Topiknyitó: balentum 2017. 07. 02. 16:23

Kisbüfik topikja  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zsimo
Zsimo 2020. 05. 10. 19:30
Előzmény: #31679  balentum
#31680
Bocs de ezt nem értem. 
balentum
balentum 2020. 05. 10. 19:26
Előzmény: #31678  Zsimo
#31679
Most olvassa a "belépő" (alap ) tananyagot az LM csoportba.
Nemsokára vizsgázni fog.
A csoport márt megkezdte a tesztelését.:)))
Zsimo
Zsimo 2020. 05. 10. 19:23
Előzmény: #31677  balentum
#31678
Értem.
Akkor ő az egyik moderátor így világos miért tehet meg mindent. 
balentum
balentum 2020. 05. 10. 19:18
Előzmény: #31674  Zsimo
#31677
Neki az avatar kép mérete is mint másnak ha rá kattintasz.
Ő abban is hatalmas.:))
balentum
balentum 2020. 05. 10. 18:56
Előzmény: #31674  Zsimo
#31676
A katonaságnál erre azt mondták: magasabb egység.
Szóval neki tuti, hogy lenne piros telefonja a seregben ő olyan típus.:))
raus 2020. 05. 10. 18:53
Előzmény: #31673  balentum
#31675
Olvasom 
Kb ha itthon lesz aszály akkor sem ok sajna mivel itt mindenhol mindenki tele vízzel ill alanyi jogon jár aki nem tudja elérni. Ki meg pl közel keletre meg nem lehet beférni már le van zsírozva a vízpiac sajnos! Ja és a logisztika nem 5 Ft pl itthon Evian víz miért is oly drága mikor semmivel sem jobb mint pl Szentkirályi!
Azért egy 110-120 Ft  benne legyen mint a Szentkirályi ára.
Zsimo
Zsimo 2020. 05. 10. 18:53
Előzmény: #31672  balentum
#31674
Ráadásul többször vétett fórum szabályok ellen.
házszabályban ez első helyen
Az 1. számú szabály: ne személyeskedj! A másokra tett sértő megjegyzéseket szankcionáljuk a legerőteljesebben.
Milyen szankció? Hol? Ő bárkivel szemben személyeskedhet? 
balentum
balentum 2020. 05. 10. 18:28
Előzmény: #31672  balentum
#31673
Mr. tökéletes oktatást tart a Futur topikban.
Én csak annyit mondok , hogy nem minden arany, ami fénylik még ha állandóan csiszikálják akkor sem.:)))
balentum
balentum 2020. 05. 10. 18:25
Előzmény: #31670  balentum
#31672
Na ezt is megtudtam: "kis ganejozo trader" vagyok.
Mondja ezt valaki aki VF védelmében engedte ki magából ezeket a szavakat.
Szép dolog a magabiztosság, de ha az nagyképűségbe csap át az már visszatetsző tud lenni bárki mondja.
DonFisher1 2020. 05. 10. 15:49
Előzmény: #31670  balentum
#31671
jah, a fórummotor nyomatékosított :D
balentum
balentum 2020. 05. 10. 15:26
Előzmény: #31668  DonFisher1
#31670
Gondolom nem a nyomatékosság kedvéért tetted be háromszor, de jól látod és osztom a véleményedet.
Igen úgy gondolom tudom kategorizálni az egyéneket és azt hiszem megérzem a "hamisságot".
És valóban ennek megfelelően "fiókozok" és vannak olyanok amiket adott esetben sosem nyitok ki, de a fiók  előlapja ott van a "fiókos falon".
Persze van egy rossz tulajdonságom, hogy adott esetben ha kérik ha nem elmondom a véleményemet egyes "fióktartalmakról", de igyekszem erről leszokni, mert ezért sokan nem szeretnek és nem igazán vagyok népszerű.:))
balentum
balentum 2020. 05. 10. 15:18
Előzmény: #31663  Vicus2000
#31669
Azért gondolom, hogy a beker árhoz képest nem mínuszban ül nem úgy mint én sokad magammal.
Szóval az, hogy a vaskos nyerő csak szerény nyerő (még ha virtuális is) még mindig jobb mint a virtuális bukó. De valóban nem lehet jó érzés látni, hogy elolvadt a szép nyereség, de tanulni kell másoktól és időben kilépni.
Ez természetesen rám is vonatkozik és igyekszem is csak egyszer szabaduljak.:)))
DonFisher1 2020. 05. 10. 15:12
Előzmény: #31657  balentum
#31668
Különböztessünk meg azért spekulatív és manipulatív típusú embereket. Ez persze nem vegytiszta, de döntő többségben megfigyelhető személyiségjegyek.
A "gerinc" és a "szavahihetőség" mértékére ezek is befolyással vannak. 
Gondolom tudod kategorizálni kit melyik "fiókba" teszel el életed során :)
DonFisher1 2020. 05. 10. 15:12
Előzmény: #31657  balentum
#31667
Különböztessünk meg azért spekulatív és manipulatív típusú embereket. Ez persze nem vegytiszta, de döntő többségben megfigyelhető személyiségjegyek.
A "gerinc" és a "szavahihetőség" mértékére ezek is befolyással vannak. 
Gondolom tudod kategorizálni kit melyik "fiókba" teszel el életed során :)
DonFisher1 2020. 05. 10. 15:12
Előzmény: #31657  balentum
#31666
Különböztessünk meg azért spekulatív és manipulatív típusú embereket. Ez persze nem vegytiszta, de döntő többségben megfigyelhető személyiségjegyek.
A "gerinc" és a "szavahihetőség" mértékére ezek is befolyással vannak. 
Gondolom tudod kategorizálni kit melyik "fiókba" teszel el életed során :)
balentum
balentum 2020. 05. 10. 12:11
Előzmény: #31664  casual
#31665
Hát igen, de vírus ide vírus oda az emberek nem tanulnak.
Nem látom előre a jövőt, de én azt mondom jobb félni, mint megijedni.
A hirtelen eljött "szabadság" nem kell, hogy megrészegítsen, mert fájó lehet a kijózanodás.
Szóval csak óvatosan és most már nemcsak a tőzsdén.:))
casual 2020. 05. 10. 11:02
#31664
Úgy kellett már ez a vírus a világnak, mint egy földi tisztítótűz. De úgy tűnik, nem végzett elég pusztítást.
 
Elegem van az emberekből, sikerült minden együttérzésemet és segítő szándékomat kiölniük.
Magyarország legszebb (hadd legyek elfogult...) "vidéki" városában élek, ahol kezd újraindulni az élet. Bár, hogy pontosan milyen adatok alapján, az persze rejtély, hisz világos és egyértelmű tájékoztatást kicsiny országunkban nem kapunk.
 
Akárhogy is, de "óvatos" nyitás történik. Ez nem a nagy Budapest, nyilván teljesen más dinamikával rendelkezik, de elég pezsgő gazdasági, kulturális és társadalmi élet jellemzi. Legalábbis eddig így volt, de most úgy látom, hogy a többség mindent megtesz azért, hogy ez megváltozzon.
 
Néhány fontos szabályt kellene csak betartani, de ez sem megy. Nyitnak a teraszok, de egyáltalán nem törődik senki az asztalok közötti távolsággal, vagy legalábbis nagyon tessék-lássék módon. A felszolgálók maszk nélkül, eszközök, helyiségek fertőtlenítésének jeleit sem látom. Ha mégis, akkor közel sem az indokolt gyakorisággal. Üzletekben távolságtartás nevetséges. Néhol szimbolikus létszám korlátozás bevezetve, de igazából be nem tartva. 
 
Értem én, hogy sokan nem félnek a vírustól, én sem gondolom, hogy személyesen nekem lenne félnivalóm, de az a helyzet, hogy itt senki sem csak magával, hanem a közösséggel játszik. Azért, mert "nem bírom ki" maszkban, "elegem van" a bezártságból, nem bírok a seggemen ülni, menni kell bulikázni...
 
Tudjátok mit? Menjetek! Nyissatok! Rakjatok be még két asztalt a többi közé a profit reményében....
 De... Ha holnap újra be kell zárnotok, ha holnap még százezren veszítitek el a munkáitokat, akkor ne álljatok sorba azért, hogy az én adómból mentsenek meg! Ne kérd, hogy az önkormányzatom engedje el a bérleti díjadat, mert nincs bevételed! Ne kérd, hogy értsem meg, hogy vagy a hiteled fizeted, vagy eszel! Ne kérd ezután, hogy legyek együttérző és megértő veled, amikor bajban leszel!
 
Vállaljatok felelősséget az életetekért, a döntéseitekért! Ne nekem kelljen újra és újra megfizetni a felelőtlenségetek árát!
 
Mert lehet, hogy még nem monda ezt nektek senki: de nem a kínai a felelős, nem a kormány, vagy az Unió, még csak nem is a szemét bank, aki visszakéri a hitelt, sőt nem a mocskos multi, aki éppen utcára tesz... hanem CSAK TE! Szóval fizesd meg te az életed árát!
 
Nincs bennem szánalom, megérdemlitek a sorsotokat. De segítek: itt vagyok, lehet majd engem hibáztatni, amikor megveszem a lakásokat, amikből titeket kilakoltatnak, amikor majd alkalmazlak titeket "embertelen" bérért... És akkor is, amikor majd pár év múlva eladom nektek a részvényeiteket, amiket most hajlandóak vagytok nekem pánikolva eladni...
Vicus2000 2020. 05. 10. 10:59
Előzmény: #31645  balentum
#31663
Nem ismerem csak innen a fórumról, meg hogy nagytulajdonos a setbe. Nem irígylem.
balentum
balentum 2020. 05. 10. 10:41
Előzmény: #31661  Seismic
#31662
Mi???
Seismic
Seismic 2020. 05. 10. 10:13
Előzmény: #31659  balentum
#31661
Bishop?

Topik gazda

balentum
balentum
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek