Topiknyitó: Trebor10 2018. 11. 08. 14:34

Segitseg kezdoknek, avagy a kitiltottak topikja  

Mi pontosan a különbség, mert ahogy olvastam róluk az elv ugyanaz:
- napon beüli,
- kívánt pozíciónak nem fizetjük ki teljes vételi árát, hanem csak bizonyos mértékű fedezetet képezünk rá,
- fedezeti értékünk többszörösénekmegfelelő pozíciókkal így jóval magasabb hozamot (vagy akár veszteséget) is realizálhatunk befektetéseinken.
Ez mindkettőre igaz, de mi a különbség?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kaszahegy 2019. 04. 05. 08:57
#17
ezek a topikok pár kivétellel a mutyi BET hez passzolnak
pitcairn2 2019. 04. 05. 08:51
Előzmény: #15  Trebor10
#16
különösen mivel a "További topikok" linkre kattintva jóformán egymás mellett lesznek (az időbeli egybeesés miatt) a komment-folyamban
+ további előny, hogy az alternatív topic-ban nyugodtan leírhatod a véleményedet a másik topic-ban folyó cenzúráról, cenzorokról
Trebor10
Trebor10 2019. 04. 05. 07:28
Előzmény: #13  pitcairn2
#15
Hehe ebben van valami! :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 04. 04. 12:22
Előzmény: #5  -pny
#14
tök fos lett az egész, én is most már csak pár naponta jövök azt lépek is. nulla. gagyi. szar. tré. kuka.
pitcairn2 2019. 04. 04. 11:45
Előzmény: #2  Trebor10
#13
hozzál létre egy új topikot az alábbi néven:
"cenzúramentes estmedia szekta"
és ott reagálj a pontosan idézett kommentjeikre
egyébként a név alapján nem árultak zsákbamacskát:)
kaszahegy 2019. 04. 04. 08:59
Előzmény: #9  Trebor10
#12
1 naptól véglegesig lehet
kaszahegy 2019. 04. 04. 08:58
Előzmény: #10  kaszahegy
#11
  4ig topikba ugyanaz , felbeszélö topik , ott is gyorsan kivágnak , pfujj
kaszahegy 2019. 04. 04. 08:54
Előzmény: #2  Trebor10
#10
est média topikból mindenkit kidob a topikgazda ha nem az ö véleményét irod , valószinü sok beragadott est részvénye van és nem tür meg semmilyen ellenvéleményt,  egyébként már többször tiltva volt. Ciki a pali.
Trebor10
Trebor10 2019. 04. 04. 08:50
#9
En meg nem voltam kitiltva :) (eddig) meddig tart egy ilyen kitiltas?
-pny
-pny 2019. 04. 04. 08:50
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
Konzumba sose írtam, szóval ne hazudozz.
kivezetess 2019. 04. 04. 08:14
Törölt hozzászólás
#7
Törölt felhasználó 2019. 04. 04. 06:17
Előzmény: #5  -pny
#6
Örülj, hogy nem perelték le a gatyátad a konzumosok akikkel eladadtad 50 Forintmál az évek óta tartott részvényeiket. Tudják a neved, címed.
-pny
-pny 2019. 04. 03. 21:33
Előzmény: #3  -pny
#5
Véleményem szerint a Portfólió jó nagy marhaságot követett el azzal, hogy létrehozták a topicgazda moderátori jogkört, ezzel ugyanis azt érték el, hogy:
.
- A kispapír topicok valódi vitára, véleménycserére teljesen alkalmatlanná váltak, kizárólag egyoldalú éljenző topicok (illetve néha azok ellenkezője: fikázó topic). Értelmes vita topicok helyett állandó kispapír kampány topicok lettek. Megjegyzem: ezzel sok kezdőt, kevésbé hozzáértőt komoly megtévesztés ér az eddigi kiegyensúlyozottabb informálódás helyett.
.
- A politikai topicoknál szintén azt érték el, hogy alig-alig van valódi vita, véleménycsere, mert a topicgazda moderációs jogával rengetegen visszaélnek. Így értelmes vita topicok helyett állandó politikai kampány topicok lettek.
.
Az egész fórum színvonala így rengeteget csökkent ezáltal, mert az értelmes viták helyett kampánytereppé silányult. És a paradox az, hogy szerintem ezzel még csak nem is csökkent a saját moderátori munkájuk se... Sőt. Biztos vagyok abban, hogy a topicgazdák moderátori döntésével kapcsolatban is számos jelentés érkezik hozzájuk, tehát akár még nőtt is a munkájuk...
.
Kifejezetten rossz döntés volt tehát ez, és ráadásul ezt pontosan lehetett látni előre is (én magam az új fórum és szabályrendszer után rögtön megírtam, hogy ez lesz). És sajnos nem is várhatjuk, hogy ezen változtatni fognak, hiszen olyan egyszerű problémát, mint az elb.szott sortörést sem sikerül megoldaniuk 2 éve és 2019-et írunk és egy vezető gazdasági lapról van szó... Ilyen hiba 15 éve a sulineten is ciki lett volna...
Trebor10
Trebor10 2019. 04. 03. 21:14
#4
Igen ebben igazad lehet. Csak erdeklodni probaltam, nem trollkodni. Semmi rossz indulatu dolog nem volt benne. Foleg ugy, hogy van is reszvenyem, tehat erdekem, hogy felfele menjen...
-pny
-pny 2019. 04. 03. 20:54
Előzmény: #2  Trebor10
#3
Első számú lecke: a kispapír topicok zömét azokban érdekelt, feldumáló nickek nyitogatják, így ezekben ők a moderátorok. MINDENKIT kidobnak, aki bármennyire is az ellenkezőjét írja, mint amiket ők harsognak a papír futtatása érdekében (vagy csak belekérdez)...
Trebor10
Trebor10 2019. 04. 03. 20:48
#2
Kitiltottak az estmedia szekta topikbol, mert kerdeztem valamit. Indoklas, hogy trollkodtam. Pedog semmi trollkodas nem volt, csupan mint kezdo tozsdezo, kivancsi voltam. Nen volt trollkodas a szandekomban...! Erre kitiltanak! :)

Topik gazda

Trebor10
Trebor10
2 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek