Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Beerman
Beerman 2019. 05. 17. 11:16
Előzmény: #33214  pakk
#33220
Ti is húzzatok vonalkákat, ahogy az, akinek a nevét nem mondjuk ki :) Ezer egy fórum van a világban, ahol érvek, ellenérvek ütköztetve vannak. (ellenérv alatt értem, funda + tech oldalt) Nem lehet csak fel, az már nagyon lila köd :) Az igaz, ahogy tálalja, az nagyon gusztustalan, de ez is egy vélemény. A helyett, hogy keresnétek indikátort, csak megy a fröcsögés, komédia. Ha nincs itt, mert emelkedik, akkor is megidézi valaki, hogy ehhez mit szólna? Hát mit szólna? Elkezdi nézegeti, talál valamit, majd kirakja ide és mindenki fröcsöghet. De nem sok technikai elemzést látni, ami cáfolná. Funda az más. Az újoncok, a dörzsölt vén rókákra hallgatnak. Ez van. 
Aki régóta tőzsdézik tudja, hogy a piac arra megy, ami fáj, tehát, ma **** fele fog menni, nem írom le, mert önbeteljesítő. Szóval, nagy ugrást ne várjunk a mai nap, meg amúgy is péntek van. 
Az elemzők meg a portfólió menedzserek megrágják, lenyelik, visszaokádják, majd ismét lenyelik és majd netalán, ha olyan döntés születik, akkor elkezdik az algoritmusaikat úgy programozni, hogy vegye szép csendbe az adott szinteken. Ha nem kapnak, akkor fentebb állnak. 
Jin&Jang, napos oldal és a sötét oldal, kiegyenlítik az erőt, a teret, a világmindenséget... :)  
Nagymami 2019. 05. 17. 11:10
Előzmény: #33216  beluga
#33219
szerintem még finom voltam, képzelheted mit mondhatnak azok, akik opiban csücsülnek és hazudoznak itt össze-vissza a kitiltásról, sajnos ez a mai közösségi helyzet, egy erőszakos picinység beleüvölt a nagyvilágba és nem tehetsz ellen semmit, mert ha szólsz fasiszta vagy
realmadrid 2019. 05. 17. 11:06
Előzmény: #33213  rice2
#33218

A cég az jó, de a részvény ár annyi lesz amennyit ML-ék akarnak.
Ki tudja ők 6000-et vagy 3000at akarnak?
mobilizmo 2019. 05. 17. 11:05
Előzmény: #33211  realmadrid
#33217
Látom nem érted miért írtam, mindegy , lépjünk tovább.
beluga
beluga 2019. 05. 17. 11:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#33216
ezt jó lenne befejezni, ez egy többé-kevésbé kulturált fórum volt eddig...
Nagymami 2019. 05. 17. 10:59
Törölt hozzászólás
#33215
pakk
pakk 2019. 05. 17. 10:58
Előzmény: #33212  realmadrid
#33214
Várhatóan nem, miért tenné? Állítólag "ellenpólus" csak. A fóruméletből én sem fogom kivenni a részem többet, követve pár kollégát. Mindenkinek sok sikert kívánok! 
rice2 2019. 05. 17. 10:57
Előzmény: #33207  Nagymami
#33213

Opi-Konzi lent van. Próbálják meglovagolni a Mészi papírok esését,mert ha nagyokat javulunk negyedévente és sok új melót elnyerünk,valamint ősszel a giga milliárdos munkák és ha jönnek az akvik,meg persze ötödölés,hát akkor nehéz lesz ilyen áron elszedni a majrésoktól a papírokat. Talán most van az utolsó lehetőség és forgalmakat is próbálnak hozzá generálni. Mészi kitiltási hír miatt is vannak akik csökkentenek.
Egyébként az is lehet,hogy valaki begyűjtött,még sokkal lejjebb 100edb papírt és most száll ki. Kicsik látják,hogy valaki adja,akkor ők is inkább dobják. Nincs is ezzel gond. Pörög a kereskedés rendesen.
97milla forgalom és most: 4100
Kérdés az,hogy leszünk ma 4300 közelében is? vagy próbálják 4000 közelébe letenni?
Én talán a 4300-asra szavaznék. Hosszú távon egyébként teljesen mind1.
realmadrid 2019. 05. 17. 10:52
Előzmény: #33210  poreci
#33212
Amikor ő piszkálja itt a többieket azt is törlöd? Mert azt nem vettük észre.
realmadrid 2019. 05. 17. 10:51
#33211
Mobilizmo ez most nem jó mert az árfolyam esés most őt igazolja. Igaz nem 2000 de esik.
poreci 2019. 05. 17. 10:50
Előzmény: #33209  poreci
#33210
Gyerekek, amikor pompit fricskázzátok azokat a hozzászólásokat is törölni fogom.
Aki szeretne neki írni, írja meg az ő topikjába.
poreci 2019. 05. 17. 10:48
Előzmény: #33204  poreci
#33209

az informatika már elkészült jeligére egy másik hír:
https://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/elkeszult-a-becsi-szuperkorhaz.684262.html
Így működik a bécsi legújabb kórház. Tiszta hightech informatika az egész.
És azt meg tudjuk, hogy Budapesten is fogják építeni a szuperkórházat, az egészségügyet előbb utóbb megreformálják és a 4IG egyik hangsúlyos üzleti vonala az egészségügy...
Már ha valakinek nem lenne fantáziája arra, hogy miből lehet itt árbevétel...
pakk
pakk 2019. 05. 17. 10:47
#33208
Üdv újra mindenkinek! Letelt a 2 meccses eltiltásom. Jó ilyen híreket kapni, egyre biztosabb vagyok benne, hogy Mo. első számú, legnagyobb IT cégét rakják össze éppen és idén komoly növekedés várható, még jobban kell majd kapaszkodni. A Brackvirág segítségével tegnap megosztott álláshirdetés, amiben gyógyszerész végzettségű szakembert keresnek nekem azt mutatja, hogy idén várhatóan belecsípünk vmilyen formában ebbe a piacba is. 
Gtrat mindenkinek aki továbbra is a vonaton van!
Nagymami 2019. 05. 17. 10:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#33207
milyen sorozás van, lelkes az eladó
mobilizmo 2019. 05. 17. 10:45
Törölt hozzászólás
#33206
realmadrid 2019. 05. 17. 10:44
#33205
Ez is kezd olyan lenni mint opus. Bármilyen jó hír jön el kezd esni. Ilyen q1 után nem ezt vártam.
poreci 2019. 05. 17. 10:33
Előzmény: #33202  Beerman
#33204
ezt nem tudom olvastátok/ hallottátok-e...Tudom, hogy az informatika már készen van, de azért mégis...https://demokrata.hu/magyarorszag/korszakos-fejlesztes-a-magyar-nemzeti-nevter-128423/
Korszakos fejlesztés a Magyar Nemzeti Névtér, amelynek segítségével elérhetővé válik a „bruttó magyar szellemi termék” – mondta el Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) parlamenti államtitkára kedden Budapesten. Hozzátette: az egységes nemzeti névtérrel olyan internetes tudásbázis jön létre, amely okosabb, bővebb, pontosabb és megbízhatóbb, mint a wikipédia.A nemzeti múlt és kultúra ismerete a hazaszeretet legfontosabb alapja – fogalmazott az államtitkár.A sajtótájékoztatón Tüske László, az OSZK főigazgatója kiemelte: 2014-ben kezdték el tervezni az OSZK „kettős költözését”, amely egyrészt a digitális átállást, másrészt a könyvtár új épületének megtalálását tűzte ki célul.Az OSZK a Budavári Palota F épületéből a Kilián-laktanyában kialakított új könyvtárba költözik át, valamint folyamatban van egy archivális raktár tervezése is Piliscsabán – mondta el.Az eseményen Káldos János, az OSZK munkatársa hangsúlyozta: 2016-ban egy kormányhatározatban mintegy 10 milliárd forintot biztosítottak az OSZK informatikai fejlesztésére, amely mintegy 70 részprojektet ölel fel, köztük a Magyar Nemzeti Névteret és az Országos Könyvtári Platformot is.A fejlesztési program részeként eddig többek között lecserélték az OSZK teljes számítógépes állományát, elkészült a Corvina-honlap, elindult a Kulturális Statisztikai Rendszer, valamint megérkeztek a digitalizáló eszközök is – fűzte hozzá.Kiemelte: egyebek mellett folyamatban van egy rendkívül fejlett és biztonságos központi számítógép-infrastruktúra kiépítése, új állományvédelmi és biztonsági eszközök érkeznek hamarosan a könyvtárba.Emellett a következő héten indul az azbesztmentesítés első szakasza az OSZK jelenlegi épületében, valamint belső építészeti munkák is kezdődnek – mondta el Káldos János.Szijártó Zoltán, az OSZK informatikai fejlesztését végrehajtó Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség (KIFÜ) elnöke hangsúlyozta: a 2025-ig tartó teljes fejlesztési projekt megvalósítása jelenleg kétharmados szintnél tart.A Magyar Nemzeti Névteret Szakadát István mutatta be. Kiemelte: az informatikai fejlesztés a különféle, eddig széttagolt adatbázisokban, katalógusokban és online lexikonokban szereplő személy-, földrajzi és testületi neveket teszi könnyen kereshetővé és elérhetővé egyetlen nyitott rendszerben.A rendszer fejlesztése jelenleg a béta verziónál tart, még hatalmas adatmennyiség vár feltöltésre. A kész Magyar Nemzeti Névtér mindenki számára, nyilvánosan elérhető lesz – tette hozzá.
Metis_papa
Metis_papa 2019. 05. 17. 10:23
#33203
Minipuffancs 4100-on. Előcsalogatják az eladókat.
Beerman
Beerman 2019. 05. 17. 10:09
Előzmény: #33201  realmadrid
#33202
Nyammogják még az infót. Majd amikor senki nem várja, akkor lesz valami. 
realmadrid 2019. 05. 17. 09:59
Előzmény: #33197  Snoopenz
#33201
Aztán meg 4075 10 dbal. Nyomják le .

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek