Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
viborg6 2019. 05. 24. 15:52
Előzmény: #68439  viborg6
#68440
94 ft felett megpakolva rendesen.Egyelore ennyi a jatekter.
viborg6 2019. 05. 24. 15:51
Előzmény: #68438  wisvik
#68439
92,2 ft---par perce egy ujabb ontes utan kb.38K volt
wisvik
wisvik 2019. 05. 24. 15:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#68438

Azt egyébként nem SCS vetette fel korábban mint lehetőséget ahogy a kicsiket kirázzák?? Vaculak meg csak kiszámolta és a konklúziója az volt hogy ez egy, ha jól emlékszem azt a szót használta rá, hogy "fantazmagória",
de még így is mindenki jól járna szerinte mert magasabb a 200 mint az eddigi 189Ft csúcs volt. Lehet persze, hogy rosszul emlékszem. Mondjuk ebben pont a te szerepedre JK egyáltalán nem is emlákszem.  
KL80 2019. 05. 24. 15:49
Előzmény: #68435  stuck_at_177
#68437
Na jo persze az már kicsit durva lenne és remélem nem így lesz de arra célzok hogy a bejelentésben utalnak arra hogy a csőd egyezség után egyből befektetőt kerestek...hát lehet már akkor megtalálták csak valamiért még nem akart piacra jönni de a hátérben titokban finanszirozta és szerződdést kötöttek....ehhez kapcsolom tisztelt Vajna urat ki kemény 5%itt csücsült hónapokig szótlanul cégeit más irányba szervezve...csak találgatok én is...és remélem BCS tényleg komoly céget akar összehozni.
Törölt felhasználó 2019. 05. 24. 15:44
Törölt hozzászólás
#68436
stuck_at_177 2019. 05. 24. 15:40
Előzmény: #68433  KL80
#68435
ez a hitelező sztori részben biztis igaz, de egyben könnyű és szuperdiszkont beszálló az új nagybüfinek. pl. 3 napja kiállított egy tanácsadói számlát, amit sajna nem tudtak/tudnak kifizetni, de majd kap pappert. 😉
stuck_at_177 2019. 05. 24. 15:32
Előzmény: #68430  HARDCORETERROR
#68434
nem tört le a mai nap, csak meglepett. szvsz én még számítok egy közleményre is, a határozati pontok mellett. nekem a bedobott nevek nem orgovány bélák, szóval szerintem sínen vagyunk. csak sűrűbben csattog a váltó, mint egy csattogós lepke! 😂😂
KL80 2019. 05. 24. 15:28
Előzmény: #68431  Cinder
#68433
Ez szép volt...szerintem is a hitelező-finanszirozó aki a csődegyezség után fozette a cég számláit az a befektető is.ugyanaz a cég vagy személy....csak hát most gáz egy kicsit de inkább most essünk túl a naggyán mint késöbb és ne adj isten a wallis pályájára álljunk...:-)
Törölt felhasználó 2019. 05. 24. 15:24
Előzmény: #68419  stuck_at_177
#68432
Sziasztok! Nekem sincs időm írni, és szerencsére ezt végignézni sem. Ami most összeállt bennem: sokmindenről volt szó, hogy haslasztják a közgyűlést, hogy folyik a megegyezés a komoly befektetővel... Ok ezt elfogadtuk. Türelemmel és bizalommal vártunk. Arról azonban nem volt szó hogy lesz, vagy ha lesz akkor ilyen mértékű tőkeemelés. Nem tudom hogy az újonnan nyomtatott részvények hogyan kerülnek bevezetésre, ki kapja, milyen lockup mellett? Igyekszem közgyűlésre odaérni, és addig a hiányosságaimat pótolni, de most teljesen laikus kérdésként felmerül hogy a visszahívandó felügyelő bizottság, meg felmentvényes IT tagok még azért utolsó szó jogán gyorsan határoznak 150 millió filléres papír kinyomtatásáról, annak mi a valós indoka? Ki kapja ezeket a részvényeket és miért? Én mint kisbefektető, de akár utcáról beeső joli néni is mondhatja, hogy most 100 forint körül van az árfolyam, akkor a 78 filléres papírokért adok akár 1 forintoot is, de lehet jobb hangulatomban akár 2-t is. :) NYILVÁN NEM ÍGY VAN. Gondolom aki ezeket a papírokat kapja lockup mellett, az valamit behoz a cégbe, valami fundát, valami értéket, valamit amivel az üres poharat el lehet kezdeni feltölteni. EZ LENNE A LOGIKUS? KORREKT ÉS VALÓS TŐZSDE FEJLESZÉSI ÚT... Ehhez az kell hogy valójában megvan a befektető, és s is, és hamarosan kiteszik közszemlére, csak már annyira megszoktuk BCS-től, hogy mindent az utolsó pillanatban tesz, hogy nem akar csalódást okozni. ÉS VAN A NEM KORREKT ÚT ami szerint az új részvényeket BCS érdekeltségi köre kapja, akár Neuman, akár pityipalkó, így a most nyomdázott és lockupolt részvények helyett szórhatja a saját - strómanok nevén levő - részvényeit, újabb byaralásokravalót kipumpálva a cégből. Aztán majd mindig lesznek újszülöttek akiknek minden vicc új, így 250 millió részvénnyel újra lehet kezdeni a történetet, a már unásig ismételt reménykeltés, lebegtetés, beborítás menetrend szerint.  BOCS HA HOSSZÚ LETT, kedden találkozunk, aki jön :)
Cinder
Cinder 2019. 05. 24. 15:17
Előzmény: #68419  stuck_at_177
#68431
Sziasztok!Egy ideje vastagon benne vagyok 118-as átlaggal.Sok minden nem úgy történt/történik, ahogy vártuk.Tőzsdén játszunk, ha valami kiszámítható, azon nem nagyon lesz nyerő. Mind nagy durranásra várunk. Napról-napra azon morfondírozni, hogy mi miért és miért úgy történik ahogy, szerintem felesleges, csak magunkat amortizáljuk, hisz eddig kábé egyik találgatás sem jött be még csak megközelítőleg sem, szerintem most sem fogja senki eltalálni a végét, hiába indítunk tippversenyt. Az elmúlt napok eseményeiből nekem az jön le, hogy a 120M új rv nyomda, pontosan az új tulajnak készült, így volt a megállapodás. Többségbe került 120M-ért az egész cégben, gyakorlatilag ennyiért vette és máris tisztes haszna van rajta.Ez a haszon, viszont szerintem csak szám, nem az a cél, hogy majd fél év múlva elkezdjék eladogatni, hanem hogy így szereztek befolyást.Alapvetően mesteri fogás, másrészről pedig behányok tőle. Én is azt hiszem, hogy nagy hal jön, de hogy nem fogunk csak úgy simán besételáni az aranykapun az is biztos. Sem időben, sem árfolyammozgásban. A korábbi évek tele voltak ilyen sztorikkal, óriás mozgások, cselek, ide kerül egy pakk, oda kerül egy és hopp egyszer csak színpadra lép a tulaj, de sohasem akkor amikor a közönség várja. Szerintem itt is ez van/lesz. Egy héttel ezelőtt sokkal erősebb volt mindenkiben a kétely, hogy egyáltalán lesz-e valami. Papp neve lehet pozitív is meg negatív is. Nekem inkább pozitív. Azt is el tudom képzelni, hogy tényleg csak egy átmeneti állomás ő és végül majd marad a cégben, de a fő attrakció nem ő lesz. Nem gondolom, hogy hosszú hónapok vannak még hátra hogy némileg tisztuljon a kép, de addig sajnos bármit el tudok képzelni. Hogy kik adják és miért gőzöm sincs, kár is találgatni. Egyre borzasztóbb szembesülni az árfolyammal, reménykedve, hogy na talán ma jön el a nap, hogy fordul, amikor végre hátradőlhetünk és  elégedett mosollyal nézhetjük a könyvet, hogy hányan szenvedek felső limiteken, hogy kapjanak némi morzsát... Ellenben most még csak mi várjuk a morzsát, ehhez kitartás mindenkinek, tartom, hogy nagy buli lesz és hogy a kitartás gyümölcsöt hoz, nem is akármilyet. Hajrá!
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2019. 05. 24. 15:15
Előzmény: #68427  stuck_at_177
#68430
vagy próbálja összerakni és felfogni, mire készülhetnek :D
A tegnapi sztori alapján én 2 vokssal megtámogattam egy potenciált a történetben, ennyit sikerült összerakjak magamban :DD
wisvik
wisvik 2019. 05. 24. 15:13
Előzmény: #68423  VaLaci73
#68429
Mostmár.
wisvik
wisvik 2019. 05. 24. 15:13
Előzmény: #68419  stuck_at_177
#68428

Én egy kicsit máshogy látom a dolgokat. Először is, szvsz nem folyik szándékos árlenyomás, hanem nagyon sokakben megbillent a mérleg 156M új rv kapcsán és ezt a Papp úr megjelenése által keltett remények nem tudják kellő mértékben ellensúlyozni a kockázatokat is tekintetbe véve. Röviden: sokan jobbnak látják legalább a pakkjuk egy részével kiszállni. A kötelező vételi szerintem nem arról szól, hogy ha nyomtattak nekem eleget akkor nem kell megtennem, hanem épp ellenkezőleg. Ha már több van mint a törvény által megszabott mennyiség lehet, akkor kötelezően fel kell ajánlanom, hogy mindenki pakkját megveszem. Ez szeritem azért más mint amit te mondasz, mert itt ha megkeletkeztették és kézbesítették a papírokat, akkor valakihez 60% fog kerülni remélhetőleg. Én itt attól félek inkább, hogy szét fogják szórni úgy, hogy ne kelljen ezt meglépniük.
A sajátrészvényvásárlás viszont még jól is elsülhet szerintem, mert ha pozitívan tekintjük a dolgokat, akkor azt akár a részvény árának felhajtására is használhatják olyan célból, hogy magas áron történjenek az apportok mert így nem kell átlépni mondjuk a 400M dbszámot összesen az újabb tőkeekmlésekkor sem, és maradhat a 25% közkéz ami a prémium kategória feltétele. Praktikusan úgy képzelném, hogy először ezen a 100 körüli áron behoznak némi fundát pár 10M új papírral, majd mikor megcsillant a többi rész is amit be terveznek hozni, akkor kilő az árfolyam amire rá tudnak segíteni a sajátrészvényvásárlással is, így a többi vagyont már sokkal magasabb aktuál árfolyamon lehetne behozni, és nem kellene túllépni a tőkeemeléssel a 400M küszöböt.
Nem tudom persze, de ez így nekem megfelelne :))) ...
stuck_at_177 2019. 05. 24. 15:12
Előzmény: #68425  HARDCORETERROR
#68427
a kitartással nincs gond. 😂😂
de könnyeb úgy, ha az ember közben érti a folyamatokat.
Splash1989
Splash1989 2019. 05. 24. 15:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#68426
Pont ez jutott eszembe nekem is, ez a 40ftig esik és utána 5x 200ig volt ugye? 
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2019. 05. 24. 15:06
Előzmény: #68419  stuck_at_177
#68425
a neved alapján egy ideig nincs mit írni :D
Viszont az hamarabb lesz, mint egyesek gondolják ;)
Kitartás.
VaLaci73 2019. 05. 24. 15:04
Előzmény: #68423  VaLaci73
#68424
 Ocs
Már zöld
VaLaci73 2019. 05. 24. 15:03
Előzmény: #68416  wisvik
#68423
Nálam pirosban van a nord.......
stuck_at_177 2019. 05. 24. 15:03
Előzmény: #68420  VaLaci73
#68422
nyugi. lesz itt valami. 😉
VaLaci73 2019. 05. 24. 15:01
Előzmény: #68420  VaLaci73
#68421
Szvsz lesz itt valami nem is kicsi, de.......

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók