Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 12:38

Igaz az, hogy már csak a GYŰLÖLET tartja össze a FIDESZ-t és annak szavazóbázisát?  

Sokadszorra hallom ezt.
Talán több plakátra kellene költeni az adótokat, amiben a sikereimről kaphattok információt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 10:59
Előzmény: #16  Phylaxa
#20
Emlékszel pl. a CÖF nem FIDESZ-ről szóló pozitív plakátkampányára? Tudod melyik az. Tudod, arról az izéről szólt. Miről is?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 10:58
Előzmény: #17  _Sigorszky
#19
Így van. Soros, migráns, ellenzék, külföldi és nem orosz, stb. Sok mindenről kell ugyanazt a véleményt kialakítani a FIDESZ-nek a választói felé. Nem könnyű.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 10:54
Előzmény: #15  Kaktuszdenem
#18
Nem hiszem, hogy 4 millió szavazót össze tudna szedni a FIDESZ. A konzultációs ívet 120 ezren küldték vissza, ők a törzsszavazók.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 22. 10:53
Előzmény: #16  Phylaxa
#17
Nagy marhaság ilyet leírni, az biztos. Szerintem rengeteg minden van abban a habarcsban, ami őket összetartja...
Phylaxa 2017. 04. 22. 10:38
#16
Szerintem nem igaz, de minél nagyobb ökörségeket mondunk egy intervjúban, annál "sikeresebb" a média és dől a zseton a finanszírozóktól. :)
Kaktuszdenem
Kaktuszdenem 2017. 04. 22. 10:21
Előzmény: #4  berlini
#15
Meg az a kétmillió akik nem a felsoroltakhoz és nem a ballib.emberekhez tartoznak.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 08:35
#14
Vajon ki az az országvezető, aki már 29 éve úgy sorosozott, mint ma Orbán Viktor? link Kádár János: Soroshoz című versét előadja Orbán Viktor!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 08:15
#13
Nem kellenek már nekik se a fiatalok, se a polgárok link A FIDESZ, a buta, kiöregedő emberek pártja lett. Úgynevezett nemzeti!
morci 2017. 04. 20. 15:16
Előzmény: #6  Vazsmegyei
#12
Maargiit !! Te értetted, amit kérdeztéél??
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 15:14
Előzmény: #10  Vazsmegyei
#11
Igen, jól látod, Putyin szele csapkod rendesen a nádasban, az ellenzék meg képtelen azt követni! Milyen jó, hogy van egy nemzeti kormányunk, amely képes a követésre!
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 14:54
Előzmény: #9  penztaros_lorinc
#10
Nem gondoltam volna akkor sem és most sem gondoltam volna, hogy az ellenzék ilyen aljas hazugsággal fog értetlenkedni. Csak az ellenzék van ellenszélben, hogy a nádasban csapkodjon a putyin szele. Ezeket a putyini eszméket sajnos a tisztelt ellenzéki okostojások terjesztik. Csakhát vannak akiknek ez tetszik! A terjesztés!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 14:45
Előzmény: #8  Vazsmegyei
#9
Az önvizsgálatot folyamatosan kell magán végezze az ember ahhoz, hogy lássa, tudja-e követni, merre hajlik a nád és képes-e Ő is arra hajlani. Ezt a FIDESZ esetében különösen figyelni kell, hiszen az orkánban a nád is csapkod. 10 évvel ezelőtt gondoltad volna azt, hogy a FIDESZ szavazók gondolatait mára a putyini eszmék fogják meghatározni?
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 14:16
Előzmény: #7  penztaros_lorinc
#8
Előbb talán magadon kezdhetnéd az önvizsgálatot. Legalább nem kellene ilyen topikra gyűjtened.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 14:05
Előzmény: #6  Vazsmegyei
#7
Nagyon szépen megköszönöm tőled ezt az önvizsgálatot!
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 14:00
Előzmény: #5  penztaros_lorinc
#6
Ezeket a szavakat sajnálatos módon, csak olyan emberek írják és tobzódnak abban, hogy leírva lássák mint ez a nick.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 13:44
Előzmény: #4  berlini
#5
Ez egy érdekes véleménycikk volt egy "ismeretlen ügyvédtől", ami jól mutatja, mi maradt a FIDESZ érvrendszeréből. Gyűlölj, gyűlölj, gyűlölj! Más nem maradt. Le kellett egyszerűsíteni a megmaradt szavazóbázisra, ami egész jól sikerült! 1956-ban se tudták volna jobban összefoglalni a kormányzati propagandát.
berlini
berlini 2017. 04. 20. 13:33
Előzmény: #3  penztaros_lorinc
#4
Ez mind igaz, sőt még több is. Ennek ellenére a rájuk szavazókat ez mind nem zavarja. Ezek túlnyomó többségükben - vidékiek, (nem iskolázottak) - erősen függőhelyzetben lévők (állami vállalatoknál, önkormányzatoknál dolgozók), - a mélyszegénységben élők, akiknek a létük függ attól, hogy megkapják-e minden hónapban a segélyt, bekerülnek-e a közmunkaprogramba. De mindez nem lenne elég, vannak mindenhol vezérürük, akik a legnagyobb haszonélvezői az állami bevételek ujrra elosztásának. (Itt értem alatti a korrupciós pénzeket is.) Ezek a véleményvezérek (sokszor jobb meggyőződésük ellenére) viszik azokat a választó fülkékhez, akik közül sokan azt sem tudják, hogy mi történik a közéletben, hogy milyen különbségek mentén kellene és milyen pártok közül választani.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 13:11
#3
Feszegetik a pofonosláda tetejét link van gyülekezési joguk. Na, ebből van már nagyon sokunknak elegünk agresszív félrevezetett fiatalok külföldi zsoldban álló fizetett provokátorok szánalmas figurák feltűnési viszketegségben szenvednek ostobán gondolják bosszúságot okoznak ... a békés, többmilliós többségben lévő magyaroknak kezd már elegünk lenni Vészesen fogy a türelmünk. Nem kellene már tovább annak a bizonyos pofonosládának a tetejét feszegetniük hivatásos Gulyás Mártonok a nyikhajok csak provokálnak eszközei a Wall Street-i nagyravágyó globalistáknak erőszakosan beavatkozhassanak az országunk belügyeibe megpróbálva megdönteni a törvényes kormányt kormányra juttatniuk parlamenti, demokratikus választások útján nincs esélyük Mégsem kellene azért eltűrnünk ostoba orbánozók zsúrpubik sosem látott nemtelen eszközök semmivé tudják tenni a valós népakaratot agresszív, provokatív kisebbség Kezükben ... a tömegtájékoztatás... hazájukat eláruló európai csicskavezetőik Nekünk, magyaroknak tehetségtelen antipolitikusokból álló ellenzék a nemzeti kormány reményük szerinti megpuccsolása helytartói pozícióhoz juthatnak Jobbik pálfordulásával már a parlamenti küszöb elérését is sikerként könyvelheti majd el A pártot finanszírozó oligarchának vesztes, nemzeti érdekek elleni pártalakulat államférfiúi képességekben Orbán Viktor bokájáig sem érnek fel választást nyerni nemzetellenes, mélységesen demagóg (hogy ne mondjam: populista) politikájukkal nem tudnak kormányellenes puccs hazai csicskák a pofonosláda tetejét félig már kinyitották Magyarország, FIDESZ, 2017!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 12:40
#2
Elmentem ma ebédelni. Finom volt nagyon. Nem tudom mi volt az, de 87.000 Ft-ért két fogás igazán megéri! Épp most vitte el a maradékot a pincér, becsomagolni a kutyának. Nem az enyém a kutya, csak nálam van, de ez nem is lényeges. Amikor ide értem, alig nyitotta ki a sofőr a luxusmerci hátsó ajtaját, hogy kimássza, újra ezt hallom, valakik arról beszélnek, hogy már csak a gyűlölet tartja össze a FIDESZ szavazóbázisát. Meg azt, hogy ilyen a demokráciákban nem szokásos, annál inkább a nem demokratikus berendezkedésű nemzeteknél. De szerintem ez nem így van, a gyűlölet a demokráciákban is fontos összetartó erő! Én például gyűlölném, ha nem csorogna be havi pár milliárd a nevem alatt futó bankszámlákra! Rossz lenne nézni! Vicces sztori, minap elnéztem az egyik kimutatást, és beszámoltam róla, de elszámoltam a nullákat, egyel kevesebbet számoltam. El se tudjátok képzelni, mekkora riadalom lett belőle, de aztán újraszámoltuk a nullákat, és megvolt mind! Biztos veletek is elő szokott fordulni, amikor bejön 1-1 utalás.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek