Topiknyitó: Portfolio 2017. 10. 05. 11:36

Csányi: a végletekig fogja húzni a kormány, de bevezetjük az eurót  

Ugrás a cikkhez
Nem kizárt, hogy Magyarország elõbb rá lesz kényszerítve arra, hogy csatlakozzon az euróövezethez, mint ahogy azt a kormány szeretné, mivel a szorosabb integrációra való EU-s törekvés nem hagy majd más lehetõséget - foglalja össze
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2017. 10. 09. 13:36
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
Különösen a konkrétumaid meggyőzőek:
"remélem", "esetleg", "esély", "lehet", "biztos vagyok benne", "nagyon megéri", " ha valamivel szembemegy, az nekünk biztos, hogy csak jó lehet"
Pozit is így szoktál felvenni...? :-)
Esetleg egy előny / hátrány mérleg?
Ja, bocs, már írták itt, hogy hátrányok nincsenek, ami meg van az is előny! :-)
Törölt felhasználó 2017. 10. 05. 12:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#5
Szerintem félreérted, amit írt. Azt mondja, hogy amivel szembemegy Orbán, az jó nekünk. Lásd az euróval szembemegy, az euró jó (lenne) nekünk.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 10. 05. 11:54
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
mármint a szembemenés jó nekünk, vagy az lenne az, amivel szembemegy?
andare 2017. 10. 05. 11:43
Törölt hozzászólás
#3
Törölt felhasználó 2017. 10. 05. 11:36
Előzmény: #1  portfolio
#2
Nagyon nem rajongok Csányiért, de azt remélem, hogy küzd az euró bevezetésének végrehajtásáért. Olyan engedményeket lehet most - még csak nem is különösebben - kiharcolni, amire esetleg soha többé nem lesz esélyünk. Arról nem is beszélve, hogy ha nem tesszük, akkor tényleg ki fogunk szorulni a perifériára.
Lehet, hogy a kormánynak nem lesz jó az euró, de én biztos vagyok benne, hogy nekünk hosszú távon nagyon megéri!!!
Egyébként pedig ha orbán valamivel szembemegy, az nekünk biztos, hogy csak jó lehet :D 

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek