Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 12. 12:44
Előzmény: #231039  NagyKópé
#231040
És ennek szerintem köze van ahhoz hogy rövid távon több olyan erős hír érkezik ami jelentősen fogja növelni az árfolyamot. Kevés olyan eset van amikor biztos az esemény bekövetkezése és llehet előre tudni, hogy az erősen fog hatni az árfolyamra. Az Opusban viszont most erről van szó, a BUBEről még a jövő héten megy a parlamenti vita, a május 4-7-es ülése  viszont meg fogják szavazni. Ez egy olyan biztos esemény ami nagyon ritkán jelentkezik, viszont elég jól lekereskedhető.  Pontosan ezért nyomatják itt sokan a 100forintos részvény árat... tudják hogy most minél lejjebb beszélik annál nagyobbat fog ugrani a zárószavazáskor.
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 12. 12:38
Előzmény: #231038  KKR13
#231039
Néhányan itt nagyon azon dolgoznak hogy egy négyszeres árbevételt, kétszeres EBITDA-t és eredményező éves jelentést negatívan próbáljanak bemutatni... ami a matematika, gazdaság, és józan ész törvényszerűségeinek teljesen ellentmond. 
KKR13
KKR13 2020. 04. 12. 12:21
Előzmény: #231036  Törölt felhasználó
#231038

Ne legyél már komolytalan, kevesebb mint 700 millió részvénynél (saját részvény miatt) szerinted 60-70 milliárdot fog érni egy olyan cég, amelynek fordulónapon a konszolidált számok alapján 646 milliárdos a mérlegfőösszege, 287 milliárdos a saját tőkéje, 180 milliárd az ingatlan, gép állománya, 79 milliárd a pénzeszköze, 97 milliárd a hitele és kölcsöne, 21 milliárdos az éves személyi jellegű ráfordítása, illetve 2020-ban eladta a legveszteségesebb portfólió elemet, amiért cserébe közel 20 milliárdot kapott:)
Még, ha az összes üzleti tevékenység leállna (ami nem lesz) és kiárusítanák a cég vagyonelemeit - a hiteleket visszafizetve - is jóval több pénz maradna:)
Hamiskártyás_boy 2020. 04. 12. 12:19
#231037
Keddi nyitó-záró árfolyam? Tippek?
292-328
Törölt felhasználó 2020. 04. 12. 11:24
Előzmény: #231035  NagyKópé
#231036
Nyugodtan fel lehet turbózni, persze akár háromszorosára is a számokat. Meg hozzá lehet adni az USA GDP-t is a profithoz, és négyzetre is lehet emelni. A költségekből meg köbgyököt vonni. :)
Pont ez a baj a DCF-fel.
Remélem igazad lesz. Ez esetben az OPUS az évszázad befektetése.
A magam részéről én 1 év múlva inkább 100 Ft-os árat tartok valószínűnek, semmint 900-at. De ugye alapvetően másképp látjuk a jövőt, és mást értünk a konzervatív előrejelzés alatt is.
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 12. 10:50
Előzmény: #231034  Törölt felhasználó
#231035
1. Ezt ár leírtam hogy teljesen tisztában vagyok vele. Viszont az eredmény utána FCF számításhoz szükséges CAPEX, finanszírozási és működési cash flow-hoz kapcsolódóan nem lehet megbízható adatokat szerezni. 
2. Tisztában vagyok vele, de pont ezért nem mentem mélyebbre eredménynél mert nincs adat róla a beszámolóban sem.
3. Ez a standerd számítási módszertan Terminal value-ra. Ha kihúztam volna 10 évre minimális növekedéssel akkor is nagyságrendileg ezt az eredményt kaptuk volna.
4. Általában 2-3%-os növekedéssel szokták a TV-t számolni. Beruházással azért nem számoltam mert nem előrejelezhető. Az egyszeri tételek beruházás és cégértékesítésre vonatkozó bevételek még nem láthatók ezek + - is módosíthatják. A "valamiféle amortizáció" - azt veszem figyelembe ami most kijött éves jelentésben van a szerződésekre plusz a cégcsoport standard.  
5. Átlag profitrátával számolok a cégeknél. De az előrejelzés fülön EBITDA-ból számolok top down így ott csak a cégek várható árbevételét számolom és onnan számolok vissza. 
6. "Alacsony amortizáció" Jelentés alapján jeleztem előre az amortizációt. Ennél most nincs jobb adat arra, hogy ezt megbecsüljük. Nem gondolom, hogy ez túl alacsony lesz. Kallban lesz még építés de az 2%-al kerül beszámításra, nem fogja szignifikánsan módosítani az eredményt.
7. Az árbevétel szerintem egyáltalán nincs túlemelve. Az RKORD és MM cégeknél a jelenlegi szerződésállományból indultam ki, és 2021-2020-ra nem ütöttem fel az éves átlag 107 Mrd-t új szerződést. A Hunguest biztos negatív lesz, de ezt szerintem a többi ki fogja egyenlíteni és tartani tudják a kb 11%-os EBITDA-t. Lehetetlen előrejelezni ezt a részét mert már most bejelentették hogy válság miatti turisztika támogatást is igénybeveszik. Nehéz megmondani mi lesz 2020-ban. Szerintem a legnagyobb bevételt termelő 5 cég körül csak a Hunguest-et fogja részletesen érinteni.Az építkezések és a Kall Viresol megy tovább. 
8. 21-től nem úgy számolok mintha semmi nem történt volna, lassú sőt nagyon lassú árbevétel növekedés. Ha 2020-2021-re még számolnék plusz szerződéseket akkor tovább menne felfelé az érték. Egyáltalán nem lehetetlen reális jelenleg is szerződésállományban lévő megbízásokkal számoltam.
9. A WACC-on mindig lehet vitázni mennyi. Ha felnyomom 13%-ra akkor még mindig bőven 600 forint feletti a részvény ár ami több mint duplája a mostaninak. De építőipar, gyártás szálloda esetében 10%-al számolni szerintem nem elrugaszkodott becslés.
10. A politikai kockázat létezik ebben a cégben, de oda vissza játszik. Ha 2022-ben ismét nyerés van akkor nem 900 lesz hanem 1900 az árfolyam szerintem... és most még úgy tűnik ez a verzió lesz.
11. Beruházásokat pont hogy nem törölni fogja a járvány.  Sőt mivel beruházásélénkítés a járvány gazdasági kezelésének egyik módszere lesz így szerintem ennél sokkal több nagyberuházást fognak megcsinálni!
12. Ezen is lehet vitázni mennyi PE-t számoljunk opusra. .. 6 az teljesen irreális... A standard 10 alá mentem ami szerintem egy elég konzervatív megközelítés. De most az előrejelzések fülről beszélünk ott nem használtam PE-t mert én is nagyon kiszámíthatatlannak érzem.
13. A modell nem számolt Paks2-re vonatkozó árbevétellel sem... pedig ez is lesz.
Köszi a visszajelzéseket.  Valóban jó lenne leszámolni FCF szintre, viszont jelenlegi információk nem teszik ezt lehetővé. Leginkább a beruházási és finanszírozási cash flow az amit elég nehéz számolni mivel ezekhez nem lesznek már adatok. Én a modellben az árbevétel oldalt a jelenlegi szerződésállomány alapján számoltam, úgy hogy nincs benne két évnyi szerződésszerzés...ami több mint 200Mrd. A 11%-os ebitda szerintem még magasabb lesz mert a KAll és Viresol még bőven nem megy scale-en.. így szerintem itt is van még 2-3% tartalék. 
Összességében szerintem elég konzervatív becslés a jelenlegi beszámolókban lévő számszaki adatok alapján. Eléggé meglehetne turbózni, ha rászámoltam volna még a 200-at + Paks2-őt + EBITDA növekedést a Kall Viresolt teljes működés beindulása miatt.
Törölt felhasználó 2020. 04. 12. 02:37
Előzmény: #231032  NagyKópé
#231034
Csak pár gondolat.
1. Eredmény alapján nem lehet DCF-et számolni. Teljesen hibás. Elvileg is és számszakilag is. Az eredmény és a pénzforgalmi szemlélet teljesen eltérő nézőpont, nem lehet őket mixelni.
2. Az FCF nem azonos az eredmény + amortizációval. Ennél ezt sokkal komplikáltabb kiszámolni. A lényeges elem a CAPEX, amivel nem számoltál, és itt (is) nagyon megváltoztatná az eredményedet.
3. Irreális ekkora maradványértékkel számolni. A maradványértéked négyszerese az időszaki DCF-eknek. Ez önmagában igencsak eltorzítja a végeredményt, és érzékennyé teszi a számítást.
4. Nem létezik olyan vállalat a valóságban, amely az idők végezetéig 3%-kal növelni tudja a profitját (ráadásul úgy, hogy nem számolsz beruházással - vagyis valamiféle amortizációt veszel csak figyelembe) - maradványértéknél ezzel számolsz.
5. Csomó helyen irreálisan magas profitrátával számolsz. OPUS 2 éve veszteséges. Masszívan. Az, hogy valahol termelnek, nem azt jelenti, hogy profit is lesz rajta. 
6. Alacsony amortizációt veszel számításba (pl. Viresol nagyberuházás előtti amortizáció, de beruházás utáni árbevétel), ráadásul ugye eredménnyel számolsz FCF helyett... Itt pl. ez többszörösen fals ez a megoldás.
7. Árbevételnél irreálisan jó számokkal számolsz. Gondolj bele lehet az, hogy Hungest 0 profitot fog idén termelni? Kizárt. Masszívan veszteséges lesz. 5-8-10 mrd veszteség. A szállodáknak 55% körüli szobakihasználtság kell, hogy nyereségesek legyenek. Kizárt, hogy idén ennyi legyen. Balatontouristnál ugyanez. A többi cégnél ugyanez. Növekedéssel számolsz, miközben a GDP 5-20%-kal fog idén esni. Te profitnövekedést látsz 2020-ra.
8. 21-től úgy számolsz, mintha nem történt volna semmi sem. Ez szinte lehetetlen.
9. Azt nem is firtatom, hogy WACC-d reális-e. Tartok tőle, hogy nem, mert ez egy politikai papír, így a kockázata lényegesen nagyobb, mint egy Audinak, ahol valóban 10% pl. a WACC.
10. Nem számolsz politikai kockázattal.
11. Bizonytalan, hogy az építőipari cégeket nem fogja törölt projektek keretében elérni a válság. Szinte biztos vagyok benne, hogy egyik- másik projekt meg fog hiúsulni. 
12. A P/E alapú számítás irreális, a négy bluechip átlagos PE arányával számolsz. Azok a legjobb magyar cégek, nem OPUS (bank, gyógyszercég). Ráadásul nem átlaggal számolunk, hanem mediánnal, mert pl. a Richter kiemelkedő PE-je torzít! OPUS-nál inkább egy 6-os PE- vel lehet számolni (politikai kockázat + konglomerátumok alacsonyabb PE-vel forognak a tőzsdéken)
Tovább nem sorolom, tudzs belőlük tanulni így is.
xesi 2020. 04. 11. 23:43
Törölt hozzászólás
#231033
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 11. 23:05
Előzmény: #231030  Törölt felhasználó
#231032
1. Melyik felvetés irreális szerinted?
2. Csak a DCF-et most eredmény alapján csináltam. Ha FCF alapján hozzáadom az amortizációt ennél sokkal jobb eredmény jönne ki...
Én eléggé értek a vállalatértékeléshez...
ptrklv
ptrklv 2020. 04. 11. 20:39
Előzmény: #231030  Törölt felhasználó
#231031
Mégis minden gazdasági lap hatalmas sikerekről regél...
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 20:15
Előzmény: #231029  NagyKópé
#231030
Nem akarlak megbántani, de...
Ez a tábla formálisan szép, de aki egy kicsit is ért a vállalatértékeléshez, az látja, hogy tele van brutális elvi hibákkal. Össze vissza keveredik a cash flow és az eredmény, irreálisak a feltevések, stb.
Így persze ki lehet szép számokat hozni.
Pont ez a baj a DCF-fel.
Fölösleges a részletekbe belemenni, de én azt tanácsolom, hogy ne ez alapján hozzon senki sem döntést...
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 11. 19:11
Előzmény: #231028  Törölt felhasználó
#231029
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 19:00
Előzmény: #231025  NagyKópé
#231028
A magam részéről hálás lennék, ha egy diszontált cash flow számítást megosztanál velünk az Opira vonatkozóan. Szerintem sokunknak segíteni tudnál a döntésben.
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 17:00
#231027
Popej kb 1-1.5 honapja -amikor meg nem adta el veszteseggel, poziban volt- fundasan alatamasztotta hogy miert er az Opus legalabb 370Ft-ot...
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 11. 11:10
Előzmény: #231025  NagyKópé
#231026
pomperj: "Átnéztem az Opi 2019 mérleget" - amit átnézett azt nem mérlegnek hívják hanem éves konszolidált beszámolónak. 
NagyKópé
NagyKópé 2020. 04. 11. 10:37
Előzmény: #231019  Törölt felhasználó
#231025
Szokásához híven P/E alapon próbálkozik... és bele van ragadva a Mátrai eladása miatti "veszteségbe". Az anyavállalatra jutó 7 Mrd eredményt is teljesen figyelmen kívül hagyja, miközben mutogat hitel/kölcsön megugrásra ami a kötvényprogramból fakad... Valamint ott van alatta egy sor "külső tulajdonosok részesedése" ami esett 42 Mrd-vel ami szintén jó de azzal sem foglalkozik.  Teljesen rossz megközelítés, mivel nem fizet osztalékot, és az eredmény 95%-a mátrai miatti van így nem ez a megfelelő módszertan a pontos érték megállapításához és teljesen rossz eredményt is ad. De ne is várjunk mást valakitől aki az elmúlt 2 évben a kivezetést és a részvény nullává történő válását várja. Valamint aki év közben a Kall MFB Invest befektetéskor a befektetés alapvető struktúráját sem értette meg. Amikor pedig ezt leírtam, - és akkor tényleg nem sértegettem- akkor a kommentet kimoderálta.
DCF modellel lehet ebben az esetben jobban értékelni. 
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 10:28
Előzmény: #231023  Törölt felhasználó
#231024
Na persze.
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 10:22
Előzmény: #231022  Törölt felhasználó
#231023
Veszelyhelyzet vege + 60 nap. Az semmi... 2 honap alatt mindenki el akarja majd kolteni..
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 10:09
Előzmény: #231021  Törölt felhasználó
#231022
Nem kell elkölteni, felmentés van. Figyelj már jobban.
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 10:07
Előzmény: #231020  Törölt felhasználó
#231021
Te nem figyelsz. Ugy fog porogni nyaron a belfoldi turizmus hogy orom lesz nezni. Ev vegen mar kulfold is jatszhat. Szerintem. Beragadt szep kartyas osszegeket meg el kell kolteni. El is fogjak.
https://www.hellovidek.hu/utazas/2020/04/11/krizis-a-balatonnal-nem-epp-igy-terveztek-felszamolni-szezonalitast

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek