem  futotte le azokat a bizonyos köröket. De az a kettő óriási okossag aki benne ül miután 20 30 40 50 szerezett ugy h a helyére került minden majd mindenhogy csúcsra ért és valószínű a végére is a dolognak mindenhogy. Nem is értem ott mire várnak mit remélnek miután kifutott a tej a lábasból már évek óta 😂 igaz kis 10 20 30% lehet tud menni ilyen olyan dolgokra, de ott ilyen dupla tripla hogy kiolvadjanak az a viccnel is viccebb. Szvsz. 
Balu nappali ment az email. 
Törölt felhasználó 2021. 01. 22. 22:15
Előzmény: #43623  rice2
#43661
Én tisztelem a kitartásod 4ig-ben, de azért tegyük hozzá, hogy aki ott a tetején vásárolt, az közel 80% veszteségben is ült és jelenleg is felét éri a pénze. Ott sincs mire büszkének lenni, ugyanúgy azt várja egy csomó beragadt, hogy nullában dobbanthasson, kár ezt szépíteni. És ugyanúgy letojják a kisbefektetőket 40%-kal az Edison célára alatt. 
Peace. 

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek