Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bankos
bankos 2021. 08. 09. 20:29
Előzmény: #48057  vaczak
#48060
Ja mèg annyi,hogy én dèl baranyai vagyok. Hetente többször kapnak el migráns csoportokat a határon, tehát igenis van védelem és foglalkoznak vele. Jaaaa Németországban mellettem járkálnak , és csak kinevetik azt aki hazaèr a munkából este,vagy délután.... Az meg hèderezik egész nap több pénzért, de ez kellett a németeknek, mégis egy vendégmunkás az alábbvalóbb
bankos
bankos 2021. 08. 09. 20:25
Előzmény: #48057  vaczak
#48059
Lehet repülő, hajó bármi.. mivel ezek önmaguktól elmenni nem fognak , csak az erőszakkal megoldás maradt , ami meg ebben az unióban nem lehetséges....
Németországban híresek a karácsonyi vásárok, de már félnek menni sokan,illetve félve mennek, mikor hol hajtanak bele vagy lövöldöznek.. mióta is?  Tudok olyan aki lekakasztotta a nyaklancáról a keresztet ,mert fèlt h nehogy valami legyen.... Hol élünk nem európában?
Persze nyilván a fidesznek ez jó hasznot húz belőle, de húzzon is ha jót tesz az országnak!! Hol építettek mèg kerítèst, melyik az az ország amelyik ugyanígy ellenezte ..?
Amèg nem látsz a saját szemeddel dolgokat el sem hiszed.. persze van régóta a hanyatló nyugat , de ez most más!!    Ez most belülről rohaszt
bankos
bankos 2021. 08. 09. 20:14
Előzmény: #48056  bankos
#48058
AngloGold nem emelkedik , de esni sem akar beállt mint a szög 16 dolcsi fölè....
vaczak 2021. 08. 09. 20:14
Előzmény: #48054  bankos
#48057
Milyen remek megoldás a németeknek azt javasolni, hogy a nem kívánt népességet tegyék vagonba, gratulálok! Pont az ilyen anekdotikus történetek, féligazságok és faék egyszerűségű populista szólamok teszik lehetetlenné, hogy a valóban létező asszimilációs problémáról értelmesen lehessen beszélni. Visszaszajkózni a magyar kormányzat rövidtávú politikai haszonszerzésből felépített narratíváját az ország megvédéséről meg ne is haragudj, de nevetséges. A több tízezer letelepedési kötvényes mellett egész (véletlenül pont fideszes irányítású) iparágak élnek abból a százezres nagyságú vendégmunkás tömegből, amelyet nagy xenofób vezetésünk beengedett. De hősiesen megvédtük a hazát azzal, hogy nem adtunk enni néhány tucat Szerbiából próbálkozónak, mert akkor tuti visszamennek majd. 
A "térdre rogyott" Németországot meg a szokás szerint haldokló Nyugatot azért elég rég óta temetik már, de valahogy csak elvan. Az AfD szavazó frusztrált szászországi kisember sem végezné el azt a munkát, amelyet a bevándorlók megtesznek. Ettől még van karácsonyfa Brüsszelben, legalább is még volt akkor, amikor utoljára arra jártam. 
De ez tényleg off, csak kikivánkozott. 
bankos
bankos 2021. 08. 09. 20:06
Előzmény: #48054  bankos
#48056
3,2 - 3,3 dolcsi nagyon tartja RIG-et nem...??
Matyi_atya
Matyi_atya 2021. 08. 09. 19:52
Előzmény: #48054  bankos
#48055

"Ő pedig, ismerve gondolataikat, ezt mondta nekik: "Minden ország, amely meghasonlik önmagával, elpusztul, és egyetlen város vagy ház sem maradhat fenn, amely meghasonlik önmagával."
Máté 12:25
bankos
bankos 2021. 08. 09. 19:19
Előzmény: #48049  lngnl
#48054
Van németben semmire kellő világ szégyene tróger magyar is. Csak ezek a migránsok jönnek és követelnek mert ez nekik jár , és többet kapnak mint aki kijön ide mondjuk egy magyar egy jó szakmával. 
De hát jól elbaszták, mert ugye kicsi a szaporulat próbálják így növelni .. hát aki ezt kimondta sem gondolta komolyan , vagy akkor kívánom hogy pörgessèk őket a nagy muszlim f......  Jó is ,hogy elmegy az NDK-s Merkel ..
Az csak hab a tortán ,hogy egy haveromba belekötöttek egy McDonald'sba ,hogy mik ezek a tetkók, kereszt még szűz Mária , hogy képzeli ezt elvágják a nyakát ,  na erre mit szóltok??   Ez már el lett baszva , nèmetorszag lassan térdre roggyan!
Rasszizmus ide vagy oda , nem kell annak lenni ,hogy ember lássa nincs más megoldás mint az hogy erőszakkal vagonba rakni őket és úticèl ahonnan jöttek....
És igen az EU piszkálhatja Magyarországot , de ő megvédte a nemzetet e tekintetben .
Na hagyom is a témát mert csak felhergelem magam ,foglalkozzunk a tőzsdèvel!
Úristen és mèg tudok olyan falut ahol főztek sütöttek úgy fogadták őket......
Ma nèmetben jobb ingyenèlőnek lenni mint dolgozni, lassan a hülye dolgozik csak 
Feketefoton1
Feketefoton1 2021. 08. 09. 19:19
Előzmény: #48051  opandup
#48053

európában 30m van belölük...USA-ban is vannak,egyszer valami filmben mutatták őket /70-80-as lehetett/,
ott  lakókocsikkal vándoroltak...
Boole 2021. 08. 09. 19:10
Előzmény: #48050  lngnl
#48052
BEKE-ben már két napja látszott, hogy ezzel a forgalommal rövidre tovább nem tud esni. Ahogy egykori mesterem tanította, az első a forgalmi adat. Ha minden mást mutat, akkor minden más téved. Nemsokára kiderül az adatokon, hogy lesz-e további beleadás. 11-én fog jelenteni, most jót kellene neki hoznia elvileg, de a vizsgálat még nem zárult le. Vagy már igen, ezt látjuk a felfelé körben. 
opandup 2021. 08. 09. 19:04
Előzmény: #48049  lngnl
#48051
Van igazság abban amit leírtál, de valamit azért ne felejtsünk el, mégpedig az arányokat. Szép és jó, hogy vannak akik próbálnak beilleszkedni és a normális társadalmi értékek szerint élni. Ez becsülendő és követendő! De sajnos a többség nem így gondolkodik és bizony tetszik vagy sem a többség nyer. Ami a kormány züllesztését illeti, az csak hab a tortán. A cigány helyzet pedig már több évtizede velünk van mint probléma és nem csak magyar sajátosság.
lngnl 2021. 08. 09. 18:55
#48050
Egy kis tozsde is:
Kina: kivancsi vagyok hogy a mai felhuzas csak kiszallo vagy tenyleg fordulunk. En nem higitottam viszont tartom a pozikat.
Tesla: Erdekes ez mikor Tesla esik mint a ko ARK pozitivan latja a dolgokat, amikor bullos a chart es uj celarak jonnek akkor szorja ki oket ARK. Vagy ARK tud valamit, vagy nagyon furan latjak a piacot.
Coin: Holnap jelent a coin, chart eleg bullos, forgalom is van a kriptokban. En stoppal bovitettem. BCH ban is volt egy kis bovites, ETH ban varok egy korrekciot ott is bovitek akkor.
Space: SRAC merger mar csak par nap, holnap szavazas, nagyon kivancsi leszek mi fog tortenni. Virgin is mintha fordulna.
Pharma: Moderna, Biontech nagyon durva, mar multheten azt gondoltam hogy iszonyat tulvett es korrigal, erre ment meg 30%ot. Itt en mar nem merek beszallni…
lngnl 2021. 08. 09. 18:48
Előzmény: #48017  frossnag
#48049
Vegre valaki leirta mi azzal a problema ami itt napok ota megy. Engem megdobbentett ezen a forumon az a sok rasszista komment. Pont ezzel nem segit senki, mert ez a fajta “rasszozas” ami itt megy csak tovabb melyiti a szakadekot. Persze a magyar kormanyunk, az ellenseg kep kereses, a tarsadalom lezullesztese ide vezet. Azt kellene megerteni hogy nem borszin es szarmazas alapjan kell az embereket megitelni hanem amit tesznek a tarsadalomert. En 15 eve elek a vilag tobb pontjan, es lattam en baromi szorgalmas arabot, kinait, feketet es lattam semmire kello feher embereket is. Az itt emlitett Nemetorszagban es UK ben is vannak olyan alja feherek hogy csak figyelnel. A lenyeg hogyha altalabositasz azokat teszed tonkre akik pont ezen tudnanak valtoztatni. Felre ertes ne essek a pozitiv diszkriminaciot is elitelem ugyanugy mert az csak rosszat szul.
opandup 2021. 08. 09. 18:39
Előzmény: #48046  stolz
#48048
Szerintem a színes létszámfölény miatt, már semmi sem segít ezen. Az idióta agyhalott politikusok eladták a saját nemzetüket apró pénzért, de arra nem gondoltak, hogy az unokáik és azok gyerekei majd nekik köszönhetik a "szép" új világot...
stolz
stolz 2021. 08. 09. 18:18
Előzmény: #48045  opandup
#48046
A fehérek szépen be lettek etetve a fogyasztói társadalom moslékával a 2. Vh után...amíg nem jön egy ordas nagy válság, addig nem lesz változás, mert a viszonylagos jólétből mindenki csak pofázni szeret...
opandup 2021. 08. 09. 18:14
Előzmény: #48035  szieszta
#48045
Nekem is élnek rokonaim Frankfurt környékén és ugyanezt mondják, hogy a töröknek és a mindenhonnan menekült népeknek minden jár, lakhatás, élelem, támogatások, de ez mellé természetesen dolgozni egyik sem akar. Közben minden adót emelnek, mert ezt a sok semmire kellőt el kell tartani. 

Sajnos az a szomorú valóság, hogy a fehér rassznak megvannak számlálva a napjai és már a következő generációnak nagyon nehéz dolga lesz. 
pomperj
pomperj 2021. 08. 09. 17:27
#48044
SPY daytrade
Nincs ujsag.   SPY maszik tovabb felfele.
A netto elore haladas nem sok. Barmikor torhet.
,
http://keptarhely.eu/view.php?file=20210809v01w8cqd5.jpeg
Alexander_Greybeard 2021. 08. 09. 17:20
Előzmény: #48040  pomperj
#48043
Nehez eldonteni, hogy egy atlagos Trump vagy Biden szavazo a hulyebb de legalabb jokat lehet nevetni rajtuk.
vaczak 2021. 08. 09. 17:19
Előzmény: #48040  pomperj
#48042
Ez kevésbé életérzés, mint inkább mentális látlelet a 70 valahány milliónyi trumpista szavazó egyikétől (abba ne is menjünk bele, hogy mekkora hülyeségeket és csúsztatásokat állít). 
Abban persze igazad van, hogy ez a tipusú média-vezérelt gondolkodás jócskán jelen van Magyarországon is. 
szieszta 2021. 08. 09. 17:18
Előzmény: #48040  pomperj
#48041

Bármilyen meglepő, éppen erről beszélgettünk az egyik barátommal, aki több mint 10 éve Angliában élt. Szerinte a lakosság megelégelte a kormányok intézkedéseit, nekik sem tetszik a  bevándorló áradat, meg ez az önkényes uralkodás. A hazaira rá van kényszerítve, hogy meghúzza magát és a migránsokat segítik.
Szerintem még a nyugat nem fogta fel, milyen butaságot csinált, mivel nem volt "trianonjuk", meg ami utána jött.
Adj a tótnak szállást és kiver a házadból.
A fidesz amit tud, azt ellop, de le a kalappal a nemzeti politikájuk miatt. Nem kell ide migráns, van elég cigányunk.
Arra majd én is kíváncsi leszek, hogy szőr Hamilton, meg Vettel a dubaji nagydíjon is kritizálni fogja-e az uralkodót , szivárványos zászlót lengetve.

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek