Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2019. 03. 15. 23:16
Előzmény: #13933  -pny
#13940
Tök egyszerű az ügy:
.
- Putyin a minden mentességet élvező bankon keresztül nemzetközi szinten tisztára moshat bármilyen pénzt, támogathat bármilyen szervezetet: szélsőjobbos csoportokat, terroristákat, maffiát;
- Kikerülheti a nemzetközi szankciókat;
- Orbánék pedig teljesen átláthatatlanná tehetik, eltüntethetik az összes lopott NER vagyont.
-pny
-pny 2019. 03. 15. 22:43
Előzmény: #13938  -pny
#13939
Érdekes összehasonlítás, hogy az IMF-től piaci ár alatti hitel sem kellett, akkor a Fidesz hívők dumája az volt, hogy mert nekünk ugyan már ne szabjanak feltételeket, stb. 
.
Most egy orosz bankot betelepítünk ide ADÓPÉNZBŐL úgy, hogy MINDEN JOGUNKRÓL LEMONDUNK, teljes mentességet élveznek bármi alól, az általunk fizetett épületben gyakorlatilag ölhetnek is majd.
-pny
-pny 2019. 03. 15. 20:36
#13938
Melléduma, terelés, propaganda nélkül a Fideszesek konkrét válaszait várom néhány pontban összefoglalva:
.
- Miért előnyös Magyarországnak a Putyin féle bank ittléte?
.
- Miért előnyös számunkra a bank teljes törvényen felülisége?
-pny
-pny 2019. 03. 15. 16:56
#13937
Az nem meríti ki vajon a hűtlen kezelés fogalmát, hogy először a kormány informálásnak hazudva pártkampányt finanszíroz a pénzemből, amivel ráadásul kihúzza a gyufát az EU-ban, majd ezeket a plakátokat a tervezettnél előbb leveszik, a helyükre pedig jelenleg üres kék plakátok kerülnek? Mert ez több ponton is az. Eleve pártot finanszíroznak az adómból, másodsorban olyan plakátok készültek, amivel ártottak az országnak, harmadsorban ezeket idő előtt levették (szintén pártpolitikai okokból!), végül pedig újra plakátoltak, ráadásul a pénzemből most még fizetem az üres plakátok kint tartózkodását is. Ez sok ponton hűtlen kezelés, fontolgatom a feljelentést.
-pny
-pny 2019. 03. 15. 12:11
Előzmény: #13935  Bekre_Pal
#13936
Sejtettem, hogy ez lesz, hiszen tegnap megint beégett és már képtelen volt reagálni. Ilyenek után mindig tiltogatni szokott.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 03. 15. 12:02
Előzmény: #13934  -pny
#13935
Ma szét van csúszva. Pedig napokig tiszta volt.
-pny
-pny 2019. 03. 15. 11:55
#13934
Nem kell pampa cenzúrázott propaganda topicjába írni.
-pny
-pny 2019. 03. 14. 21:24
Előzmény: #13932  ________
#13933
Putyin törvények felettiként idehozott bankja egészen durva:
.
“"Amennyiben a Bank által, a Bank megalapításáról szóló Egyezménynek megfelelően végzett tevékenységek vagy műveletek és ügyletek típusai miatt szükségessé válik egy speciális jogosítvány vagy engedély vagy jogszabályi jogállás (pl. hitelintézeti, professzionális piaci szereplői, biztosítói), ezen tevékenységek, műveletek és ügyletek vonatkozásában a Bank úgy tekintendő, hogy már rendelkezik a szükséges jogosítvánnyal vagy engedéllyel vagy jogszabályi jogállással, és harmadik felek nem korlátozhatók a Bankkal vagy annak eszközeivel való kereskedésben (ideértve a Bank által kibocsátott pénzügyi eszközöket) arra való hivatkozással, hogy a Bank nem rendelkezik a szükséges jogosítvánnyal vagy engedéllyel vagy szabályozói jogállással" - olvasható a törvényben.”
.
Tehát MINDEN jogosítványt megkap, BÁRMIT, amihez amúgy nem lenne engedélye. Ez ugyebár túl a mérhetetlen gazdasági kockázatokon (ami önmagában is brutális, hiszem BÁRMIT végezhet, és NEM ELLENŐRIZHETŐ!), szóval túl a gazdasági dimenzión, ez azt is jelenti, hogy bármilyen hírszerző, kémkedő, nyomozó, félkatonai, stb. dolgokat is végzhet, mindezt teljesen legálisan immár és szintén ellenőrizhetetlenül, hiszen ezt Orbánék megengedték nekik! 
________
________ 2019. 03. 14. 19:13
Előzmény: #13931  sanka
#13932

A labda a Södernél van, hogy leállítsa a további német cég betelepítéseket.
Gondolom azt már sejtik, hogy sokáig nem lesz buli egy O1G-t pénzzel támogatni, aki cserébe a fejükre sz.rik, mindenféle keresztény értékekre hivatkozva, és ruszki zsarolás miatt.
https://www.n-tv.de/politik/Soeder-haelt-Orban-Debatte-nicht-fuer-geklaert-article20907917.html
sanka 2019. 03. 14. 18:50
Előzmény: #13928  sanka
#13931
Petőfi sándot: Akasszuk föl a királyokkat. Tényleg akasszuk föl!
AIDA64
AIDA64 2019. 03. 14. 18:46
Előzmény: #13927  ________
#13930
rosszabb -
AIDA64
AIDA64 2019. 03. 14. 18:46
Előzmény: #13925  -pny
#13929
hu sirok
sanka 2019. 03. 14. 18:44
Előzmény: #13924  -pny
#13928
Pampa félék ennek örülnek, nyílván fizetett trollok!
________
________ 2019. 03. 14. 18:42
Előzmény: #13925  -pny
#13927

elmentek a tankok, visszajönnek a bankok
ruszki gyertek vissza!!!
O1G a legnagyobb.... HAZAÁRULÓ
-pny
-pny 2019. 03. 14. 18:05
Előzmény: #13925  -pny
#13926
Ez példa nélküli hazaárulás, egészen döbbenetes biztonsági kockázat. Egy teljesen törvények felett álló (de magyar adópénzből támogatott) orosz sziget lesz itt.
-pny
-pny 2019. 03. 14. 17:50
#13925
-pny
-pny 2019. 03. 14. 17:43
#13924
Itt már kommunizmus van:
.
“Ki akarták hagyatni a kínosnak vélt utolsó versszakot Petőfi verséből
...
Zalán nyolcadikos általános iskolás. Szeret és tud verset mondani. Szinte mindig fellépett az iskolai ünnepségeken, versenyeken is indult. Különösen nagy megtiszteltetésnek vette, amikor múlt hét kedden a magyartanára azzal kereste meg, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kara két versmondót kér az iskolából az állománygyűléssel egybekötött március 14-i ünnepségére, és ő lesz az egyik fellépő.Tanára és az igazgató Petőfi Sándor Magyar vagyok című versét adták oda neki, hogy ezt kell megtanulnia. 
...
Múlt hét csütörtökön kellett bemennie az egyetemre, hogy megmutassák neki, hova kell majd állnia az ünnepségen. Zalán itt azért rákérdezett egy alezredesnél, hogy akkor most elmondja-e az utolsó versszakot vagy ne. Az alezredes nem volt igazán képben, nem ismerte a verset, így azt mondta neki: miért ne mondaná el az egész verset, ki hallott már olyanról, hogy kihagyják az utolsó versszakot.Zalán ezután egész hétvégén memorizálta, gyakorolta a szöveget, apja segítségével csiszolta a hangsúlyozást, a szüneteket, a tempót.Eljött a hétfő. Már csak két nap maradt hátra a fellépésig. Ezen a napon egy ezredes hívta fel Zalán édesanyját. A telefonban azt kérte, hogy Zalán mégse mondja el ezt a verset, mert "a tábornok" nem akarja.”
.
https://index.hu/belfold/2019/03/14/petofi_sandor_nemzeti_kozszolgalati_egyetem_versmondas_unnepseg_utolso_versszak_magyar_vagyok/
.
O1G
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2019. 03. 13. 10:17
Előzmény: #13921  Dehogynincs
#13922
mindenki úgy bassza el az életét ahogy akarja, de mondjuk én nem szívesen vetem alá magam kollektív szopásnak, még ha nem is tehetek nagyon mást mint gondolkodó kisebbség. szerintem ő is hasonlóan van ezzel, a maga eszközeivel küzd. még nem uralkodott el rajta a tanult tehetetlenségből adódó letargia. köztetek az a különbség, hogy ő bízik benne, hogy a jelenlegi csapdából ki lehet törni, te meg ha már csapdában vagy, megpróbálod otthonossá tenni.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 03. 13. 07:24
Előzmény: #13917  -pny
#13921
Te is a véleményedet írod le én is a véleményemet írom be, de én sokkal inkább beletörődöm abba vagy  elfogadom azt, hogy Kádár népe ilyen. Kádár népének joga van ahhoz, hogy ne legyen saját véleménye, mások gondolkodjanak helyette és pártunk és kormányunk mindenkori véleményét böfögje vissza itt a fórumon.

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek