Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 05. 30. 12:33

⚽️ Foci vb 2018 ⚽️  

Végre foci ))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 14. 22:27
Előzmény: #918  kvantitativ
#920
Mondjuk felőlem pont leszophat egy hátaslovat.
rodeki 2018. 07. 14. 21:33
Törölt hozzászólás
#919
kvantitativ
kvantitativ 2018. 07. 14. 19:31
Előzmény: #917  _Bekre_Pal_
#918
Az Újpest 3–1-es vereséget szenvedett az azeri Neftci otthonában az Európa-liga-selejtező első mérkőzésén – a kudarc okairól Litauszki Róbert csapatkapitány a következőket mondta lapunknak.„ az itteni vezetőkről beszélek – hibát hibára halmozott, és csak azzal foglalkozott, hogy minél olcsóbban kihozza ezt az utazást. Az egész utunk olyan szürreális volt, hogy arra nincsenek szavak. Szerda hajnalban indultunk, nekem kedd éjszaka szóltak a klubból, hogy valami gond van a vízumommal, amelyet nem intéztek el megfelelően, ezért itthon kell maradnom. Elképzelhető, hogyan esett ez egy olyan meccs előtt, amelyre nagyon régen vártam már. Aztán azt mondták, kilencven százalék, hogy nem engednek be az országba, de kockáztassuk meg, induljak el mégis. Aztán olyan harmincfős kisgéppel mentünk, amelynek kétszer le kellett szállnia üzemanyagért, és lényegében az egész napunk elment az utazással, a hajnali indulás után helyi idő szerint este nyolckor érkeztünk meg. Már a stewardessek és a pilóták mondták nekünk, hogy nem tudják, mivel érdemeltük ki ezt a büntetést… Nem kaptunk rendesen enni sem, csak szendvicset. Késve érkeztünk, így nem tudtunk edzeni a meccs előtti napon, nem tudtuk kipróbálni a gyepet és a labdát sem. Nekem ráadásul a reptéren kellett üldögélnem, hogy a helyi konzul segítségével elintézzék az ügyemet, és a csapattársaim után mehessek. Éjjel fél kettőre értem a szállodába, nem ettem, nem ittam, és amíg a többiek aludtak, addig tartottam magamnak átmozgató edzést. De én még mindig jobban jártam, mint két afrikai csapattársam, Alassane Diallo és Obinna Nwobodo, akik nem kapták meg a vízumot, és haza kellett utazniuk a meccs reggelén. A mérkőzés napján pedig a szállodai szobánkat el sem tudtuk hagyni még egy sétára sem, mert kilencvenszázalékos páratartalom volt, így többet ártottunk volna magunknak a mozgással. Nem csoda,  hogy a pályán az történt, ami. Talán a kapusunk sem követett volna el olyan hibákat, ha normális körülmények között készülhetünk. Csak szenvedtünk egész meccsen, a testünket kellett megerőszakolni a pályán. nemzetisport
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 14. 19:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#917
majd holnap ha a krovótok lenyomják a frankokat. átmenetileg szüneteltetem az ina ellenérzésemet
balentum 2018. 07. 14. 18:58
Törölt hozzászólás
#916
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 14. 18:47
Előzmény: #914  kimi99
#915
papírforma érvényesült ma, ilyen is kell, amúgy én is ebben bíztam
kimi99
kimi99 2018. 07. 14. 15:32
Előzmény: #913  kvantitativ
#914
Bizom h belgak behuzzak nem kedvenceim de ott sokkal jobb spilerek vannak mint angoloknal!
Tipp belga a 3dik
Kisebb suskaval 0-1 belga nyer
kvantitativ
kvantitativ 2018. 07. 14. 15:17
Előzmény: #912  kvantitativ
#913
A 3. HELYÉRT
BELGIUM–ANGLIA
Szentpétervár,
Kresztovszkij Stadion, 16 óra (Tv: M4 Sport). Vezeti: Alireza Fagani (iráni)
Belgium: Courtois – Alderweireld, Kompany, Vertonghen – Meunier, Witsel, Tielemans, Chadli – De Bruyne, E. Hazard – Lukaku. Szövetségi kapitány: Roberto Martínez.
Anglia: Pickford – Jones, Stones, Maguire – Trippier, Dier, Loftus-Cheek, Delph, Rose – Kane, Sterling. Szövetségi kapitány: Gareth Southgate
kvantitativ
kvantitativ 2018. 07. 14. 15:02
Előzmény: #911  Törölt felhasználó
#912

ma 16:00 Belgium   Anglia
a belgák nyernek.
Törölt felhasználó 2018. 07. 13. 18:35
Előzmény: #910  -bubu-
#911
megy a moderálás )))
horvát
-bubu-
-bubu- 2018. 07. 13. 18:33
Előzmény: #904  Törölt felhasználó
#910
Franciák nyerik :)
Törölt felhasználó 2018. 07. 13. 18:31
Előzmény: #908  csibe74
#909
ez igaz
de mentálisan a horvátoknál van az előny, nagy a lelkesedés újra
ha ezt kihasználják győznek
csibe74
csibe74 2018. 07. 13. 18:25
Előzmény: #904  Törölt felhasználó
#908
Én is nekik szurkolok, de a franciák most erősek. Kemény lesz. Bár az odds-ok bőven a franciákat hozzák ki győztesnek. Horvátoknak harmad annyi az esélyük a fogadó oldalak szerint. A másik meccsen a belgáknak szurkolok.
eredmeny 2018. 07. 13. 18:10
#907
A potrohosnak (elnézést a copyingért) egy jó meccsért külföldre kell utazni, mert ami itt van az csak erős jóindulattal mondható focinak.Nem sajnálom tőle bár a fociba ölt pénzek ( ezt talán más is látja) --- nem politikai okokból--- egy szint fölött már károsak, és nemcsak a stadionok építése korszerűsítését értem hanem a játékosok " általában vett túlfizetését" ami a teljesítményükkel sokszor egyáltalán nincs kapcsolatban.
eredmeny 2018. 07. 13. 18:03
Előzmény: #886  Dehogynincs
#906
De nem látni a csapaton azt hogy nincs egység, már rég kimondható ott nem beszélnek csak a futballról...Tehát a nemzetiségi probléma megoldva ott a focitudás és... nmsokára vb Bajnokok!Vagyis a sportszerűség a kitartó munka a rátermettség mellett ez sokaknak sikerül..., és nem mindig a bíró a hülye( voltak a vb meccsen tévedések de...)
eredmeny 2018. 07. 13. 17:56
Előzmény: #897  kvantitativ
#905
Ez valamivel teljesebb kép és objektivebb mint amit Orbán mondott...Nem hozzáértőként a horvátok mint mentalitásban mint tudásban( szorgalom, munka ) messze előttünk járnak.Ettől még szeretheti a horvát focit , legalább látja hogy hová nem fogunk még sokáig eljutni...
Törölt felhasználó 2018. 07. 13. 17:55
Előzmény: #903  eredmeny
#904
horvátok nyerjenek )) legyen az első nekik
eredmeny 2018. 07. 13. 17:51
Előzmény: #901  krisztinaaa
#903
Szeretem a horvátokat.Jó focit játszanak, a csapat már most sokmindent megérdemel, bár sztm a fraciák fognak nyerni.Orbán nyilatkozata amolyan politikai blöff, de ebben hogy nekik szurkol az oké, de a magyar foci...
eredmeny 2018. 07. 13. 17:48
#902
Vki vmi jó focitippet nemzetközi mondana???Ki mit gondol a francia- horvátról?Szerintem francia győzelem, az eredménytippet még nem osztom meg...Amúgy még mire érdemes fogadni...A szombati sztem belga győzelem és rendes játékidőben...
Jó szurkolást sikeres tippmixelést!!!

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek