Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 09:57

Megszületett a döntés a nagy kvótaperben  

Ugrás a cikkhez
A papírforma érvényesült az Európai Bíróság ma kihirdetett ítéletében, amelynek lényege, hogy elutasította a testület Magyarország és Szlovákia felperesi keresetét, amely kifogásolta a 2015. szeptemberi ideiglenes
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2017. 09. 06. 21:23
Előzmény: #345  upgrayeddAKS
#360
Mo-n kb 3150 település van kivéve a tanyakat.Ehhez lehet mérni az 1300 főt.Pillanatnyilag is százezer számra élnek külföldiek Mo-n.
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 21:22
Előzmény: #356  exmnbs1
#359
Na ezt a kiegészítést köszönöm! Bólyait nem hagyhattam ki! A geometriához meg mégis csak szükségük volt egy kis matematikai tudáshoz! Kösz mégegyszer, hogy figyeltél!
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 21:21
Előzmény: #342  upgrayeddAKS
#358
aha... akkor ez volna a Descartes-féle megoldás... jó sok fekete kell Európába, mert ők bírják a meleget. :)) ezért nem kellett volna ennyit gondolkodnod... :))
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 21:19
Előzmény: #353  upgrayeddAKS
#357
Na egy kicsit túltoltad, de ez nem befolyásolja a matematikai tudásodat, amit nem is szándékozok kétségbe vonni, de nem kell ezzel visszaélni! Már értékeltem a tudásodat, csak a politikához való hozzáállásod zavarja a képet rólad!
exmnbs1 2017. 09. 06. 21:16
Előzmény: #341  Vazsmegyei
#356
Gauss-Bolyai matematika?Bolyai-Lobacsevszkijnek hívják amire gondolsz és geometria az pontosabban.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 21:11
Előzmény: #352  Vazsmegyei
#355
Persze, hogy van róla véleményed, hiszen közelről ismered! :)
offshort
offshort 2017. 09. 06. 21:10
Előzmény: #342  upgrayeddAKS
#354
és akkor kitérnél arra az apró nuanszra h mennyi lehet merkel szerepe az eu-ba érkezők számának a növekedésében ? de ez csak egy kis részlet , lépjünk tovább az antidemokratikus felfogás/ideologia ugye nem fogadható el a széljobbról , (jogosan) , akkor ugyanezt a viselkedést milyen okból tolerálod , ha vallási köntösbe bujtatva kapod ? gondolok itt vallásszabadság , véleményszabadság , választási szabadság , nemek egyenjogusága ....stb tagadására ! mennyivel és miben másabb egy demokrácia számára ha ideológiai , vagy vallási alapon kapja a játékszabályok tagadását ?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 21:10
Előzmény: #349  Vazsmegyei
#353
Ex hozta ide a lambdát, hazug troll, én más irányba tereltem a dolgot, te majmok majmolója, te :) Ne majmold ennyit a nyamvadt politikusaidat. Amúgy a "fí" meg analízisben van, az sem jön ide, te nagy marha, csak azt nem vetted észre, mert nem tudtad kigúglizni. De az analízis meg a valszám. az mind matematika, ti ökrök. Képzeljétek, a sajátértéket meg a lineáris algebrában vettük, na most akkor az sem jönne ide, mi? Olyan logikátlan kretének vagytok ti, trollok, mint a nyamvadt gazdáitok. Na, Hess(e mátrixolj) el innen :) Guglicézár troll, neked az ilyen összefüggések is magasak, hogy pl. a kinetikus energia fv.-nek a sebesség szerinti parciális deriváltja az impulzusfüggvény - te abba is csak a momentumot mint pártot látnád bele, mert angolul meg momentum (ha jól emlékszem)... Fárasztó trollok vagytok, fideszesek :)
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 21:06
Előzmény: #351  upgrayeddAKS
#352
Csak annyit: semmi közöm az Orbán Viktorhoz! Van véleményem róla, amit jobb ha ismersz! Attól még nem leszel mindentudó, ha pocskondiázol!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 21:03
Előzmény: #346  Phylaxa
#351
Ja, mert egy hülye troll azt mondta! :) Ez aztán az értelem, bravo! Elejétől végig korrelációról beszéltem, nem arról, amit ti rám akartok erőltetni. Ti kevertétek a szezont a fazonnal már megint. De tudjátok mit: maradjatok orbánc bábjai, megérdemlitek egymást! :) Csak aztán: én pofátlanságnak tartom, hogy egy ilyen faj magát homo sapiens-nek nevezi, amikor a homo servilis jobban illene rá :) Persze, hogy nem tetszenek az adatok, a számok, amikor a hülye téziseiteket cáfolnák azok. Bocs, de lóval sakkozni talán több értelme van :) Ti nem az adatokhoz igazítjátok az elméletet, hanem van egy prekoncepciótok (már annak, aki nem troll, hehehehe), és ami azt nem támasztja alá, azt ignoráljátok. Ha rajtatok múlna, még mindig "élne" pl. az éter-elmélet. (Btw. a lambdát is Ex hozta ide, én meg "rácáfoltam", hogy nekem már az is "félsiker", ha a korrelációt megérti Phyl, amit a troll "haverod" félreértelmezett, közben kiguglizta a dolgot, és direkt kifacsarta, ahogyan az egy jó fideszes trollhoz illik. Na, ennyit a te matektudásodról, professzorom! ) :) Úgyhogy bocs, de az igazolódott be, hogy tényleg annyit tudsz, amit feltételeztem rólad. Egy vacak táblázatot nem vagy képes értelmezni, pedig nem azt kértem tőled, hogy Wald-tesztet végezz el vagy ilyesmi. Szimpla korrelációt kértem "rajtad számon". Na mindegy, csak háklim van már a segghülye tinómagyaroktól a sok turulmarhaságaikkal... ha végree képes lenne felfogni ez a nép, hogy a saját sírját ássa ezzel a beteg politikai elittel meg ezzel a beteg attitűddel, amivel elüldözi az országból az intelligens embereket, stb., akkor nem itt tartanánk, de itt tartunk, ergo ennek a népnek ez a szar kell: a máúnika-show meg a győzikék, stb. Ez van, ezen "élvez" a sok kretén az OGY-ben. A sok agyhalott kretén... (OK, nem mind az...)
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 20:58
Előzmény: #348  upgrayeddAKS
#350
Ne beszélj szamárságokat, ha már elhagyod a matematikát!
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 20:56
Előzmény: #344  upgrayeddAKS
#349
λλλ! ΩΩΩλ
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 20:53
Előzmény: #341  Vazsmegyei
#348
Ne fárassz a hülyeségeiddel... sőt, tudjátok mit: maradjatok orbánc bábjai, megérdemlitek egymást! :) Csak aztán: én pofátlanságnak tartom, hogy egy ilyen faj magát homo sapiens-nek nevezi, amikor a homo servilis jobban illene rá :) Persze, hogy nem tetszenek az adatok, a számok, amikor a hülye téziseiteket cáfolnák azok. Bocs, de lóval sakkozni talán több értelme van :) Ti nem az adatokhoz igazítjátok az elméletet, hanem van egy prekoncepciótok (már annak, aki nem troll, hehehehe), és ami azt nem támasztja alá, azt ignoráljátok. Ha rajtatok múlna, még mindig "élne" pl. az éter-elmélet.
Phylaxa 2017. 09. 06. 20:49
Előzmény: #344  upgrayeddAKS
#347
Rendben professzor úr! Én betartom. Minden jót! :)
Phylaxa 2017. 09. 06. 20:48
Előzmény: #341  Vazsmegyei
#346
Köze sincs a matematikához. Ezt eddig is sejtettem, de annál inkább a kavaráshoz, ez most végre kiderült számomra. :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 20:47
Előzmény: #343  Phylaxa
#345
Hehe, te vagy az, aki adatok nélkül filózgat. Ettől még persze jogod van véleményt formálni róla, mint ahogy Józsi bá, a 98 éves bakter is véleményt formálhat mindenről. Ha Józsi bának magas az, hogy az adatok nélküli véleményével kitörölheti a fenekét, és aljas politikai játszmák bábja lesz csupán, az viszont már közügy. Ez van...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 20:45
Előzmény: #340  Phylaxa
#344
Szerintem is hagyjuk! Nem szégyen, ha nem tudod, mi az! :)
Phylaxa 2017. 09. 06. 20:44
Előzmény: #339  upgrayeddAKS
#343
Nem tudsz provokálni, mert nem vagyok pilitikus, de még közéleti ember sem és a párokhoz sincs semmi közöm. Én örülök, ha nem sok mindent nézel ki belőlem, mert akkor nem igazán lesz miről beszélgetnünk. Viszont örülök, hogy kiderült, miszerint te találgatsz, kérdésed nincs és oda sem figyelsz arra amit valaki ír. Így könyebb lesz. :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 20:44
Előzmény: #337  Törölt felhasználó
#342
Neked is elárulok egy titkot: eddig is jöttek sokan onnan, csak eddig nem kapta fel (ennyire) a média... :) Franciao. "tele van niggerekkel". Lassan az olaszoknál is sok van, de tudod, hol van a legtöbb? Spanyol területeken, mert az üvegházakban sokan dolgoznak, ők még kibírják azt a meleget. Tenerife, Ibiza pl. tele van feketékkel. Erre varrj gomvot :)
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 20:43
Előzmény: #338  upgrayeddAKS
#341
Szerintem te kevered a Gauss-Bólyai matematikát a statisztikával, de megengedem magamnak a tévedést! Mondtam a természet törvényei állandók! A statisztikai táblázatokat meg akkor fogadom el, ha azt én csináltam!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek