kimi99
kimi99 2018. 07. 07. 17:57
Előzmény: #715  _Bekre_Pal_
#716
Azért mert ritkán játszunk vehemensen nagy elánnal pedig technikailag es most mar fizikalisan is ott vagyunk ne felj en adnek nekik , szegyen meccs volt
Inkabb horvat mint ruszki de akkor anglianak meszeltek
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 07. 17:42
Előzmény: #713  Peterbond
#715
Akár a horvátok jutnak tovább, akár az oroszok, ezt az angol csapatot le fogják verni, mint a vak a poharat.
#713
2. félidőre már azért javult a helyzet. 1-2 svéd támadás már elég mutatós volt. Na sokat nem segített rajtuk. Ez a Pickford gyerek elég jól védd.
#710
Azt gondolod, mi itt bárkit megvernénk? Akkor miért nem vagyunk kinn a vébére?
Peterbond 2018. 07. 07. 17:01
Előzmény: #707  _Bekre_Pal_
#709
"Hogy őszinte legyek teljesen bizonytalan vagyok hogy melyik csapat érdemli meg jobban a továbbjutást."
Én inkább úgy fogalmaznék hogy nehéz eldönteni melyik csapat érdemelné meg jobban hogy kiessen. Értem én hogy a tét megöli a szép játékot de ez azért túlzás.
kimi99
kimi99 2018. 07. 07. 16:50
Előzmény: #701  _Bekre_Pal_
#708
Nem is akartak az oroszokrol nem is probaltak elmozogni cselezni szoval
Ez meg egy szutyok meccs 2 olyan csapattal akiket mi is megvernenk!
#703
Lehet hogy sok év múlva kiderül, hogy az oroszok mindenkit foci elleni teakeverékkel itattak.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 07. 16:18
#702
Ez az ikeás foci azért elég vicces. De az angolok sincsenek a helyzet magaslatán.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 07. 13:13
Előzmény: #699  kimi99
#701
spanyolok annyira nem akartak játszani, hogy rekordmennyiségű passzt adtak meg volt hogy percekig birtokolták a labdát tikitakával, viszont nem tudtak eredményesen áttörni a védelmen. nem kell ezt túlbonyolítani, nézd meg, a svédek például foci nélkül jutottak idáig, ez most így alakult. vagy ott vannak a németek, ki hitte volna, hogy ezt a teljesítményt fogják nyújtani, már nem is emlékszünk, hogy játszottak ezen a vébén.