Topiknyitó: Portfolio 2019. 02. 13. 15:55

Elismerte a minisztérium: az EU helyett a magyar adófizetõk állták az Elios-projekteket  

Ugrás a cikkhez
Az összes uniós pénzt sikerült lehívnia Magyarországnak az elõzõ ciklus KEOP-keretébõl azokra a projektekre, ahol nem volt vita a kormány és az Európai Bizottság között - válaszolta az Innovációs és Technológiai Minisztérium a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 14. 09:23
Előzmény: #59  Bekre_Pal
#60
A csakafideszt nem ismeri a szövegellenőrzés :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 14. 09:16
Előzmény: #43  elemes
#59
Ilyenekkel lehet gyakorolni hogy user deszkacsaf pw családi ész meg user Kósa pw  Viktor01 stb, szerintem nem lehet bonyolult. Valaki biztos elintézi szabadidejében.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 14. 09:08
Előzmény: #51  deszcsakafi
#58
Megint házmester üzemmód? Ja bocs, tudom, ez állandó.
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 09:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#57
ne sértegesd sankát! :)))
sullyedo-hajo 2019. 02. 14. 09:01
Törölt hozzászólás
#56
sullyedo-hajo 2019. 02. 14. 08:59
Törölt hozzászólás
#55
elemes
elemes 2019. 02. 14. 08:53
Előzmény: #53  deszcsakafi
#54
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 08:50
Előzmény: #52  sanka
#53
tőletek tanultuk.. itt is és "magas" szinten is, ld. ex, sly, macika itt. vagy a szarházi Újhülye, Jávor, Niedermüller és a többiek. Kovács László MSZP-s létére kiállt bizonyos pontokban a Fidesz mellett, ez a hülyék csak ennyit tudnak "fújóbán!!!", ameddig ez van, ameddig ti lebirkázzátok a Fidesz szimpatizánsait, addig én örülök, addig nem lesz változás. :)) ne várjatok más eredményt ha ugyanazt csináljátok mint eddig. :))
sanka 2019. 02. 14. 08:46
Előzmény: #51  deszcsakafi
#52
Tudod akinek nem inge....De  miiért is van az, hogy rögtön szaladtok árulkodni?!
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 08:41
Előzmény: #48  elemes
#51
MODERÁTORt megkérdeztem erről. "sokadik személyeskedés csak ma! Én szándékosan kerülöm az ilyen fordulatokat. Hadd kérdezzem már meg a portfolio moderátorát, ő miért teheti meg azt amit mások nem?"
lmento85 2019. 02. 14. 08:41
Előzmény: #31  deszcsakafi
#50

Kedves Polgártárs,
Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok se baloldali, se jobboldali, de képes vagyok logikusan gondolkozni. Ez sajnos sok fidesz .uziról nem mondható el. Jönnek mindig a libsis meg kommunista dumával, hogy ők mennyit loptak. Kérdezem én, miért mennyit loptak, mond csak el, mert, hogy  a fidesz mögött olyan lista van, amiből mindannyiunknak milliók jutnának. Ráadásul az elb@szott gondolkodásmódjukkal, azaz mindent őt tudnak mindent úgy kell csinálni ahogy ők mondják, mert CSAK az a jó; minden egyedit, és nem ugyanúgy gondolkodót eltörölnek, igen szép és biztos magyar jövőt fest elénk. Ez a jövőben mind vissza fog majd ütni. Lesz egy csodás élhetetlen birkaországunk, az ő gyerekeik, meg vagy kormányozni fognak, vagy külföldön dőzsölni az ellopott milliárdokból. De legalább lesz egy rakat stadionunk, paks 2-nk (ami valószínűleg pont  a nyári legnagyobb szükségben nem fog tudni áramot termelni, a Duna alacsony vízállása miatt), szétrohadt egészségügyünk pár szuperkórházzal (mert attól minden f@sza lesz, és biztos megoldja az orvos és ápoló hiányt is; Ausztria a GDP-jének az 5%-át költi az egészségügyre, míg Magyarországnak ez az arány 2,5% és van egy kevés különbség a két GDP között), az oktatás meg mélyrepülésben van kb 2000 óta, ebben minden azóta hatalmon lévő kormány hibás, de a központosítással a Fidesz még jobban szétk.rja.
Ne felejtsük el az Elios mellé berakni a fantasztikus Erzsébet kártya programot is, aminek a büntetéseit megint az adófizetők viselik. Még nem dolgozom tíz éve, de amennyit már levontak tőlem egészségügyre és nyugdíjalapba, és nekem adnák befektetésre, öreg koromra egy egészséges milliomos lennék. De hagyjuk is, mert ahogy az elején kezdtem, ha nem tudsz logikusan gondolkozni, akkor nem tudod ezeket a leírt gondolatokat sem értelmezni és összerakni, és csak egy válaszod lehet erre az egészre: SOROS!!!
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 08:40
Előzmény: #46  deszcsakafi
#49
de akadnak a médiában és a poltikában bőven is.. pl. Tóta W., Dániel Péter, Katz Dávid, az összes ellenzéki szerencsétlen lúzer politikus, ld. Bangóné vagy Juhász, Demeter...
akkor tudnátok leváltani Orbánt, ha lenne megfelelő alternatíva, de nincs. Nincs kormányzóképes alternatíva, csak rombolni tudó lúzer soros pénzelte senkik vannak...
elemes
elemes 2019. 02. 14. 08:39
Előzmény: #46  deszcsakafi
#48
"van nekik... csak kevesen vannak"
.
ezek szerint te tényleg elhiszed ezt. mondjuk ... eddig sem látszottál agysebésznek. na csá. 
elemes
elemes 2019. 02. 14. 08:38
Előzmény: #45  deszcsakafi
#47
lehetne jobb -- ha úgy működtetnénk az országot, ahogy nyugateurópában szokás. mert a GAZDASÁG hatékony működtetéséhez az kell. a korrupt államokban a gazdaság gyenge, az ország lerohad, csak a rezsim maroknyi haszonélvezője él dúsgazdagon. 
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 08:36
Előzmény: #42  elemes
#46
van nekik... csak kevesen vannak..  nagyon kevesen.. ld. hisztikék, ugyanazok a megfáradt emberkék hangoskodnak, halk zaj, egyre halkabb... :)
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 08:35
Előzmény: #43  elemes
#45
fogalmam sincs, nézz utána, próbálgassad, te dolgod, nekem nincs hozzáférésem. Tévképzeteiddel ellentétben csak egy magyar családos ember vagyok, aki megélte az előző érát, és azt gondolja, hogy lehetne ennél jobb, -és ennek sokszor hangot is ad!-, ám volt ennél sokkal szarabb, úgyhogy abból KÖSZI, DE NEM KÉRÜNK MEGINT..
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 02. 14. 08:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#44
el akarsz távolítani 5-6 millió magyart az országból, hogy kurcsótány szétkúrhassa az országot, bejöhessenek a muszlim bevándorlók, gyermeket "vállahassanak" meleg bácsik, szakállas nénik, ledobhassák láncaikat a multik? nehéz lesz! Egész Európában megfelelő szelek fújnak, van remény Európában is, de te nyugodtan görcsölj ezen minden áldott nap. :) nem fog sikerülni, még egy jó darabig! Hajrá Magyarország! :))))
elemes
elemes 2019. 02. 14. 08:29
Előzmény: #39  deszcsakafi
#43
vajon legális lenne jelszótörő programokat ráküldeni a https://cap.fidesz.hu oldalra...?
elemes
elemes 2019. 02. 14. 08:28
Előzmény: #39  deszcsakafi
#42
hát ha a jelenlegi ellenzéki pártoknak is lenne trollhadserege, akkor fidesz már 2014-ben nagyot bukott volna
elemes
elemes 2019. 02. 14. 08:27
Előzmény: #38  deszcsakafi
#41
én nem személyeskedtem -- nemrég volt újsághír a fidesz trollmenedzsment rendszeréről, a CAP-ról. 

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek