Topiknyitó: portfolio 2017. 03. 27. 20:51

Gépház  

Hibát találtál?
Javaslatod van a fórummal kapcsolatban?
Nem vagy biztos benne, hogy amit látsz, az bug vagy "fícsör"?
Ide írd le, és meglátjuk, mit tehetünk!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
d_mode
d_mode 2017. 03. 28. 10:05
Előzmény: #1  portfolio
#100
Valami borzalmas az új topik! úgy érzem magam,mintha valamisex társkeresőben lennék.......
Hírek nehezen követhetőek így és a topikok is.!
Régi sokkal rugalmasabb,jobb volt.
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:59
Előzmény: #98  BuxVelem
#99
+ a "Megújult a Portfolio fóruma" című cikkhez nem is tudtam megjegyzést írni a fórumon...   :D
  "Whoops, looks like something went wrong."

(Sok más téma sem nyitható meg)
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:57
Előzmény: #96  BuxVelem
#98
+ a "
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 09:56
#97
Tisztelt portfolio!
Én nagyon régen szinte az újság indulásától olvasom a fórumot,de soha nem regisztráltam,így hogy a hozzászólások megjelenése,(kinek szól stb)jobb lett-e ezzel az új felülettel nem tudom, de így elsőre ez rosszabbnak tűnik mint a régi volt.
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:52
Előzmény: #95  BuxVelem
#96
Miért nagyobb a beküldés időpontja és a hozzászólás sorszáma mint a szöveg?
Miért kell ormótlan margót hagyni minden elem mellett?
* Avatar és egyebek - csak foglalják a helyet a tényleges tartalom helyett
* Tapasztalat, aktivitás, népszerűség - senkit sem érdekel
* Topik gazda + Fórumozók listája sem érdekel senkit és szintén túl sok helyet vesz el
... és még 100 javaslatom lenne, ahogy másoknak is.

Szerintem amíg nincs használható állapotban (színek és kialakítás) addig vissza kéne állítani a régit!
És az újat tesztelni kiadás előtt!!!
BuxVelem
BuxVelem 2017. 03. 28. 09:40
#95
Borzalmas a "megújult" fórum!!!

Üzembe helyezés előtt illik ellenőrizni az elvégzett munka(?) eredményét...

Kiemelni a lényeget kell nem a mellék- és kiegészítőelemeket. Egy fórumon a lényeg a hozzászólások szövege (és a válaszgomb), nem pedig a "teccik" "vagynem" "felnyomom" gombok és a pédzser (lapozósáv)...
Ezek a színek elnyomják a hozzászólások szövegét, felesleges és senki által nem használt elemek rikítanak mindenhol.

Hát igen, erre lesz képes az eredetileg talán életképes emberke egy gyorstalpaló "vebdizájner" tanfolyam után: előregyártott "material design" elemekből se tud használható kinézetet alkotni

Ennyi (nem tudom mennyi) vagy fele ennyi pénzért én is megcsináltam volna... és talán a látogatók se tépnék a hajukat...
mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2017. 03. 28. 09:36
Előzmény: #90  -bubu-
#94
Ez történik ha a hülyeség akarattal párosul...
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 09:34
Előzmény: #90  -bubu-
#93
Ma reggel laptopon is megnéztem: undorito szar fos igy is, nem csak telefonon! Aki ezt csinalta, az soha nem hasznalta érdemben ezt a forumot semmire. Kivancsian varom, hogy a nagy felhaborodas utan (nem tolem, hanem ahogy nézem a felhasznalok nagy-nagy tobbségétol) torténik-e valami. De nyilvan nem fog.
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 28. 09:33
Előzmény: #90  -bubu-
#92
HASZNÁLHATALAN OCSMÁNY OKÁDÉK KALAP SZAR FOS FÓRUM!!! sÜLLYEDJEN EL SZÉGYENÉBEN AKI EZT A GECI SZART CSINÁLTA!!!
KB58 2017. 03. 28. 09:32
Előzmény: #88  Adelchi
#91
Tisztelt Portfolio!Ha az volt a cél, hogy a PF fórumozók ne tudják hatékonyan használni a fórumokat és leszokjanak róluk, akkor az új felület nagyon jól sikerült. Ha netán mégsem ez lett volna a cél, akkor kérjük állítsák vissza a régi felületet, de legalábbis lehessen választani közülük, mobil eszközön is!!!

Köszönettel.
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 28. 09:25
Előzmény: #88  Adelchi
#90
Megújult a Portfolio fóruma2017. március 28. 08:50       Tegnap este új alapokra helyeztük a Portfolio közösségének fórumát. A megváltozott felületen túl újabb funkciók szolgálják a felhasználók kényelmét. A pénzügyi, gazdasági kérdések iránt érdeklődők számára továbbra is a Portfolio kínálja a véleménycsere legnagyobb fórumát. 


Leporoltuk a (lássuk be) kissé már elavult fórumunkat annak érdekében, hogy felhasználóink szebb, kényelmesebb formában oszthassák meg gondolataikat és olvashassák másokét. Topikgazdai szerepkör, átláthatóbb moderáció, avatar és egyéb funkciók kerültek be a fórumba, de a lényeg továbbra is a tartalom, amit a felhasználók állítanak elő.

A Portfolio fóruma havi 40 ezer látogatóval, 1-1,5 millió oldalletöltéssel a legpörgősebb interaktív gazdasági felület Magyarországon. Befektetésekről, tőzsdéről, gazdasági és közéleti hírekről zajlik a csevegés, és reményeink szerint a fórum továbbra is a pezsgő véleménycsere terepe marad.

A következő napok még csiszolgatással, a felhasználói visszajelzések áttekintésével telnek, és reméljük, régi és új felhasználóink tetszését elnyeri az új felület.

INKÁBB SEMMIT NE CSINÁLTATOK VOLNA 
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 28. 09:25
#89
mehetnek az e-mailek: portfolio@portfolio.hu címre....ott is bombázni kell őket!
Adelchi
Adelchi 2017. 03. 28. 09:23
#88
Kár volt elcseszni az egyszerűen, gyorsan átlátható, több lényeges információt tartalmazó elrendezést.A francot sem érdeklő vackokkal telezsúfolt, figyelmet elterelő "újítások" használhatatlanná tették ezta fórumot, ha marad az új, nemigen nézegetem. Kössssz főnök, kössssz!
lukskypoker
lukskypoker 2017. 03. 28. 09:23
Előzmény: #12  szivacs
#87
Kedves "fejlesztő csapat"!


Tegnap este óta semmi fejlődés.



Ez qrva gyenge....


Ha kopogtatnak az iroda ajtaján és egy öltönyös középkorú ember áll ott, vegyétek úgy, hogy mi küldtük a problémákat megoldani.


Már csak az önkritikátokban bízom/bízunk. Javaslatokat, útmutatást, ötleteket kaptatok TŐLÜNK.


Dolgozzatok ÉRTÜNK!


Sok sikert!







mostkezdem
mostkezdem 2017. 03. 28. 09:14
#86
Hát ez a "fejlesztés" valljuk be nem sikerült!  Átláthatatlan, komplikált, nem felhasználó barát, nehézkes stb. Összefoglalva ez olyan jól sikerült hogy már ROSSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomperj
pomperj 2017. 03. 28. 09:14
#85

1)a forum felulet azt kell segitse, amire valo: a gyors, egyszeru velemenycseret, es erdemi tartalmat. EZ NEM AZ.
2)felesleges a pontozas. Aki akar, irjon velemenyt, es ne "sotetben bujkalo"-kat tamogasson.
3)Legyen sokkal attekinthetobb. Legalabb 3-5 menurendszer legyen minden page jobboldalan hogy atugrasokhoz,  hivatkozasokhoz, becsatolasokhoz lehetoseget adjon.
4)Tul szet-terjedo, helypazarlo az egesz. Tomor legyen,
5)Sokkal hasznosabb lenne, ha sajat chart-feltoltesi funkcio es tarolas epulne be. Majdnem minden hozzaszolasnal igaz, hogy egy kep tobbet er, mint 1000 szo.
6)egyelore: A REGI JOBB VOLT. Es az se volt kozepesnel jobb.


Reszemrol egyelore bojkottalom, Ide nem irok a heten.
-pny 2017. 03. 28. 09:12
Törölt hozzászólás
#84
kexelo
kexelo 2017. 03. 28. 09:06
#83
Részemről bojkott...
Naponta ránézek majd javult-e...
Bocsi...
csa-csi
csa-csi 2017. 03. 28. 09:04
Előzmény: #75  goapsy1
#82
Ha az volt a cél, hogy kihaljon a fórum, akkor azt hiszem, hogy  ez az akarat teljesül.  Nem tegnap kezdtem internetezni,  rengeteg on-line hozzászólási lehetőséget ismerek,  ez a "megújulás" alulmúlja bármelyiket.  Szerintem alapfeltétel bármely internetes  megjelenítésnél, hogy egy oldal a lehető legtöbb  információt tartalmazzon. Ez annyira "szellős", hogy  időtrablóan lelassítja  a használatát. 
spuri27
spuri27 2017. 03. 28. 08:59
#81
Szerintem is vacak az új felület. A régi sokkal jobban átlátható volt.

Topik gazda

portfolio
portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek