Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 11. 15:39

Állítólag százmilliárdokat keresnek Varga minisztériumában  

Ugrás a cikkhez
Hiába lesz erõs a gazdasági növekedés, és keletkezik plusz 1100 milliárd forint többletbevétel az államkasszában, így is növekszik majd a költségvetési hiány jövõre. Ezért több százmilliárdot kellene találni valahol ahhoz,
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 11. 15:48
Előzmény: #4  signal2
#5
Nana, az különutas megállapodás volt. Ha Luxemburggal együtt csinálják, csak akkor adócsalás :) Különben is: előtte egy 42 milliárdos adócsalási ügyben ejtették a vádakat a GE ellen, szóval ők tutira nem hajlandóak adót csalni :) De a lényeg, hogy Luxemburgra kell köpködni meg a multikra. Állampolgári kötelesség...
signal2
signal2 2017. 04. 11. 15:44
Előzmény: #2  airmax_2_0
#4
Az index lenne a legvérmesebb ellenzéki lap?Ami bizonyos, hogy a tavaly elsütött nemzetközi adócsalás a GE-vel kiesik, az laza 500 mrd Ft, amit valahonnan be kell szedni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 11. 15:43
Előzmény: #2  airmax_2_0
#3
Látom már Te se olvasod a Magyar Időket. Kiráz a hideg, hogy azok honnan tudnak mindenről. Még olyat is tudnak, amit én se tudok, pedig hidd el, hogy én sok mindent nem tudok. Magamról. Most egy kicsit belegabalyodtam. Amúgy milyen százmilliárdokat keresnek? Lehet, hogy nálam van, ma még nem néztem meg a bankszámlám!
airmax_2_0 2017. 04. 11. 15:39
Előzmény: #1  portfolio
#2
Az index-et nem tekintem hiteles forrásnak a költségvetésre vonatkozóan.. Én emlékszén a Népszabadság is mindig "kiszivárgott" információkat közölt, aminek a 99%-a sehonnan sem szivárgott ki hanem egy jól körülhatárolható társaság adta ki az újságnak, hogy azt kell megírni, mintha kiszivárgott volna.Szinten érdekes, hogy ezek a kiszivárgások mindig a legvermesebb ellenzéki lapokhoz kerülnek... Ha valami kiszivárog akkor miért nem kormányparti (jobb kormányzati kapcsolatokkal rendelkező) lapokhoz kerül?Egyszerű féligazságokon, illetve közhelyeken alapuló üres spekuláció, aminek persze politikai élt lehet adni...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek