Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 04. 09:06

Magyarország az unió legkevésbé szabad országa  

Ugrás a cikkhez
"Populista roham a demokrácia ellen" - ezzel a fejezetcímmel értékeli a magyar és lengyel fejlõdést a Freedom House friss jelentése, a "Nations in Transit 2017". A teljes anyag "A populizmus hamis ígérete" címet viseli, és bár nem csak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2017. 04. 04. 15:15
#25
"Magyarország az unió legkevésbé szabad országa" nem sokáig.
Törölt felhasználó 2017. 04. 04. 14:44
Előzmény: #1  Portfolio
#24
ennyit a rendszer váltásról maffiások foglalták el az országot
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 14:41
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#23
azt egyébként észrevetted, hogy a grafikon 2017-ig tart (amit a józan eszed úgy gondol, hogy csak 2019-ben fognak tudni majd mérni) :D
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 14:34
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#22
egyre jobban el vagy tévedve.. vagy keversz valakivel, vagy csak simán nem megy a szövegértelmezés..A gyurcsány-orbán összehasonlításodba én nem megyek bele, nem az én témám.. :) meghagyom neked..Hát a személyeskedés.. biztos ez is feladatod.. legyen..Az hogy valami nem real time, bármit is mér, attól miért nem tartozhat az adott időszakhoz, továbbra sem értem, de látom te sem :)
mityu2 2017. 04. 04. 14:33
Előzmény: #17  ts3
#21
Én egy szegfűben fogadtam, hogy ha a Soros-egyetem előjogait elveszik az "elkúrtuk" hívei itt fognak "sivalkodni" egész nap
kukutyinbenko 2017. 04. 04. 14:23
Előzmény: #11  airmax_2_0
#20
" Tudtommal itt egyetlen tüntető DK-s öregasszonyt sem csuktak börtönbe vagy vertek meg a rendőrök..." Sztán hány TV székházat, autót gyújtottak fel, hányszor verték szét a belvárost, hány rendőrt sebesítettek meg, hányszor kötöttek el tankot a dk-s öregasszonyok? Sípolni azt tudnak újabban, de az sem az ő találmányuk. Amíg a sípolás, kereplőzés ment addig korábban sem volt gond, sőt a tojásdobálást is elviselték, jelzem azért ma már bevinnének...
Törölt felhasználó 2017. 04. 04. 14:09
Előzmény: #18  Jon_Arbuckle
#19
Igyekeztem nem úgy bánni veled, mint egy hülyével, de nem nagyon hagysz más választást. Nos igen, én úgy gondolom, józan ésszel is, hogy az ilyen felmérések kb 1-2 éves átfutási idövel tudnak csak mérni, mivel jövöbe még nem látnak, bár látom, te ezt sem zártad ki. Így egy elég korrektül csökkenö vonalat látsz, amiben bizony benne van pont gyurcsány 2006-os futama is. Na meg azóta az új rákosi rendszer is. Ne aggódj, én értem a helyzetedet, amiben legjobb megoldás ma is, ha átmenetileg hülye vagy. Ugyanis, ha a rémes szemkilövetö, kordonozó gyurcsányhoz képest, akit forradalommal is jogos elzavarni, kétszer-háromszor annyira diktátor a viktor, akkor... baj van, hogy mi is legyen a véleményed.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 13:47
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
helyes..amúgy te sem nagyon válaszolsz, szóval én is tudom hogy nem kell feltételeznem semmit a hsz-edhez :) csak épp kötekedni támadt kedved :)
ts3 2017. 04. 04. 13:22
Előzmény: #11  airmax_2_0
#17
Én egy narancsban fogadtam, hogy ha valaki fel mer szólalni a CEU bezáratása ellen, akkor jönnek a fidesznyikek és liberális sivalkodásnak nevezik az egészet.
Törölt felhasználó 2017. 04. 04. 13:18
Előzmény: #14  Jon_Arbuckle
#16
Nem elöírás. Az elsö hsz-edben írtál porszemröl, meg gépezetröl. Most már tudom, hogy nem kell feltételezni ehhez semmit, csak éppen így estek egymás mellé a betüid.
bigyula 2017. 04. 04. 13:09
Előzmény: #13  airmax_2_0
#15
"Hogy lehet az, hogy az "egyik legjobb" magyarországi egyetem ilyen csalásra épülve működik?" Tedd fel másként a kérdést: hogyan lehetett eddig így, ha ez szabálytalan/törvénytelen? Miért, és kinek kezdte pont most szúrni a szemét a dolog, és eddig miért nem szúrta, ha tudta, hogy szabálytalan/törvénytelen? Miért nem lett leváltva, miért nem lett felelősségre vonva? Tök átlátszó a dolog. Valahogy "sorosozni" kell a választásokig, így meg napirenden lehet tartani Sorost.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 12:57
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#14
miért feltételeztél mást?előírás a topicban, hogy tisztában kell lennie a hozzászólónak, milyen technikával készítik a felmérést?Neked van fogalmad róla?
airmax_2_0 2017. 04. 04. 12:55
Előzmény: #11  airmax_2_0
#13
De, hogy a CEU-hoz is kapcsolódjak... Az az amerikai "egyetem" ahova a CEU be van jegyezve, s akinek a nevében a magyar társaság amerikai diplomákat ad ki, a bejegyzett címen semmifele tevékenységet nem folytat, az Soros alapítványának székhelye, ott semmifele egyetemi tevékenység nem folyik... Olyan ez mint amikor sukorói lakosnak bejelentettek az izraeli csókát, aki így akarta helyi lakosként megszerezni a telket... Hogy lehet az, hogy az "egyik legjobb" magyarországi egyetem ilyen csalásra épülve működik? Lehetne enélkül is működni, és adjanak ki csak magyar diplomákat... Csak az a baj, hogy ez nem lenne vonzó a komoly pénzeket perkáló diákoknak... Besülne a BIZNISZ... és ezert a nagy sivalkodás...
loliense 2017. 04. 04. 12:52
Előzmény: #4  Vazsmegyei
#12
többször megkértelek már,hogy ne írjál nekem és én nem is szoktam reagálni általában rád de,te folyamatosan visszaélsz ezzel a körülménnyel és kibaxottúl elegem van az állandó provokálásodból te trollginseng ezért,még egyszer megkérlek:-tartsd magad távol és ne írj többet nekem!
airmax_2_0 2017. 04. 04. 12:42
#11
Egy sörben fogadtam, hogy a CEU (Foxi-Maxi egyetem) körüli habverést követi a mindent elsöprő liberális sivalkodás. A magyar demokrácia mélypontra fog süllyedni, bizonyos "független szakértők" szerint, továbbá megszűnik a szólás szabadság, gondolat rendőrség fog működni, a sötét diktatúra eluralkodik... Azt hiszem nyerésre állok... Amúgy azt üzenem a diktatúrázóknak, szólásszabadság védőknek, hogy tessek elmenni a 14.-ik kerületbe ott óriásplakáton láthatja Orbánt és Mészáros Lőrincet olyan felirattal, hogy "ők lopnak, amíg te dolgozol" (vagy ilyesmi...) Ezek az emberek szeretnem, ha megneveznének olyan diktatórikus országokat, ahol ez szinten így van. Továbbá azt is meg kéne magyarázni, hogy a korábbi szuper demokratikus (szoclib vezetésű) kormányok idejében a tüntetéseken való rendőri erőszak, a szemkilövések, mennyit nyomtak az értékelésen... Tudtommal itt egyetlen tüntető DK-s öregasszonyt sem csuktak börtönbe vagy vertek meg a rendőrök...
Törölt felhasználó 2017. 04. 04. 12:40
Előzmény: #9  Jon_Arbuckle
#10
"fogalmam sincs.." Ja, akkor bocs. Mivel hozzászóltál, így mást tételeztem fel, elnézést, nem tudtam, hogy csak úgy random access módon írsz.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 12:14
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
fogalmam sincs..2 évvel késleltetve?vagy 2 évvel megelőzik az "adatok a valóságot? :)
Törölt felhasználó 2017. 04. 04. 12:04
Előzmény: #6  Jon_Arbuckle
#8
Szerinted egy ilyen felmérés real-timeban készül?
ts3 2017. 04. 04. 12:02
Előzmény: #2  loliense
#7
Újabb cél Fehéroroszország. Sokat kell dolgozni a seggnyalóknak, de elérhető lesz.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 11:09
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
de nem 2006-tól, hanem 2008-tól...
Törölt felhasználó 2017. 04. 04. 11:03
Előzmény: #3  Jon_Arbuckle
#5
nem, csak annyit jelent, hogy a nemzetre es tuntetesre raronto Gyurcsanyon is meg tultesz Viktor
Vazsmegyei 2017. 04. 04. 10:57
Előzmény: #2  loliense
#4
Nem úgy tűnik, hogy büszke vagy, mindent sötéten látsz. Csupa negatív meglátás.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2017. 04. 04. 10:50
Előzmény: #2  loliense
#3
véletlenül úgy húzták az ábrát. hogy már 2008-tól elindult a csökkenő trend :)porszem került a gépezetbe? :)
loliense 2017. 04. 04. 09:06
Előzmény: #1  portfolio
#2
a populista szervilista idiotizmus a korrupció a törvénytelenségek és a hazudozás fellegvára lett ez az ország pár év alatt most már méltán lehetünk büszkék mi népnemzetilyobódalielvtársak magyarságunkra a vezénylőtábornokelvtársra és bandájára!!!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek