Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 06. 25. 08:12
Előzmény: #367  euler
#380
Azért jó lenne, ha végre az illiber testvérek között találnának valakit, aki nem korrupt. 
Multkoriban majdnem találkoztam egy ilyennel, de végül nem tudtam elmenni hozzá, épp aszfaltozták a kastélyába vezető utat.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 06. 25. 08:09
Előzmény: #356  pampa
#379
A népszavazás és a demokrácia!
Ahogy az az uniós ügyészséghez való csatlakozás kapcsán is kiderült! Mégis hogyan nézett volna ki, ha azok a korrupt politikusok utasítják el a csatlakozást, akik ügyeit, családjaik ügyeit az uniós vezetés alá delegált magyar ügyészek vizsgálták volna, mely vizsgálatok eredményét követően magyar bíróságok hoztak volna ítéleteket a büntetőügyekben!
Hogy az ilyen vizsgálatokat a korrupt politikusok akadályozzák meg? 
Még szerencs, hogy Magyarországon a nép népszavazás útján dönthetett az ügyben, és nem a korrupt politikusok akadályozták meg, hogy őket börtönbe lehessen küldeni!
A népszavazás és a demokrácia!
"Demokráciában", diktatúrában ez egészen máshogy néz ki.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 06. 25. 08:01
Előzmény: #364  pampa
#378
De miért nem a közmédiának?
A közpénzből fenntartott médinak?
Szerinted egy "demokráciában" a közpénzből fenntartott közmédiában az állampárt és a többi párt arányaiban hogy jelenik meg? "Demokráciában"!
A FIDESZ-KDNP által finanszírozott "ellenzéki" pártokra nem kellene valami jelzőt kitalálni? 
Mnnap is teljesen összezavarodtam, amikor Thürmer Gyula felolvasta Orbán Viktor programját! Azt hittem ki akarja elemezni, de aztán kiderült, hogy a kommunisták eszmerendszere véletlenül pont ugyanaz, mint Orbán Viktoré. 
A Mi Hazánk mozgalom kapcsán is volt egy két kellemetlen piallanat. Nem lehetne valami fedőszervezetet beiktatni a FIDESZ-KDNP és közéjük, mégse direktbe kellene őket finanszírozni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 06. 25. 07:27
#377
https://444.hu/2019/06/24/farkas-florian-koszoni-szepen-a-europai-csalas-elleni-hivatal-jelenteserol-szolo-kerdeseket
Magyar adófizetők, FIDESZ-es testvéreink köszönik szépen, hogy elkölthették ezt az 1,6 milliárdot! Adóddal Te és családod is hozzájárult ahhoz, hogy a FIDESZ-KDNP virágozzon.Az újabb források felkutatása is folyamatban van, így ne feledd: adózz! Az adódra szükség van! Forrásra mindig szükség van!
euler 2019. 06. 23. 22:37
Előzmény: #375  signal2
#376

Vagy a "fejlettség" alacsonyabb fokán állnak.
Ahogy a ZDF-en elhangzott: „Babiš a pénzért szállt be a politikába, Orbánnak viszont a politikához kell a pénz, hogy még több hatalma legyen”.
(Bár a beteg hatalmi téboly kielégítésén túl, jut bőven a vérszerinti Orbán rokonoknak is).
signal2
signal2 2019. 06. 23. 21:36
Előzmény: #374  R00
#375
Úgy látszik, jó strómanokból ott hiány volt.
R00 2019. 06. 23. 20:29
#374
Majd kolcsonadjuk nekik Meszaros Lorinc gazszerelot es felcsuti csodaembert :-)))
https://index.hu/kulfold/2019/06/23/praga_babis_csehorszag_tuntetes_lemondatas/
R00 2019. 06. 23. 20:28
#373
Mald kolcsonadjuk nekik Meszaros Lorinc gazszerelot es felcsuti csodaembert :-)))
https://index.hu/kulfold/2019/06/23/praga_babis_csehorszag_tuntetes_lemondatas/
Törölt felhasználó 2019. 06. 23. 20:19
#371
Tarlós fecske mehet Afrikába.
gazmber 2019. 06. 23. 19:55
Előzmény: #367  euler
#368
itt vszeg azért tüntetnének pl. a 'békemenetesek', hogyha véletlenül más is ka(lo)pna EU-s pénzt nem csak a fülkés g@@ik?? szvsz
euler 2019. 06. 23. 18:46
#366

„Ez az ember nem érti, hogy milyen fontos a párbeszéd a közéletben. Ő úgy szemléli a politikát, hogy van neki dolgozol, vagy ellene. Számára az egész arról szól, hogy cégcsoportja gyarapodjon. Mindenkire úgy tekint, mint saját beosztottjára. Ideje megmutatni neki, hogy nagyon el van tévedve."
.
„Babiš azt üzeni nekünk, ha politizálni akartok: csináljatok pártot! Mi viszont azt mondjuk, hogy a politika nem a pártokról szól, hanem a közérdekről. A civil társadalom figyelmét szeretnénk megragadni. Önérzetes állampolgárokat szeretnénk magunk körül, akik tájékozódnak az ország ügyeiről, felelősséget éreznek Csehországért, és hajlandóak megtenni a maguk kis lépéseit. Ezért szól a mozgalom neve is a pillanatokról. Egymillió pillanatról."
.
„Nem akarunk orbáni típusú nacionalizmust és látszatdemokráciát Csehországban. Látjuk, hová vezet, ha a politikai vezetők kezében túlzott médiahatalom összpontosul, és ha a kormány szánt szándékkal üldözi a civileket. Aggódva figyeljük a Magyarországon és Lengyelországban zajló eseményeket. Nem akarjuk, hogy a politika az Európai Unió vagy a bevándorlók ellen hergeljen. Nem akarunk kitalált démonok ellen harcolni."
.  (A tüntetések vezéralakjai a prágai Károly Egyetem teológus diákjai)
Phylaxa 2019. 06. 23. 10:45
Előzmény: #364  pampa
#365
A "minden más párt betiltása" és a "minden más párt nem tudja megszólítani a választókat" között érzek némi különbséget. Egyébként gyönyörűen látszik a " generációkat lehet most már átverni, mert honnan tudnák, hogy mi volt a Rákosi és Kádár rendszerben!" idea. Ma már minden "buli, azt mondasz, amit akarsz nekik, minden hülyeségre vevők!".
      
Na azért ez nem működik hálistennek. Ezért nyűglődik tovább az ellenzék. Mindenesetre szerintem a DK mögé fognak betömörülni a "múltat végképp eltörölni, nincsenek már gyökereink" kozmopoliták. Ők ugyanis nem vacakolnak. Hirdetik amit akarnak.  :)
pampa 2019. 06. 23. 08:45
Előzmény: #358  euler
#364
 "Magyarország már újra egypárti állam."
.
 nyilatkozta a ballib médiának a:
.
JOBBIK
DK
LMP
MSZP
LIBERÁLIS
MOMENTUM
MIHA
PÁRBESZÉD
KFKP
stb...
.
 pártok Elnökei!
:))))
Törölt felhasználó 2019. 06. 22. 18:46
#363

Jól jártak a devizahitelesek a Kúria tegnapi bejelentésével MTI, Portfolio2019. június 21. 08:12    
Több ügyvédet és jogászt kérdeztem,pont az ellenkezöje van.
Phylaxa 2019. 06. 22. 18:32
Előzmény: #360  sanka
#362
Miért neked mi jött le?  :)
sanka 2019. 06. 22. 18:06
Előzmény: #358  euler
#361
Neki hiába!

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek