Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 03. 22. 17:23
#1620
Nyerni fog a Fidesz ezek miatt a tesze-tosza hanyag hozzáállas miatt így olyan világ jön Magyarországra, hogy a választást is elfelejthetjük.... RABSZOLGÁK leszünk
Törölt felhasználó 2018. 03. 22. 17:23
#1619
Az lmp nem akar kormányon lenni...még véletlenül sem. Hálátlan és nèpszerűtlen feladat az. Sokkal könnyebb minden felelősség nélkül igérgetni és jó nagyokat mondani
Törölt felhasználó 2018. 03. 22. 17:22
#1618
Dr Toth Zoltant es a tobbi jeloltet es allitsa vissza a DK es hagyja ezt a sunyi arulo LMP a kukaban mert odavalok. Csak eloskodnek es arra tartjak fennt magukat. Ketszinu hazugok, narancsos berencek.
Törölt felhasználó 2018. 03. 22. 17:22
Törölt hozzászólás
#1617
Törölt felhasználó 2018. 03. 22. 17:21
#1616
A háttérbe a Schiffer irányítja őket, ez a szerencsétlen varjú hölgy elég butuska, tele a kis feje vezetői vággyal. Az lenne jó ha Hadházy úr elhagyná őket és átmenne a DK-ba.
izesito 2018. 03. 22. 17:15
Előzmény: #1614  izesito
#1615
Gyurcsány Ferencet ma nagyon kiakasztották az ellenzéki oldalon
Infostart 2018. március 22. 17:04   
 A DK elnöke közösségi oldalán mérgelődik, amiért újabb levelére elutasító választ kapott az LMP-től. Ma azért újra kiosztotta Szél Bernadettet és Karácsony Gergelyt is, szintén a közösségi oldalon."
.
Nem ízlik nekik az összeborulás.
izesito 2018. 03. 22. 17:06
Előzmény: #1613  izesito
#1614
DK: "Akarsz egy országot, ahol Vona Gábor a miniszterelnök? Hát ne vaduljunk meg!"
Korszak- és rendszerváltást ígértek választási győzelmük esetére a Friedrich Naumann Alapítvány és a Republikon intézet csütörtöki budapesti konferenciáján felszólaló ellenzéki politikusok. Az MSZP, az LMP, a DK, az Együtt és a Momentum képviselői között arról bontakozott ki a legnagyobb vita, hogy be kell-e vonni az együttműködésbe a Jobbikot.
Csárdi Antal, az LMP fővárosi képviselője arról beszélt, hogy "az ideológiai távolság" miatt "irtózik" a Jobbik bevonásától, de nincs más megoldás a parlamenti többség megszerzésére. Erre Niedermüller Péter, a DK európai parlamenti képviselője úgy reagált, "akarsz egy országot, ahol Vona Gábor a miniszterelnök? Hát ne vaduljunk meg!".
izesito 2018. 03. 22. 16:56
Előzmény: #1612  izesito
#1613
Ölik egymást az összeborulók.
"Kemény üzenetet küldött Karácsony Gergely egy interjúban a Jobbiknak, azt állítva, hogy a pártban gyakorló nácik vannak, csak most el vannak tiltva, ugyanakkor elképzelhetőnek tartja, hogy azokban a körzetekben, ahol a Jobbik jelöltje esélyesebb, nem kampányolnak majd teljes erőbedobással. Az LMP-vel viszont meg akar állapodni, és úgy látja, együtt akár negyven körzetet is megnyerhetnek a 106-ból.
izesito 2018. 03. 22. 16:20
#1612
04 08-án talán győz az összeborulás. Tolják a jobbik-ot ezerrel az egyéniben hogy kicsinálják a fityiszest.
Így huzatovék lesznek a legerősebb frakció .
.
Így vona elvtárs elfoglalja a helyét a trónon letaszítva orbáncot és várja az elébe járulókat.
Megérkezik molnár elvtárs és ráborítja a palástot. Azután elébe járul szél elvtársnő és kezébe adja az almát és átengedi a terepet karácsonynak aki viszi a jogart. Végül pedig megérkezik gyurcsányelvtárs és huzavona úr fejére helyezi a megérdemelt koronát!
.
Hiába az a tavaszi szél míndig össze szokta fújni a sarokba a télen felgyülemlett szemetet.
.
Ízlelgetem,ízlelgetem ezt azért megnézném.
salve 2018. 03. 22. 15:42
#1611
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 22. 15:22
Előzmény: #1609  csendben
#1610
ez jó!
csendben 2018. 03. 22. 15:15
Előzmény: #1607  _Bekre_Pal_
#1609
OFF!Férj,feleség színházba készülnek.Mielőtt kilépnének a lakás ajtaján a nej megsímítja férje arcát,majd megkérdi:- Szívem! Te borotválkoztál?- Igen,amikor elkezdtél készülődni....
ON!
gambadoro 2018. 03. 22. 14:56
Előzmény: #1605  loliense
#1608
ki a bánat oktat ki?
leírtam, hogy hazudsz, mert az lmp nem azt mondja, amit rájuk projektálsz
és azt is, hogy ezt a stílust a családdal, otthon gyakorold, biztos nálatok ez a diskurzus dívik
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 22. 14:46
Előzmény: #1606  loliense
#1607
és miért köszöntünk el egymástól amúgy? régen nagyon rossz voltam nicknévből, és ma se mindenkit tudok azonosítani, ráadásul haragtartó se vagyok, ami néha kellemetlen, mert a feleségem simán beolvassa nekem, hogy mit mondtam nem szépen 2001 egy bizonyos szombat délutánján amikor az előszobában vártam hogy elkészüljön a sminkjével, én meg azt se tudom, miért bosszantott fel valami egy órája, mert addigra túllépek rajta, az élet túl rövid ahhoz hogy tüskéket cipeljek
loliense 2018. 03. 22. 14:33
Előzmény: #1604  _Bekre_Pal_
#1606
igen ez így teljesen elfogadható számomra
nem gázoltál bele,az előző neveddel anno már elköszöntünk egymástól
-rendben
loliense 2018. 03. 22. 14:26
Előzmény: #1603  gambadoro
#1605
te ebből hobbyt űzöl,hogy 2 hetente kioktatsz valamelyik topicsban,
ezt kajálja valaki a környezetedben?!
és miért nem játszol inkább a saját szerszámoddal?
légy kedves,ne írj nekem,-talán ez lenne a legcélszerűbb,vagy legalább arra reagálj,amit valóban leírtam
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 22. 14:06
Előzmény: #1602  loliense
#1604
ezt is elfogadom, de ha a választások éjszakáján felzúgnak az iratmegsemmisítők, akkor lehet, hogy szükség lesz a tanúvallomásokra is. mondjuk tekintsük ezt vádalkunak, az a normál eljárás része, így már szimpatikusabb?
 
más:
 
nem tudom, mivel gázoltam valamikor a lelkedbe, de egyszerűen nem emlékszem, kápos a fejem, nem káptalan. régebben kevésbé moderáltam magam (meg mások engem :)), ma már a nerdroid elvtársaknak se szólok be különösebben. úgyhogy bármi volt az, elnézést kérek és nyissunk tiszta lapot.
gambadoro 2018. 03. 22. 13:51
Előzmény: #1601  loliense
#1603
ezt a stílust alkalmazd otthon
az lmp azt mondja, hogy nem lehet poltot eltávolítani csak ha nagy többsége lesz az ellenzéknek
ha viszont a munkájában kivetnivalót találnak, az más kérdés: értsd munkajogi és fel lehet menteni
teljesen érthetően leírták
ettől még az lmp a fidesz szatellitpártja 
loliense 2018. 03. 22. 13:42
Előzmény: #1600  _Bekre_Pal_
#1602
nézd én még nem válaszoltam neked soha a régi események miatt,
-de csenben értékelem általában a hozzászólásaidat,most viszont válaszolnék:
szerintem,egy demokrácia nem így működik,nem besúgásra kell rábírni
azt aki eddig bűnpártoló volt,hanem a hivatalban meglévő dokumentumok
feljelentéseket kell újra elővenni és lefolytatni jogszerűen az eljárást,
azt gondolom az ellenzéki győzelem után,poltelvtársnak is a tőrvény előtt kell felelni
bűntetteiért!
ennyit szerettem volna válaszolni
uff
loliense 2018. 03. 22. 13:33
Előzmény: #1599  gambadoro
#1601
a te olvasatodban biztos más van,érvelsz is vagy csak unatkozol?
egyáltalán mi az amivel velem vitatkozol?-nem is értem

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek