Topiknyitó: penztaros_lorinc 2018. 11. 20. 15:29

Két fórumtárs szerint ❤Orbán Viktor❤ még nem a köztörvényes bűnözők védőszentje!  

Ő egy szent!
Minden köztörvényes bűnöző imáiba foglalhatja a nevét!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2018. 11. 23. 16:38
Előzmény: #197  pampa
#200
"Semmi gondot nem okozna az életemben a NET hiánya.
Az pedig hogy használom nem jelenti azt, hogy nem tudnék élni nélküle!   :)"
Na latod ezt magyarazzuk mi is. Csak te azt alitod a mai korosztaly nem tudna elni nelkule ( okostelefon ). Lehet de csak azert nem fog hogy neked bizonyitsa hogy tudd. Ezert irom a peldakat.
_Macika_
_Macika_ 2018. 11. 23. 16:12
Előzmény: #198  pampa
#199
vagy te
pampa 2018. 11. 23. 14:13
Előzmény: #196  Peterbond
#198
Fejezzük be, értelmetlen.
Nem látod a fától az erdőt.....
pampa 2018. 11. 23. 14:12
Előzmény: #195  Peterbond
#197
Semmi gondot nem okozna az életemben a NET hiánya.
Az pedig hogy használom nem jelenti azt, hogy nem tudnék élni nélküle!   :)
.
Ahogyan itt sem ez volt a kiindulás hanem az, hogy a fiatalok technika és technológia függővé váltak!
Még 20-50 évre tippelem azt az idősávot ami után már csak ezrelékekben lesz mérhető azon emberek száma akik képesek lesznek ÖNERŐBŐL életben maradni minden nélkül!
.
Azután pedig....
.
GAME OVER!!!!!!!!!!!!!
Peterbond 2018. 11. 23. 14:06
Előzmény: #188  pampa
#196
Es ha nem el vele akkor mi van?
Ahogy az okostelefonnal is el. Ahogy most a mezogazdasagban a traktorral. Ott is semmit se csinalnak mar kezzel vagy allati erovel. Megse akarod kidobatni a traktorokat.
Peterbond 2018. 11. 23. 14:03
Előzmény: #183  pampa
#195
Rendben. Te meg kapcsold ki a netet 1 hetre. :). Nem hiszem hogy konnyebb lenne neked mint neki. Mondjuk azon kivul hogy szivatjuk magunkat mi ertelme van?
En voltam taborba anno es egy hetig nem volt se telefon se szamitogep. Furodni meg kibti zuhanyzoban furodtunk. Nem allt meg az elet. De amikor hazamentunk azert megis a kadat hasznaltuk es azert nem dobtuk ki a szamitogepet.
Ahogy tudsz te is kezzel kaszalni a fuvet ha muszaj de azert ha van a funyirot hasznalod nem?
sanka 2018. 11. 23. 13:42
Előzmény: #188  pampa
#194
Miért kell tudni fejből a rengeteg telószámot. Enyémet és néhány közelebbit igen, de a hatszáz valamennyit minek?
Törölt felhasználó 2018. 11. 23. 13:15
Előzmény: #189  pampa
#193
A beírásaid döntő többségével nem értek egyet, viszont ez a megvezetett birka dolog tényleg túlzás. Tény, hogy embertársaink egy része nem annyira okos és túlinformáltnak sem nevezhető, de nem szándékosan "birkák", hanem egyszerűen hisznek a rendelkezésükre álló információknak (mondhatni hajlamosak tisztelni a nagyobb tudásúakat és elfogadni a véleményüket, pl. pár évtizeddel ezelőtt falun a tanító, orvos óriási tiszteletnek örvendett és mérvadó volt a véleményük). A rendelkezésükre álló és mérvadónak tekintett információs források (tv, rádió, újság) pedig egyfolytában a migránskampányt nyomta. Ha ehhez hozzávesszük még a lakó- és munkahelyi környezetükből származó információkat is, akkor nagy biztonsággal kijelenthetjük, hogy onnan is ezt hallották, hisz azok az emberek is az elsőként említett forrásokból merítették az információikat. Persze lehet mondani, hogy az interneten rá kéne keresni a dolgokra, de szerintem nagyobb részük ott is rákeresett, csak hogy ott is legalább ekkora részt képviselt a kommentekben a hazugságkampány. Tehát összességében kvázi 80 % hazug információ mellett kaptak 20 % igazat és ez alapján kellett véleményt alkotniuk (és ne felejtsük el, hogy a hazug információk is hitelesen voltak megírva).
HIM
HIM 2018. 11. 23. 13:03
#192
Csütörtökön felhívás jelent meg a G. Fodor Gábor által szerkesztett, Habony Árpád tulajdonában lévő 888 oldalon, melyben arra kérik az egyetemistákat, hogy ha elegük van az egyetemükön zajló „kéretlen baloldali politizálásból”, akkor egy megadott emailcímen jelentsék fel tanáraikat. 
"- Halló, 888? Feljelentést szeretnék tenni!- Nagyszerű! Baloldali, netán liberális mételyt tapasztalt az egyetemen?
- Nem. A szomszédasszonyom, aki magunk közt szólva egy ocsmány szipirtyó, az ablakában eteti azokat a piszkos galambokat. A galambok pedig direkt odaszarnak a muskátlimra. 
- De kérem, ehhez nekünk semmi közünk!
- Miért, az egyetemi oktatáshoz mi a fasz közötök van?!"
_Macika_
_Macika_ 2018. 11. 23. 12:57
Előzmény: #190  Bekre_Pal
#191
és árammal )))
kikapcs?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2018. 11. 23. 12:53
Előzmény: #187  euler
#190
És netes fórumon osztja.
pampa 2018. 11. 23. 12:48
Előzmény: #187  euler
#189
Bármilyen FÜGGŐ ember irányítható  a függőségén keresztül.
.
Ezért értelmetlen " megvezetett birkázni " azokat akik nem FÜGGNEK senkitől és semmitől sem!
.
pampa 2018. 11. 23. 12:45
Előzmény: #186  Peterbond
#188
Következő "kötekedő csúsztatott általánosítás"
.
Van probléma megoldó képességed?
Nekem is van... mármint azt gondoltam..... és amikor egy "valódi" vészhelyzeti problémával szembesültem.... leblokkoltam.... ez van,  tévedtem azt HITTEM addig, hogy minden helyzetben képes vagyok feltalálni magamat....
.
Miért kellene tudnom a TAj SZÁMOMAT?  
PL. AZ ADÓSZÁMOT TUDOM, MEG BANKSZÁMOT IS.
ahogyan az ismerősök címét, autó rendszámot, tel. számok egy részét.
.
Ez egy LEHETŐSÉG ( tel. szám tudás) amivel JÓ ha ÉL egy GYERMEK.
euler 2018. 11. 23. 12:41
Előzmény: #185  Bekre_Pal
#187

De tényleg, mit  bizonygat?
Hogy technikafüggők vagyunk? Persze hogy azok.
Ez tényleg csak a demens vénemberekre jellemző amit előad.
Peterbond 2018. 11. 23. 12:36
Előzmény: #182  pampa
#186
En is ezt mondtam. Te szaltal re erre a fejbol telefonszamra nem en.
Megmondanad mitol felelotlen hogy nem tudom fejbol a mobilszamokat?
Te tudod fejbol az adoazonositodat pl ?
Ha baj van feltudok hivni barkit. Ha ellopjak a mobilom akkor is tudok segitseget kerni  van problema megoldo kepessegem es nem biztos hogy ahhoz olyan lekszikalis tudas kell mint a gyufa nelkuli tuzgyujtas vagy fejbol ismerni minden telefonszamot.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2018. 11. 23. 12:35
Előzmény: #183  pampa
#185
Miért kellene kikapcsolni? Ez nekem magas.
_Macika_
_Macika_ 2018. 11. 23. 12:34
Előzmény: #181  Peterbond
#184
figyi pampa szerint
1 kerítést körbe az országon
2 ki kell lépni az euból
3 külföldi árúk sicc
4 magyarok mindent megcsinálnak
stb
na most ezekre mit lehet mondani?
őskor
pampa 2018. 11. 23. 12:33
Előzmény: #178  Peterbond
#183
tudni kell használni, és tudni a használata nélkül is létezni.
.
Amennyiben van a körödben tizenéves fiatal próbáld meg tesztként, hogy egy hétre "kikapcsoltatod" vele a telefont.   :)
pampa 2018. 11. 23. 12:31
Előzmény: #176  Peterbond
#182
Látod ezek azok a bizonyos "értelmetlen kötekedő általánosítások"
.
Nem azért ostoba valaki mert nem tudja fejből a tel. számokat....
aki egyet sem tud, az max. felelőtlen....
Peterbond 2018. 11. 23. 12:30
Előzmény: #177  pampa
#181
Magyar szamit csak vagy kulfoldi is? Elo vagy online? Amugy fogalmam sincs. A beszelgetes melysegetol figgoen a par tucattol a tobb szazig.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek