Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 09:57

Megszületett a döntés a nagy kvótaperben  

Ugrás a cikkhez
A papírforma érvényesült az Európai Bíróság ma kihirdetett ítéletében, amelynek lényege, hogy elutasította a testület Magyarország és Szlovákia felperesi keresetét, amely kifogásolta a 2015. szeptemberi ideiglenes
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:27
Előzmény: #132  MetalHeart
#140
:) mivel én plusszoltalak, de végül visszavontam (ezért ment le 2-ről 1-re), de nem mínuszoltam, ezért akár ignorálhatnám is a "jókívánságaidat" - de az a helyzet, hogy a tőzsde elvileg arra neveli az embert, hogy minél több emberi gyarlóságot küzdjön le (olyasmi tehát, mint a zazen :) de ebbe most nem mennék bele). 1x majd talán rájössz... addig viszont megmaradsz olyannak, mint a legtöbb magyar: kárörvendőnek. Sztem ez az ország "bemocskolja" az embereket, megfertőzi a sok hülye zombi a beteg mentalitásával a többi embert is. Ez óriási probléma, mert ezért nem fog ez az ország talán soha kitörni ebből a szellemi mocsárból...
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:27
Előzmény: #135  MetalHeart
#139
Én afrikai bevándorlóról tudok beszámolni, mint tapasztalat. 30 éve él itt. Él, dolgozik, barátai vannak, köszöni jól van. Neked nem mutatnám be, mert nem szeretném, hogy hányj, vagy valami ilyesmi.
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 14:26
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#138
jav 300e
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:25
Előzmény: #132  MetalHeart
#137
1300, de még 10-20 ezer fő is bakfitty ahhoz, hogy szétosztva tömeggé formálódjon. Másrészt szerinted hány százaléka "futóvad"?
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 14:25
Előzmény: #133  Phylaxa
#136
semmi értelme nem volt, mert utána bezárult a balkáni út miután 30e regisztrált és ki tudja mennyi nem regisztrált menekült/migri ment át rajtunk ennyi, megvédtük európát ezzel
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:24
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#135
te a házad előtt lévő koldusnak sem adtál még semmi... maradjunk annyiban... se a fajtád ! Ezt korábban már megbeszéltük... majd jelentkezz, ha a családod is tapasztalatokat szerezz migró ügyben... nagyon kivi leszek rád !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:23
Előzmény: #129  MetalHeart
#134
HEHEHEHEHEHE, hát erre valóban nem számítottam. Ad1 nem vagyok "migrisimogató", és többek közt én sem örülök annak, hogy kontroll nélkül jönnek ill. vonulnak át Mo.-on. DE ez attól még nem ennyire 1xű :)
Phylaxa 2017. 09. 06. 14:22
Előzmény: #121  elemes
#133
A kerítésre gondolsz? AZ az egyetlen valós és értelmes megoldás amíg ez az ökörség el nem múlik. Egyrészt nem kerülnek át a Görögországban élő tömegek, másrészt a Visszatoloncolásra várók száma is annyival csökkent, amennyien másfelé érkeztek/érkeznek meg a fejlett országokba.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:22
Előzmény: #129  MetalHeart
#132
A mínuszolóknak egy közös, általános üzenetem van: nagyon, de nagyon remélem, hogy egyszer személyesen is látni fogjátok a futóvadak "közelségét" (nem, nemcsak a tévéből, meg elvétve 1-2 példányt az utcán, hanem tömegeket, leginkább a lakhelyeteken) és személyesen/családostul is megtapasztaljátok áldásos hatását, mert ésszel titeket nem lehet meggyőzni !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:20
Előzmény: #126  martin36
#131
Jó az analógia szerintem, viszont az ukránokkal van igazából "gond", mert ők jönnek a nyugdíjért. A romániai magyarok nem kapnak kb. semmit (sztem még jó is, hogyha Mo.-ra jönnek élni úgy általában), és az ukrajnai magyar fiatalok sem (sztem az is pozitívum, ha ők jönnek), de a "magyar" nyugdíjasok, akik Ukrajnából jönnek, más tészta. Van egy 1965-ös megállapodás, amit anno ugye a SZU-val kötött Mo., és azt a mai napig nem helyezték hatályon kívül, pedig milliárdokba kerül évente, hogy megkapják "puszira" a magyar nyugdíjat. Nyilván a cigi/üzemanyag-csempészetet is erősíti a dolog, valószínűleg ezért sem akarják a korrupt magyar gennypolitikusok hatályon kívül helyezni... (meg ugye biztos szavazók elvesztése lenne adott kurmánynak, aki meglépné)
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 14:19
Előzmény: #126  martin36
#130
jó válasz )na és mennyi magyart aki épp az utcán van télen? érdekes
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:18
Előzmény: #127  upgrayeddAKS
#129
passzolom a választ... messze kritikán aluli vagy... maradj csak a migrik simogatásánál és a programjaidnál... tök reménytelen vagy...
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:17
Előzmény: #126  martin36
#128
A szellemi szinted nagyságát mutatja a kérdésed: eleve hogy lehet a két kultúrát és népet összehasonlítani ? Megsúgom van kapcsolatom erdélyi magyarokkal, idejöttek, beszélnek magyarul (is), rendes munkájuk van, dolgoznak és adóznak(!), pörgetik a GDP-t, fogyasztanak és beilleszkedtek (!!!), nem viselkednek végletekben, nem erőszakoskodnak, nem öltöznek irritáló módon, nem követelőznek pénzért, ellátásért, házért, stb. Nos Martin, ha mindezt 36 évesen képes vagy felfogni, akkor komoly haladást lehet elérni nálad a futóvadak komolyabb elemzését és összehasonlítását követően ...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:13
Előzmény: #125  MetalHeart
#127
Köszönjük a nagyívű akadémiai székfoglalót. :) Ha ilyen "érzelmi töltésű" hozzáállással akarsz programozni, akkor sz..r programok fognak születni, de gondolom, hogy ott már képes vagy higgadtan gondolkodni :) (Mondjuk tudnék említeni bőven olyan cégeket, amik sz..r programokat adnak ki a kezeik közül... de ez más téma.)
martin36
martin36 2017. 09. 06. 14:11
Előzmény: #125  MetalHeart
#126
Csodálatos egyedi gondolatok.Te hány romániai magyart fogadtál be?Már csak hogy maradjunk az analógiánál.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:08
#125
ezt a pár futóvadat, vagy finoman fogalmazva "menekültet" a migri simogatók is befogadhatnák... leányukat, fiúkat, asszonyaikat is közösbe dobhatnák... megnézném a bárgyú pofájukat ezek után... adómat is megspórolnám... de egy robbantásban is remélhetőleg csak migri simogatók lesznek "töltetként"... persze tudom, hogy nem "ők", hanem a "terroristák" az elkövetők, de azért megnézném a megnyúlt képüket... talán ezek is megcsókolnák az imám koszos talpát megbocsátásból, azaz semmi gond, hogy a fél család odaveszett, ez még belefér az "integrálási költségbe"... hát köszönöm szépen én ebből nem kérek !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#124
Az a BM-hez tartozik, sintérpintérhez :)
Dodo34
Dodo34 2017. 09. 06. 13:58
Előzmény: #121  elemes
#123
sajnos gazdasági ügyekben nincs életfogytiglan, pedig megérdemelnék...
elemes
elemes 2017. 09. 06. 13:53
Előzmény: #120  szivacs
#122
...és azt is, hogy akkor most kilépünk az EU-ból, ugye?
elemes
elemes 2017. 09. 06. 13:53
Előzmény: #84  Phylaxa
#121
ez egy lehetséges narratíva, de akkor az egyébként is tök értelmetlen ellenkampány minimum hűtlen kezelés, harmincmilliárdos elkövetési értékben, bűnszövetkezetben, azért elég sok évet lehet kapni.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek