Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ricraven
ricraven 2020. 06. 20. 16:07
Előzmény: #29257  Sampipi2
#29260
Ez már tényleg kemény. A legtöbbje azt nem akarja érteni, hogy minek váltogatni a neveket, ha hitelességről, őszinteségről zagyválnak. Már leírtam, hogy a Pastramiban csak szóltam, hogy vannak kétes előéletű egyének, akikkel vigyázzanak, mert másik rv-nél, már eljátszották a feléneklő-kiszálló akciót. Talán tanultak belőle. Kezd néha arra hajazni a dolog, mikor nutexben megjelent Civin néven a nagy becsület mintaképe, és elkezdte szapulni a mostani vezetést. Maradjunk annyiban, hogy egyik sem feddhetetlen. 
janika04
janika04 2020. 06. 20. 15:59
#29259
Mi lenne ha arról folyna  diskurzus, hogy pap és szlanko távozása a 100 forint irányába tolja el az árfolyamot vagy a 90 forint irányába?
Nutika
Nutika 2020. 06. 20. 15:41
Előzmény: #29257  Sampipi2
#29258
Miskolciak felzárkóztatása... Pfff. A demográfiai, szociológiai, tarsadalomlélektani elemzést most mellőzöm, ha nem haragszol meg, ezek után az itteni kommunikációt is.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 06. 20. 15:07
Előzmény: #29256  evanani
#29257
Hagyd mert nem akarja érteni a lényeget! 
Pedig emberségről es őszinteségről hadovál! 
Engedd el a dolgot. Es annyira elment a lényegtől a srác mellék útra mint a miskolciak felzarkoztatasa! 
evanani
evanani 2020. 06. 20. 15:02
Előzmény: #29254  Nutika
#29256
Nem magyarázkodom,nekem nincs miért! 
9 éve ezzel az 1! névvel vagyok a fórumon! 
Ellentétben veled! 
Ne forgasd ki a szavaimat,hogy szeretetből vagyok itt,tudod,hogy nem ez volt a mondandóm lényege.... 
U.i.:nekem festő maradsz örökre.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 06. 20. 14:37
Előzmény: #29250  Nutika
#29255
Nezd Laszti! 
En a multkor lezartam amikor a regi neveden ment a jatek. Tegnap direkt az elsonel elkoszontem. 
A van bőr a képeden pedig annak szolt, hogy laszti néven multkor ment az oda vissza jatek most pedig a nutika nevvel nyomod. Es total azt hiszed hogy az emberek nem tudjak hogy te vagy az. 
Illetve eltuntel laszti nevvel majd ra par honapja nutika neven itt megjelentel es eloadtad h te egy nagy barati korrel igy meg ugy jatszotok. Qva nagyok vagytok es nagyba vagytok! Miert kellett? Miert nem lasztin jottel? Vagy ha mar a nutikan jottel mmiert nrm volt eleg az h sracok laszti vagyok. Te olyan monológot nyomtal ocsem hogy te ki vagy mi vagy meg a barataid h az valami fantasztikus volt nutika névvel. 
Engem nem erdekel hogy keresed a penzed. Nem erdekel a nutexba hogy nyomod ugyan azt amit itt 2 3 évvel ezelott. Egyszer se irtam oda. Te dolgod. Nem foglak ott mocskolni. Csak geny dolognak tartom. De a te dolgod. 
Mondhatom hogy okos srac vagy, ez ketsegtelen. Szerettem is olvasni a dolgaidat regebben addig amíg TE SAJAT MAGAD KORUL MEG NEM CSINALTAD A SZART. 
Nem hiszem hogy barki is orrolna rad, miert te tenne ezt barki is?! 
De az hogy egy mocsok jatekot uztel uzol es meg probalsz mosogatni az a legalja. 
Kb ennyi a velemenyem ugy osszegezve. 
Nem erdekel laszti, hidd el. 
Csak gondolkozz el hogy tavoztal, hogy jottel ide vissza es mit kepviselsz. De ez is a te dolgod. 
Nekem nem lesz attol tobb hogy te mit es hogy csinalsz es milyen formában. 
A 9 evrol pedig csak annyit, hal istennek majd nullan vagyok. Barmikor kiszallhatok. 
Es itt lezartam. 
Nutika
Nutika 2020. 06. 20. 13:53
Előzmény: #29251  evanani
#29254
Ne pszichiáterkedj, ne magyarázkodj. Nem a páciensed vagyok, hanem én is gyakorló szakember.
Múltkor már elmondtad, hogy lezártnak tekinted a témát, erre előveszed a festő ecsetet.
Örülök is neki, hogy nem szimpatizálnak velem, nem is célom, cserébe kaptam egy igazán őszinte, független személyiséget, nincs bennem megfelelési kényszer már szerencsére. Tudod örülök neki, ha Te jól érzed magad attól, hogy szeretetért meg a tábortűz melegéért vagy itt, én pedig pénzért és a befektetéseim miatt.
Vicus2000 2020. 06. 20. 13:47
Előzmény: #29250  Nutika
#29253
Igaz
Vicus2000 2020. 06. 20. 13:46
Előzmény: #29248  Nutika
#29252
Hogy is mondtad, mindenki ott ad el vesz ahol akar
evanani
evanani 2020. 06. 20. 13:41
Előzmény: #29250  Nutika
#29251
Örülj neki,hogy van beceneved. 
Nem akarok én vitatkozni,se beléd állni. 
Csupán a gondolataimat írom le. 
Ne mártírkodj,ne sajnáltasd magad,te kerested,hogy többen nem szimpatizálnak veled. 
Remélem jó lesz a befektetésed,nem húzodik el,és akkor mindenki jól jár. 
Na csá....festő!
Nutika
Nutika 2020. 06. 20. 13:17
Előzmény: #29249  evanani
#29250
Ugyanígy én is. Volt olyan, hogy eltűntél, hónapokig nem írtál, akkor senki sem pszichiáterezett, én sem, viszont Te úgy gondolod, hogy ezzel szemben lehet "festőzni". Érdekes kettős mérce.
"Egyáltalán minek írsz?" Mondom a meglepetést: ugyanazért amiért Te. Érdekel a befektetésem. Talán megengedi őkegyelme? Köszönöm. 
Hiteles vagyok e? Pont leszarom. Az viszont kifejezetten érdekel, hogy 3 éve itt gyűrjük egymást és egyetlen rossz szót nem szóltam se hozzád, se Sampion haverodhoz. Ti már vagy tizedszerre kóstolgattok, legutóbb tegnap este: "van bőr a képeden" vs. "festő".
Legalább ne pislogjatok már légyszi ilyenkor, mint ponty a szatyorban, mikor azt hiszitek, hogy viszont válasz nélkül lábtörlőnek lehet használni egy fórumtársat. 
evanani
evanani 2020. 06. 20. 12:45
Előzmény: #29248  Nutika
#29249
Teljesen félreértelmezed a helyzetet,és butaságokat írsz. 
Egyáltalán minek írsz? 
Hisz bezártad az általad létrehozott topikot,mondván más elfoglaltságod akadt. 
Senki nem mondta,hogy miattad van itt az árfolyam,ekkora baromságot írni. 
Az eltűnésed módjával van a probléma,és még sorolhatnám a neveket...de már belefáradtam. 
Figyi,én ha egyszer eladom,ezt fogom írni:jó volt veletek,de eladtam a részvényemet,kiszálltam. 
Nem pedig olyan faszságokat amit te,és jó pár ember itt előadott. 
Gúnyolódjál csak,hogy be vagyok ragadva. 
De te hiteles vagy,az a lényeg. 
Bárkinek bele nézek a szemébe,és teszem ezt őszinteséggel. 
Te,hogy vagy ezzel?
Nutika
Nutika 2020. 06. 20. 12:18
Előzmény: #29244  Sampipi2
#29248
Én mondjuk mindegyik kérdésre tudnék válaszolni, Pappra is, de nem teszem, mert Ti ketten folyamatosan kóstolgattok Csernus mesterrel. Izguljatok csak a 10 éve beragadt Évanani barátoddal...Titeket már a szakmai része úgysem érdekel, csak legyen valaki, akin levezetitek a feszkót, akkor meg minek vagy olyan kíváncsi?  Mondjuk arra kíváncsi lennék, honnan jön ez a fennkölt elitista hozzáállás, hogy megmondjátok, ki a szar ember, meg ki nem az! Ott ültök talán Jézus jobbján?  Biztosan vagytok olyan magasságokban ezek szerint, hogy beírok egy semleges mondatot és mindkét ragadó herceg egyből hegyezi rám a cerkát, mintha miattam lenne itt az árfolyam, meg azért esett le, mert eltűntem. Ez is egy álláspont, Ti dolgotok. Sürgősen kopjatok le rólam, múltkor szóltam, most megteszem még egyszer. 😂😂😂 
janika04
janika04 2020. 06. 20. 12:02
Előzmény: #29226  Pluto13
#29247
Bocs. Felre olvastam. :)
janika04
janika04 2020. 06. 20. 12:01
Előzmény: #29226  Pluto13
#29246
Pozitiv elmozdulásban bízol opusnál? 
biotechscitec 2020. 06. 20. 11:29
Előzmény: #29238  Törölt felhasználó
#29245
Azért részvényesként még egy valaki biztos maradt közülük. Majd, ha ő is eladta.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 06. 20. 11:13
#29244

"A társaság lapunkhoz eljuttatott hosszabb közleményéből az is kiderült, hogy a testület új elnökét a Delta csoport négy tulajdonosa, a Delta Technologies igazgatósági tagjai közül választják meg a következő közgyűlésen." 
Biztos varunk ide nagy nevet? 
Nrm lehet ha mar annyira tobben mondtatok h papi bcs embere hogy ide volt rendelve levezenyelt mindent es ahogy az abra mutatja tovabb allt. 
Megkapta a részét es ennyi. 
A másik 3 ur pedig azert van mert kitomik majd megrendelesel. 
De semmi tobbet nem kell belekepzelni a deltaba csak a deltat. 
LTKoko
LTKoko 2020. 06. 20. 10:55
Előzmény: #29242  ezis
#29243
Mindemellett persze nem vagyok boldog hogy távozik sőt sajnálom, de ha ez valami jobbat eredményez hát legyen.
ezis
ezis 2020. 06. 20. 10:37
Előzmény: #29235  LTKoko
#29242
"A vállalat közlése szerint Papp István és Perger elsődleges feladata a stratégiai befektető bevonását célzó tranzakciós folyamat levezénylése lesz, de a tranzakciót követően is szerepet vállalnak a tőzsdei cég vezetésében."
Több, mint egy éves cikkből. Feladatát elvégezte, jöhet egy ujabb szint. Apropó: miért jött volna egy süllyedő hajóra Németh? És egy idézet tőle:"Véleménye szerint a cég a korábbi évek, évtizedek során kevésbé törekedett az ismertségre, egyfajta „védekező focit” játszott. Úgy gondolja azonban, hogy egy tőzsdei vállalatnál mások a prioritások. Ebben látja az egyik legfontosabb jövőbeli célját a Deltánál: a piacon sokkal aktívabb jelenlétet, nagyobb láthatóságot, támadóbb jellegű kereskedelmi tevékenységet kialakítani –azaz áthangolni a csapatot a „támadó focira”.
A buli most indul! 
Vicus2000 2020. 06. 20. 10:35
Előzmény: #29238  Törölt felhasználó
#29241
Lehet igazad van és az utolsó kirázásnak lehetünk a tanúi ?!

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek