Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 08:10

Magyarok fóruma.  

Minden magyar ember politikai és nemzet fejlesztési topikja ez.Ceu, gdp, roma kérdés, dolgozói szegénység stb.Miért fogy a magyar?Ex, Vazsmegyei? Vélemény?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2017. 04. 12. 13:47
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#80
"Kétségtelenül sorsfordító jelentőségű kérdés arrafelé, hogy ebben a történetben a muszlim bevándorlók minősülnek középkori, homofób szélsőségeseknek, vagy az elromlott óvónénibácsit demonstratívan pajzsra emelő hipertoleráns intézményvezető lett bevándorlóellenes neonáci terrorista, no és az sem mellékes, hogy lehetnek-e példaképek a férfiak." link Neked van erről véleményed?
kismarton 2017. 04. 12. 13:22
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#79
Egyre többen ébrednek fel. Csak azt nem értem, hogy eddig hogy nem tűnt fel az, hogy kit, kiket támogatnak.
Törölt felhasználó 2017. 04. 12. 13:14
#78
17 éves fiú vagyok, aki már 13 éves kora óta él Angliában, és azóta is itt járok iskolába. Azért költöztünk el, mert egyszerűen képtelenek voltunk már egy normális életet élni abban az országban. Rossz volt az anyagi helyzetünk, az ottani tanítást és oktatást utáltam, ezért az első pillanatban megragadtuk a lehetőséget, és elköltöztünk anyukámmal és az ő élettársával. Megbánni ugyan nem bántam meg, mivel minőségi oktatásban részesülök, és kevésbé vagyok stresszes itt, mint otthon voltam már 13 évesen. Viszont az egyik nagy álmom, hogy végre Magyarországon élhessek. Honvágyam van, szeretnék hazamenni minél sűrűbben, de ezt sajnos csak évente egyszer tudom megtenni, mert a még ott élő apukám sem tud tovább elszállásolni anyagi helyzete miatt két hónapnál tovább a nyári szünetben. A budapesti tüntetéseket folyamatosan követem, minden cikket elolvasok ezzel kapcsolatban, de még a live videókat is végig szoktam nézni. Szerinten jogos a nép felháborodása, és én is mellettük állok. Hihetetlen, hogy a kormány féltékeny, amiért nem tudnak olyan minőségi oktatást nyújtani a diákoknak, mint a CEU, ezért inkább bezáratják.Remélem, sikerrel jár a tüntetés.
Törölt felhasználó 2017. 04. 10. 12:50
Előzmény: #66  exmnbs1
#77
Törölt felhasználó 2017. 04. 10. 09:57
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
Igen nézem a szabadfogást, kedvenc vitya boncoló műsorom. A Pörzse meg a Puzsér kitünő benne.
Törölt felhasználó 2017. 04. 10. 09:38
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Egy ősfideszes édesanya is kiosztotta Orbánékat a CEU miatt „Annyi mindent elért már, ne csak a hatalom megtartása lebegjen a szeme előtt! Kérem, ne vegye el a mai fiataloktól a lehetőséget! Nem igaz, hogy a Nyugat a megátalkodott gonosz” – olvasható egy „ősfideszes édesanya” nyílt levelében, amelyet a 24.hu-nak küldött el. Majd egyszer csak szép lassan elkezdett valami megváltozni. Közeledtek a választások, Önök megváltoztatták a választási törvényt (ekkor még ez nem tűnt fel, hogy baj lenne…) és egyre többször hallottam azt a FIDESZ irodában, hogy „lehet, hogy ez egy kicsit nem törvényes, de ezt az ország érdekében tesszük, azért, hogy a következő ciklusban is meglegyen a 2/3, hiszen vannak még fontos dolgok az ország érdekében”.Ez már kezdett kicsit nem tetszeni, de még elviseltem. A választások után azonban úgy érzem elszabadult a pokol. Mutyi mutyit követett, egy kisvárosi gázszerelőről megtudtuk, hogy tehetségesebb Mark Zuckerbergnél is, stb… Amit most csinálnak, azonban már minden határon túlmegy. Ellehetetlenítenek egy egyetemet pusztán azért, mert a tulajdonosát Ön nem szívleli. Miért is nem? Talán azért, mert Ön tudja jól, hogy mire képes a közösség – a civil közösség – ereje? Azért nem szívleli, mert tudja, hogy ennek a segítségével váltott rendszert? Mindegy. De ilyet nem lehet tenni. link
Törölt felhasználó 2017. 04. 09. 19:55
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#74
tudta? csintalan kilépett a fideszből soros miatt én nem is tudtam hogy oda belépett, de akkor ha az összes komcsi, kisz góré, szdsz libsis, munkásőr és népfrontos muki kilép onnan, akkor ki marad a vezetőségben? a takarítónő és jakob? )))
-pny 2017. 04. 09. 19:04
Törölt hozzászólás
#73
Törölt felhasználó 2017. 04. 09. 17:59
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Remek!
Törölt felhasználó 2017. 04. 09. 16:55
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
A CEU elleni fellépés sok kamuindoka helyett az egyetlen igazi kérdés, hogy Orbán Viktor miért gondolta úgy, hogy most kell rárontania az egyetemre. Kevesen vannak, akik tényleg jól ismerik a miniszterelnök gondolkodását, de arról kívülállóként tudnak beszélni, mert se nem rajongói, se nem beosztottjai a miniszterelnöknek. Az egykori harcostárssal, Hegedűs István szociológussal beszélgettünk. link tökéletes jellemrajz!
Törölt felhasználó 2017. 04. 09. 16:55
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
A CEU elleni fellépés sok kamuindoka helyett az egyetlen igazi kérdés, hogy Orbán Viktor miért gondolta úgy, hogy most kell rárontania az egyetemre. Kevesen vannak, akik tényleg jól ismerik a miniszterelnök gondolkodását, de arról kívülállóként tudnak beszélni, mert se nem rajongói, se nem beosztottjai a miniszterelnöknek. Az egykori harcostárssal, Hegedűs István szociológussal beszélgettünk. link tökéletes jellemrajz!
Törölt felhasználó 2017. 04. 07. 16:18
Előzmény: #66  exmnbs1
#69
Nagy szégyen fideszesnek lenni már. Pedofil állatkínzó uzsorás színt a hegyen már.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 07. 16:17
Előzmény: #66  exmnbs1
#68
Emlékeztet a helyzet a rendszerváltás körüli tömeges kilépésre az MSZMP-ből.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 07. 16:15
Előzmény: #63  -bubu-
#67
menekülés a süllyedő hajóról effektus
exmnbs1 2017. 04. 07. 16:15
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#66
Van aki eszreveszi hogy sullyed a hajo, o is ilyen tipusnak tunik
exmnbs1 2017. 04. 07. 16:15
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#65
Van aki eszreveszi hogy sullyed a hajo, o is ilyen tipusnak tunik
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 07. 16:14
Előzmény: #61  Vazsmegyei
#64
b+ vazsigyerek, a fedő az a láboson vagy a fazékon van...
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 07. 16:08
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
itt jelzem Katinak, ott baszta el mikor belépett :o))) re. Kevesebb M1 több valóság ajánlott :)
Törölt felhasználó 2017. 04. 07. 16:03
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
Elege lett Orbánból, a CEU-botrány miatt kilépett a KDNP-ből is Mindjárt elfogynak Semjénék! Lukácsi Katalin – a valasz.hu szerint - projektmenedzserként dolgozott a KDNP-s Barankovics István Alapítványnál, nagyrészt az ő nevéhez fűződött az IKSZ Holokauszt Emlékéve is. Most viszont elege lett Orbán politikájából. Egyebek mellett a pont a CEU miatt. Így kezdi FB-posztját: „Fontos lépést tettem meg tegnap, életem egy fontos szakaszát zártam le, nem kis vívódások után. Tegnap kiléptem az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetségből és kilépek a Kereszténydemokrata Néppártból is, ahová az elmúlt négy és öt évben életem energiáinak jelentős részét fektettem be.” És itt jön a lényegi rész: „Baloldali szülők gyermekeként erősen MSZP-s érzelműként kezdtem politikai eszmélődésemet. Mire azonban szavazókorú lettem, az első választásomon 2006-ban az MDF-re szavaztam. Emlékszem, épp felkeresett személyesen egy közvélemény-kutató, és elismerte bátorságomat, hogy az esélyek ellenére mégis a kispártot támogatom majd szavazatommal. 2010-ben MDF-et támogatni más volt, mint előtte, baloldali gyökerekből azonban tőlem nem állt távol. Hálás vagyok azokért az élményekért és küzdelemért, amit akkor országgyűlésiképviselő-jelöltként végigvittem. 2010-ben azonban megváltozott Magyarország politikai helyzete, és mivel nem akartam annyira fiatalként abbahagyni a közéleti tevékenységet, alap beállítottságomból fakadóan közeledtem a KDNP-hez. Gyökeres különbségnek tűnhet kívülről, de a személyi különbségek mindig sokkal kisebbek, mint azt a külső látszat mutatja. Három esemény következménye az, hogy most mégis kiléptem. A kormánypártok retorikája Ferenc pápával szemben, tavaly nyáron sokkolt a nyílt szembehelyezkedés. Aztán a Népszabadság megszüntetése tette számomra egyértelművé, hogy az én demokrácia felfogásom gyökeresen eltér a pártométól, most pedig a CEU-s ügy (és hogy tisztújítás van a szervezetemben) sürgetővé tette a következtetések levonását.” link
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 14:35
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Miért fontos a magyaroknak Mátyás király! link Összefoglalva: ez a török idők kora, amelyben egy áradat jön a Balkán felől Európa felé. Szándéka pusztító, hódító! Magyarország ellenállna, de ereje kevés ehhez, ezért a nyugathoz fordul, amely csak „okos tanácsokat ad”, vagy éppen megfed minket. Az erős magyar vezető a nyugatot is bevonná a harcba, de a nyugat számára egyszerűbb – és kifizetődőbb – Magyarországot az igájába hajtani, és Bécsből kormányozni.Ma:… ne is mondjuk, ma mi van. Csak kérdezzük csendesen azt, hogy a történelem ismétli önmagát?Mátyás király ezért fontos nekünk: példa küzdelme, halála és élete egyaránt az igaz gondolkodású mai magyarok számára!

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek