Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
daniel2121 2019. 05. 16. 18:14
Előzmény: #33090  pomperj
#33100
Te hazug öreg kis zsivány erre az egyre válaszolj most az életedben először őszintén. Ha valóban így gondolod a 4IG- et akkor mi a picsáért foglalkozol ezzel? Van még részvény nem kevés a világon elemezgesd azokat a 4IG-et meg xard le nem jó az semmire.
Kisfiatal 2019. 05. 16. 18:04
#33099
Sztem ha nem reagálnátok rá, akkor eltűnne a zajban.. De csak etetitek a trollt, ezzel van tele a fórum, olvashatatlan. Minta félnétek h igaza lesz-lehet, azaz nem bíztok a papírban. Ha úgy érzitek biztos lábakon áll a pozitív jövőkép, nem drága a mostani árfolyam, akkor? Akkor mit érdekel más esést vizionáló elemzése? Tegyetek be több pozitiv kommentet, ami alátámasztja a növekedést. 
BetStar 2019. 05. 16. 18:03
Előzmény: #33097  Törölt felhasználó
#33098
Ez nem durva, hanem szégyenteljes :) Poreci, ez sem zavar téged? :) ez már nem vélemény :) cáfolt állhíreket tenni egy mai kommentbe, hátha megzavar még vele valakit aljas dolog, és ha ezért sem tiltod ki innen a jó büdös francba, hát akkor ...................................... :)
Törölt felhasználó 2019. 05. 16. 17:58
Előzmény: #33092  BeginnerSon
#33097
Na ez a durva
Törölt felhasználó 2019. 05. 16. 17:56
Előzmény: #33092  BeginnerSon
#33096
Igen, Opusban dettó. És sz@rrá shortolták szerintem a Mészáros papírokat tegnap. Vsz a random élenjáró volt ebben. 
Kisfiatal 2019. 05. 16. 17:56
#33095
Nem megy ez sehova gyerekek..
BaluKapitány77 2019. 05. 16. 17:56
Előzmény: #33090  pomperj
#33094
Nekem te ne ajánlj semmit a figyelmembe :) Hülyeségeket írsz, amiből te szeretnél pénzt keresni  ..... majomka :) Hányszor zárt egy általad meghatározott szint alatt, mielőtt nagyot emelkedtünk? Sokszor! :) Nincs kedvem sokat írni neked, ezért csak idézek pár mai véleményt rólad de bunkó :)        
"Hazug zsivány öregúr! (ahogy bigdeal találóan írta) ma már kicsi esélyt adsz az emelkedésre :) mert tegnap biztos te is bevásároltál :) Rice-nak maximálisan igaza van, ennél jobban le sem lehetett volna írni a dolgot! És te beszélsz a régi trükkről? :) Mi várjuk az indokolt növekedést, ebben nincs trükk! Abban viszont, hogy a shortokkal, és az idétlen kommentjeiddel elszeded a pénzt az emberektől, na az nagy trükk! :)"       "Pomper Jani bácsi, te igazi hazudós kis zsivány öreg vagy :) tanulmányt lehetne rólad írni, hogy milyen alapos munkával húzod csőbe a BÉT gyenge idegrendszerű befektetőit, és arról, hogy a kitartó idegőrlő napi szintű munkálkodásoddal, hogy kopasztol meg, és teszel tönkre soksok embert! Az átlátszónak rólad kellene írni, hiszen a legfőbb jellemződ még a nevükkel is megegyezik, átlátszó vagy :) Én el szoktam olvasni a szerzeményeidet, és sokszor saját magadat hozod kellemetlen helyzetbe, mint a következő tegnapi bejegyzéseddel, amikor szemedre vetették, hogy sokat keresel a hazugságaiddal, erre ez volt a válaszod: “Fizikailag sem birnam, eppen eleg nekem az SPY/Dow daytradelese. Mostanaban ezeknek eleg jo a volatilitasa. De a napi 4-6 oraban az eppen elegge kimerit.”.        Ha ez ennyire kimerít, és egy forintot sem trédelsz egyik ML papírból sem, akkor kérlek csak egyszer írd le őszintén, hogy fáradtan miért foglalkozol minden nap még plusz órákat ezen papírok elemzésével több fórumban? Költői kérdés volt, mert igaz választ sose fogok kapni rá hazudós kis zsivány öregúr ..... :)"           "Tegnap este törtem magam, hogy próbáljam összeszedni mi miért, hogyan, miként történik, történhet, és hogy nem szabad bedőlni a hülyeségnek! Erre ma mi történik? Sokadszorra is meghülyítenek jópár embert kamu hírrel! Fejvesztve dobálták a papírt még nagyobb pakkal rendelkezők is, persze rá is segítettek a shortolók ( aki nagyobb pakkal rendelkezik, az is lehet buta (attól, hogy több pénze van), és az is megijedhet egy borítástól, ebben senki se kételkedjen....)! Felvázoltam, hogy pomperj és a haverjai ezen mennyit keresnek! Erre pár óra múlva tele tömi a zsebüket a megriadt tömeg! Sokadszorra! Mi lett volna ha két napig esik? Mert eshetett volna! Két napig tömték volna pomperjék zsebét! Ha lesz még ilyen esős nap dobjátok mint az állat....... tegyétek boldoggá a pomperj féléket! Az a baj, hogy ilyen nap után kulturáltan nem tudok elég cinikus lenni!!!! Remélem értitek! Hogy a francba lehet ennyire elgyengülni!??? Ma nagyon sokan nagyon sokat buktak, SOKADSZORRA OK NÉLKÜL, pedig akár fel is mehettünk volna! Látom 1-2 napizó mint rbbjjjrb vagy ki a franc lemaradt a lenti körről és már a tsysel riogat holnapra, hátha akkor résen lesz és be tud vásárolni :) bízom benne, hogy holnap nem lesz senki annyira hülye, hogy megtömi az ilyen spekulánsokat, és tudja mindenki értelmezni amit erről írtunk!”        "Pajtikám te csak nézd a grafikonod és shortold.(remélem tudod shortolni és majd a felfelé kitörésnél kapkodva veszed vissza) Ez már elég nevetséges amit csinálsz. 2000-re várod,semmi mást nem figyelsz és nem nézel.Közben nagy munkákat nyertek,de te 2000re várod,közben 50milliárdos bevétele lehet a cégnek,de te 2000re várod,(jövőre 100milliárd feletti bevétele lehet,de te 2000-re várod és a tavalyi teljesítményt veszed alapul)közben több céget megvesznek majd,de te 2000re várod,közben nagy nyeresége lehet a cégnél,de te 2000re várod,osztalékot fizethet majd,de te 2000re várod.Szerinted ez normális???Tegnap a legjobb Mészi papír volt a parában is. Hamarosan ötödölés,kb.július végén,prémium kategóriát is kérik még idén,te meg csak várd az esést és várd és verd a fejedet a falba,mert 2000-től távolodunk,vagyis akarom mondani,hogy majd ötödölés után közeledünk :D  és ne lepődj meg ha éves távlatban 2000 lesz,de az nem azt jelenti,hogy neked lett igazad. Többször írsz ide mint akinek részvénye van. Írd már le,hogy miért?????és más fórumon is a 4IG ellen nyomod a sódert.Miért is??? Lassan én is azt mondom,hogy tiltani kéne,mert ez már bunkóság. Ha valaki 2naponta jön és írja,hogy lefelé várja és indokot is ír.(nem mindig ugyanazt,mert az Opus,meg másik is esett)azt elfogadnám,de ez amit művelsz ez elfogadhatatlan.
Szerintem meg idén simán 6000-et is megnézzük. 4700?"
Törölt felhasználó 2019. 05. 16. 17:55
Előzmény: #33090  pomperj
#33093
Nem hiszem, hogy a tegnapi nap mérvadó lehetne és letörést jelentene. Egy fake news tőzsdei befolyásolás eredménye volt.
BeginnerSon
BeginnerSon 2019. 05. 16. 17:52
Előzmény: #33090  pomperj
#33092
A napos charthoz most komolyan berakta ezt?:
Az amerikai kormányzatban kezdeményezték, hogy az Egyesült Államok kormánya vessen ki szankciókat Mészáros Lőrinccel szemben
Tegnap este már jött is rá a cáfolat a nagykövettől...
Törölt felhasználó 2019. 05. 16. 17:51
Előzmény: #33088  BeginnerSon
#33091
pomperj
pomperj 2019. 05. 16. 17:46
Előzmény: #33073  BaluKapitány77
#33090

Figyelmedbe ajanlok 3 dolgot.
.
1)Ugye most mar ketszer zart a napos charton 4200 vagy az alatt? Igen vagy nem?
Ha igen, akkor illene tudni, hogy ettol kezdve nem fals letores van. Hanem igazi letores.
.
2)Egon sok-sok eves tapasztalattal,  es igen jol elemez.  
Ez a velemenye a 4IG kilatasairol, napos chart,  maj.15. 17 orakor.
.
https://randomcapital.hu/techelemzesek/4IG
.
Amugy ez nagyjabol ugyanaz a velemeny mint az enyem. Csak talan elobb rizikoztam meg ezt a velemenyt.
.
3)Az OPI elso feleve a vegehez kozeledik. 
Annyit tudunk, hogy kapott nehany Mrd Ft uj megrendelest, de egy-szamjegyu Mrd akkor is ha ossze adod. Azt tudjuk, hogy a tavalyi evben 15Mrd arbevetelbol 100mFt nyereseg volt. 
Legyen 2019 H1 utan 500mFt ebbol a profit?  akkor ugye idoaranyosan 1 evre, nos,   1 Mrd nyereseg volna. 
Az TIZ-szerese (10x) mint a tavalyi volt. Tegyuk fel, hogy 4IG valoban TIZ-szerezi a profitjat. 
Abszolut nem valaoszinu, de tegyuk fel.
.
Er akkor ez a ceg 4200Ft arfolyamnal, 19 m db reszvennyel, tehat kb. 80 Mrd Ft-ot?  
ha 1Mrd volna a nyeresege? Akkor 80 ev alatt visszajon a penzed.
Jo uzlet ez?
.
Ovatosan, hogy kinek lesz lehetosege a kivansagod teljesuljon : 
" pofán röhöghetjük ".

BeginnerSon
BeginnerSon 2019. 05. 16. 17:43
Előzmény: #33088  BeginnerSon
#33089
Már megvan.
Igen, akkor.
BeginnerSon
BeginnerSon 2019. 05. 16. 17:41
#33088
18-as Q1 május 17-én lett publikálva?
Törölt felhasználó 2019. 05. 16. 17:31
Előzmény: #33078  Hunnie2
#33087
Negatív saját tőke...kíváncsivá tettél
Beerman
Beerman 2019. 05. 16. 17:20
#33086
 Elnézést, ha már rátaláltam nem hagyhattam ki: https://prnt.sc/npf4pa végem :D 
Törölt felhasználó 2019. 05. 16. 17:19
Előzmény: #33081  petyko98
#33085
Természetesen tudom kiről beszél. Ő viszont nem elemzi ezt a papírt. Viszont ma pl. hamis hír alapján elemezte Opust. Egy remekmű. 
Te meg magadat minősítgesd ha kérhetem. 
omaha 2019. 05. 16. 17:14
Előzmény: #33064  rice2
#33084
Remélem, megnézhetem én is ! 
Steady
Steady 2019. 05. 16. 17:11
Előzmény: #33082  BeginnerSon
#33083
4175
BeginnerSon
BeginnerSon 2019. 05. 16. 17:08
#33082
Z?
petyko98 2019. 05. 16. 17:05
Előzmény: #33072  Törölt felhasználó
#33081
Ugyan nem láttam az elemzését, de szerintem Babics Egonra gondol.
(Mondjuk téged minősít, ha eddig még nem hallottál róla... Ugyan szokott mellényúlni az elemzéseivel, de még többször nagyon is eltalálja a dolgokat. De hát ilyen ez a szakma...)

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek