Topiknyitó: balentum 2017. 07. 02. 16:23

Kisbüfik topikja  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 11:44
Előzmény: #23019  Törölt felhasználó
#23020
Tájékoztatásul teszem be a gépháznak írt levelemet:
Tisztelt Gépház!
Tisztelettel kérem, hogy a "KISBÜFIK (balentum) topikja" nevű topik topik gazdájának kizárását szíveskedjenek felülvizsgálni és lehetőség szerint biztosítani a visszatérését a fórumba .A topikban lezajlott szimpátia szavazás eredményeképpen 18:3 arányban szeretnéka fórumozók ha visszatérne és vezetné a topikot .Nagyon sokan úgy gondolják, hogy a kizárása indokolatlanul és furcsa körülmények között zajlott még lehetőséget sem adva az elkövetett "vétek" megbánására. Más hasonló esetekben egy "sima" felfüggesztéssel van elintézve a dolog, illetve sokkal durvább okok esetén történik az azonnali kizárás. A fentieket alátámasztandó bemásolok a topikból egy bejegyzés részletét:
Mindamellett azt gondolom, hogy Balentumnak hibáival együtt is helye van ebben a közösségben, szükség van erre az őszinteségre, sőt néha erre a fajta "hisztire" is. Hisz ha mélyen magunkba nézünk, nagyon sok dolgot kimond ő, amit sokan gondolunk. Hogy lehetne finomabban vagy esetleg visszafogottabban is? Az lehet, de nem hiszem, hogy túllépett volna ő itt a nagy átlagon, tucatjával lehetne itt még nickeket kitiltani ilyen alapon.
Szóval őt is arra biztatom, hogy vegyen erőt magán és ne hagyja, hogy a "másik oldal" nyerjen. Nem harcra biztatom, hanem csak bátor jelenlétre.
Fentiek alapján ismételten kérem (kérjük) Balentum rehabilitációját és visszahelyezését.
Segítségüket, megértésüket előre is köszönöm és mindenképpen várom válaszukat!
Tisztelettel:
dedelle
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 08:05
Előzmény: #23014  casual
#23019
Teljes mértékben egyetértek veled.
Én csak olvastam a topikot, de miután furcsa körülmények között (véleményem szerint túl szigorúan) végleg kitiltották kénytelen voltam regisztrálni, hogy ne vesszen el a topik.
Az általad indított szimpátia szavazás is azt mutatja van igény rá és jó lenne ha visszatérne és folytatná tevékenységét, mert ő képviselte a kisbüfik "szakszervezetét" és próbálta átláthatóvá tenni azokat a dolgokat, melyeket az egyszerű "marinénis" kereskedők nem is sejtenek.
Persze ez nyilván bántotta egy két ellen érdekelt szemét és ezért ellenséget csináltak belőle.
Talán érdemes lenne kezdeményezni a rehabilitációját és akkor nem kellene neki, lopva más névvel visszajönnie.
Volt már itt a fórumon olyan, hogy a moderátor megváltoztatta a döntését és törölte az előzetesen meghozott kihirdetett szankciót. Nem tudom ezt hol és hogyan kell kezdeményezni, de talán egy próbát megérne, hogy Balentum saját nevén visszatérhessen és újra gazdája legyen a topiknak.
amennyiben ez nem jön össze én ígérem figyelemmel leszek a topikra és nem engedem elsüllyedni és erre kérem azokat is akik 18-an mellette szavaztak (de a 3 ellen szavazót is), hogy támogassanak ebben és jöjjenek írjanak ide.
jamukha
jamukha 2019. 06. 27. 08:00
Előzmény: #23017  Törölt felhasználó
#23018
Leírt szavakból én tudok psychológiai profilt felállítani, felismerni az életszerűtlen cselekvéseket, nem mindenki ír be aki olvassa a Portfoliot, akik írogatnak azok többségében nincs meg ez a képesség, azok pénze pár tucat elvetemült kezébe kerül, van közülük akik irányítják a mozgásokat, vannak értelmes potyautasok, azok keresik %-ban a többet, mert ők tudnak akár piacin is venni/adni, míg a nagyoknak ez órákig eltarthat a jobbik esetben, de lehet napokig is.
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 07:33
Előzmény: #23016  jamukha
#23017

Ez a világ arró szól, hogy pénzt keress, mindegy milyen taktikával.
Sokszor a legjobbnak vélt barát bök hátba.
Nálunk régebben volt egy zöldséges gyülekezet, összefogva próbálták az árakat feltornázni, anniyért nem adjuk a hagymát szlogennel. Három év kellett hozzá, hogy rájöjennek, a szövetkezet 3 tagja óriási pénzt keresett azáltal, hogy kikacsingatott. Furcsa módon, egy kiló hagyma sem rohadt meg a raktárjukon, míg a többiek csődbe mentek a laposba kihordott több pótkocsi eladhatalan megrohadt hagymájukkal, amit a megegyezés szerint, annyiért nem adtak.
jamukha
jamukha 2019. 06. 27. 07:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#23016

Asszonygya, kimaradt az itt parlagon heverő tőkéből:
EST/SET/OPI pattanás, a cimborád tegnap adta az OPI-t a beírásaiból ítélve.
Te, egy katasztrófálisan rossz emberismerő vagy, olyan(oka)t vontál be az elképzelésedbe, aki(et)t minden értelmes úgy ismer, mint végtelenül pénzéhes, pozijáért mindenre képes alávaló(ka)t, ők szépen kerestek rajtad, meg KBR-en.
Na, ezért haragszom én rád.
Ery_25 2019. 06. 26. 23:30
Törölt hozzászólás
#23015
casual 2019. 06. 26. 23:19
Előzmény: #23013  Törölt felhasználó
#23014
Nem vagyok elfogult senki, így az ő irányába sem, és ugyan túl nagy aktivitást nem mutattam a topikban, de rendszeresen olvastam és hiányozna, ha nem lenne. Topik gazda nélkül pedig előbb-utóbb a süllyesztőbe kerül.
Mindamellett azt gondolom, hogy Balentumnak hibáival együtt is helye van ebben a közösségben, szükség van erre az őszinteségre, sőt néha erre a fajta "hisztire" is. Hisz ha mélyen magunkba nézünk, nagyon sok dolgot kimond ő, amit sokan gondolunk. Hogy lehetne finomabban vagy esetleg visszafogottabban is? Az lehet, de nem hiszem, hogy túllépett volna ő itt a nagy átlagon, tucatjával lehetne itt még nickeket kitiltani ilyen alapon.
Szóval őt is arra biztatom, hogy vegyen erőt magán és ne hagyja, hogy a "másik oldal" nyerjen. Nem harcra biztatom, hanem csak bátor jelenlétre.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 20:15
Előzmény: #23000  casual
#23013
Úgy látom a szíveden viseled Balentum "sorsát" és drukkolsz neki, hogy visszajöjjön.
Talán kellene egy email cím hozzá és írni neki.
Valaki esetleg tudna segíteni??
jamukha
jamukha 2019. 06. 26. 18:39
Előzmény: #23011  jamukha
#23012
Elég ránézni erre a chartra, itt a G20-on megegyezés lesz:
http://keptarhely.eu/view.php?file=20190626v01q0kj7s.png
jamukha
jamukha 2019. 06. 26. 13:06
Előzmény: #23010  Törölt felhasználó
#23011
eZ OLYAN MINT A SZELVÉNYVÁGÁS, VAN AMIKOR BETÖLTI NAPOKON BELÜL, VAN AMIKOR NEM, a Telcsisek várhatnak, ez egy bizonytalanság volt, most megoldódott, nem feltétlen adják.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:57
#23010
Elsején meg konzumosok eldobálják?
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:52
Előzmény: #23005  Törölt felhasználó
#23009
jamukha adott jo választ,ez éerdekelt más nem.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:50
Előzmény: #23006  jamukha
#23008
Igen ugy kéne,elsején kiderül.
paprikasjano 2019. 06. 26. 12:49
Előzmény: #22999  casual
#23007
Megkérdeztem egy havert, én vagyok a 17.
jamukha
jamukha 2019. 06. 26. 12:48
Előzmény: #23003  Törölt felhasználó
#23006
Szerintem a KONzi is ment, mert 1/2 db OPI-t kaptak, nem pedig fix árfolyamot.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:37
Előzmény: #23003  Törölt felhasználó
#23005
Ezt a témát tegnap este az Opus Globál topikban alaposan kitárgyalták vétel, eladás, adózás stb minden szóba került.
Szerintem egy a lényeg, hogy 2 Konzit kell adni egy Opusért.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:35
Előzmény: #23000  casual
#23004
Reméljük olvassa és ilyen invitálásnak nem tud ellenállni.:)
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:26
#23003
Opus -Konzum elszámolást milyen formában végzik,ugye mert Opus ment 10% ot-Konzum meg ugye tudjuk.?
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 12:23
Előzmény: #23001  jamukha
#23002
Hát igen, akkor még Feró az Feró volt.
Sajnos mára őt is "bedarálták" és Nagy Ferenc lett belőle, szigorúan SZVSZ!!!!
jamukha
jamukha 2019. 06. 26. 12:10
Előzmény: #22988  jamukha
#23001
Ha már Nagy Feró szóbakerült, rég amikor szerelmes voltam és csalódtam mindig ezt hallgattam:
https://www.youtube.com/watch?v=Xr4de_jFi7Y

Topik gazda

balentum
balentum
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek