Topiknyitó: stock33 2017. 04. 02. 23:07

Lázár: brutális, háborús, hiperdurva kampány jön - avagy a 2018-as parlamenti választás nyitánya  

link

vajon mire gondol? az elmúlt harminc év legdurvább kampánya?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 03. 20. 08:51
Előzmény: #192  kimpaa
#200
Na most már  talán megvilágosodtál! Mond el hol voltak többen és mi lett a következménye a kíváncsiságodnak!
Vazsmegyei 2018. 03. 20. 08:47
Előzmény: #194  Dehogynincs
#199
Mennyi az a nagy tétel? Állom a fogadásod, ha megmondod azt a nagy tételt!
Vazsmegyei 2018. 03. 20. 08:44
Előzmény: #195  _Sigorszky
#198
Hiperdurva, hogy valaki ezen csámcsog, amikor fogalma sincs ki, mit hazudozik ellenőrizetlenűl, úgy, hogy az ilyen  tudatlanságban szenvedők meg készpénznek veszik az ilyen oknyomozók kitalációit! Sok kicsi sokra megy? Igen, de nem mindenkinél!
Vazsmegyei 2018. 03. 20. 08:38
Előzmény: #196  Dehogynincs
#197
Ha ennyire tudod hol és hogyan rejtegeti a mágnesszalagokat, akkor neked tudni kell, hol vannak ezek a mágnesszalagok, meg a diktatúra titkos dossziéi! 
Ha meg nem tudod, akkor vastagon rágalmazol és hazudsz minta vízfolyás!
 De az is lehet, hogy bűncselekményt követsz el, mert nem tárod a nyilvánosság elé azt amiről tudomásod van!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 20. 08:23
#196
Ma reggel a királyi rádióban Rétvári Bence lelkesen szapulta a vizitdíjat, a fizetős egészségügyet, a vörös csillag jelképének használatát, de bravúrosan hallgatott arról, hogy a fidesz-lungodrom szövetség még most is fenntartja a hálapénzt (vagyis gyakorlatilag fizetős az egészségügy) és a rejtegeti a diktatúra titkosszolgálatainak dossziéit és a mágnesszalagokat.
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 03. 15. 18:59
#195
Igen, hiperdurva. Az ilyen kicsiségek már nem is számítanak...
http://www.kapost.hu/fuggetlen-jeloltek-kaposvar-masodik/?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 15. 18:48
#194
Balek. Elégtétel.
Nagy tétben mernék fogadni arra, hogy Brüsszel, az EU, Soros és az ENSz után a balek és az elégtétel gyakori szó lesz.
signal2
signal2 2018. 03. 14. 16:49
Előzmény: #192  kimpaa
#193
Narancsos bukta árusító bódékkal.
kimpaa
kimpaa 2018. 03. 14. 16:48
Előzmény: #191  Dehogynincs
#192
kíváncsi leszek melyiken lesznek többen :)
na meg hogy mivel fogják provokálni a narancsmenetet :D
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 14. 16:45
Előzmény: #190  kimpaa
#191
Az égiek nem mindig szeretik a politikusokat.  A szoci kormány idején egy augusztus 20-iki ünnepségre csapott le a vihar.
Az országos listát állító kétfarkúak is békemenetelnek. Szerintem ott lesznek a jobb poénok, annak ellenére, hogy ugyanolyan időjárást kapnak mint a fidesz-lugodrom szövetség menete.
kimpaa
kimpaa 2018. 03. 14. 16:39
Előzmény: #189  Dehogynincs
#190
kár hogy nem holnap lesz szar idő, megérdelnék
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 14. 16:35
#189
Az időjósok szerint a hétvégére újra tél lesz. Hurrá, ez újabb 12 ezer forintos jóváírás!
https://index.hu/belfold/2018/03/14/egyre_hidegebb_idot_josolnak_-15_fok_ala_is_csokkenhet_a_homerseklet/
A leghidegebb időt hétfő hajnalra valószínűsítik, amikorra az ég kitisztul, a szél pedig lecsillapodik. A hófelszín felett a hőmérséklet sok helyen -10, néhol akár -15°C fok alá is csökkenhet.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 12. 10:25
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#188
Őrült ez a rendszer, de van benne duma.
Még két idézet a Hamletől:
"Mindenek fölött
Légy hű magadhoz: így, mint napra éj,
Következik, hogy ál máshoz se léssz."
-----------
"Lenni vagy nem lenni: az itt a kérdés.
Akkor nemesb-e a lélek, ha tűri
Balsorsa minden nyűgét s nyilait;
Vagy ha kiszáll tenger fájdalma ellen,
S fegyvert ragadva véget vet neki?"
Törölt felhasználó 2018. 03. 11. 17:22
Előzmény: #186  Dehogynincs
#187
"Őrült beszéd, de van benne rendszer". :)
Ha jól tudom most is valami fokozott terrorveszély van érvényben, és csak azért nem lövetünk (a határokon), mert rossz lenne a sajtóvisszhangja, (és lehet, hogy nincs is kire-ezt én teszem hozzá). Hogy ezt egy "biztonságpolitikai szakértő" mondta csak, az igaz, de felelős állami vezető nem cáfolta.
De inkább  Békesi Lászlót idézem:
"a Fidesznek a hatalom az az eszköz, amely nélkül nem tudja megúszni a büntetőeljárást, megtartani a harácsolt vagyont. Ők tehát az életükért küzdenek. A hisztéria, az állandó fenyegetettség fenntartása, a széleskörű militarizálás az oktatástól kezdve a hadseregig egyazon célt szolgál: hogy ha kell, fel lehessen függeszteni minden demokratikus jogot, ki lehessen hirdetni a szükségállapotot, erőszakkal lehessen fellépni. S ne legyenek illúzióink: nem riadnának vissza az erő alkalmazásától."
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 11. 15:56
#186
Végiggondoltam az kerítéslebontásos riogatást és arra jutottam, hogy nagyjából mindegy, hogy van-e kerítés vagy nincs.
A schengeni határainkon három szereplő van:
- migránsok
- kormányzat
- európai unió
- A migránsok olyan illiberális országokból jönnek, ahol nincs demokrácia és különösebb igény sincs a demokráciára. A kultúrájukhoz hozzátartozik, hogy időnként közéjük lőnek.
- Mi is olyan országban élünk, ahol nincs különösebb igény a demokráciára. Szemléletes példa erre a 2006-os nagygyűlés. Akkor politikai fanatikusok gyülekeztek az utcán. Nem demokraták voltak, hanem biodíszletek. A kormány erőszakszerve lőtt, viperázott, lovasrohamozott, könnygázzal támadt. A mi kultúránkhoz hozzátartozik, hogy emiatt nem ítéltek el senkit. Sem az akkori rezsim ciklusa alatt, sem pedig az őket váltó rezsim ciklusai alatt. Ha viszont a hatalom a saját alattvalóit lövi, akkor a migránsokra is lőhet.
- Az európai unió szerint is rendben van, ha nálunk lövet a hatalom. A kormány a helyén maradhatott, ez még jócskán belefér az unió tűréshatárába.
Következtetés: akárki alakít kormányt a választások után, erős felhatalmazást kap arra, hogy lövessen. Akár a migránsokra, akár pedig az alattvalóira.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 10. 14:50
#185
Most hívott a vonalas telefonomon Bayer Zsolt, de elkövette azt a hibát, hogy ez elején bemutatkozott. Letettem a kagylót és így már nem fogom tudni, mit akarhatott.
Viszont ha azt mérik, hogy melyik hívott számon ki meddig hallgatja a géphangot, akkor reprezentatív képet alkothatnak a közhangulatról. Bayer egyébként egész jól ír. Ez már népszabis korszakában is így volt.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 09. 22:32
Előzmény: #180  Dehogynincs
#184
Értékelem a poént, sajnos nem tudom használni a különben kurvajó ötleteket, ő frankón olvas.
.
Szia Jóska!
.
Bocs, kicsit kibeszéltelek, de a lányodat amúgy szeretem, remélem, csak ez számít. 
.
A teve utcában így ment ez régen és most is. Én megértem. Csak nincs már rá igényem. Azért ne haragudj.
Törölt felhasználó 2018. 03. 09. 21:16
Előzmény: #181  -pny
#183
Így kisebb a tévesztés lehetősége.
És ne javítsd ki a lux-ot luxusra, a lument meg lumpenre, itt mást jelent, hidd el!
Törölt felhasználó 2018. 03. 09. 20:43
Előzmény: #180  Dehogynincs
#182
Diploma nem szükséges. Esetleg tudunk segíteni, hogy a bizottság az "A"-betűsök előtt fogadjon, és  csak 15 percet raboljon el az életedből. Esetleg házhoz is jönnek.
-pny
-pny 2018. 03. 09. 20:25
Előzmény: #180  Dehogynincs
#181
És legyen mindhárom ugyanazon a számítógépen írva...

Topik gazda

stock33
stock33
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek