Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 09. 11:30
Előzmény: #378  BudFox
#380
persze, a fidesznek
.
putyin recept, az oroszoknál szoktak ilyen virtuális ellenzéket futtatni mutiba
HIM
HIM 2018. 03. 09. 11:24
#379
A héten megtudtam,hogy Hadházy kinyírta a szomszédbácsit..közben urizál,hiszen sokat költ a repülési hobbijára..egyébként meg a Bernivel együtt azon ügyködik,hogy elvegye az emberek lakásait,és telemigránsozza...A nyomorult Karácsony meg nagyobb mennyiségben gondolkodik..ő laktanyákat töltene fel beduinokkal...
Közben meg Bécs koszlik..(állítólag azóta javult a helyzet,mert a hódmezővásárhelyi lúzer eljött onnan)...Aztán a nemzet agya..a csepeli birkózó kimondta a frankót..túl sok a diplomás..irány a tetőfedőszakma..A hírek még nem szólnak arról,hogy ennek hatására mennyi fidesz vezető íratta át gyermekét valamelyik szakmunkásképzőbe...azt meg tényleg nem értem,hogy a tiborc gyerek miért akar lediplomázni..hiszen láthatjuk,hogy síma érettségivel is elég jól ég...talán még világost is tudott volna csinálni,ha villanyszerelősdiben tanul..
Aztán Vona tényleg annyira hülye,hogy allah akbar feliratú autóval jár kampányolni..
..meg a SOROS..amellett,hogy azt hittem,hogy van annyira hazafi,hogy minden energiájával minket akar tönkretenni..azt lófütty..most épp a szlovákoknál készít elő felfordulást..
Szóval...csak így tovább..tolni ezerrel..akarom mondani tizenkétezerrel..
BudFox
BudFox 2018. 03. 09. 11:23
Előzmény: #351  _Bekre_Pal_
#378
Azért valakinek kell állnia Momentum mögött is... éppen Gyurcsány leplezte le őket még az alajén hogy van ott sok pénz..annak pedig valahonnan jönnie kell.
HIM
HIM 2018. 03. 09. 11:03
#377
Remélem április után több ilyen becsokizott nerarcot láthatunk..
http://hvg.hu/itthon/20180308_tiborcz_istvan_diploma_karoli_egyetem
signal2
signal2 2018. 03. 09. 11:03
Előzmény: #375  HIM
#376
Hangulatkeltés. Ilyen ez a kampány.
HIM
HIM 2018. 03. 09. 11:00
#375
"Svédországból tudósít Lázár János: "Svédország is elesett!" A háttérben a zúzmarás, ködös svéd tájban idegen országból bemigrált vadászok őshonos svéd jávorszarvasokat gyilkolnak".
http://hvg.hu/itthon/20180309_Svedorszagba_jarhat_vadaszni_Semjen_Zsolt_a_multkor_helikopterrol_lott_vadat
...Semjénék egy helikoptert béreltek, a politikus pedig arról lőtt ki egy rénszarvast. A kilőtt állatot a nyakánál fogva fellógatva szállította el a helikopter...
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 10:29
#374
Aláírásgyűjtő meg muszály nekem körültekintően ELJÁRNI!!!  ::)))):::))))
Elvárják ezt tőlem??!!!  Na van ítt egy pár megválaszolatlan kérdés!!!
 Nem fizetnek nekem semmit ezért!! RONTSUK EL!!! na fogalmam sincs mi megy!!
-megeshet ítt már minden!!!::)))
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 10:24
Előzmény: #370  HPeter76
#373
Ja legkönnyebb Fideszre fogni! Fidesszel/Fidesz névvel éltek vissza!-Ennek a ílletőnek hozzájárulása meg sehol!!
Dehát 20-25-önt névre/névvel visszaélni Önmagában nem megengedhető!!!
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 10:18
Előzmény: #370  HPeter76
#372
 Aláírásgyűjtőív
ja értem már már eleve benne volt egy egy eredeti Fidesz alárás/Fidesz prominens..(1 még elmegy)
Nesze NEKED Lévai Ellesz rontva,,, 20X MEGSOKSZOROZTÁK!!!  -NE MINŐSÜLJÖN JÓNAK!(KÉSZAKRVA
 TÖRTÉNT NA FELVETI A KÉRDÉST Kik az Aláírásgyőjtűk,HOGY LEHET MEGBÍZNI BENNÜK!!
Ítt  lóvé rontsd el!!! -Szegények fizetést se kapnak a púlt áldogálásért!!
De ilyet..azzal húzták volna fel 500-ra..Áhh bonyolult ez nekem..
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 10:08
Előzmény: #366  _Bekre_Pal_
#371
Valami azt súgja nem szeretnéd a szakadékba/szakadék alján találni magadat..
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 10:02
Előzmény: #367  Peterbond
#370
Nahát tudod te LEJÁRATÁSNAK A MISZTIKUMÁT.. Elég egy Okos telóval kimásolni képileg..bocs KÉPET ALKOTNI
 MÁR NÁLAM VAN A MÁSOLAT.. azt  meg 25X-ör beleteszem aláírórós ívbe..
Azt  értem sajátját ELRONTSA pesze!!! Monjuk már az nem tetszik művészkedést FELFEDHETNÉ...
 NA PERSZE BESZÉL(feladná magát) következménnyei LENNÉNEK!!!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 09. 09:25
Előzmény: #367  Peterbond
#368
Lévai Katalin a királyi rádióban is kapott tíz percet egy-két héttel ezelőtt, hogy a kamupártját népszerűsítse. Arra panaszkodott, hogy politikai prostituáltnak tartják a baloldalon. Most csak annyit változott a helyzet, hogy mindenki láthatja. A fidesznek már nem érdeke. hogy sok párt legyen az országos listán. A funkcionális analfabétáknak elég nehéz lesz elmagyarázni, hová tegyék az ikszet.
Peterbond 2018. 03. 09. 08:35
Előzmény: #358  HPeter76
#367
Bozonyara az alairas gyujto beepitett kem volt aki este titokban betort eszrevetlenul a Fidesz kampanyirodara es ellopta az afatokat ugy hogy az nem tunt fel senkinek. Termeszetes es logikus kovetkeztetes. Ki az a hulye aki arra gondol hogy a Fideszesek pl onkent odaadtak az adatokat hogy indulhasson a jelolt aki amugy nem szerzett volna eleg ajanlast. Az elkepzelhetetlen. 
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 09. 08:12
Előzmény: #363  HPeter76
#366
Kivel keversz össze? Nekem nem kellett visszalépnem amióta a grand canyonnál egyszer túl közel nem mentem a széléhez és sivalkodtak a családtagok. Megkérdezzem a feleségem és a gyerekeket, hátha nekik kellett azóta?
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 08:03
Előzmény: #360  _Bekre_Pal_
#365
Ja,hát látom már kegyes is vagy a Baloldal minden szavához,na ez magáért beszél!!!..:):):)
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 08:00
Előzmény: #363  HPeter76
#364
-Na lessz ítt """favorizált""" szavazás..::)))) Globális Migránskezeléssel!!!(Jobbik így gondolja, nem ám megtartani
 nem engedünk be Migránsokat)
HPeter76
HPeter76 2018. 03. 09. 07:56
Előzmény: #362  _Bekre_Pal_
#363
Nektek vissza kell lépni a DK Javára Morvai Krisztina erről tudósított Sokkalják a SZAVAZAT SZERZÉSETEKET...
na ehhez mit szólsz.. jó reggelt..Persze 2-tőn áll a vásár SZERETNÉNEK A JOBBIK MÖGÉ BÚJNI!!
 Akkár mondhatom KIHASZNÁLNI AZ ERŐVISZONYOTOKAT..
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 09. 07:38
Előzmény: #361  Törölt felhasználó
#362
Mekkora keresztény.
Törölt felhasználó 2018. 03. 09. 07:16
#361
Semjén Zsolt évek óta vesz részt svédországi vadászatokon, közölte a birtokába jutott fényképekre és dokumentumokra hivatkozva a Magyar Nemzet, amely egyébként "luxusvadászatnak" nevezi ezeket az alkalmakat. A lapnak állítólag vadászatszervezők beszéltek arról, hogy a miniszterelnök-helyettes 2012 óta (kivéve 2014-et) minden évben egyszer látogat a skandináv országba, és elsősorban jávorszarvasra, rénszarvasra, valamint siketfajdra vadászik.
Azt is közölte a lap, hogy a politikust elkíséri általában a Földművelésügyi Minisztérium egy korábbi főosztályvezetője is.

A MAGYAR NEMZET SZERINT A NÉHÁNY NAPOS UTAK ALKALMANKÉNT 4-5 MILLIÓ FORINTNAK MEGFELELŐ SVÉD KORONÁBA KERÜLNEK.

Egy tavaly szeptemberi vadászaton helikoptert is béreltek, ezzel értek utol egy rénszarvast, amit Semjén elejtett. A kilőtt állatot is a helikopter szállította el, egy kötélen lógott a tetem. Olyan is volt, írja a lap, hogy lovat kellett szerezni Semjénnek, hogy ne kelljen gyalogolnia, lóháton tudjon közlekedni. Előfordult, hogy egy egész, mintegy 40 fős hotelt béreltek ki a szervezők Semjénnek, hogy csak ők legyenek ott, és ne találkozzanak másokkal, főleg ne magyarokkal.

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek