Topiknyitó: zsoltee77 2018. 11. 10. 18:11

BLUE topic  

Akkor itt folytatjuk a témázást, várunk minden régi és új olvasót, hozzászólót. :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MetalHeart
MetalHeart 2020. 06. 08. 21:47
Előzmény: #6679  Törölt felhasználó
#6680
Több milliós kártérítéssel fog szabadulni a gyilkosa, méghozzá idő előtt... ilyen világot élünk...
Törölt felhasználó 2020. 06. 08. 21:32
Előzmény: #6678  MetalHeart
#6679
Valahogy fordítva sosem működik. Nem láttam nagy tüntetéseket, mikor Szögi Lajost agyonverték. 
MetalHeart
MetalHeart 2020. 06. 08. 21:10
#6678
Mai Indexen látom, hogy már Madonna is meglátta az üzletet benne és mankóval sántikálva személyen promótálja az ügyet(?) valójában magát...  
          
 https://kotoszo.blog.hu/2020/06/08/minden_elet_szamit_de_hogyan#comments
           
"A rendőri túlkapásokkal kapcsolatban is megszólalt a másik oldal: vajon akkor is utcára vonulnának az emberek, ha egy fekete rendőr térdelt volna egy fehér ember nyakán?Az ebből az aspektusból kiinduló viták pedig egészen másfajta gondolatokhoz vezettek. Az internet közösségének egy része szerint ugyanis szó sincs a feketék elleni faji megkülönböztetésről: napjainkban javában dúl a fehérek elleni rasszizmus. E nézet támogatói úgy vélik, annyira odafigyelünk az egyenlő bánásmódra és a jogi egyenlőségre, hogy ezt a fajta jóindulatot feketebőrű embertársaink már-már kihasználják saját ügyeik enyhítésére.További negatív fogadtatásban részesültek azon hollywoodi hírességek is, akik szolidaritásukat fejezték ki az üggyel kapcsolatban: „Hollywood tele van pénzes fehér emberekkel. Honnan tudják ők ott, hogy mi zajlik itt a való világban?” – tette fel a kérdést egy kommentelő az egyik közösségi oldalon. A cikkben éppen azt részletezték, hogy számos színész, zenész, de a közösségi oldalakat használók is profilképük helyét lecserélték fekete háttérre, jelezve ezzel támogatásukat és részvétüket George Floyd halála miatt. „Ez egy kép. Ettől még nem változik meg semmi.” – írták többen is, majd ismét érkezett üzenet egy másik szemszögből: „Videofelvétel készítése helyett mondjuk segíthettek is volna szegény embernek…”  "     
        
 "ez a figura még fénykorában egy várandós nőhöz tört be, fegyveresen. Megúszta 5 év börtönnel. Emellett többször elítélték kábítószer birtoklásáért. Csak a jóisten a megmondhatója, hány család életét tette tönkre azzal, hogy terjesztette a kábszert. Az meg a beteg nyugati világ kóros elmeállapotát mutatja, hogy egy ilyen arc miatt felégetik fél Amerikát, és agyonvernek, lőnek nem tudom hány embert."
         
Arra gondolok, hogy hamarosan Európában is valami hasonló lesz a 3. világbeli un. "migráns/menekült" tulajdonsággal bíró tömeg és a rendőrség között...
MetalHeart
MetalHeart 2020. 06. 08. 20:43
Előzmény: #6676  MetalHeart
#6677
"Ejh, döntsd a tőkét, ne siránkozz, ne szisszenj minden kis szilánkhoz!" helyett "Költsd a tőkét, ne siránkozz, ne szisszenj minden kis számlán"...
MetalHeart
MetalHeart 2020. 06. 08. 20:26
#6676
http://concordeblog.hu/2020/06/08/monetaris-kommunizmus-avagy-penzt-a-raszoruloknak/?fbclid=IwAR3uLzvCqdiDsZWWrJxQsotH2PXfSn5UjT_b91Z1B7HHqGYSePfHSmtmPns
  
"Nem akarsz, nem tudsz költeni, szerencsétlen? Adok neked ingyen pénzt, egyenesen beletömöm a zsebedbe. Megszokod, jó lesz. Aztán, ha már megszoktad, és közben úgy tettük át a pénzosztást és a háztartási költések javarészét kezelő fizetési rendszert digitális alapra, hogy észre sem vetted, befejezzük a bohóckodást a buta, korlátlan ideig létező, korlátlanul forgalomképes dollárokkal.Kapsz helyette másfajtát. Okosat, digitálisat. Olyan lesz, amilyenre a gazdaság- és társadalompolitikai célokhoz éppen szükség van, olyanra programozzuk, amilyenre kell. Például le tud majd járni. Ha elköltöd, a tiéd, de ha ülsz rajta, egyszer csak lejár, megszűnik, mintha sosem lett volna, vagy negatív kamata lesz, és szépen, lassan, de lehet, hogy gyorsan elfogy magától, szóval jól vigyázz. Aztán az sem biztos, hogy arra kellene költened, ami eszedbe jut, hiszen honnan tudnád te, mi kell neked. Lehet, hogy csak jelzáloghitelt, tandíjhitelt, vagy autóhitelt törleszthetsz belőle. Lehet, hogy csak élelmiszert és gyógyszert, esetleg egészségbiztosítást vehetsz rajta, az sem kis dolog. De ne bánkódj, jövőre talán szállodára és repülőjegyre is adunk."
Óriási ötlet !!! Ezzel egyszer és mindenkorra irányítható lenne az izgága, randalírozó amcsi proli, folyamatosan kontroll alatt tartva és vezérelve, hogy mikor és mire költsön...
Törölt felhasználó 2020. 06. 08. 19:36
#6675
Egy dolgot viszont azonosítottam: a kispapírok raliját. 
Kapásból látok több csődbe ment papírt napok alatt elképesztő %-ot emelkedni. Az álmoskönyv szerint ez bizony a bikapiac végső fázisa, talán a bika utolsó erejének fellángolása!? Év végén kiderül azt hiszem.
Törölt felhasználó 2020. 06. 08. 14:35
Előzmény: #6673  Törölt felhasználó
#6674
Azé nem minden mol továbbra is ül a rötyin
Törölt felhasználó 2020. 06. 08. 14:28
Előzmény: #6672  Törölt felhasználó
#6673
Most szinte az összes részvény szárnyal... Hogy mi lesz a vége ennek, az nem kérdés. A mikor a kérdés csak. :)
Törölt felhasználó 2020. 06. 08. 14:14
Előzmény: #6670  MetalHeart
#6672
Figyelitek ezt a DB rajzot?
Nem semmi, havin megint felső bolit mozgatja..
Törölt felhasználó 2020. 06. 05. 14:45
#6671
Az optimizmus töretlen! Csak a hit számít. Lesz itt kijózanító pofon, a piaci manipuláció világméretű. 
MetalHeart
MetalHeart 2020. 06. 04. 23:32
#6670
Folytatom a képzésemet, a legújabb kulissza titkok egyike...
https://kepkuldes.com/image/Z0SCbA
:D
Törölt felhasználó 2020. 06. 01. 19:30
Előzmény: #6668  bankos
#6669
Dax futi az egekben! Ilyenkor nem szeretek beszállni, alaptalan az ilyen jó kedv. :) 
bankos
bankos 2020. 06. 01. 18:56
Előzmény: #6667  Törölt felhasználó
#6668
Én úgyszint a CB és TUI venném vissza olcsóbban.  Amcsi papíroknál a Carnivallal csináltam már több szép kört! Körül kell néznem..múlt héten annyira nem voltam itt. 
MOL-t néztem, hogy jó ideje beállt a 2000be,valamerre el kéne menjen....passz.
Én is inkább figyelgetek, be-beszállok..... 
Törölt felhasználó 2020. 06. 01. 18:28
Előzmény: #6666  bankos
#6667
Én most total kp-ben ülök. Minden héten egy-két nap erejéig szállok be a kiszemeltek közül valamelyikbe. Eddig mondanom sem kell az USA-papír vezet. :) Ott a Micron örök kedvenc, szép széles sávban képes mozogni. 5-8% kereshető vele egy-egy jó beszállóval. DAX-ban továbbra is a Commerzbank sávon belül, bár most kilóg belőle. TUI-ban is volt egy rövid szép kör. Bár ott azért még nagyobb a rizikó. Thyssen hááát. Most van a helyén azt gondolom a 6 euróval. Abba nem szállnék most vissza. Ennyi. Neked?
bankos
bankos 2020. 06. 01. 17:35
Előzmény: #6665  Törölt felhasználó
#6666
És mik az ötletek? Érdekel🙂
Én is kb 40% kp-ban ülök....nem jellemző rám 😎 keresem a helyét
Törölt felhasználó 2020. 06. 01. 16:41
Előzmény: #6663  bankos
#6665
Ötletem van, csak a belépési árak felett van minden jelenleg. Igaz, egy-két nap esés után már mindegyik vételi jelzés nálam. Hozzáteszem inkább kivárok most, mert USA-Kína párbaj és a gyújtogatás az amcsiknál elég sok veszélyt hordoz. Illetve látjuk, hogy mennyire elrugaszkodott a valóságtól a tőzsde... Ha jön egy rossz hír, akkor emelkedés lesz abból is. :) Ki értheti ezt...
MetalHeart
MetalHeart 2020. 06. 01. 00:11
#6664
https://www.youtube.com/watch?v=6XlieJtLohI
Boldog szülinapot Clint !!!!!!!!
:D
bankos
bankos 2020. 05. 31. 10:29
Előzmény: #6660  Törölt felhasználó
#6663
Szia! Sajna kicsit korán eladtam.... De remélem lassan újra beszállhatok!
A CB-t is eladtam úgy döntöttem, sikerült majdnem maxon.. 3,7 felett..aztán le is esett 3,5ig.... Ezt is venném vissza.  Meglátjuk mi lesz jövő héten.  Ti hogy álltok? Valami jó ötlet? Szép hétvégét! 
Juvefan
Juvefan 2020. 05. 28. 07:56
Előzmény: #6661  MetalHeart
#6662
MetalHeart
MetalHeart 2020. 05. 28. 01:45
#6661
17:30 Ez egy új generáció, valósággal széttépték a tőzsdéket a fiatal befektetők
      
"A szakember szerint az igazi veszélyt az hordozza, ha a fiatalabb befektetők a például a jelzálog kölcsönökre allokált pénzzel tőzsdéznek, nem pedig a többletbevételükkel."
       
Hmm... a számok szerint valóban óriási tömegben és komoly összeggel léptek be a tőzsdére, de vajon honnan volt pénzük ? Tényleg az utolsó megtakarításból vagy kölcsönből lenne vagy egyszerűen teljesen félreértjük, és bőven van pénze minden fiatalabb belépőnek ? Vajon a hazai pályán is látható ez a jelenség ?

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek