Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Matthew112 2019. 02. 07. 19:17
#43660
Ugy fogalmazott BCS hogy nem ugy mukodik hogy bemegyunk es kerunk egy friss konyvet valamint ha jol emlekszem azt is mondta hogy nem keszithetunk masolatot en emiatt nem is irkaltam. Viszont igy elegge durvan befolyasolja a befektetesunket mivel ha ugy van akkor megtudnank az igazat es nyilvan nem adnank el sooooot meg vennenk is es ez nekik lehet nem jo mivel probalnak jol kirazni mindenkit a nagy buli elott
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 02. 07. 19:17
Előzmény: #43653  szaferi
#43659
Vádaskodás előtt talán nézd meg, hogy az adminisztrátor tette parkolópályára. Gondolom, 200 Ft felett eszedbe sem jutna belêm állni. Én ha nem vezetem le máson az esés okozta frusztrációmat, talán mástól is elvárható nem? De majd írok kevesebbet, mert egyesek azt gondolják, én vagyok itt a pap a templomban. Azért dolgozom barátom, hogy megvédjem a közösséget a trolloktól. Köszönöm, ha így értékelsz, vígan beszélgethetnél a lufiban a trollokkal, gondolom, jólesne. 
Törölt felhasználó 2019. 02. 07. 19:16
Előzmény: #43657  lizabell
#43658
akkor nem volt korrekt az eredeti infó, nem last tette parkolóra
lizabell
lizabell 2019. 02. 07. 19:15
Előzmény: #43655  Törölt felhasználó
#43657
Főleg ha olvasnátok, kitiltás a teljes fórumból. 
HoStrucc
HoStrucc 2019. 02. 07. 19:14
Előzmény: #43653  szaferi
#43656
Adminisztrátort olvasok az nem ugyanaz. 
Törölt felhasználó 2019. 02. 07. 19:14
Előzmény: #43653  szaferi
#43655
szektás tilt ki szektást?    hát, ez már tényleg a vég
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 02. 07. 19:12
Előzmény: #43643  Valmex
#43654
Én nem mondtam, hogy Lölö jön. Van itt még nagy kutya a top 100 elején. Üzletben nincs politika szvsz. Nem számít BCS milyen. Ez egy likvid cég, gyorsan lehet sokat keresni, mindenki jól járhat. Minek sokadik tőzsdei cég? Mert van még vagyon kint bőven. És Lölönek minek kell 3-4-5? Gondoltad volna Opus-Konzum után, hogy lesz még egyéb érdekeltség?
szaferi
szaferi 2019. 02. 07. 19:08
Előzmény: #43637  Lastdeposit
#43653
Látom Alwayscoca-t parkolópályára tetted. Ezek szerint te egyet értesz azzal, ami itt folyik? Nem értem, hogy miért baj, ha valami elmondja a kritikus véleményét ebben a fórumban és feltesz olyan kérdéseket, amelyek bennem is felmerülnek. Hiszek a papírban és tartom is, de ez már gusztustalan, amit csinálnak velünk. Nem kellene rózsaszínben feltüntetni mindent. Kezdem azt hinni, hogy neked ez a feladatod. 
Törölt felhasználó 2019. 02. 07. 18:56
#43652
Jó lenne belenézni!
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2019. 02. 07. 18:54
Előzmény: #43648  Pojáca
#43651
oszt majd a karácsony előttit röhögve odavágja neked !
Valmex
Valmex 2019. 02. 07. 18:50
Előzmény: #43649  Pojáca
#43650
Hogy kell bejelntkezni? Nem lehet napközben odamenni beszélni velük? Mi a cím?
Pojáca
Pojáca 2019. 02. 07. 18:47
Előzmény: #43647  Valmex
#43649
előre be kell jelentkezni!
Pojáca
Pojáca 2019. 02. 07. 18:46
Előzmény: #43646  Törölt felhasználó
#43648
na most akkor mi van ilyenkor? bemegyünk és beletúrunk a friss részvénykönyvbe?
Valmex
Valmex 2019. 02. 07. 18:46
#43647
A múltkori társaság nem akar bemenni újra megnézni a rv könyvet? Olyan nincs, h nem mutatják meg. 
Holnap bejön valaki napközben?
Törölt felhasználó 2019. 02. 07. 18:41
Előzmény: #43645  Pluto13
#43646
http://tebesz.hu/wp-content/uploads/kozl20181206_reszvenykony.pdf
Tőzsdei Egyéni Befektetők Érdekvédelmi Szövetsége / TEBÉSZ http://www.tebesz.hu email: info@tebesz.hu 1/2 K ö z l e m é n y 2018.12.06. A TEBÉSZ jogi álláspontja a részvénykönyvben szereplő adatok megismerhetősége és azok terjeszthetősége tárgykörében A TEBÉSZ saját tapasztalatai, valamint a hozzá eljutott információk alapján megállapítható, hogy egyes részvénytársaságok különböző indokokkal akadályozni, illetve korlátozni próbálják nyilvános részvénykönyvükbe betekinteni szándékozó személyek törvényes jogait. E jogsértőnek tartott kísérletek okán a TEBÉSZ fontosnak tartja nyilvánosságra hozni e tárgykörben képviselt jogi álláspontját. A részvénykönyvi nyilvántartás törvényi célja, hogy a Társaság tulajdonosait és tulajdoni részesedésük mértékét hiteles formában nyilvántartsa, illetve ezen adatokról - a cégjegyzéki adatokhoz hasonlóan - bárki szabadon információhoz juthasson. Fontos kiemelni, hogy a részvénykönyvi adatok nyilvánossága tekintetében a törvényi szabályozás nem tesz különbséget zártkörű (Zrt.) és nyilvános (Nyrt.) részvénytársaság között, így e tárgyban mindkettőre azonos szabályok vonatkoznak. A részvénykönyvbe bejegyzett adatok „az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról” szóló 2011. évi CXII. törvény (Infotv.) 3.§ 6.) pontja, valamint „a Polgári Törvénykönyvről” szóló 2013. évi V. törvény (Ptk.) 3:247.§ (1) bekezdése alapján az EU és a magyar jogrendszerben fogalmilag „közérdekből nyilvános adat”-nak minősülnek, és e szerinti szabályozás alá esnek. Ebből következően a részvénykönyvi adatok megismerhetőségét a Társaság, illetve a részvénykönyv vezetője semmilyen célból, okból, vagy indokkal nem korlátozhatja, sőt együttműködésre kötelezett az ezt megismerni szándékozó személy felé. A Ptk. 3:247.§ (1) bekezdése alapján a részvénykönyvben tárolt minden adat (a törtölt is) „bárki számára” szabadon, azaz korlátozástól mentesen, teljes terjedelmében megismerhető. E tárgykörben jogellenes korlátozásnak minősül az is, ha a Társaság, vagy a részvénykönyv vezetője bárminemű előzetes feltétel elfogadásához köti a részvénykönyvi betekintés biztosítását. Ugyanakkor az Európai Unió 2018-ban hatályba lépet új egységes adatvédelmi szabályozása alapján a részvénykönyv vezetője (mint adatkezelő) jogosult a betekintő személytől személyazonosságának megállapítására alkalmas dokumentum bemutatását kérni, valamint a részvénykönyvi betekintés eseményéről - a betekintő nevét és címét is tartalmazó - feljegyzést készíteni. E feljegyzésről a betekintő jogosult ingyenes másolati példányra. Tőzsdei Egyéni Befektetők Érdekvédelmi Szövetsége / TEBÉSZ http://www.tebesz.hu email: info@tebesz.hu 2/2 Az Infotv. 26.§ (2) bekezdése szerint, a közérdekből nyilvános személyes adat „a célhoz kötött adatkezelés elvének tiszteletben tartásával terjeszthető”. E jogszabályi rendelkezésből következően a Társaságnak, vagy a részvénykönyv vezetőjének nincs jogszerű lehetősége a részvénykönyvben szereplő adat esetleges felhasználására, terjesztésre vonatkozóan törvényből eredő jogot szűkítő, vagy azt megtiltó feltételt szabni, illetve a betekintés biztosítását ilyen szűkítő, vagy megtiltó feltétel előzetes elfogadásához kötni. A Ptk. 3:247.§ (2) bekezdés szövegéből következően, a részvénykönyvben szereplő egyedi adatról (a volt, vagy aktuális tulajdonos személye és annak adatai) másolat csak annak adható ki, akire az adat személyében vonatkozik. A részvénykönyv vezetőjének ugyanakkor - erre vonatkozó különleges előírás hiányában – mind a magánjogi, mind a közhiteles meghatalmazást el kell fogadnia, és az ilyet bemutató személynek, mint az adattal érintett személy igazolt képviselőjének köteles az érintett adatról a részvénykönyvi másolatot kiadni. Kiemelten fontosnak tartja hangsúlyozni a TEBÉSZ, hogy törvényi tiltás, illetve a részvénykönyvben tárolt „közérdekből nyilvános adat” megismerési lehetőségének törvényes joga alapján a részvénykönyvben található bármely adatról a betekintő saját maga szabadon készíthet feljegyzést. Kiadta: Tőzsdei Egyéni Befektetők Érdekvédelmi Szövetsége / TEBÉSZ
Pluto13
Pluto13 2019. 02. 07. 18:40
Előzmény: #43642  Törölt felhasználó
#43645
Nem szabad nézni.Teljesen felesleges :DD
autopsyboy
autopsyboy 2019. 02. 07. 18:40
#43644
Sztori hiányában véleményem szerint simán csak az AW szívja el a befektetőket. Ha ott lemegy a hype majd visszatalálnak páran ide is. A többi közepes papír sem igazán brillírozik és a kicsiket is hajigálták. 
Valmex
Valmex 2019. 02. 07. 18:39
Előzmény: #43635  Lastdeposit
#43643
Ez így van de minek neki x edik tőzsdei cég?
Ha lenne még nagy hal cég azt az új opus-konzi ba tenné. És nem az Est-be ráadásul itt egy balos embert tenne milliárdossá. 
Vajna még oké volt mert volt benne spiritusz. Lölö tuti nem jön ide.
Szerintem
Törölt felhasználó 2019. 02. 07. 18:37
Előzmény: #43638  Pluto13
#43642
Lehet. Mindenesetre nekem rohadtul elegem van ebből ami itt megy, mármint a béten.
Az egyik helyen egy földtúró varacskos disznó qrja szét a céget, a másikban egy mesemondó vigyorog és lapozgatja össze vissza a 77 magyar népmesét és olvas fel belőle random módon, egyszer megjön a királyfi fehér lovon, aztán kiderül hogy hozott is meg nem, vitt is meg nem is, amúgy meg van is meg nincs is, meg itt a vége de mégse fuss el véle stb. 
Részemről befejeztem ezeknek a napi szintű követését, azt már csak remélni tudom, hogy nem ez volt az utolsó fellángolásuk, és lesz még alkalom kiszállni mindenhol nagyjából az ath környékén. harmadszorra bizisten nem hagyom veszni a kiszállókat. 
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2019. 02. 07. 18:36
Előzmény: #43639  Törölt felhasználó
#43641
hat jahhh ...orult hogy elvitte innen a maradek penzet is

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek