Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Down
Down 2019. 04. 10. 09:18
Előzmény: #29711  Törölt felhasználó
#29720
"A fórumon megjelenő minden tipp, ötlet, „tuti infó” egyszerű VÉLEMÉNYNEK tekintendő. Ha ezek alapján hozol befektetői döntést, minden felelősség a tiéd." - idézet a házirendből. A le-/felbeszélés és a chartelemzés "eredménye" két külön dolog. Köszönöm megértésedet!
poreci 2019. 04. 10. 09:03
Előzmény: #29711  Törölt felhasználó
#29719
Ha így gondolod, akkor jelentsd fel az MNB-nél.
Nicky_Santoro 2019. 04. 10. 08:41
Előzmény: #29713  Beerman
#29718
óriási! :-DDDDDDDDDD
stayer81
stayer81 2019. 04. 10. 08:36
Előzmény: #29713  Beerman
#29717
Ezzel a rajzocskával jól indult a napom!😁
Nicky_Santoro 2019. 04. 10. 08:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#29716
Mi számít első körnek? Tuti nem ez a hét....
Törölt felhasználó 2019. 04. 10. 08:23
Törölt hozzászólás
#29715
parassztshort 2019. 04. 10. 07:55
Törölt hozzászólás
#29714
Beerman
Beerman 2019. 04. 10. 07:35
Előzmény: #29701  Beerman
#29713

Csak egy kávé kellett és sikerült belelátnom a jövőben látó háromszöget, ami 2000-re mutat, utána egy kisebb köpet a 350 https://invst.ly/ai6ex :D
Satellite
Satellite 2019. 04. 10. 06:40
#29712
Szívemből szóltál. Már magam is gondoltam, hogy megkérem Porecit, hogy tiltsa ki Pomperj-t, csak azt gondoltam, Poreci úgy is azt fogja válaszolni, hogy kell az "ellensúly". Amit Pomperj csinál azonban, a mindenféle "tudományosnak, megalapozottnak" tűnő grafikonjainak közlésével, nem jóindulatból történik, hanem kifejezetten rosszindulatú pánikkeltési célból. Nem hiába "örvend" közutálatnak az Opus Nyrt. fórumban és nem hiába törli a saját fórumjában a neki nem tetsző hozzászólásokat.
Törölt felhasználó 2019. 04. 10. 00:26
Előzmény: #29694  Down
#29711
Ha van papírod miért várod 2k ra? Szerinted van itt akkora marha aki ezt elhiszi neked? Pomper és a magadfélék a mi pénzünkkel szórakoztok, miközben a magatok zsebét tömitek.  Mi itt jó páran elég régen befektetőként tartjuk a papírt és minden egyes ilyen akcióval minket károsítotok meg.
Ezért üdvözítő lenne, ha sem pomper sem te kéretlenül nem irkálnátok ide és nem rakosgatna be mindenféle másodperces chartokat óránként. És egyetértek azokkal, akik szerint pompert végleg ki kellene tiltani egyrészt a modora, másrészt a kártékonysága miatt. Igenis van befolyása a kevésbé tapasztalt kisbefektetőkre. Meg lehet nézni hányan nézik meg a maga érdeke szerint rajzolt chartjait.
Piacbefolyásolásnak minősül megalapozatlan, félrevezető, hamis információ közlése, híresztelése, nyilvánosságra hozása vagy nyilvános közlése, feltéve, hogy az információt terjesztő személy az információ hamis vagy félrevezető mivoltának tudatában van vagy az adott helyzetben elvárható gondossággal eljárva tudatában kellett volna lennie.
Pomper tényként közölt chartjai és beírásai kimerítik ennek fogalmát.
BetStar 2019. 04. 09. 22:25
Előzmény: #29707  realmadrid
#29709
Látom a vonalat, jó a szemem! A szövegezés stb szinte ugyanaz, de oké, az egy másik madrid :)
pakk
pakk 2019. 04. 09. 22:21
#29708
Érdekes holnapunk lehet, de azt gondolom a figyelmet elviszi majd az opus és az est. Mindkettőben jöttek hírek, a fórumhangulat az egekben, szóval a spekák is mennek oda. Lehet, hogy madridról se fogunk sokat hallani holnap.:) Remélem itt egy nyugis nap lesz és szép csendben tudunk haladni :)
realmadrid 2019. 04. 09. 22:21
Előzmény: #29706  BetStar
#29707
Csak ide írtam, ott nem én vagyok. Már régen ebből volt vitám. A nick névben van egy pici eltérés.
BetStar 2019. 04. 09. 22:04
Előzmény: #29704  realmadrid
#29706
Madrid, te két helyre dolgozol, én is olvasok ott is, ott most dícsérsz, itt beharangozod a temetést! Nincs közünk hozzájuk! Az opust felhúzták, beejtették két napja folyamatosan! Holnap sem lesz ez másképp, csak nap végére jópáran elvesztik ott a vagyonukat! És igen, ha poreci nem tiltja p.-t és társait, akkor lehet hogy holnap mi is cumira szaladunk egy kicsit! Bár az a jelentés kétélű, és ott most a felbeszélők óriásian elrugaszkodtak a valóságtól! Lesz ott még sírás, meg anyázás az biztos, mert holnap nem itt, hanem ott lesznek a spekák pont a nagy örömködés miatt!
rice2 2019. 04. 09. 21:59
Előzmény: #29703  BetStar
#29705

A részvény nagyot emelkedett és természetes az,hogy ekkora emelkedés után korrigál a papír.
Ha nincs új hír,pletyi lesz ellentétes hír,pletyi és vannak akik biztonságba helyezik a nyerőjüket vagy annak 1 részét.
Aki a chartok alapján kereskedik eladási-vételi pontokat keres. Ha mindenki egyformán látná a papírt nem lenne kereskedés,illetve mindenki egyszerre akarna venni,vagy eladni. Pont az a lényeg,hogy van eladó és vevő és ingadozik az árfolyam.Akik most lefelé beszélik,lehet pánikot akarnak kelteni és gyűjtik a papírt,de az is lehet,hogy tényleg nagy esést várnak. Wallis topikból sokan írogattak ide,hogy oda menjünk venni,mert itt nagy esés lesz,most ott nagy a csend....Más topikosok is rendszeresen megjelentek,még sokkal lejjebb,riogatni,esést vizionálni és akkor itt is van madrid és társai.Ha ő -ők eladnak mindjárt nagy esést várnak,mert olcsóbban akarják visszavenni az elszórt papírjaikat. Várják csak lefelé. Én az akvikat várom,mert kíváncsi vagyok mi lesz a jövő és mekkora ugrás lesz az árfolyamban. Az,hogy az árfolyam 3500 vagy 4500 szinte mind1,mert sokkal feljebb várom.
Ja nem mert 4500-on lehet párdb-ot adok és 4e alatt meg párat veszek,de nálam a hosszú táv a lényeg és az,hogy addig amíg a papír kilátása pozitív tartani fogom a nagyobb részét.
Az,hogy bedobják az pedig természetes,mert a nagyok így tudnak porszívózni. Gyűjtik a papírokat,ezért vagyunk 4e felett. 2ezernél többen voltunk kicsik és sokan akik itt vannak még csökkentettek is,de nem nagyon írják a fórumba. Valaki-kik ezeket a papírokat megvették. Na kik?
Napi átlag:4093ft lett.
Közben madrid osztja az észt és sokan figyelnek is rá,mert igazi látványosság,hogy valaki fordítva ül a lovon és szónokol egyre hangosabban :D Talán ő a fejnélküli lovas??? egy igazi legenda,szinte már hiányzik :D
realmadrid 2019. 04. 09. 21:40
Előzmény: #29703  BetStar
#29704
Mi lesz itt holnap? Opus jelentés miatt bolondok háza. Ha opus száguldani fog akkor itt lesz pompi down és minden lebeszélő. 4ig ma remek reggel után simán lefordult a 4200ről. Ezzel megvolt az esés korrekciója, mehet le ismét szerintem.
BetStar 2019. 04. 09. 21:30
Előzmény: #29698  bendeguz_sly
#29703
Bendeguz! Ez nem népszerűségi verseny! De most kiállok HM mellett! Valós hírek nélkül az ár leginkább arra megy amerre tolják! Az a bosszantó, amikor pár darabos kötésekkel megy az árfolyam indokolatlanul 100-200-300 pontot általában le, mert p. és társai megbolondítják a hülyeségeikkel a kicsiket! Lehet azt mondani, hogy át kell lépni, vagy nevessünk rajta, de azért a baromságai miatt nagyon sokan nem szeretnénk ilyen indokolatlan eséseket nézegetni, mert ami a kicsiknek pár ezer forint az sokunknak milliós tétel! És ez nem csak azok baja akik dobnak miatta, hanem a mi problémánk is! A befektetők megveszik az ezres pakkokat, a koma meg a hülyeségével vissza tolja pár darabbal, mert itt lehet! Nem gondolom, hogy erre nap mint nap szükség van! Ők nem azért vannak, hogy segítsenek, vagy ésszerűen, okos dolgokat osszanak meg, hanem csakis azért, hogy a pánikkal megtömjék a zsebüket, és bár ez a tőzsde, de mivel a mi millióinkal is szórakoznak ilyenkor, ez nekem sem tetszik, és nem kellene hagyni! Volt itt valaki, aki azt írta, hogy ne gondoljuk már, hogy p. bármit is tud befolyásolni...és hülye aki ráhallgat! bigdeal történetét nem felejtve márpedig tud! Többet erről nem írok, de ezek végleges tiltást érdemelnek!
Törölt felhasználó 2019. 04. 09. 20:58
Előzmény: #29701  Beerman
#29702
Akkor fordítsa meg a monitort
Beerman
Beerman 2019. 04. 09. 20:54
Előzmény: #29697  bendeguz_sly
#29701
Semmilyen háromszög nem mutat 2000re. Elliottal számol.

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek