Topiknyitó: bmw 2019. 01. 26. 17:54

AutoWallis  

https://www.bet.hu/site/newkib/hu/2019.01./Osszevont_tajekoztato_es_hirdetmeny_kozzetetele_128149513
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 12. 02. 09:50
#10440

Egy ügyes trader lecsapott 83 forinton arra az egy (1) papírra. Fenomenális. Milyen kár hogy már nincs reálom, valami nagy dolog készülődik, az emúlt 30 kereskedési nap átlagforgalma már 31 862 983,37 ft.
Legalábbis a PF szerint.
Unatkoztam és kiszámoltam október elsejétől, azaz 43 kereskedési nap adatai alapján, összforgalom 1451k, napi átlag 33.74k rv. Nagyvonalúan 83 forintos átlaggal számolva az napi kettőmillijó-nyóc, ahogy egy tökös vidéki autónepper szok fogalmazni. Két kereskedési napon a forgalom meghaladta a százezer rv-t, amire már néhány nagyobb intézményi büfi is felkaphatta a fejét, de volt egy szignifikáns nap is, október 22., 125 azaz egyszázhuszonöt darabos napi forgalommal.
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 12. 01. 23:36
Előzmény: #10438  Faketrend
#10439

A főkönyvben sehol :-)
Van külön erre a célra egy vásárlók könyve, Székely úrtól kell elkérni adott esetben. Ő is abba jegyezte be a legutóbbi parasztshortja pontos adatait, tudod, amikor a 165 forinton vett pakkját féláron elpasszolta saját magának.
Nagyon szép bejegyzés, maga Veres Tibor ellenjegyezte, kézzel írt szignójával. Székely készíttetett egy másolatot és bekeretezve kirakta a saját irodája falára. Egyszer az még nagyon sokat fog érni.
Faketrend
Faketrend 2020. 12. 01. 10:46
#10438
A főkönyvben hol lesz feltüntetve a lopás/ sikkasztás és a vonzata ,úgymint bírság ,büntetés ,kártérítés a jóhiszemű vásárlók felé ?
gujo
gujo 2020. 12. 01. 10:35
Előzmény: #10435  Jolika_beteg_neussed
#10437
kb.10 000db
Faketrend
Faketrend 2020. 12. 01. 10:23
#10436
Hajrá stencilpapírt venni !
Még az" istálómester is tépi a szűrét " csak vegye-vigye vki a szecskát mert a " jószágot etetni kell" 
Bejelentés = holnap zakó ,holnapután nagykabát , aztán vizeslepedő  XDD
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 12. 01. 08:53
#10435

Mi a szösz?
Nem is tudom, mikor volt utoljára 100k papír a tizes könyvben vételi oldalon..
Kiváncsi vagyok mennyi ebből a valós ajánlat.
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 11. 30. 21:20
Előzmény: #10431  Faketrend
#10434

Hagyd már a zárót, két éve senkit nem érdekel egyetlen nap zárója sem.
Ez nem bluechip, soha nem is lesz az.
MIlyen kár hogy elmaradt a kgy, mekkora botrányt lehetett volna kerekíteni ezeknek a híreseknek.. Néhány hónapig emlegette volna a BÉT.
Egy nyilatkozatot várok még a manézsment részéről: minden beragadt kisbüfi nyugodtan adja el a nyomorult pakkját ezen a 80 forint körüli szinten, lehetőleg még ebben az évben, mert a következő évben nem 80 hanem 70 forint körüli (és az alatti) szintek várhatók, amikor az akvik utáni ellentételezésként kapott rv-csomagok értékesítése megkezdődik.
farkasfu
farkasfu 2020. 11. 30. 18:57
#10433
Az INICIÁL AUTÓHÁZ Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. törzstőkéjének 20%-át megtestesítő üzletrész Kibocsátó általi megszerzésére irányuló tranzakció zárása - a Gazdasági Versenyhivatal jóváhagyását követően - 2020. november 30-án megtörtént, így a társaság tulajdonába került az INICIÁL összesen 60%-a.Csatolt dokumentumok:
farkasfu
farkasfu 2020. 11. 30. 18:47
#10432
Az AutoWallis Igazgatósága mai ülésén többek között a társaság alaptőkéjének maximum 6 milliárd forintra történő felemelésének lehetőségéről és saját részvények vásárlására szóló felhatalmazásról döntött. A mai döntés alapján az AutoWallis – megfelelő piaci körülmények esetén – először vonhat be forrást közvetlenül a tőkepiacról intézményi és magánbefektetőktől. Az Igazgatóság emellett két új FB és AB tagot is választott, és lezárta az Iniciál Autóház többségi tulajdonrészének megszerzését.Csatolt dokumentumok:
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 30. 18:28
#10431
Ez a szégyen, senki nem áldozott ,hogy felkösse a zárót :-( 
XDDDDD
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 11. 30. 15:05
Előzmény: #10429  Faketrend
#10430
Rövid távú pénzügyi érdekei voltak a madaraknak.
Ez jobb :-)
https://youtu.be/1Xe1Be2-G2k
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 30. 14:06
Előzmény: #10428  Jolika_beteg_neussed
#10429
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 11. 30. 13:09
Előzmény: #10427  Faketrend
#10428

Egyelőre óvatos kivárás van, a megfelelő pillanatban fogják közzé tenni a jelentést. Nem akarják hogy az esetleg kialakuló vételi káoszban kicsússzon a kezükből az irányítás.
Nagyon fontos hogy csak az előre meghatározott ütemben változhat az árfolyam és figyelni kell a decemberre előirányzott átlagra is. Annak fontos szerepe lesz még ebben az évben.
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 30. 10:37
Előzmény: #10426  Faketrend
#10427
a hajukat :-)))))))))
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 30. 10:37
#10426
Hamarosan tépik..
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 27. 22:51
Előzmény: #10424  Jolika_beteg_neussed
#10425
:-)
Minden jót neked is !
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 11. 27. 21:30
Előzmény: #10423  Faketrend
#10424

Hagyjad, nem érdekes. Egyébként sem értékelik a topikunkat, sőt, azt gondolják hogy egymás klónjai vagyunk. :-)
Van egy ilyen gőgös "mindenki klón aki nem én vagyok" jellegű alaphangulata néhány emberkének.
Mindegy. Szép hétvégét!
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 27. 20:46
Előzmény: #10422  Jolika_beteg_neussed
#10423
Ebbe aztán minden benne van . 
Már erre a szösszenetre megérdemled a +10%-ot a tőkédre ,meg 50%-ot a türelmedre :-))
Majd áthívom az oviból a mókamikiörsöt ,hogy legyen mit ismételgetni :-)
Jolika_beteg_neussed
Jolika_beteg_neussed 2020. 11. 27. 20:11
Előzmény: #10421  Faketrend
#10422

Már csak marslako2 hiányzik a képből, ő megmondaná most is a tuttit. :-) Találtam egy jó régi hozzászólását:
Év közben sajnos elfogynak a BNV vevők..de a Mimi visszatermeli a bukót.  A Dov is sokat bukott idén, nem lehet tudni hogy hol a válság alja, jobb idejében kiszállni. De oda  kellesz figyelni nagyon, mert év végéig a papír még bele fog nyalni a 100 forintba is. Most gyűjtik. Benne van egy nagy kitörés is bármikor. Én nem adom el, full tőkével ülök benne. Legalább 10% lesz az idei osztalékhozam, ne féljen senki. Kétmilliárd hatmilliárd forint lesz az ebidda, onnan pattan, osztalékhírre kilő. Vége a víruspániknak, a kutyase foglalkozik már vele, holnap már zöld lesz az indi az indiai parketten is. Itt már normális ember nem adja. Több is lehet az osztalék mint 8 forint, akár az eredménytartalék terhére is beleadnak majd Veresék. Jó a papír, idén benne van egy 5x ralli. Nekem egy nagyobb bónusz is kinéz erre az évre, jóban vagyok Veressel. De nem akarják idő előtt kilőni, most egy trendcsatornában mozog a papír, teszteli majd a bolli szalag aljánál az rsi-t. Utána elszabadul az árfolyam. Annyira korrigál hogy már korrelál, napon belül fog triplázni, ami majdnem duplázás, de ezt csak a minuszolóknak írom ide. Nem tudom hogy magukat felelősen gondolkodó felnőtt embernek tartó tőzsdei befektetők miért nem fordítanak elég figyelmet a minuszolás eleganciájára. Én média szakértő is vagyok, Estmédiában is megvárom a réstöltést, utána veszek majd bele. Most full kápéban ülök, mert el szált a bizalom. Mocsok egy papír ez, Székelynek most ez az érdeke, pedig ő is bevan ragadva. Majd jön egy nagyobb vevő, annak eladom, de most csak becsületből tartom. Már senki nem hisz a papírban. Egy jó apporthírre várok én is, mint anno volt a Brutexben, onnan fog triplázni napon belül. Amúgy nekem már az érettségim is malydnem megvan. Mindenkinek azt javaslom hogy adja el 20 forintért, majd alatta vissza vesszük Székelytől.Kedves bátyámat is kérem hogy az utolsó negyvenhatezer kommentemet fogalmazza már át  mert szégyellem magam, néha elütöm a karakterekec gépelés közben.. Pedig Veres majdnem elfogadta az ajánlatomat a 10 forint osztalékról. Holnap már a Dov is zöld lesz, de ezek a globális tényezők nem hatnak a wallisra, csak kedden. Fiksz 5ft lesz az osztalék, az 10% osztalékráta. Adtam is magamnak egy +. Nem adom el, inkább várom a csodát. Most full kápéban vagyok. Jön majd a jelentés a giga nyereségről és akkor beleveszek. Jön majd egy négymilliós vevő, 200forint felé rakja az árfolyamot. A topikba írók egy része a szakértő, utána megy majd 150-250 felé ha azok is belevesznek. Jövő héten megnézzük a 120 forintot. Lehet hogy az osztalék több lesz mint a rv ára ma. Nem adom el. De nem azért vagyunk itt hogy egymást szapuljuk, én most amúgy is full kápéban ülök, de ezt csak az újaknak írom, azok honnan tudnák. Jelentős árfolyamugrás lesz, én már nem várom lejjebbre. Ha nem volna papírom, itt már visszavettem volna. Hányinger ez a papír. De nem kell félni, előállnak majd mégegy apporttal, és meg sem áll 200 forintig 300 forintig. Most mindenkinek adtam egy +. Mindig bejön amit írok, pedig nem is hiszek magamnak. Sok minuszolónak csípi a szemét a wallis, akiknek nincs is papírja és saját maga klónja itt a fórumon is. De majd akkor nyomják a minuszt amikor a pakkomat 400 forintért a nyakukba öntöm 500 forintért. Most még bővíteni akarok, az összes tudásom azt súgja hogy most jönnek majd a nagyobb vevők, utána az intézményiek. Majd akkor lesz új akvi amikor apport is lesz. És az után jönnek a nagy vevők. De előbb jönnek majd a nagy vevők. Addig csak ki-be ugrálnak, amíg nem jön egy új ÁtéHá. Utána jönnek majd a pánik vételek. Én azért vagyok itt nagy tőkével, mert szedem az osztalékot és év végéig triplázok. Szép lyövő előtt áll a cég, funda is van és a konkorde is célárat fog majd emelni. Sajnos egy enlőre csak 350 forint lesz a papír célára, de akkor jönnek majd a pánik vételek. Én most full kápéban ülök egyenlőre, várom a konkorde elemzést. Nemsokára sokkal okosabbak leszünk, vége a keserves időknek, jönnek a 300 forintos szintek 400 forinton.
Faketrend
Faketrend 2020. 11. 27. 19:22
Előzmény: #10420  Jolika_beteg_neussed
#10421
"életem egyik elhibázott döntése volt " , ezt más szájából kellene hallani ,mert nincs keresnivalója a béten ilyen hitvány selejtnek !
Ezek a referenciái a 2020as évnek : 
-Csalás
-Sikkasztás
-Hazugságok tömkelege 
-Kenjük a X@rt a főkönyvben is !
Ez az ügyészségnek átadott ügyiratok  lényege !
Ami garantált : " ha itt belépsz , hagyj fel minden reménnyel " ( akár rvesnek ,akár autóvásárlónak )
Wallisz bűvészek felléphetnek a cirkuszban ( lócitromszedőknek)

Topik gazda

bmw
bmw
2 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek