Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 06. 07:58

A FIDESZ beismerte: Simicska Lajos egy bábjátékos  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 03. 10:02
Törölt hozzászólás
#13
Törölt felhasználó 2020. 09. 14. 12:32
Törölt hozzászólás
#11
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 06. 18:30
Előzmény: #8  elemes
#10
Most megnyugtattál. Ezek szerint a FIDESZ nem tudja beismerni azt, hogy a FIDESZ-t valaki dróton rángatta. Most képzeld el milyen lenne, ha valaki beismerné, hogy én stróman vagyok. Az Ő stómanja. Tehát ha valaki beismerné, hogy én csak egy stóman vagyok, akkor az teljesen értelmetlen lenne. Nagy kő esett most le a szívemről. Tényleg, teljesen logikus így. "XY beismerte: pénztáros lőrinc stróman." Nekem még mindig sántít valami az érvelésedben. Mégse nyugodtam meg, most hogy ezt olvasom.
-pny 2017. 04. 06. 18:03
Törölt hozzászólás
#9
elemes
elemes 2017. 04. 06. 17:31
Előzmény: #4  penztaros_lorinc
#8
A mondat értelmetlen. A fidesz legfeljebb vádolhatja simicskát, hogy bábjátékos.De a beismerés (mint cselekvés) alanya nem tranzitív.Beismerni valamit csak az elkövető tud.
gyula1971
gyula1971 2017. 04. 06. 17:29
Előzmény: #5  Vazsmegyei
#7
Vajon Simicska akkor jobbra húz már ezek után...
-pny 2017. 04. 06. 17:04
Törölt hozzászólás
#6
Vazsmegyei 2017. 04. 06. 09:27
Előzmény: #2  penztaros_lorinc
#5
Oda jutott a politikai huzavona, hogy Orbán nélkül semmit nem tud megoldani az ellenzék. Minden azt jelzi az ellenzéknek, hogy vagy ők vagy Orbán.A fidesz őszinteségét kár előrángatni, mert azt az ellenzék úgysem fogadja el, mint a fidesz "hazugságait" sem.Simicskát nem lehet a mai ellenzékkel egy napon említeni, mert ez az ellenzék, amint lehet egy lapon fogják őket említeni újból a fidesszel.Nos ez a fideszes "bábjátékos" nem kell a mai ellenzék hátsó udvarának, ahonnan a napi támadások érik a kormányt a fideszen keresztűl. Márpedig az igazi kihívója az Orbánnak jelenleg a Simicska-féle politizálás, amit a jobbikkal nagyon racionálisan megvalósított.Ezt a veszélyt érzik az ellenzéket háttérből irányító "ismeretlen" politikai megmondó "szervezetek".
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 06. 08:56
Előzmény: #3  elemes
#4
Írd meg, hogy melyik részét nem érted, megkérdezem Viktortól, talán tud segíteni a megértésben. Tudod Ő régről ismeri Lajost, amikor még évtizedeken keresztül a FIDESZ-ben rángatta a drótokat.
elemes
elemes 2017. 04. 06. 08:23
Előzmény: #2  penztaros_lorinc
#3
nem érzed, hogy ennek a címnek semmi értelme nincsen? én beismerhetem, hogy te buzi vagy?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 06. 07:58
#2
Sajnos ezt is meg kellett éljük, a FIDESZ beismerte, hogy Simicska Lajos egy bábjátékos. Nehéz pillanat lehetett, látszott is Viktoron, hogy gondterhelt. Át tudom érezni a helyzetét, hiszen engem is mások rángatnak. Erről őszintén kell beszélni, és ez a FIDESZ részéről most megtörténik.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek