Topiknyitó: -pny 2017. 04. 09. 19:16

Tízezrek tüntetnek a CEU-törvény ellen a Parlamentnél  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2017. 04. 17. 21:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#760
A fidesz maffia szervezet alsó szintjein talán előbb elkezdenek gondolkodni a saját jövőjükről mint fent, ezért lehet, hogy egyre többen kihátrálnak a végrehajtói szerepből, és talán bedől az egész szervezet.
evazeller
evazeller 2017. 04. 17. 21:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#759
nincs odébb majd ha az anonymus feltárja ezeket a barmokat, nem lesz odébb majd ha napvilágra kerül nemcsak az idegbajos népkérdéseik orosz oldala, hanem a többi orosznyalás tette a hazaárulás tette akkor majd lapulnak
-pny 2017. 04. 17. 21:17
Törölt hozzászólás
#758
-pny 2017. 04. 17. 21:15
Törölt hozzászólás
#757
exmnbs1 2017. 04. 17. 21:13
Előzmény: #755  exmnbs1
#756
Meghekeltek a fociakademia honlapjat
exmnbs1 2017. 04. 17. 20:51
Előzmény: #751  ts3
#755
Bajza u
ts3 2017. 04. 17. 20:45
Előzmény: #753  gambadoro
#754
Talán eljött ez ébredés ideje a fidesz táborban is. Ezek a szerencsétlen megvilágosodtak remélem csak a jéghegy csúcsa, és a mélyben is sokan józanodnak ki.
gambadoro 2017. 04. 17. 20:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#753
meglep, hogy ennyien meg mernek szólalni talán eljött mégis a fordulat? tartok tőle, hogy a fidesz meghátrál sok mindenben a választásokig...
evazeller
evazeller 2017. 04. 17. 20:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#752
micsoda??? sorra bukja el az értelmes szavazókat, a gondolkodó szavazókat mi marad a fidesznek? a bájgúnár zsolt és a megrögzöttek? a kenyérhez kötöttek? viszket a kenyerem -félék elképesztő pökhendiek még mindig ezek semmit nem érzékelnek? rosszabbak, mint a netadó-tüntetésnél az elbizakodottság és a harag és a bosszú lihegése... csak ez tűnik tőlük még mindig nem érzékelnek semmit még mindig azt hiszik, mindent megtehetnek
ts3 2017. 04. 17. 20:14
Előzmény: #746  exmnbs1
#751
Hol lesz szerdán tüntetés?
-pny 2017. 04. 17. 20:07
Törölt hozzászólás
#750
gambadoro 2017. 04. 17. 19:48
Előzmény: #748  gambadoro
#749
szerencsére sokaknak kezd kinyílni a szeme A Facebook-oldalán tett közzé Orbán Viktornak címzett nyílt levelet Kovács Tamás mesteredző, a Magyar Olimpiai Bizottság tiszteletbeli tagja. Kovács, aki kétszeres olimpiai bronzérmes, világbajnok kardvívó, volt szövetségi kapitány és MOB sportigazgató is, arról ír, hogy megkapta a Miniszterelnöki Kabinetiroda hatpontos kérdőívét, elolvasta, és úgy döntött, hogy nem küldi vissza. Mert értelmezhetetlen, általános kérdéseket feszeget és helyette fogalmazza meg a válaszokat. Mint írja, 1994 óta mindig a Fideszre szavazott, mint nemzeti érzelmű polgár, de a 2014-es választások után történt valami: „megváltozott a Fidesz politikája, morálja, becsülete, és tovább fokozta az amúgy is megosztott magyar társadalom kettészakadását. Elfelejtette a Fidesz,mint kereszténydemokrata párt Isten intelmeit tízparancsolatában , hogy: ne lopj, ne hazudj és mások becsületében kárt ne tégy, valamint mások tulajdonát ne kívánd!!!”Kovács ezután arról ír, hogy a kommunista rendszer uszításai jutnak eszébe, amikor csak azt hallja vagy látja a tévében, sajtóban, plakátokon, hogy EU, Brüsszel, Gyurcsány, multik, migránsok, Simicska, Soros,MSZP, MSZMP, Jobbik.„Mindenki ellenünk van, ezek mind hibásak a kialakult helyzetért, ezzel megosztva a társadalmat, embereket, családokat, barátokat egymás ellen fordítanak, elbutítva az embereket, ellenvéleményt nem tűrő hangon, egymásnak ugrasztva, gyűlöletet szítva….hová vezet ez?? …mi lesz ennek a vége??...csak egy vélemény lehet ebben az országban…??? ..a Fidesz véleménye…???...még van kb. 2,0 millió rajongója a Fidesznek és a többi 6,0 millió az nem ember, az nem magyar állampolgár???”Kovács szerint pedig aki nincs a Fidesz ellen, az nem ellenség, nagy részük nem is baloldali, hanem kiábrádnult, elszegényedett alsó és középosztályba tartozó magyarok. A mesteredző szerint véget kell vetni annak a szlogennek,hogy „aki nincs velünk, az ellenünk van”, mert ez zsákutcába vezeti a nemzetet!!!„Kedves Viktor! Ez már nem mehet így tovább ….akkor vagyok csak jó keresztény,ha rátok szavazok, az a jó rádió, tévé, sajtó, amit ti működtettek, csak a CÖF tüntetése a jó, csak központi irányítású iskolák színvonalasak, minden területen, sajnos még a sportban is központi jóváhagyás van minden vezetői poszton…mi ez ha nem a sötét kommunista időket idézi???” Kovács azzal folytatja, hogy 2010 után a Fidesz sok szép infrastrukturális beruházást csinált, de az utolsó két év korrupciós hulláma, az ország megosztása, a diktatórikus vezetés, nagyon lerontotta a hétéves teljesítményüket. Majd azzal fejezi be, hogy új kezdet kell, friss, fiatal erőkkel, mert ez az egypártrendszer elfáradt, 1990-ben ez már egyszer megbukott. Mint írja, ő mindig nemzeti érzelmű polgár marad, de üzeni a Fidesznek, hogy ne éljenek vissza a túlerejükkel, mert a nemzet jövőjéről van szó
gambadoro 2017. 04. 17. 18:57
Előzmény: #741  Törölt felhasználó
#748
ez nem zavarja az itteni moszkovitákat SEM
remete53 2017. 04. 17. 18:36
Előzmény: #745  exmnbs1
#747
Ha megértjük az alap gondolatot, akkor lesz még néhány ország ahol tüntetni fognak! A megértéshez: link
exmnbs1 2017. 04. 17. 18:34
Előzmény: #744  evazeller
#746
Szerdan puzser is felszolal az orosz tuntetesen
exmnbs1 2017. 04. 17. 18:20
Előzmény: #744  evazeller
#745
Ma 8 helyen kulfoldon ceu szimpatia tuntetes
evazeller
evazeller 2017. 04. 17. 17:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#744
"sokaknak viszket a tenyere" ugyan már, ezt csak egy maffiavezér mondhatná szerintem mindenki félrehallotta a nagyurat azt mondta: "sokaknak viszket a kenyere" vagyis beijedt de ha mégis a tenyere viszket, akkor átégette az öreg néni kézcsókja ....
Phylaxa 2017. 04. 17. 17:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#743
1. Fingom sincs, ha a felhajtásra hallgatok, akkor a politikát sejtem. Az egyetlen indok amit hallottam, az az, hogy nincs anyaintézmény az USA-ban és mégis akkreditálják, míg minden más hazai felsőoktatási intézmény csak magyar végzettséget ad. Hogy ez kinek hátrány azt nem tudom én maximálisan elégedett vagyok a magyar végzettségemmel és nem akarom, hogy bárki akkreditálja. :) 2. Nem ismerem az eddigi törvényt és mint kiderült, nem is kell, mert nem változtattak rajta ezek szerint semmi olyasmit, ami miatt ellehetetlenülne a magyar felsőoktatás, ugyanis az kiderülne a módosításból, vagy pedig már leírtátok volna 1000-szer, de nem tettétek. :) Közben tőzsdenyúlnak válaszoltam, jeleztem, hogy értem a problémát, ami keletkezik. Én örülök, ha okos emberek tanítanak és van is mit kutatni. Ez a rész pipa.
Phylaxa 2017. 04. 17. 17:16
Előzmény: #741  Törölt felhasználó
#742
Akkor nem a magyar felsőoktatást lehetetlenítik el, hanem a CEU által megnyert pályázatok kiesésével (Tegyük fel, hogy nem nyerné meg senki más felsőoktatási intézmény) kutatások és előadások maradnának el, vagyis szegényebbek lennénk ennyivel. Ezen felül az állam sem kapna meg pár yardot. Ezt így elfogadom és hihető is.
Törölt felhasználó 2017. 04. 17. 15:45
Előzmény: #736  Phylaxa
#741
lehet, hogy kifejtest igenyelsz, igy adok 2 linket :)a Magyar Idegtudomanyi Tarsasag levele:link itt egy abra az ERC grantek (europai kutatasi palyazatok) aranyarol, ahol is a CEU hozta a legtobbet Magyarorszagnak, aranyaiban egyedul jelenti a 18%-ot!link nem tudjak hogyan mukodik az egyetemi vilag, ezek olyan egyuttmukodesek, amelyek soran tobb magyar tudomanyos csapat vesz egyuttesen reszt, azaz a CEU nemcsak 'maganak', hanem sok mas magyar egyetemnek es kutatonak is hozza apenzeket, milliard eurokat evente.

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek