Topiknyitó: -pny 2017. 04. 10. 19:33

Áder János aláírta lex CEU-t!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2017. 04. 10. 20:38
Előzmény: #19  peter_s
#20
ne viccelj britekkel összehasonlítani:)))))) fogadd el, hogy itt soha semmi jó nem fog történni kádár népe akkor történhetnek, ha az 1 millió migráns magyar visszatérne és új igényekkel, erővel, változtatna de nem tár vissza ahhoz az kellene, hogy kivágják őket ebben lehet reménykedni: orbán addig ugrál, amíg a magyarokat hazaküldik de, az a baj, hogy még akkor is a kiszes moszkovita párttitkár családok kezében marad az egész ország a te gyerekedet az ő gyerekeid fogják ugráltatni mert ott a pénz és már lassan a tudás is mert kitaníttatják őket a te pénzeden ez a tragikus
peter_s 2017. 04. 10. 20:31
Előzmény: #13  goapsy1
#19
Gopa! Egyszerű a dolog. Addig tart a jelenlegi politikai garnitúra ámokfutása, ameddig a társadalom tűri és elfogadja, hogy így legyen. Itt a társadalom akaratán és elszántságán múlik minden. Elnézve a magyar történelmet, sajnos nincs ok optimizmusra. Én a briteket azért becsülöm a brexit miatt mert mertek lépni, mertek változtatni, nem törődtek bele abba, hogy minden héten beléjük törölték a lábukat a képviselők az EP-ben (lásd pl. Schulz vagy Verhofstadt, Dalia Grybauskaite sorozatos kirohanásait a britek ellen). Lehet, hogy rosszul döntöttek és megbánják, lehet, hogy most mindenki őket hülyézi, de mertek változtatni, a magyarok meg még mindig itt kínlódnak az MSZMP-s, KISZ-es, III/III-as retrókomcsikkal, akiket képtelenek leváltani.
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 10. 20:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#18
A saját lábon álló Récsöl is ilyenbe járt, csak ő Svájcban.
evazeller
evazeller 2017. 04. 10. 20:29
Előzmény: #14  evazeller
#17
egy a lényeg: vinnünk kell tovább a felháborodásunkat 2018-ig, de akkor tettekre kell váltanunk ennyi
-pny 2017. 04. 10. 20:26
Törölt hozzászólás
#16
peter_s 2017. 04. 10. 20:22
Előzmény: #6  exmnbs1
#15
Sólyom László valóban köztársasági elnök volt, én is visszasírom. Áder János csak egy báb, a társadalommal semmilyen kapcsolata nincs, kényelmesen elvan abban a szűk politikai buborkéban, amelyikből a párttársai ontják a baromságaikat, ennyiben ki is merül a munkássága. Várható volt, hogy aláírja, nem is értem minek üzentek neki a tüntetők. Ha nem is írta volna alá, akkor visszadobta volna megfontolásra, aztán ugyanúgy átment volna. Addig legalább el kéne jutni egy ilyen tüntetésen a rendszerváltás után lassan 30 évvel, hogy egy mszp-s vagy fideszes kormánytól vagy a bábjaitól nem érdemes követelni vagy kérni semmit mert nagy ívben tesznek mindenkire, ezek csak saját magukat képviselik. Négyévente egyszer foglalkoznak a választókkal, amikor általános országgyűlési választások vannak, utána csak azzal vannak elfoglalva, hogy megtömjék a zsebeiket.
evazeller
evazeller 2017. 04. 10. 20:21
Előzmény: #5  dexter
#14
szolga jánosból hogy lehet hirtelen hős? sehogy a húga vagy nővére /nem tudom pontosan a rokoni szálakat/ is beállt a klikkbe, az egész család egy szolga....
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 10. 20:17
#13
Magától értetődik.Káder János épp úgy a fidesz bérence, mint amikor fideszes frakcióvezető korában a vakondokat üldözte. Amíg a fideszes maffia emberei state capture-módra megszállva tartják az állam minden fontos intézményét, addig nem is lesz változás. Ezeket egyszerre, csomagban kell a börtönbe küldeni, Poltostól.
sanka 2017. 04. 10. 20:16
Előzmény: #11  sanka
#12
Okosteló:)
sanka 2017. 04. 10. 20:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#11
Nem csalatkoztam, ezek férgek, ennyike. A mocsok dő zsőlzsőll a mi pénzünkből a palotában, orbán seggnyaló, utolsók, börtönbe valók!!!!!!!
Phylaxa 2017. 04. 10. 20:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#10
Szerintem őket nem igazán érdekli ez az egész. A CEU is úgy fog működni ezek után mint a többi egyetem és ennyi. Sorosnak viszont nyilván érdeke a marketing. Nem mindegy neki, hogy mennyien járnak oda, ha már létrehozta. A rengeteg "híres" ember is profi marketing volt. Tényleg ennyit gondolok az egészről és nem többet. :)
willywin1 2017. 04. 10. 20:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#9
mondjuk belőle kinézem, hogy legalább elolvasta - a szellemi mélypont cooy palit amúgy is csak néhány bár nem minden óvodás tudná alulmúlni-, bár ez nem változtat azon, hogy János is Viktor bábja. aki pedig orzság világ előtt bevallottan Vladimir csicskája. szóval János mit tehetett volna? nem egy János vitéz bátorságú....
-pny 2017. 04. 10. 20:01
Törölt hozzászólás
#8
Phylaxa 2017. 04. 10. 19:57
Előzmény: #4  Fuleee_Bear
#7
Erre ment ki az egész szerintem. A marketing fontos dolog. Beszerzik a papírokat és mehet minden tovább. :)
exmnbs1 2017. 04. 10. 19:48
Előzmény: #5  dexter
#6
Anno Sólyomot alulbecsülték, ma mar visszasírom ezerrel....
dexter 2017. 04. 10. 19:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#5
valóban áder is egy gerinctelen féreg 27évvel a rendszerváltás után fidess visszahozta a kommunista rendszert és az oroszokat... és ehhez a sok agyhalott fideszes meg tapsol...
Fuleee_Bear
Fuleee_Bear 2017. 04. 10. 19:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#4
Sorosnak van pénze sz@rásig, megoldja, hogy megfeleljen a CEU az új törvénynek.Cserébe most már Rakacaszenden is tudják mi a CEU, szóval kapott nem kis publicitást és reklámot :D
-pny 2017. 04. 10. 19:34
Törölt hozzászólás
#3
-pny 2017. 04. 10. 19:33
Törölt hozzászólás
#2
-pny 2017. 04. 10. 19:33
Törölt hozzászólás
#1

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek