Topiknyitó: Portfolio 2019. 02. 28. 10:16

Kudarcba fulladt az USA és Észak-Korea csúcstalálkozója  

Ugrás a cikkhez
Donald Trump amerikai elnök és Kim Dzsong Un észak-koreai vezetõ kihagyja a munkaebédet csütörtökön a vietnami Hanoiban folytatott csúcstalálkozó második napján, Trump hamarosan sajtóértekezletet tart. Mindez az elõjelek alapján
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
xilinx 2019. 02. 28. 13:47
Előzmény: #9  Bekre_Pal
#10
Helyes! Ehhez tartsd magad örökre. Ha azért javasolsz kezeltetést, mert topik nyílik a hozzászólásommal, akkor az bizony elküldés. És rá a válasz is az.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 28. 13:42
Előzmény: #8  xilinx
#9
ügyelj a modorodra. a kényszer kezeltetésének javaslata nem elküldés. ezt bizony nem kell sok ész, hogy értse az ember. úgyhogy nem jól látod és alaptalanul vádaskodsz. viszont te bizonybizony elküldtél utána. de figyelj, az ívet választom meg amiben leszarom, már így is túl sok időt fecséreltem rád. ignore on.
xilinx 2019. 02. 28. 13:30
Előzmény: #7  Bekre_Pal
#8
Akkor még hazug is vagy! És akkor most még egyszer elküldelek. Ugyanis második hozzászólásodban te javasoltad nekem a kezeltetést! A harmadikban én ugyanezt indítványoztam az irányodban. Visszaolvasható szerencsére bárki által. Hazug emberekkel pedig nincs beszélnivalóm!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 28. 13:24
Előzmény: #6  xilinx
#7

mennyi tévedés egyetlen kis hozzászólásban.
csak egyet emelnék ki aztán nem is zavarok: te küldtél el.
na puszillak.
xilinx 2019. 02. 28. 13:18
Előzmény: #5  Bekre_Pal
#6
Csak te küldhetsz el, én nem, ugye.
Na, akkor tájékoztatlak, hogy 1. Minden cikk alatt ott van a hozzászólási lehetőség. Nem topicnyitás a célom, hanem hogy az adott cikkhez leírjam a véleményemet. 2. Olyan "fogadjistent" kapsz, amilyen "adjonistent" mondasz. Ha elküldesz, elküldelek. Akár tetszik, akár nem. Mert ez így van rendben! 3. Nem kell elolvasni, ha annyira zavar. Ilyen 1xű. Én így csinálom. Hátha neked is sikerül...  4. Nem kaptam megkeresést a fórum üzemeltetőjétől, hogy probléma lenne a hozzászólásaimmal. A te tanácsaidra pedig speciel semmi szükségem általában sem, meg konkrétan abban sem, hogy mihez szóljak hozzá és mihez ne. Ha ennél több mondanivalód nincsen számomra, akkor lehetőleg a további nekem címzett megjegyzésektől tartózkodj és én is így fogok tenni.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 28. 12:59
Előzmény: #4  xilinx
#5
ez nyilvános hely, viszont az önmérséklet a használatának az etikettjéhez tartozik. vagyis te nem küldhetsz el, de ha minden három hozzászólásodra jut két topicnyitás, az ütközik a fórum tisztességes használatának íratlan szabályaival, amire felhívtam a figyelmed. ez ilyen egyszerű.
xilinx 2019. 02. 28. 10:33
Előzmény: #3  Bekre_Pal
#4
Kezeltesd te magadat, ha már értelmeseket nem tudsz írni, csak másokat sértegetni. Minek olvasod a hozzászólásaimat, ha ennyira nem tetszik??? És konkrétan mi a problémád a mostani hozzászólásommal? Mi a nem igaz belőle? Nyitott a fórumozási lehetőség, ha ez nem tetszik, akkor eredj innét. Nem lesz kár érted.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 28. 10:22
Előzmény: #2  xilinx
#3
kezeltesd a topicnyitási kényszered. legalább értelmesen csinálnád.
xilinx 2019. 02. 28. 10:16
Előzmény: #1  portfolio
#2
Tiszta királyság. Lángelmétől azt várja, hogy ne atomozzon meg ne rakétázzon, miközben az ő országa éppen most mondta fel az ely(!!!!!)urópaly(!!!!!!)i rakétaegyezményt és vagy 6000 robbanófejen csücsülnek. Nagyon menő!!!!!!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók